n Ubel Ventil 1 Ie AUTOTECHNICUS l fic MEDEWERK Een autobaan. Bouw mee aan het succes van Seat. ROGGEVEE I MARKTLEIDER IN TRAPLIFTEN ZOEKT Service monteur (m/v) Magazijnmedewerker (m/v) ULEN BV ELEKTROMONTEURSl« 8 S- 3 if&VERMEU ca Botnische Golf 25, Woerden, 0348-688500 Ugg Autohuis Woerden B.V. rU Zandbergen I 15 oktober 2002 De Seat Toledo. i J- Administratief Medewerk(st)er Allround I I NAJAARSSCHOUW VEENWEIDEGEBIED Deze medewerker dient alle voorkomende werkzaamheden in het magazijn uit te voeren. De voor naamste werkzaamheden zijn het uitlopen van orderbonnen en het opslaan van binnengekomen goede ren. Deze medewerker dient alle voorkomende werkzaamheden in de werkplaats en op locatie uit te voeren. De voornaamste werkzaamheden zijn het assembleren van appendages, elektrische- en pneumatische apparatuur en het afstellen en keuren van diverse appendages. Stichting Beurshal Tel. (0172) 235 020, fax (0172) 235 022 Tevens zoeken wij: Voor uitbreiding van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: r- Opleiding Ondernemen (AOV middenstand) Landelijk instituut IMKO Goede begeleiding Start september in Gouda 13 lessen (19.00-22.00 u.) Folder 0182-559011 (9-5 u.) een softwareondersteuner (fulltime functie) OHO OOMS BV VEENWEIDEGEBIED een zaalbeheerder controleur (parttime functie) Wij zoeken kandidaten met de volgende eigenschappen: Wij zoeken kandidaten met de volgende eigenschappen: Voor nadere inlichtingen over deze vacature of onze organisatie kun je contact opnemen met Jeroen Lamboo tel.(0182) 64 22 77. Een schriftelijke reactie kun je richten aan: FCX Ubel Ventil B.V., Postbus 385, 2740 AD Waddinxveen, t.a.v. Jeroen Lamboo of per email: jlamboo@fcx.nl. Assistent Controller m/v Economisch logistiek medewerker m/v Twee collega’s voor de kwaliteitsdienst m/v FC UbelVentil B.V. is een gespecialiseerde onderneming met een breed assortiment aan appendages, aandrijvingen, instru- mentatieproducten, lagers en producten voor de aandrijftech- niek. Wij zijn een onderdeel van de Flow Control Divisie van de Engelse FC een leverancier van Flow Control oplossingen met een omzet van 280 miljoen. Wereldwijd werken er, zowel in productiebedrijven als verkooporganisaties, meer dan 1.200 mensen voorde FC organisatie. WAWILCHKr& WIERICKE Q Ta Wegens de sterk toegenomen vraag naar producten, zoeken wij een enthousiaste; De werkzaamheden bestaan uit het gereedmaken van bestellingen, laden en lossen en het helpen van onze klanten. Heftruck-ervaring is een pré. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: iggeveen Vermeulen BV T.a.v. Dhr. M.T. Loef, Laag Boskoop 98, 2771 GZ Boskoop. Roggeveen Vermeulen BV is gevestigd aan het Laag Boskoop 98 te Boskoop, tel. 0172-213200. Autohuis Woerden zoekt ter versterking van het werkplaatsteam een E N L U I N M T LÉGPiDA OOUOA LIFT. O' 823 Opleidingen en cursussen Waddinxveen, 2 oktober 2002 Het betreft een vaste aanstelling voor 40 uur per week. €15. i HOOFDWATERGANGEN uit het maaien en verwij deren van begroeiingen op de oevers en taluds. KUNSTWERKEN uit het vrijhouden van afval, voor werpen en materialen. Omschrijving onderhoudsplichten De onderhoudspiicht bestaat, voor wat betreft: Waarom? De schouw (controle) heeft tot doel te zorgen dat de watergangen, waterkeringen, waterscheidingen en kunstwerken zo goed mogelijk aan hun functie kun nen voldoen. Deze functies zijn: - Watergangen: wateraanvoer, -afvoer en -berging. - Waterkeringen en waterscheidingen: bescherming gebied tegen overstroming. - Kunstwerken: wateraanvoer en -afvoer Het dagelijks bestuur voornoemd, de secretaris-directeur, de dijkgraaf, een schouw (=controle) zal worden gevoerd over het gewone of dagelijkse onderhoud van: Het dagelijks bestuur van het Wilck Wiericke maakt bekend dat er vanaf W.M. Nomen ing. C.M. Kroes het onderhouden van het bij de stichting aanwezige netwerk het assisteren van de helpdeskmedewerker het up-to-date houden van de website Opleiding Minimaal LBO Elektro B. Onze ideale kandidaat is in het bezit van een diploma ie Automonteur en een APK Keurmeester diploma, heeft ervaring in