oplevering woning Times Teak en Trends Veel kopers niet tevreden bij De Huiienbeun Energie besparen in uw woning voor u een hor op maat Gouwe Koerier Weekblad voor Waddinxveen Muggen en ongedierten, wij hebben ED REUSKEN I JONGENEEL Subsidie SILCO Tel. (0182) 613 770 Henegouwerweg 37 Uw specialist op het gebied van woninginrichting Op nog geen honderd meter van de hefbrug van Waddinxveen, vindt u de prachtige winkel van Times teak en trends. Een winkel gespecialiseerd in teakhouten meubelen voor zowel binnen als buiten. 10.30 - 17.30 uur 10.00 - 17.00 uur (of op afspraak) Openingstijden: Wo-Do-Vr Za. DE GRAAF PARTNER Heeft u onze verhuisbus al zien rijden? 1 Tot eind september kunt u deze tuinmeubelen bezichtigen, waarna de showroom weer omgebouwd zal worden naar de binnenmeubelen, waaronder tafels, kasten, side-tables, stoelen etc. Dit alles maakt een bezoekje aan de winkel zeer de moeite waard, al is het maar voor een kopje koffie. makelaardij 1 Zit uw droomhuis hier niet bij, neem dan vrijblijvend contact met ons op voor ons complete aanbod. Tevens kunt u bij ons terecht voor een vrij blijvend hypotheek- of assurantieadvies. Zijde 28, 2771 EN Boskoop, Tel. 0172 - 210747, e-mail: info@makelaardijdehuizenbeurs.nl internet: www.makelaardijdehuizenbeurs.nl BOSKOOP - Biezen 164 Op dit moment is de winkel voorzien van 2/3 tuin- en I/3 binnenmeubelen, wat vanaf half september weer omgedraaid wordt. Een zeer uitgebreide collectie tuinmeubelen maakt uw komst zeer de moeite waard.Tafels, stoelen, banken, deckchairs, ligbedden, verlichting en zelfs brievenbussen in hoogwaardig plantage teak, dus keus genoeg. Dit alles op een leuke manier gepresenteerd met diverse woonacces soires, voor zowel in de tuin als voor binnen. Al onze meubelen worden gemaakt van 100% plantage teak waardoor er geen roofbouw op de bossen gepleegd wordt. Huis&Stijl www.sllco.nl BOSKOOP - Clusiuserf 13 BOSKOOP - Pippeling 86 Vrijdagavond Zaterdag Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.30 uur 19.00-21.00 uur 10.00-17.00 uur mische kookplaat, combimagnetron, vlak- scherm afzuigkap, vaatwasmachine en koelkast met kelderdeel. 1e verdieping: overloop, ruime inpandige overloopkast en drie ruime slaapkamers in verschillende formaten. Badkamer voorzien van 2e toilet, ligbad en wastafel met meubel. Zolder: ruime bergzolder met stahoogte en c.v. combiketel opstelling. Zolder is toegan kelijk middels vlizotrap. Bijzonderheden: de woning verkeert in uit stekende staat van onderhoud en beschikt over een ruime garage met was/droger aan sluiting. Oplevering in overleg. verschillende formaten, waardoor de moge lijkheid aanwezig is om ook een studeerka mer te creëeren. Tevens beschikt één slaapkamer over een grote vaste kast met schuifpanelen. Bijzonderheden: dit appartement biedt optimale rust en privacy en wordt onsloten middels eigen weg voor uitsluitend bestem mingsverkeer. Indien u op zoek bent naar een groot 4-kamer appartement met eigen tuin, is dit appartement absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. afzuigschouw en vaatwasser. 1e verdieping: overloop, bergruimte met gevelvenster, drie slaapkamers waarvan één met erkerraam. Luxe badkamer in moderne kleurstelling voorzien van douchecabine, lig bad, zwevend toilet en wastafel met meubel. Zolder: vaste trap naar zolderverdieping. Ruime zolderkamer met deur naar balkon, was/drogeraansluiting, c.v. combiketel opstel ling en warmte terugwininstallatie. Bijzonderheden: de woning beschikt over een grote berging met vliering en dubbele toegangsdeur. Vanwege uitzicht en ligging absoluut een bezichtiging waard. Oplevering in overleg. Het advies van de EPA-advi- seur hoeft u niets te kosten. Wanneer u een of meer energiebesparende maatrege len uitvoert, ontvangt u na melijk een tegemoetkoming voor het EPA-advies. Boven dien geeft de overheid een extra premie van 25 procent op deze energiebesparende maatregelen. En dat bedrag kan flink oplopen. Dat is niet het enige voordeel, want energiebesparende