r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I 1 NVM Een ENTHOUSIAST VERKOOPTEAM STAAT BIJNA DAG EN NACHT VOOR U KLAAR! II w BOSKOOP! uu Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Gouda Ook in Boskoop wordt u ’’hoffelijk” ontvangen! F,van’thOf 7 Z Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatie- vitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete servicepakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. Fraai en royaal 4-kamer hoekappartement gelegen op de 6e woonverdieping met inpandige berging op de parterre. Bouwjaar circa 1969 en inhoud circa 250 m3. Het appartement biedt een schitterend vrij uitzicht aan balkon zijde. Indeling: Gang met kasten; Hal; Woonkamer (circa 6.80 x 3.80m) met deur naar het balkon (W) welke is gelegen over de gehele breedte van het appartement; Gedeeltelijk open woonkeuken (circa 3.25 x 3.80m) met extra werkblad met kastjes, aansluiting wasapparatuur en inbouwapparatuur; RVS gaskookplaat, oven (Bauknecht), afzuigkap, koel kast en vrieskast; Betegeld toilet voorzien van fonteintje; 1 Slaapkamer aan galerij zij de (circa 3.25 x 3.60m) voor zien van inbouwkasten; Betegelde badkamer voorzien van ligbad en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan balkon- zijde (respectievelijk circa 4.11 x 2.30 en circa 3.16 x 2.00m). Bijzonderheden: gedeeltelijk dubbel glas, c.v. blokverwarming en warmwater door middel van keu ken geiser. Bijdrage VvE 147,56 per maand, inclusief stookkosten. Oplevering in overleg. Centraal wonen onder andere op 5 minuten loopafstand van station, winkels en "Gouwebos". Laag Boskoop 69 Vraagprijs 379.000,- k.k. Wilgenhorst 48 Vraagprijs 151.000,- k.k. Sfeervol en royaal 4-kamer appartement gelegen op de 6e verdieping met inpandige berging op de parterre. Bouwjaar circa 1969 en een inhoud van circa 250 m3. Het appartement biedt een schitterend vrij uitzicht aan de balkonzijde. Indeling: Gang met kasten; Hal; Woonkamer (circa 6.80 x 3.80m) met deur naar balkon (W) gelegen over de gehele breedte van het apparte ment, laminaatvloer en inbouwkast; Woonkeuken (circa 3.25 x 3.80m, geplaatst in 1998) voorzien van inbouwapparatuur: RVS-gaskookplaat en afzuigkap, verder een beuken werkblad, aansluiting wasappara tuur en inbouwkast; Betegeld toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer (circa 3.25 x 3.60m) aan galerijzijde voor zien van inbouwkasten; Betegelde badkamer voorzien van ligbad en vaste wastafel; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde (respectievelijk circa 4.11 x 2.30m en circa 3.16 x 2.00m). Bijzonderheden: Geheel dubbel glas (HR++, geplaatst in 2000), c.v. blokverwarming, warmwater door middel van huurgeiser. Bijdrage VvE 147,56 per maand, inclusief stookkosten. Centraal wonen onder andere op 5 minuten loopafstand van station, winkels en het "Gouwebos". Oplevering in overleg. Beethovenlaan 11 Vraagprijs 199.000,- k.k. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Brugweg 25 Vraagprijs 325.000,- k.k. Klipperwerf 28 Vraagprijs 210.000,- k.k. Voor meer informatie: zie onze internetsite www.hof-makelaardij.nl en/of ons Van ’t Hof Woningmagazine. Op fraaie locatie in het kwekersgebied aan het Laag Boskoop gelegen halfvrij staand woonhuis gelegen op een perceel van 295 m2, maar met een gebruiksper- ceel van circa 430 m2. De inhoud is circa 400 m3. Deze prachtige woning, gebouwd in 1903, is flink onder han den genomen en voorzien van luxe en comfort. De tuin (circa 11.00 x 16.00m), welke gedeeltelijk aan de zijkant is gesitueerd, is gelegen op het Westen. De tuin is met gevoel voor stijl aangelegd en heeft een parkeerplaats voor de auto. Indeling: Begane grond: Entree/hal met trapopgang; L-vormige ruime woon kamer (circa 35m2) met planken (origineel) en een verhoging in het midden van de kamer ten behoeve van de kelder (l,50m hoog); Meterkast (5 groepen en aardlekschakelaar); Tussenhal met toiletruimte; Ruime, in L-vorm opgestelde, luxe eetkeuken (1994) met diverse inbouwapparatuur; Bijkeuken met c.v. ketel (1999). Ie Verdieping: Overloop; 1 Grote slaap kamer aan de voorzijde; Luxe badkamer voorzien van ligbad, 2 wastafels, douchecabine en closet; 2 Achterslaapkamers waarvan één toegang geeft tot het dakterras en toegang tot de bevloerde bergvliering welke middels een schaartrap bereikbaar is. Bijzonderheden: De gehele woning is voorzien van dubbel glas, diverse nieuwe kozijnen, nieuwe platte daken, sierplafond en keuken en sanitair inrichting. Dit stijlvolle pand is een bezoek meer dan waard. Oplevering in overleg. Aan levendige straat, in de ruim opgezette woonwijk Groenswaard, gelegen eengezinstussenwoning. Deze keurige woning is gesitueerd op loopafstand van win kels en op korte afstand van openbaar vervoer. De woning heeft een inhoud van circa 325 m3 en is gele gen op een perceel van 149 m2. De woning heeft een tuin (N/O) van 13 meter diep met achterom. Indeling: Begane grond: Entree/hal met marmoleum vloer, half betegelde toiletruimte voorzien van closet en fonteintje en een garderobe-/trapkast; Z-vormige woonkamer voorzien van massieve mozaïek parketvloer; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling; Bijkeuken/berging met wasmachine en droger aansluiting, vaste wastafel en deur naar de tuin. Ie Verdieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met balkon; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer, standaard uitgevoerd, met closet, douchehoek en wastafel. 