n Geen relatie- ‘Luister Stil’naar de Viswijven van Zevenhuizen bemiddeling maar gezelligheid bij Groene Hart Netwerk Afvalbrengstation weer in gebruik Dorsdemonstratie Trek- kervrienden Moerkapelle Hoe bindend is een tijdelijk contract? r Fietstocht voor senioren r Colofon Oostpolderwijk blij met nieuwe "voetbalveld"! WOENSDAG 7 AUGUSTUS 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 MEDISCHE DIENSTEN Afgesloten MID 'S KERKDIENSTEN Is hij iets voor mij? Schadevergoeding Verlengings mogelijkheden Opzeg mogelijkheden (0182-322 488) WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (0181) 21 96 12 Op de donderdag en vrijdag LEZERS SCHRIJVEN If k Bbk; Viswijvenkoor Sootjevisch trekt altijd veel bekijks. „Ze bleven maar zeggen: super super!.” uur M. Harsman Mededeling: De regeling ’medische weekend dienst’ is uitsluitend bedoeld voor dringende gevallen, waar van de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. Sectie ’De Rank’, confessioneel- hervormde gemeenschap, Coe- necoopcollege zondag 10.00 uur ds. P. Schalk,Ter Heijde De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. J. Westland, Bergambacht 17.00 uur ds. A.W. van der Plas De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds.J. de Jong 18.30 uur ds. P.J. Stam, Katwijk Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds. H. Visser, Katwijk aan Zee 17.00 uur Prof. Dr.W.Verboom Immanuëlkerkgemeente, Prinses Beatrixlaan zondag 9.30 uur geen dienst VOOR SPOEDEISENDE HUIS ARTSENHULP BUITEN KANTOORUREN Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B V. Alphen aan den Rijn Redactie Sanne van der Kolk 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. Bezorging Telefoon: 0181-219612 Ontmoetingskerk, Groensvoor- de vrijdag 10.00 uur Ouderenvie ring, pastor A vd Helm zaterdag 19.00 uur Eucharistie viering, pastor A vd Helm (in samenwerking met de Vrijzin nige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 10.00 uur ds. E. Meyering UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN Nadat in de Oostpolderwijk al de vervuilde grond is afgegraven en de schaftketen en hopen zand en grond van het grasveld Oost- polderweg/ Spui zijn verdwenen, is de rust weer terug in de Oostpolderwijk. Iedereen geniet van de mooie dagen van deze hebben we nog mensen nodig.” Sootjevisch heeft ook haar ei gen combo: drie accordeonis ten, twee gitaristen, een fluitiste en een violiste. De vrouwen hebben het er maar druk mee. Ze oefenen één keer in de week en treden zo’n dertig keer per jaar op. Op festivals, braderieën, in Schouwburgen, maar ook in de Melkweg in Amsterdam. „Dat was echt heel leuk, we traden toen op met Pater Moeskroen, die be stonden 15 jaar. We hadden al eerder met hen opgetreden in een feesttent in Nieuwveen. Gewoon een beetje voor de show en dat mocht nu weer!” En een show is het zeker, want de meeste vrouwen hebben originele klederdrachten aan. „Die hebben we overal opge kocht, één is bijvoorbeeld bij een Schevenings vrouwtje van daan, maar als je in Volendam of Marken komt kan je ze gewoon in de winkel kopen.” Zo trek ken de vrouwen bij hun optre dens altijd bekijks. „We waren pas in een festival in Duitsland, een heel weekend, echt een groot Shantyfestival. Alleen maar mannen. Een vrouw in de organisatie probeerde ons er al jaren bij te krijgen, ook al zijn we niet echt een shantykoor. Dit jaar was het haar eindelijk gelukt Die Duitsers bleven maar zeggen: super, super! Ze vonden het geweldig. Wij trou wens ook: met de bus ernaar toe en om de kosten te druk ken hebben we in een herberg geslapen, in stapelbedden!” Eens per jaar hebben de ’da mes’ een uitstapje, dat betaald wordt van het geld dat ver diend wordt bij de optredens. Ook wordt er elk jaar een fa miliedag georganiseerd voor de sponsoren en familieleden. „Af gelopen jaar viel dat samen met het uitkomen van onze cd.” Natuurlijk gebeuren er ook wel eens minder leuke dingen. „We mogen niet naar Sint Maarten!” roepen de dames uit. „We had den een uitnodiging gehad om naar de Heineken Regatta Zeil race te komen om op te tre den. Alles zou helemaal voor ons worden betaald,” legt Carla uit. „Maar dat bleek dus geen zuivere koffie te zijn,” vult An nie aan. Carla: „We waren in Enkhuizen voor een optreden. We waren om zes uur klaar, maar hadden nog helemaal