Ontmoetingsdag zieken en ouderen in AF-centrum Van één kever naar tweehonderd: een bijzondere verzameling Babymassage:‘goed en gezond voor u en uw kind Colofon MEDISCHE DIENSTEN y Samen rommelen Keverdag KERKDIENSTEN y GEVONDEN: Oefeningen: 1 Tip van de maand: Acties (uitrukken): in de maand juli werden wij 27 maal gealarmeerd. K. VERMIST: De maandelijkse rubriek van de commandant WOENSDAG 21 AUGUSTUS 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 9 MID- uur Groens- voor de Groens- De Morgenster, Sterrenlaan zondag 9.30 uur ds. G.H.Abma, Gouda 17.00 uur ds. J. Maasland, Bar neveld Immanuëlkerkgemeente, Prin ses Beatrixlaan zondag 9.30 uur geen dienst Mededeling: De regeling ’medische week enddienst’ is uitsluitend be doeld voor dringende gevallen, waarvan de behandeling niet tot de eerstvolgende werkdag kan wachten. VOOR SPOEDEISENDE HUIS ARTSENHULP BUITEN KANTOORUREN (0182-322 488) Weekblad voorWaddinxveen is een onafhankelijk weekblad, dat in een oplage van 15.300 exemplaren wordt uitgegeven en verspreid in Waddinxveen, Moerkapelie en Zevenhuizen. Weekblad voorWaddinxveen verschijnt op woensdag. Uitgever Dagblad van Rijn en Gouwe B.V. Alphen aan den Rijn Bezorging Telefoon: 0181-219612 Waddinxveen: rode kater, licht van kleur, witte bef,kin en wit aan tenen, staart wat donkerder, hals band zwart koker en zwarte zender (Vijverlaan), cyperse poes, witte voeten, bef en wit op buik, is gechipt (Mozartlaan), cy perse kater, witte bef, hangbuik, toen een vrouw, waar ik er ge lijk tien van kreeg.” Van haar kreeg hij ook de blikken au tootjes. „Waarschijnlijk zijn die een keer door iemand zelf gemaakt.” Dit was het weer maand juli, in brandweer termen een rustige maand. halsband tijgerprint, al enkele maanden vermist (Antares). Ze venhuizen: cyperse kater, witte voeten, neus, kin en bef, witte borst door naar buik, is gechipt (Graskamp), zwrate kat, vl.band, zwart (Langezijde) Waddinxveen: rode poes, witte snuit en bef, loopt al langer rond (Coenecoop), rode poes, I blind oog, loopt al langer rond Coe necoop), 'rode kater, met witte aftekeningen, band blauw, (Noor- rus!” Met tweehonderd auto’s gebeurd het wel eens dat je met een dubbele thuiskomt en die verdwijnt dan meestal naar één van de twee. „Tegenwoor dig hebben we daar wat op ge vonden: ik heb foto’s laten ma ken van al mijn auto’s. Alleen komt het nog vrij vaak voor dat we ergens zijn en weer de fo to’s zijn vergeten!” Eén keer per jaar gaan ze met zijn alle naar de landelijke Keverdag in Rosmalen. Daar zijn alle soorten kevers te Commandant Brandweer G.J. Huizer. De Hoeksteen, Esdoornlaan zondag 9.30 uur ds. H. Schi- paanboord 18.30 uur ds.A.W. van der Plas Redactie Sanne van der Kolk 0172-420512 E-mail: weekbladvoorwaddinxveen@ rijnengouwe.nl Kopij dient uiterlijk op maandag 16.00 uur in het bezit van de redactie te zijn om in aanmerking te komen voor plaatsing. Bijdragen per e-mail of op floppy verdienen de voorkeur. WADDINXVEEN - De derde jaarlijkse ont moetingsdag voor alle zieken en ouderen in Waddinxveen wordt dit jaar gehouden op za terdag 7 september in het Anne Frankcen- trum aan het jan van Bijnenpad, van tien tot ongeveer vier uur. De bijeenkomst wordt georganiseerd door de Samen Op Weg Kerken (Gereformeerde Kerk, Hervormde Immanuëlkerkgemeente, De Rank, Roomskatholieke SintVictorpa- rochie en Remonstrantse Gemeente), de Centraal Hervormde Gemeente en de Zon nebloem. De ontmoetingsdag is gekoppeld aan de nationale ziekendag, die dit jaar als thema 'Kijk eens met andere ogen’, heeft. In Waddinxveen