elektronica en een goede omgang met klanten en collega’s. Wij bieden een goed betaalde baan in een klein maar vooruitstrevend team en merk en de mogelijkheid om in een zelfstandige werkkring te werken. Tevens krijgt u de kans om een Seat opleiding te volgen. Doove Venocare is een snelgroeiend bedrijf en is daarom op zoek naar een nieuwe collega. Op dit moment hebben wij een vacature voor een: Wy importeren vlees van hoge kwaliteit uit alle werelddelen. Ons afzet gebied is geheel Europa. Wij groeien gestaag, dankzij de constante hoge kwaliteit van onze producten en door adequaat in te spelen op de speci fieke wensen van onze afnemers. WATERGANGEN uit het: a) Verwijderen van voorwerpen, materialen en stof fen die de af- en aanvoer en/of berging van water hinderen. b) Schonen door het maaien en verwijderen van begroeiingen anders dan die die dienen tot verde diging van taluds. c) Instandhouden van de oevers en taluds, alsmede de daartoe behorende verdedigingswerken, voor zover dat nodig is om te voorkomen dat door inzakking de af- en/of aanvoer van water wordt gehinderd dan wel aangelegde onderhoudsstro- ken en/of afrasteringen door inzakking worden bedreigd. WATERKERINGEN uit het: a) Instandhouden van de grasmat. b) Instandhouden van de oeverbegroeiingen, die dienen tot verdediging van de waterkering. c) Vrijhouden van ruigten, waaronder stekels, netels en distels. d) Snoeien van de aanwezige houtgewassen, zoda nig dat het onderhoud en de bereikbaarheid van de waterkering niet wordt bemoeilijkt. e) Bestrijden van wild, dat het waterkerend vermo gen van de waterkering schaadt. f) Vrijhouden van afval, voorwerpen en materialen. g) Herstellen van beschadigingen, zoals veroorzaakt door gebruik, verkeer, vee e.d. Ubel Ventil B.V. Coenecoop 19 2741 PG Waddinxveen Postbus 385 2740 AJ Waddinxveen Telefoon (0182) 64 22 22 Telefax (0182) 64 22 33 Email info@fcx.nl Website www.fcx.nl Geboden wordt: een interessante en afwisselende baan; prima salaris; prettig werkklimaat; interne opleiding. Heb jij de Passie en de Power om bij Seat te werken? Bel ons dan voor meer informatie of stuur je sollicitatiebrief naar: Autohuis Woerden, t.a.v. de directie, Botnische Golf 25,3446 CN Woerden. Heb je serieuze interesse in bovenstaande functie schrijf dan een korte brief met CV naar Doove Venocare, ta.v. David de Booij, Swanlaweg 4, 2761 BCZevenhuizen. Voor vragen over deze functie kun je je wenden tot David de Booij (0180) 44 29 98. Doove Care Group is actief in de branche van medische hulpmiddelen. In totaal zijn 75 mensen bij de Care Group werkzaam. De Care Group bestaat uit vier zelfstandige werkmaatschappijen nl. Doove Medical, Doove Rolstoelen, Doove Products en Doove Venocare. Doove Vencocare levert therapeutische elastische kousen rechtstreeks aan de eindgebruiker. WATERSCHEIDINGEN uit het: a) Bestrijden van wild dat het waterkerend vermogen van de waterscheiding schaadt. b) Vrijhouden van afval, voorwerpen en materialen. c) Herstellen van beschadigingen, veroorzaakt door verkeer, vee e.d. d) Instandhouden van de aanwezige begroeiingen en oeverbegroeiingen, die dienen tot verdediging van de waterscheiding. Italiëlaan 8,2391 PT Hazerswoude Internet: www.beurshal.nl Email: info@beurshal.nl SEAT auto emoción S K O O P die door wil groeien naar hoofd-verantwoordelijke van onze werkplaats. Ben jij die spontane jonge collega met een flexibele instelling die van aanpakken weet, heb je een opleiding op MBO-niveau en ervaring in een soortgelijke functie, kennis van Word, Excel en Outlook dan hebben wij een leuke baan voor jou! Heeft u belangstelling of vragen over deze functie neem dan contact op met Mevr. M. Ooms de Jong (01 82) 35 25 44. E-mail: marijkeooms@otolift.com Doove Venocare zoekt iemand die op zelfstandige wijze in ons team onder meer de volgende taken kan vervullen: - administratief verwerken van de offerters en orders, van inkoop tot facturatie - het maken van afspraken ten behoeve van onze buitendienst voor aflevering en aanmeten van elastische kousen - contact onderhouden met leveranciers en klanten Wanneer? Het schouwen