geen zin om naar huis te gaan. Dus zijn we met zijn allen de kroeg in gedoken, hebben daar gezongen en gedanst, het was echt heel gezellig.Toen kwam er dus een man naar me toe die zei dat hij van de Zeilrace was. Hij vond ons heel goed en zou proberen ons daarheen te krijgen. Hij leek heel betrouw baar.” Carla heeft zelfs nog met deze man gemaild. „Echt, hij stuurde ons een email van twee kantjes, met precies alle plekken waar we zouden moe ten optreden, het resort, al les.” Maar de man vroeg ook of alle mensen die mee zou den komen naar Sint Maarten 15 zouden willen storten voor een polis. „Wat voor po- Weekblad voorWaddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelle en Zevenhuizen. Weekblad voorWaddinxveen verschijnt op woensdag. Indien de proeftijd voorbij is en tijdens de contractsduur (in dit geval het eerste jaar) de werk gever of werknemer het con tract wil beëindigen kan dit al leen indien er een tussentijdse opzegmogelijkheid is opgeno men in het contract. In dat ge val kan de werknemer zonder GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Groensvoor- de zondag 9.30 uur ds. C. de Jong REMONSTRANTSE GEMEENTE NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds.A.W. van der Plas 17.00 uur ds.J. de Jong Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax:0172-212168 Advertenties Telefoon 0172-211731 E-mail: verkoopboskoop@rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag 11.00 uur worden opgegeven, IM’ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 7 augustus 19.45 ds.J.G. van Tilburg zondag 9.30 en 17.00 uur ds.J.G. van Tilburg woensdag 14 augustus 19.45 uur ds.J.G. van Tilburg ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Communievie ring, pastor M. Ameling dinsdag 13/8 19.00 uur Eucharis tieviering, pastor A. vd Helm GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 09.30 uur leesdienst 16.30 uur leesdienst OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Trefpunt, Stationsstraat zondag 10.00 uur spreker: Anja Rehorst BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer P. van Norden spraak. J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36,Waddinxveen, tel. 0182- 632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WWM. Smits en J.B. Cra mer, Prins Bernhardlaan 79,Wad dinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda.Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens af spraak, tel. 0182-610462 of 0182- 516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen, leder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180-631451 of 06-1 1163246, voor minder dringende vragen: vragen@die- renkliniekzevenhuizen.nl. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. lis, dachten wij,” zegt Annie. „Ze betaalden alles voor ons: onze vlucht, ons verblijf. Het is dan toch raar dat we ineens een polis moeten gaan betalen.” De vrouwen gingen op onderzoek uit en al snel bleek dat de man helemaal niets met de Regatta Zeilrace te maken had. „Ja, hij had op het resort gewerkt in de bouw, daarom wist hij al die details zo goed.” Maar de naam van Heineke had de man onei genlijk gebruikt „We hebben het idee dat hij dit bij meer mensen probeert.Vijftien dollar is niet zoveel, maar wel als je het van veel mensen krijgt We zijn blij dat wij er op tijd achter zijn gekomen, maar we willen toch proberen zoveel mogelijk mensen te waarschuwen.” Geen Sint Maarten dus. „Wel een teleurstelling: we zagen onszelf daar al lopen. We heb ben de vrouw van Heineken die het voor ons heeft uitge zócht met de bedankbrief ook een cd’tje van ons opgestuurd. Misschien nodigt zij ons wel uit...” Maar tot die tijd liggen er voor het Viswijvenkoor Sootje visch genoeg optredens in het verschiet Voor informatie, boe kingen of het bestellen van de cd kunt u bellen met Carla Bink (0180 631790) of Joke Hessels (0180 633406), of kijk op www.sootjevisch.nl Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehou den. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. ZEVENHUIZEN - „De mensen die ons moeten aankondigen bij een optreden generen zich vaak en gaan ons dan aankondi gen als visdameskoor,” vertelt Carla Bink „Maar we zijn ge woon een viswijvenkoor!” Ze heeft het over het Viswijven koor Sootjevisch uit Zevenhui zen, waar ze al vanaf de oprich ting lid van is. Het Viswijvenkoor heeft in maart haar tweede cd uitgebracht ’Luister Stil’. „Alle liedjes zijn helemaal opnieuw gearran geerd. We hebben veel num mers uit het Engels vertaald en zelfs een nummer als 'Daar was vaak een meisje loos’ klinkt op onze cd heel anders.” Annie van Oostrom is nu de voorzitster van het koor. „We zijn ontstaan uit een grap,” ver telt ze. „Eén van de mannen uit het Shantykoor van Zevenhui zen werd 50 en toen hebben we met een hele groep vrou wen een papieren muts opge zet een schortje voor gedaan, we hebben ze van het podium gegooid en hun liedje gepikt” Anne Sytsema en Joke Hessels hebben het plan opgevat ermee door te gaan en zo is op 18 fe bruari 1997 het Viswijvenkoor opgericht met 12 leden. Inmid dels heeft het koor er 45: uit Zevenhuizen en Moerkapelle, maar ook uit Waddinxveen, Bleiswijk en andere omliggende gemeenten. „We hebben een wachtlijst” aldus Annie. „Maar niemand wil van ons koor af.” Aanmelden kan natuurlijk altijd. „Vooral in de sopranenhoek zomer in zijn vorig jaar nieuw in gerichte tuintje en de kinderen kunnen heerlijk verstoppertje spelen tussen het onkruid van een meter hoog op het voorma lige grasveldje. Nu heeft de ge meente de kinderen nog eens extra gelukkig gemaakt want er loopt dan van rechtswege. In dien de samenwerking goed is bevallen kunnen werkgever en werknemer het contract om zetten in een vast contract (d.w.z. voor onbepaalde tijd) of nogmaals verlengen. Indien er 4 keer achter elkaar een contract is afgesloten of de contracten samen de 36 maanden over schrijden is er ook sprake van een vast contract. REGIO - De Stichting Wad- dinxveens Welzijnswerk, afde ling Senioren, organiseert al weer de vierde fietstocht van dit seizoen. Op dinsdag 13 au gustus aanstaande is een tocht van ongeveer 45 kilometer ge pland richting Stolwijk/Vlist. Vanaf 9.30 uur kunt u inschrij ven in het Anne Frank-activi- teitencentrum (Jan van Bijnen- pad). De koffie en thee staat dan klaar. Rond de klok van 10.00 uur wordt er gestart. Onderweg wordt er een pau ze ingelast bij het dorpshuis ’Ons Dorp’ in Polsbroek. Ook daar krijgt u een kopje koffie of thee en kunt u uw boter hammen opeten. Na terug komst in het Anne Frank-cen- trum kunt u nog even napraten onder het genot van een kopje koffie of thee. De kosten voor deelname bedra gen 2,50 per persoon (in clusief 3 consumpties). Alle enthousiaste fietsers van 50 jaar en ouder zijn van harte welkom. De tocht gaat alleen door bij goed fietsweer. Voor informatie daarover kunt u die dag vanaf 9.00 uur bellen met de S.WW op telefoonnum mer 0182-615555. De volgen de fietstocht is gepland op 17 september. DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 Zondag 18 augustus 11.00 uur pastor J.L. Delhaas, 9e zondag vd zomer, 13e na Pinksteren De vereniging is bedoeld voor alleenstaande mannen en vrou wen in de leeftijdscategorie van 30 tot 55 jaar, al wordt die laat ste grens niet zo erg strak ge hanteerd voor reeds ingeschre ven leden die die leeftijd bereiken. „Het doel is alleen staanden gezamenlijke activitei ten aan te bieden zonder dat we de bedoeling hebben te be middelen bij het zoeken naar een relatie. In tegendeel zelfs: we willen voorkomen dat nieuwkomers al meteen vanaf het begin grondig worden bekeken met de vraag in het achterhoofd ’is hij of zij iets voor mij?’ Juist die houding zorgt vaak voor een heel verkeerde sfeer en dat willen we absoluut tegengaan. Dat is ook vaak de reden dat veel mensen een duidelijke drempel over moeten om naar een club voor alleenstaanden te gaan. Bij het Groen Hart Netwerk is dat anders en we hebben dat gelukkig al die tijd kunnen vasthouden”, vertelt Jan trots. De naam zegt het al: de vereniging is in principe be stemd voor singles uit de gehe le Randstad. In de praktijk komt bijna de helft van het aantal leden uit Gouda, de ove rige leden voornamelijk uit Bo degraven, Alphen aan den Rijn, Boskoop en Waddinxveen, met Indien het contract niet is uit gediend en bijvoorbeeld de werkgever van de werknemer af wil, is hij verplicht de werk nemer een schadevergoeding te betalen. In principe is deze schadevergoeding gelijk aan het salaris dat de werknemer nog tegoed had. Indien de werkne mer eerder vertrekt, dient hij aan de werkgever een schade vergoeding te