is gekozen voor het thema '”t Is goed in ’t eigen hart te kijken" de eerste regel va een gedichtje van Alice Nahon (1896-1933). „Wat wij nastreven is die dag in gezellige sfeer bij elkaar te zijn en proberen de rijkdom in ons eigen hart te ontdekken”, legt pastor Ad van der Helm uit. „Blij zijn met de goede dingen in ons leven, samen groeien in onze menselijkheid, respect en waardering hebben voor elkaar.” Lies Steenland, lid van de voorbereidings groep, hoopt dat het aantal bezoekers van vorig jaar, ruim tweehonderd, verder oploopt. „Iedereen is welkom, ongeacht geloof of le vensovertuiging. Er is geen leeftijdsgrens”, zegt zij. „Wij beginnen om tien uur met een kopje koffie. Daarna volgt een korte oecu menische dienst waarin pastor Van der Helm en de dominees Cees de Jong.jelke de Jong, Bongers en Burger participeren.” Na dit moment van bezinning volgt een uit gebreide lunch, waarbij met dieetwensen re kening kan worden gehouden. In de middag is er een muzikaal programma. Wie niet zelf naar het Anne Frankcentrum kan komen wordt afgehaald en weer naar huis gebracht. Wie niet zonder rollator of rolstoel kan dient dat even te melden. Aan de ontmoetingsdag zijn geen kosten verbonden, dankzij tal van sponsors. „Heel veel vrijwilligers staan zaterdag 7 sep tember voor onze gasten klaar en ook zij verheugen zich nu alweer op een feestelijke en gezellige bijeenkomst", aldus Lies Steen land. „Medische verzorging is desgewenst be schikbaar.” Wie de ontmoetingsdag wil meemaken wordt verzocht zich voor 22 augustus op te geven. Dat kan telefonisch, na 18.00 uur, bij de dames Aalbers, telefoon 613798, Heems kerk, telefoon 614147 en De Vries, telefoon 613698 of bij de heren Kersbergen, telefoon 617370 en Den Tuinder, telefoon 631147. NEDERLANDS HERVORMDE KERK Brugkerk, Kerkweg-Oost zondag 9.30 uur ds. A.W van der Plas 17.00 uur ds. H. Schipaanboord Kantoor Zijde 30 2771 EN Boskoop Fax:0172-212168 Advertenties Telefoon 0172-21 1731 E-mail: verkoopboskoop@rijnengouwe.nl Advertenties kunnen tot dinsdag I 1.00 uur worden opgegeven, IM'ers (ingezonden mededelingen) tot maandag 16.00 uur. REMONSTRANTSE GEMEENTE (in samenwerking met de Vrij zinnige Hervormden) Kerkgebouw Zuidkade zondag 25 augustus 10.00 mw. ds.A.S. Lenselink CHRISTELIJK AFGESCHEIDEN GEMEENTE Kerkgebouw Dorpstraat woensdag 21 augustus 19.45 uur ds. B. Reinders zondag 9.30 en 17.00 uur dhr. G. van Loenen woensdag 28 augustus 19.45 uur kand. G. Blankets ROOMS-KATHOLIEKE KERK St.Victorkerk, Zuidkade zondag 9.30 uur Eucharistievie ring, pastor A. vd Helm dinsdag 27/8 19.00 uur Eucha ristieviering, pastor A. vd Helm Ontmoetingskerk, voorde zaterdag 19.00 uur Woord Communiedienst, Werkgroep CD GEREFORMEERDE KERK (VRIJGEMAAKT) Kruiskerk, Passage zondag 09.30 uur ds. E. Brink 16.30 uur ds. O.W Bouwsma, Gouda OUD-GEREFORMEERDE GEMEENTE IN NEDERLAND Kerkgebouw Mercuriusweg: 10.00 uur leesdienst 18.30 uur leesdienst RAFAEL GEMEENSCHAP WADDINXVEEN Het Trefpunt, Stationsstraat zondag 10.00 uur spreker: Krijn van Herwaarden BAPTISTENGEMEENTE ICHTHUS Gebouw Kreater, Kerkstraat zondag 10.00 uur spreker: de heer D. van Genderen baby te verstaan. De cursus ’Ba- bymassage’ start op 19 septem ber om 09.00 uur. De kosten be dragen 99,83 voor leden van De Vierstroom en 145,21 voor niet-leden. Verschillende ziektekostenverzekeraars, waar onder het Trias, vergoeden (een deel van) het cursusgeld.Wegens organisatorische redenen kunt u zich het beste vóór 2 september aanmelden, door te bellen naar De Vierstroom-Zorglijn, 0182- 594500. GEREFORMEERDE