maatrege len leveren u ook een lagere energierekening, waardever meerdering van uw huis én meer wooncomfort op. De maatregelen zorgen er im mers voor dat uw huis be- haaglijker wordt. Het Energie Prestatie Advies is maatwerk. Het advies is op uw woonsituatie en op uw plannen toegesneden. De EPA-adviseur kijkt met een deskundige blik naar uw huis en de verbouwingsplannen die u hebt. Hij stelt vast wel- ke energiebesparende maat regelen technisch mogelijk en effectief zijn in uw woning. Het advies wordt vastgelegd in een compleet en overzich telijk rapport. U weet dan precies: hoe energiezuinig uw huis nu is; hoe u uw woning kunt verbeteren: wat daarvan de kosten en baten zijn en welke premies u kunt aanvra gen. In Nederland zijn ruim 300 vakbekwame adviseurs actief, meestal aangesloten bij een installatie- of isolatiebedrijf of een aannemer. Zo vindt u al- WOENSDAG 21 AUGUSTUS 2002 PAGINA 13 Spanplafonds Kastenwanden Wandpanelen Systeemplafond Interieurbetimmeringen Alle mogelijkheden en ideeën vindt u natuurlijk ook in de showroom van Silco, Zuidkade 230 Waddinxveen of bel voor documentatie (0182) 61 68 78. Waddinxveen De makers van interieurs doordacht tot In detail. Openingstijden: ma., di., wo. 13.00-17.30 uur do., vr. 10.30-21.00 uur za. 10.00-17.00 uur Galerij 2 2771 XJ Boskoop Tel. (0172)21 22 71 Voor meer informatie en vragen bel: (0182) 61 62 38 (0182) 61 14 19 WONING PROJEKTSTOFFERING tijd wel een EPA-adviseur bij u in de buurt. Er zijn ook maatregelen die u met subsi die zelf kunt uitvoeren, zoals dak- en spouwmuurisolatie. Voor meer informatie over EPA en energiepremie kunt u terecht bij uw energiebedrijf of uw installateur.Voor adres sen van EPA-adviseurs bij u in de buurt kunt u de internetsi te www.epadesk.nl raadple gen. U kunt ook bellen met Milieu Centraal 0900-1719. Hebt u de beschikking over internet dan kunt u alle infor matie nog eens rustig nalezen op de site van het ministerie van VROM: www.vrom.nl. GORDIJNEN Noordkade 92A Waddinxveen (in pand Gebr. Bakker) Uniek in Boskoop Zuid-Oost gelegen vrijstaand woonhuis geschakeld mid dels garage. Te midden van de bestaan de bebouwing aan de biezen is omst reeks 1986 een nieuwbouw project gere aliseerd van enkele woningen. Het woonhuis beschikt over een fraai aange legde tuin met terras aan de achterzijde, tevens is er de mogelijkheid om 3 auto’s op eigen terrein te parkeren. Indeling: overkapte zij-entree, gang, toilet met fonteintje en meterkast. Royale L- woonkamer met open haard, kwartsiet vloer en schuifpui naar terras. Moderne keuken in U-opstelling voorzien van kera- Vraagprijs 405.000,- k.k. Vraagprijs 285.000,- K.k. VBO ^MAKELAAR Bezoekadres: In winkelcentrum Zuidplas Zuidplaslaan 426 - 428 2743 KE Waddinxveen Telefoon: (0182) 622 388 Fax: (0182) 637 508 Email info@dgep.nl Homepage: www.dgep.nl Zéér royaal luxe begane grond apparte ment (ca. 130m2) met eigen parkeer plaats. Gunstig op de zon gesitueerde tuin en optimaal gelegen t.o.v. winkels en uitvalswegen. Indeling: entree, hal en modern toilet. Royale L-woonkamer op een hoog afwer- kingsniveau. Ruime woonkeuken in moder ne eigentijdse kleurstelling voorzien van vaatwasser, koel/vriescombinatie, combi magnetron, afzuigkap en kookplaat. Badkamer in lichte kleurstelling met ligbad, douchecabine, wastafel en aansluiting voor wasmachine en droger. Drie slaapkamers in Vraagprijs 347.000,- k.k. Verzekeringen Hypotheken Pensioenen "Vastgoed Een hypotheek is maatwerk! Het Energie Prestatie Adyies is maatwerk. Het advies is op uw woonsituatie en op uw verbouwingsplannen toegesneden. (Foto: archief) Vereniging Eigen Huis werkt aan een methode om voor iedereen zichtbaar te maken welke bouwcombinaties de beste prestaties leveren bij nieuwbouwprojecten. De ver eniging wil de bouwwereld in ’een glazen huis’ plaatsen om zo betere prestaties af te dwingen. Dat is maar één van vele voordelen die wij onze relaties bieden en VROM dat bezwaar onder schrijven, is aan onderzoeksbu reau Com pan en opdracht