betalen, waarbij hij de schade vergoedt die de werkgever lijdt door zijn ver trek. Concluderend is het dus op passen met het afsluiten van tij delijke contracten en dient re kening te worden gehouden met de beperkingen die dit met zich meebrengt voor het op zeggen en een eventuele scha devergoeding... een enkele uitschieter naar Leiden, Utrecht en zelfs Rot terdam. De meeste activiteiten starten daarom om praktische redenen dan ook vanuit Gouda, waar ook de maande lijkse ledenavonden plaats vin den. De ledenavonden vinden door gaans op vrijdag plaats. „Van half acht tot half negen is spe ciaal gereserveerd voor nieuw komers. We vertellen dan wie we zijn, welke activiteiten we zoal organiseren en tegen een kleine bijdrage kunnen ze de avond blijven om te beoorde len of het is wat ze ervan ver wachten.” Spoedeisende huisartsenhulp U kunt alleen na een telefonische afspraak voor spoedeisende huisarstenhulp buiten kantooru ren: - op werkdagen van 17.00 uur ’s avonds tot 08.00 uur ’s ochtends - op zaterdag, zondag en feestda gen terecht bij: Mr. Sanders is advocaat. Hij verleent rechtsbijstand aan particulieren en ondernemers, zowel vanuit zijn woning in Zevenhuizen-Moerkapelle als vanuit zijn kantoor in Den Haag. Voor het Weekblad voor Waddinxveen verzorgt hij maandelijks een juridische column. Er zijn verschillende manieren waarop iemand voor een be drijf kan werken. Dit kan bij voorbeeld op freelance-basis, met een vast contract of met een contract voor een bepaal de vaste periode. Sinds de Wet Flexibiliteit en Zekerheid is ingevoerd heeft dit ook consequenties gehad voor het soort contracten dat kan worden afgesloten en de beperkingen daarop. Stel dat een werknemer een tij delijk contract heeft, bijvoor beeld een jaarcontract. In prin cipe betekent dit dat de werkgever en werknemer na verloop van dit jaar zonder verdere consequenties uit el kaar kunnen. Het contract ver- REGIO - Iedereen heeft tegenwoordig de mond vol van netwerken, contacten leggen. Maar de gezelligheid komt daarmee nogal eens in het gedrang. Het Groene Hart Netwerk voor alleenstaande mannen en vrouwen in de leeftijd van 30 tot 50 jaar, heeft daar al meer dan zes jaar een passend antwoord op. HuisArtsenPost Midden-Holland (HAP MH) Jan van Beaumontstraat 4 2805 RR Gouda tel. 0182- 322 488 VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521. Bereikbaar maandag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur. consequenties opzeggen. De werkgever heeft echter ook in deze situatie een vergunning van de directeur van het CWI (Centrum voorWerk en Inko men) en kan dus niet zonder meer opzeggen. Een uitzondering hierop vormt een ontslag op staande voet, dit staat los van de contractsvorm. culier afval inzamel- en verwer kingsbedrijf inschakelen. De gemeente stelt alles in het werk om op korte termijn de inzameling van het KCA en kadavers weer te laten plaats vinden op het afvalstation in Waddinxveen.Voor meer infor matie kunt u terecht bij het Centraal Meldpunt via telefoon 624 500. Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrechterf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 6131 12. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af- Jan Eikelenboom uit Bodegra ven is een van de initiatiefne mers van Activiteitenvereniging Groene Hart Netwerk. Ruim zes jaar geleden besloot hij met enkele vrienden een adverten tie te plaatsen met een oproep om gezamenlijk een gezellige avond te organiseren. De reac ties daarop overtroffen zijn stoutste verwachtingen. „Het liep volledig uit de hand. We hadden binnen de kortste keren vijftig aanmeldingen van alleenstaanden die wel een avondje uit wilden.We moesten meteen een andere zaal huren dan we van plan waren ge weest, omdat de oorspronkelij ke locatie veel te klein was. We stonden echt stom verbaasd, want hadden zelfs niet een pro gramma bedacht voor de ko mende periode.” Hij vervolgt: „Toch wilden na genoeg alle aanwezigen meteen contributie betalen en een ver eniging oprichten. De club groeide binnen twee jaar tijd uit tot een vereniging van 170 leden. Inmiddels zijn we wel een beetje over het hoogte punt heen en blijft het aantal vaste leden ongeveer constant op 100”, aldus de (nu nog) pen ningmeester en interim voor zitter van het Groene Hart Netwerk. WADDINXVEEN - Op maan dag 5 augustus 2002 wordt het afvalbrengstation aan de Zuide lijke Rondweg weer - zij het op beperkte schaal - in gebruik ge nomen. Voorlopig kunt u alléén voor uw (grof) huishoudelijk af val terecht bij het afvalbrengsta tion. Voor het innemen van Klein Chemisch Afval (K.C.A.) en kadavers moet het afvalsta tion nog worden aangepast. KCA kunt u eenmaal per twee maanden aanleveren bij de che mokar of bij het afvalstation van Cyclus in Gouda zijn. Ook voor kadavers kunt u daar terecht. Het afvalbrengstation Gouda is gevestigd aan de Goudkade 23 en geopend van maandag t/m vrijdag tussen 08.30 en 16.00 uur en op zaterdag tussen 10.00 en 13.00 uur. U kunt ze ook telefonisch bereiken via (0182) 547500. Het afvalbreng station in Waddinxveen is geo pend op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 15.00 uur en op za terdag van 09.00 tot 12.00 uur. Bedrijven kunnen niet terecht bij de afvalbrengstations. Daar voor moet u een erkend parti- ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK De Vierstroom Spreekuur: Maandag t/m donder dag van 09.00 tot 10.00 uur. Bezoek en postadres: Stations straat 12,2741 HS Waddinxveen. Telefoonnummer: 0182 - 623 040. Na 10.00 uur wordt u auto matisch doorverbonden met de Zorglijn centralist die uw bood schap aanneemt. Inloopspreekuur Consultatiebu- ro Waddinxveen per 1-1-2001: maandag 11.00-12.30 uur. WADDINXVEEN/ MOERKA PELLE - Zaterdag 31 augustus aanstaande organiseert de Trekkervrienden Moerkapelle de jaarlijkse dorsdemonstratie op het akkerbouwbedrijf van de heer T. van der Torren aan de Bredeweg 9 te Waddinx veen. Naast deze demonstratie is er een show van oude en an tieke tractoren, dit mogelijk aangevuld met het werken van oude landbouwwerktuigen, en behendigheidwedstrijden. Bij deelname wordt u verzocht om uiterlijk 10.00 uur met uw materiaal op het terrein aanwe zig te zijn. Einde ongeveer 17.00 uur. Opgave voor deelna me aan dit gratis evenement kunt u doen voor zaterdag 24 augustus bij Philip Vermulm, tel. 0179-5932780 of Bert Ver mulm, tel. 0180-633213 Uw tractor(en) dienen tegen wet telijke aansprakelijkheid verze kerd te zijn en deelname is voor eigen risico. Dienstdoende apotheek: Dagelijks vanaf 17.30 uur en in het weekeinde: Dienst Apotheek Midden-Holland, Ronsseweg 138, Gouda. Telefoon 0182- 698820. Voor nieuwkomers is zo’n eer ste keer toch altijd spannend. Jan: „Vaak betreft het mensen die door echtscheiding of door het overlijden van een partner alleen zijn komen te staan en zich op den duur een beetje af gesloten hebben van de omge ving, Dan is het een hele stap om uit je isolement te komen en soms voel je je dan net een maatschappelijk werker.” Hij herkent die houding ook wel van zichzelf. „Ik ben ook gescheiden en van nature een terughoudend type. Ook ik moest een drempel over, maar in de afgelopen zes jaar ben ik door deze activiteiten wel ver anderd en heb ik geleerd veel makkelijker contact te maken.” Iedere maand geeft de vereni ging een nieuwsbrief uit waarin de geplande activiteiten staan opgesomd. Opgeven kan door middel van het invullen van een bon achter in de nieuwsbrief. In de brief doen sommige le den verslag van de afgelopen activiteiten, waardoor een ge zellige krant ontstaat. Activiteiten voor de komende periode zijn bijvoorbeeld een fietspuzzeltocht, een bezoek aan Parkpop in Den Haag, een bezoek aan de Nationale Vlootdagen in Den Helder, een bezoek aan het grootse stad- feest ’Haarlem Leeft’ en nog vele andere activiteiten. Het is verbazingwekkend hoe het be stuur iedere maand een derge lijke volle agenda weet te pu bliceren. „Overigens zijn de bowlingavonden, die we met regelmaat organiseren, ook al tijd heel erg in trek”, weet Jan Eikelenboom. Mocht het idee van deelname aan het Groen Hart Netwerk aanspreken, dan zijn Jan Eike lenboom (telefoon 0172- 615409) en Aart van der Valk (telefoon 0182-515533) bereid te vertellen waar en wanneer de eerstvolgende kennisma- kingsavond georganiseerd wordt. is een splinternieuw doeltje ge plaatst op het grasveldje Oost- polderweg/ Spui. Wanneer het onkruid wordt verwijderd en er nieuw gras wordt gezaaid is nog niet bekend. JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak I 1.00 uur Wachttorenbespre king

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 9