KERKEN Ontmoetingskerk, Alle auteursrechten en databankrechten ten aanzien van (de inhoud van) deze uitgave worden uitdrukkelijk voorbehou den. Deze rechten berusten bij Rijn en Gouwe B.V. c.q. de betreffende auteur. een redding moesten uitvoeren in een pand met een echte vuur haard (gemaakt met blusbakken). Door de combinatie van echt vuur en namaak rook was het zeer realistisch. Wij hebben deze maand veel praktijk ervaring opgedaan, alle lof voor de oefening uitzetters. Maandag I juli 10.02 uur auto matisch alarm. Bij de firma Harva op het bedrijvenpark Doelwijk had een werknemer onder een melder staan roken, hierdoor was deze geactiveerd. Zij hadden dit gelukkig snel in de gaten en hebben de brandweer afgebeld zodat wij niet in actie hoefden te komen. 2 juli 08.39 uur: of de officier van dienst (OVD) even wil gaan kij ken op de kruising Henergouwe- weg/Brugweg, daar lag olie op het wegdek De verontreiniging was zo minimaal dat dit geen ge vaar voor het verkeer opleverde. 4 juli 07.23 uur automatisch alarm. Deze melding werd snel afgebeld. 7 juli 18.32 uur schoorsteen brand. Akkerwinde 26, een zeer behulpzame buurman had al voordat wij ter plaatse waren de openhaard geblust met een poe- derblusser. Dit gaat uitstekend maar geeft wel heel veel rommel. kunt pakken, zodat het zich ge borgen voelt. Ook wordt er uit gebreid stil gestaan bij het tempo waarin uw baby leeft. Dit is na melijk niet gelijk aan het tempo waarin u zelf leeft. Verder beste den we aandacht aan wat u het beste kunt doen als uw baby veel huilt, slecht slaapt of veel last heeft van darmkrampjes.Tot slot is er ook gelegenheid voor het uitwisselen van ervaringen. Kort om: in de cursus ’Babymassage’ leert u de lichaamstaal van uw Weekeinddienst dierenarts: A.H.M. Hermans en J.C.H. van Dorst, Kattensingel 17, Gouda, tel. 0182-510958; Woubrech- terf 42, Waddinxveen, tel. 0182- 6131 12. Kleine huisdieren spreekuur voor spoedgevallen ieder weekeinde volgens af spraak. VERSLAVINGSZORG DEN-HOLLAND Pamassia, psycho-medisch cen trum, IJssellaan 2-2a, 2806 TK Gouda. Tel.nr. 0182-563500, fax.nr. 0182-563521Bereikbaar maandag t/m vrijdag 09.00- 17.00 uur. Zijn volkswagengekte is inmid dels overgeslagen op de kinde ren. „Mijn zoons vriendin spaart ze nu dus ook een beet je en mijn dochter vindt het ook wel leuk. Het is net een vi- brand.Aan de Kuiperhoeve ston den diversen huisvuilcontainers in de brand. Wanneer wij ter plaatse kwamen was er nog maar een hoopje smeulende resten over, dit was snel geblust en kon den wij weer inrukken. 14 juli 17.57 uur: koe te water. Aan de Zuidelijke Dwarsweg was een koe aan het baden ge gaan, maar hij kon niet meer op de kant komen zonder hulp. Met behulp van de boer hebben wij hem weer in de wei gezet. 15 juli 15.47 uur: weer koe te water. Deze maal was er een koe aan de Molenring in de sloot ge stapt, verontruste bewoners hadden ons gebeld. De koe zelf had nergens last van en liep rus tig weer uit de sloot toen wij ar riveerden. Het was niet zo’n die pe sloot 16 juli 11.43 uur benzine lucht. In de Amalia van Solmstraat ruiken bewoners een sterke benzine lucht na onderzoek door ons blijkt dat een auto te vol is afge tankt waardoor wat benzine ge lekt was. 18 juli 17.31 uur buitenbrand. Achter de sportvelden in de bos jes hadden kinderen een hut ge bouwd, deze stond in brand, waarschijnlijk hebben zij met DE BRUGGEN RESTAURANT DE BRUGGEN Sterrenlaan 2 Zondag 22 september 11.00 uur pastor J.L. Delhaas, Ie zon dag vd herfst, 19e zondag na Pinksteren, Soekkot koffiebussen. „Kijk, het moet