2e Verdieping: Overloop met c.v. ketel en dakraam; Grote zolderslaapkamer met dakkapel. Bijzonderheden: Oplevering: in overleg. - I In het centrum van Boskoop gelegen vrijstaand herenhuis met bijzonder diepe achtertuin van circa 35 meter. Deze woning met pui, welke karaktervol te noemen is, is voorzien van een vernieuwde fundering. Dit bijzonder ruime woonhuis is als volgt ingedeeld: Begane grond: Entree/vestibule; Hal met trapopgang, kelder, toilet met fonteintje en trapkast; Woonkamer en suite met vernieuwde betonnen geïsoleerde vloer met vloerverwarming en vaste kasten; Gesloten keuken in een L-vormige opstelling met diverse inbouwappa ratuur: vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Ie Ver dieping: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde met wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met deur naar het plat; Badkamer, zowel vanuit de slaapkamer als vanuit de overloop bereikbaar, voorzien van ligbad en closet. 2e Verdieping: Zolder aan de voorzijde met c.v.- ketel en twee dakramen; Zolderkamer aan de achter zijde met wastafel. Bijzonderheden: De tuin beschikt over een poort/entree aan de achterzijde t.b.v. een car port of een garage. Deze woning heeft een goede basis gekregen door middel van de nieuwe fundering om verder verbouwd te worden. Zoekt u een ruim woonhuis in het centrum van Boskoop, waar u naar eigen wens nog aan kan verbouwen en de privacy heeft van een grote tuin dan moet u zeker een afspraak maken. Oplevering in overleg. Wilgenhorst 45 Vraagprijs 153.500,- k.k. Zijde 56 Vraagprijs 305.000,- k.k. In zeer prettige woonwijk, nabij winkels en plassen- gebied centraal gelegen riante eengezinstussenwoning met 6 kamers en ca. 9 m diepe achtertuin op het westen met vrijstaande stenen berging en extra houten berging op 129 m2 eigen grond; bouwjaar: ca. 1983; inhoud: ca. 380 m3. Indeling: Entree, hal, meterkast, toilet met fonteintje; woonkamer ca. 5.10x5.00 met plavuizen vloer en trapkast; vernieuwde, luxe, open keuken ('99) ca. 3.80x2.75 met inbouwapparatuur onder andere: gaskomfoor, vaatwasser, oven, koelkast en vriezer. Ie Verdieping: overloop, 3 slaapkamers ca. 2.73x4.37, ca. 3.10x2.75 en ca. 2.10x3.10; badkamer ca. 2.10x2.70 met ligbad dubbele wastafel met meubel en 2e toilet. 2e Verdieping: overloop, voorslaapkamer-/ hobbyruimte met dakkapel ('95); hoek met wasmachine- aansluiting en c.v.-ketel; keukenblokje; 2e slaapkamer met dakkapel. Bergvliering. Bijzonderheden: binnen en buiten goed onderhouden; c.v.-combiketel; dubbel glas; dakisolatie; geïsoleerde begane grond vloer; in 2001 geschilderd. Oplevering: in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Karaktervolle 2-onder-l kapwoning gelegen naast de oprit naar de Hefbrug. Deze woning uit 1912 heeft nog veel karakteristieke kenmerken en heeft een inhoud van circa 365 m3 en beschikt over 1.436 m2 eigen grond, wat bestaat uit 3 stukken grond en water. Het tweede stuk wordt bereikt middels een gezamenlijke brug met de buren. Naast de woning is een poort gelegen, welke toegang verschaft tot de tuin. Dit leuke woonhuis heeft de navolgende indeling: Begane grond: Entree/gang met meterkast; Woon kamer met schouw voorzien van gashaard, sierplafond en veel raampartijen; Tussenhal met badgelegenheid voorzien van douchecabine en wastafelmeubel; Kelderruimte (stahoogte) van circa 8 m2; Semi-open keuken met L-vormig opgestelde keuken voorzien van combi-magnetron, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, geiser (eigendom), c.v.-ketel en aansluiting wasappara tuur; Tevens beschikt de keuken over een hardhouten schuifpui naar de tuin; Toiletruimte met closet en fonteintje; Trapopgang. Ie Verdieping: Overloop met dakraam; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met schuifpui naar het dakterras; 1 Slaapkamer aan de zijzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel meubel; Bergvliering. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. ■_van’t hof ..j 3 s? i 'ft M

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 16