gege ven een rapport te maken over de oplevering van nieuwbouw woningen. Uit dit rapport blijkt dat aan 40.000 van de 55.000 in 2000 opgeleverde woningen iets mankeerde. Gemiddeld kost re paratie de bouwer 1500 euro, maar soms lopen de kosten op tot meer dan 4500 euro. Het kan jaren duren voordat alle gebre ken gerepareerd zijn, als de bou wer daar al toe bereid is. Ook houden bouwers zich zonder waarschuwing niet aan de afge sproken opleverdatum. De on derzoekers stellen het ministerie van Justitie voor om één loket in te stellen waar kopers goedkoop en makkelijk terecht kunnen met klachten. Die arbitrage-instelling moet vlot werken volgens een zogenoemde informele procedu re. Ook moeten kopers vanaf het begin van een nieuwbouw project betere juridische en bouwtechnische begeleiding krij- gen.Vereniging Eigen Huis wil de ze rol op zich nemen. Wettelijke regelingen die kopers meer rech ten geven moeten eenvoudiger worden. Ten slotte dient de bouwwereld zelf klantgerichter te werken, onder andere door tijdens de bouw meer informatie te verstrekken aan kopers. Er moet een einde komen aan het almaar toenemende aantal klachten over de oplevering van nieuwbouwwoningen. Het ge middelde aantal klachten per woning ligt nu rond de dertig. Driekwart van de kopers van een nieuwbouwwoning is bij op levering niet tevreden. De pres- tatieverschillen tussen verschil lende aannemerscombinaties zijn heel groot. Tot nu te trekt de bouwwereld zich daar vyeinig van aan, omdat vrijwel niemand de beschikking heeft over die gege vens. Als de cijfers op basis van de keuringsrapporten van VEH medio volgend jaar toegankelijk en inzichtelijk zijn, zal dat zeker politieke aandacht krijgen. De bal wordt bij de bouwers gelegd in plaats van bij de kopers, die tot nu toe vrij machteloos waren. VEH pleit al sinds 1985 voor een gemakkelijkere en goedkopere procedure voor kopers die bij of na de oplevering van hun nieuwe huis een conflict krijgen met de bouwer.Tot nu toe kan zo’n pro cedure de koper duizenden eu ro’s kosten. Óm die reden zien veel mensen daar van af. Bou wers rekenen er op dat kopers niet naar de Raad van Arbitrage voor de Bouwbedrijven willen stappen en trekken zich daarom veel te weinig van klachten aan. Omdat de ministeries van Justitie Wie gaat verhuizen of ver bouwen, of wil u weten wat in de woning bespaard kan worden op de energiekosten, kan gebaat zijn met het advies van een onafhankelijke advi seur. Want energie besparen en meer wooncomfort gaan prima samen. Dat is goed voor uw portemonnee en be ter voor het milieu. Het klimaat verandert door dat wij teveel energie verbrui ken, ook thuis. De overheid subsidieert daarom energie besparende maatregelen die u niet alleen geld besparen, maar ook het wooncomfort van uw huis verbeteren. Om er achter te komen wat voor uw woning geschikte maatre gelen zijn, kunt u een EPA-ad vies aanvragen. EPA staat voor Energie Prestatie Advies. De EPA-adviseur komt bij u langs en kijkt met een des kundige blik naar de isolatie, verwarming, ventilatie en ver lichting in uw woning. U krijgt een advies op maat over hoe u in uw huis nog meer ener gie kunt besparen. De EPA- adviseur vertelt u bovendien in welke tijd u de maatregelen terugverdient en op welke premies u aanspraak kunt ma ken. Kortom, EPA is waarde vol maatwerkadvies, wat u ook nog eens extra premie oplevert. Schitterend aan het einde van een weg voor bestemmingsverkeer gelegen royale twee-onder-één-kapwoning. De woning beschikt over een magnifiek uitzicht over kwekerijen, waterpartijen e.d. Ondanks de vrije ligging bevindt de woning zich op loopafstand van het centrum van Boskoop, winkels, scholen en uitvalswe gen. Bouwjaar 1997. Indeling: Voorentree, hal met trapopgang en royaal luxe zwevend toilet met fonteintje. Ruime woonkamer met openslaande deur naar achtertuin, houtkachel en parketvloer. Luxe woonkeuken met erker, extra grote oven, 5-pits gaskookplaat, combimagnetron,

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 13