natuurlijk wel een hobby blij ven. Zo ga je echt met een doel naar een rommelmarkt heen en dat is leuk. Een kin- dermarkt is ook heel leuk. Die kinderen zijn voor hun gevoel ’rotzooi’ aan het verkopen. Dan zie ik een autootje en vaak willen ze er dan iets van een kwartje voor hebben. Als ik ze dan twee gulden geef zijn zij blij en ben ik blij.” Ook heeft Jan een keer een tip ge plaatst in een krant. „Daar kreeg ik precies één reactie op. Eerst een hele tijd niets en hij, ’je raadt hooit waar ik je nou mee sta te bellen.’Toen ik die telefoon zag, wist ik dat ik hem ook moest hebben.” En dat had weer een heel avon tuur in Amsterdam tot gevolg. „Mijn zoon had hem namelijk in Amsterdam gekocht, maar wist niet meer waar die winkel von den we hem, bleek dat mijn zoon de laatste telefoon had gekocht. Gelukkig waren er andere filialen en na wat rond- gebel had ik dan toch eindelijk mijn telefoon.” Wennen is het wel. „Het is toch een beetje gek met zo’n kever aan je oor,” aldus zijn vrouw. ALGEMEEN MAATSCHAPPE LIJK WERK De Vierstroom Spreekuur: Maandag t/m don derdag van 09.00 tot 10.00 uur. Bezoek en postadres: Stations straat 12, 2741 HS Waddinx veen. Telefoonnummer: 0182 - 623 040. Na 10.00 uur wordt u au tomatisch doorverbonden met de Zorglijn centralist die uw boodschap aanneemt. Inloopspreekuur Consultatie- buro Waddinxveen per l-l- 2001maandag I 1.00-12.30 uur. De maand juli en augustus zijn ook bij de brandweer vakantie maanden. Veel leden zijn op va kantie, de oefeningen zijn dan ook in deze maanden aangepast. De brandkranen worden gecon troleerd en er worden inzetten gecreëerd waarbij relatief weinig personen nodig zijn. Bij warm weer zijn er zeer speciale oefe ningen, deze hebben altijd iets met water. Deze keer hebben wij blusboten gemaakt en daarmee een spel uitgevoerd op de Gou we. Het verrassende was dat de ze boten goed functioneerden. Er werd een kleine pomp in de boot met buitenboordmotor ge plaatst (de waterwinning was geen probleem) met deze com binatie hadden wij een zeer flexi bele bluseenheid gecreëerd. Met twee van deze eenheden zijn wij elkaar te lijf gegaan, niemand bleef droog en door het vele wa ter wat in de boten kwam moes ten wij flink hozen. Of deze leu ke oefening zijn nut heeft gehad kan ik volledig met ja beant woorden, er is namelijk gebleken dat wij met deze blusboten een goede inzet kunnen doen vanaf het water, dit bij moeilijk bereik bare plaatsen vanaf de straat.Ver der hebben wij een oefening ge had met echt vuur, waarbij wij Sectie ’De Rank’, confessio- neel-hervormde gemeenschap, Coenecoopcollege zondag 10.00 uur ds. Z. de Graaf, Katwijk a.d. Rijn HuisArtsenPost Midden-Hol- land (HAP MH) Jan van Beaumontstraat 4 2805 RR Gouda tel. 0182- 322 488 voorde zondag 9.30 uur ds. J.C. de Moor, Waddinxveen 18.30 uur Huize Souburgh ds. H.W. van den Brink, Den Haag zien, tot trouwauto’s aan toe. Ook kan je er keveronderdelen kopen, maar de familie Overes gaat er heen om te kijken en te genieten. „Het zijn echt juweel tjes. In mijn hart wil ik natuur lijk ook een kever rijden. Maar ik heb een bedrijfswagen en mijn vrouw heeft een auto. Nog een auto erbij en we zouden echt ruzie krijgen met de buurt.” Iedereen die ergens op de zol der nog en kever heeft staan, kan bellen naar 0182 615958. Brandveilig Barbecuen Plaats de barbecue op een vlak ke, stevige ondergrond. Gebruik alleen de daar voor bestemde brandstof. Gebruik bij het aanmaken spe ciale aanmaakblokjes o -vloei stof. Spiritus, petroleum en ben zine zijn levens gevaarlijk. Let op de wind. Vooral in de buurt van tenten kunnen vonken makkelijk brand veroorzaken. Blaas nooit in het vuur. Gebruik een blaasbalg. Brandwond? Koel direct mini maal 5 minuten, bij voorkeur met zacht stromend leidingwater. Uitgebarbecued? Dek de gloei ende as af met zand en laat de barbecue op zijn plaats staan. Ruim de as pas op als die hele maal is afgekoeld. Veel plezier! Dienstdoende apotheek: Dagelijks vanaf 17.30 uur en in het weekeinde: Dienst Apo theek Midden-Holland, Ronsse- weg 138, Gouda. Telefoon 0182-698820. /Vij hebben de schoorsteen ge controleerd en konden geen vuur meer ontdekken, dus kon den wij weer terug keren. 9 juli 08.30 uur werd ik gebeld door de directeur van het zwembad, de beweegbare vloer was defect, of wij hem konden helpen. De duikers hebben de vloer van stempels voorzien. Dit was geen eenvoudige klus, maar aan het einde van de dag hadden wij het toch voor elkaar, met dank aan de firma Houtex die voor de stempels zorgde. De volgende dag is het zwembad leeg gepompt en konden de re parateurs aan de gang. Tijdens de werkzaamheden in het zwembad zijn wij ook nog even een auto wezen blussen, de beteuterde eigenaar vertelde dat hij de wagen nog maar één uur in zijn bezit had. De brand viel ge lukkig mee, het betrof een rub berring bij de uitlaat. 10 juli 10.10 uur, ongeval met be knelling. Op de Noordringdijk iets voorbij de Coenecoopbrug was een auto op twee andere auto’s gebotst. Twee personen hebben wij uit hun benarde situ atie bevrijd deze zijn afgevoerd naar het ziekenhuis. I I juli 03.54 uur container WADDINXVEEN - Wie droomt er nu niet van: een echte volkswagen kever. Wad- dinxvener Jan Overes heeft er maar liefst tweehonderd. „Mijn eerste auto was een kever,” vertelt hij trots. En zo is zijn verzameling ook begonnen: een speurtocht naar een mo del van zijn allereerste auto. - precies zat. Uiteindelijk „Inmiddels heb ik hem, maar het was wel echt moeilijk.” De nieuwe Beattie vindt Jan niets. „Die haalt het gewoon niet bij de oude kever. Dat is denk ik ook de reden dat het steeds moeilijken wordt kevers te vin den. Volgens mij zijn er in Ne derland diverse mensen die kevers sparen. Er staan op rommelmarkten altijd hele bakken met auto’s, maar het is sporadisch dat je een kever te genkomt.” Zes, zeven jaar geleden begon Jan Overes met zijn verzame ling. „Ik ging met mijn vrouw winkelen en onderin een rek, op de grond, zag ik een kever staan. ’Leuk,’ zei ik tegen mijn vrouw. 'Vroeger reed ik zelf een kever.’ Die heb ik dus ge kocht en toen ging ik op zoek naar de juiste kleur, de kleur van mijn eigen oude autootje.” Inmiddels is zijn verzameling wel wat gegroeid. In zijn huis kamer staan kevers van glas, beton en blik, hij heeft een houten kevertje en één van porselein, om over de kever- waxinelichtjes en het peper- en-zout-stel nog maar te zwij gen. Zelfs de telefoon is een kever! „Dat was nog een heel avontuur. De vriendin van mijn zoon heeft namelijk mijn ke- verliefde een beetje overgeno men en die spaart ze nu ook. Dus op een gegeven moment belt mijn zoon me op. ’Pa,' zegt Verzamelen is de familie Over es niet vreemd. Jan Overes spaart al vanaf dat hij een klein jongetje is. „Ik heb munten verzameld, en daarvoor nog speldjes. Ja, als ik die van de zolder ga halen! Je komt nu nog steeds op rommelmarkten en beursen hele boeken met speldjes tegen.Vroeger schreef ik echt al die fabrieken aan, nu neem ik niet eens mee de moeite in die boeken te kij ken.” Zijn vrouw spaart oude koffie bussen, die allemaal in de keu ken verzameld zijn. „Samen zijn we dan op zo’n markt een beetje aan het rommelen. Soms kom je met niets thuis, soms met veel.” Zijn vrouw helpt hem ook wel met het zoeken naar kevers. „Vaak staat er een doos met auto’s, dan gaan we samen op de knieën.” Het is niet zo dat ze samen stad en land aflopen op zoek naar kevers en oude J.C. Baas, Jan Dorrekenskade- Oost 36, Waddinxveen, tel. 0182-632051. Dierenkliniek ’Pieter Bas’, me vrouw WWM. Smits en J.B. Cramer, Prins Bernhardlaan 79, Waddinxveen en Hoge Gouwe 21, Gouda. Voor spoedgevallen ieder weekeinde spreekuur volgens afspraak, tel. 0182- 610462 of 0182-516876. Dierenkliniek Zevenhuizen, drs. M.C. Pilgram, Zuidplasweg la, Zevenhuizen, leder weekeinde spreekuur volgens afspraak, voor spoedgevallen tel. 0180- 631451 of 06-1 I 163246, voor minder dringende vragen: vra- gen@dierenkliniekzevenhui- zen.nl. vuur gespeeld. Gelukkig liep nie mand letsel op. Wij hebben wat er van de hut over was geblust en zijn weer ingerukt 19 juli zijn wij vier maal gealar meerd, alle meldingen bleken loos te zijn. 25 juli 09.12 uur automatisch alarm Prins Bernardlaan. Tijdens het koken was er te veel stoom ontstaan wat de melder geacti veerd had, wij hebben de melder schoon gemaakt en de installatie gereset 27 juli 19.38 uur koe te water. Aan de Zuidelijke Rondweg was een koe te water geraakt daar de boer in geen velden of wegen te bekennen was hebben wij het dier met behulp van de lier weer op het droge getrokken. 30 juli 09.48 uur hulpverlening zonder haast In het zorgcentrum Souburgh was een brandhaspel van de muur gereden, hierdoor was er veel waterschade. 31 juli 10.42 uur stormschade. Bij een pand aan de Peuleyen waren enige dakpannen losgeraakt, daar de bewoner niemand kon berei ken had zij de brandweer gebeld. Toen wij ter plaatse kwamen wa ren de pannen al weer recht ge legd door iemand anders en kon den wij weer terug keren. deinde), wit/beige poes (Tuin- bouwweg), poes, schildpad, met wat witte aftekeningen (Brede- weg). Zevenhyuizen: rode kat, witte kin en bef, I voorpoot he lemaal wit, 3 witte voeten, ge ringde staart, mager (De Grut to), konijn, 3 Kleur, Bruin-Wit-Creme. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevon den dieren kunt u bellen 0186- 601199 Binnen 24 uur uw melding op in ternet. Kijk voor recente gege vens op www.dierencentrale.nl Internet adres: www.brand- weerwaddinxveen.nl Email adres: info@brandweer- waddinxveen.nl Bethelkerk, Bilderdijklaan zondag 9.30 uur ds.A.D.L.Ter- louw,Willige Langerak 17.00 uur ds. W.J. Dekker, Reeuwijk In zeven jaar tijd heeft Jan Overes 200 kevers weten te verzamelen: van hout tot blik, van kaarsjes tot een telefoon. (Foto: Artistic Art/ Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - De Vier stroom, de organisatie voor thuiszorg, ouder- en kindzorg en maatschappelijke dienstverlening in Midden-Holland, organiseert in Waddinxveen de cursus ’Baby- massage’. Deze cursus bestaat uit vijf wekelijkse bijeenkomsten van anderhalf uur en is bedoeld voor ouders van baby’s van ongeveer twee tot negen maanden oud. Tijdens de cursus leert u uw ba by te masseren. Daarnaast leert u hoe u uw kindje het beste op Spoedeisende huisartsenhulp U kunt alleen na een telefoni sche afspraak voor spoedeisen de huisarstenhulp buiten kan tooruren: - op werkdagen van 17.00 uur ’s avonds tot 08.00 uur ’s och tends - op zaterdag, zondag en feest dagen terecht bij: JEHOVA’S GETUIGEN Koninkrijkzaal, Burgemeester Trooststraat 10.00 uur Openbare toespraak 11.00 uur Wachttorenbespre- king

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 9