zal vanaf 15 oktober 2002 door schouwkoppels plaatsvinden. Dit houdt in dat het onderhoud vóór 15 oktober 2002 moet zijn uitge voerd! Handhaving? Als onderhoudsplichten niet op tijd worden uitge voerd dan heeft het waterschap de bevoegdheid om de nakoming daarvan af te dwingen. Dit kan door middel van het toepassen van bestuursdwang of het opleggen van een dwangsom. Otto Ooms bv is gespe cialiseerd op het gebied von trap- en woonhuis- liften. Meer dan 100 medewerkers houden zich bezig met het fabriceren en monteren van dit maatproduct. Dankzij een eigen vinding, de slimme Flexiroil* zijn onze trapliften zeer geschikt voor hergebruik en kunnen ze tot meerdere keren toe naar andere woningen worden verplaatst. Wat? Bij de schouw wordt gecontroleerd of de onder houdsplichtigen aan hun In de Keur van het water schap omschreven onderhoudsverplichting hebben voldaan. De onderhoudsplichtigen zijn de eigenaren of gebruikers van: - gronden gelegen langs watergangen; - kadepercelen; - kunstwerken. Tot het takenpakket van deze functionaris behoort o.a.: Postbus 64 2860 AB Bergambacht Telefoon (0182) 35 25 44* Fax (0182) 35 11 70 gelegen in het op onderstaand kaartje aangegeven Voor deze functie is vereist: kennis van diverse Windows besturingssystemen enige kennis van netwerken bekendheid met Frontpage ervaring met MS Office Tot het takenpakket van deze functionaris behoort o.a.: het gereedmaken van de beurshal voor de diverse activiteiten het controleren van de toegangsbewijzen voor de wekelijkse boomkwekersbeurs enige lichte schoonmaakwerkzaamheden Voor een deel van de werkzaamheden geldt dat deze, in overleg met de bedrijfsleider, op een zelf te bepalen tijdstip kunnen worden uitge voerd. Bij voorkeur MAVO-niveau Enige talenkennis, bij voorkeur Duits en Engels >- Ervaring met een heftruck Goede fysieke conditie Rijbewijs B Affiniteit met computers wordt op prijs gesteld Bij voorkeur LTS/MTS werktuigbouw Enige talenkennis, bij voorkeur Duits en Engels Enige kennis van elektrotechniek Goede fysieke conditie Rijbewijs B Affiniteit met computers wordt op prijs gesteld. 'f\ Ll'IMN **oxr k voor plaatsing, onderhoud en reparatie van onze stoelliften in heel Nederland. Liefst in bezit van rijbewijs. Per direct zijn wij op zoek naar een: Voornaamste taken: het onderhouden en optimaliseren van de financiële administratie van de verschillende BV’s; het voorbereiden van rapportages van de gehele organisatie en het beoordelen en analyseren van de resultaten; het optimaliseren van de processen ten behoeve van de interne con trole etc. Wij vragen: een relevante afgeronde opleiding op HBO-niveau; enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; een pragmatische instelling en een analytisch denkvermogen. Voornaamste taken: periodiek opstellen van rapportages t.b.v. het management; administratieve ondersteuning van de logistieke processen; contact houden met klanten en leveranciers inzake de geld- en goe derenstroom. Wij vragen: een afgeronde HEAO-EL/BE opleiding of gelijkwaardig; enige jaren werkervaring, beheersing van moderne talen (Engels/ Duits); ervaring met Windows, Word en Excel. Voornaamste taken: controle op in- en uitgaande vleesproducten volgens specificatie; beheren en toezicht houden op de totale kwaliteitszorgsystemen: instrueren en motiveren van collega’s in het ’’kwaliteitsdenken”. Wij vragen: HBO werk- en denkniveau, ervaring in de vleesbranche is een pre; goede communicatieve vaardigheden, affiniteit met computers; kennis van de Engelse en/of Duitse taal. MBO werk- en denkniveau, SVO of gelijkwaardig diploma, erva ring in de vleesbranche; goede communicatieve vaardigheden, affiniteit met computers: bij voorkeur kennis van de Engelse en/of Duitse taal. Zandbergen biedt haar medewerkers: een leuke baan bij een dynamisch, internationaal bedrijf; een prettige, informele werksfeer; een concurrerend salaris, reiskosten- en studiekostenvergoeding; lx per maand een vleespakket; mogelijkheid tot deelname in de bedrijfspensioenregeling. Nog vragen? Bel met Barbara Zandbergen, tel.nr. (071) 581 50 22. Schriftelijke reacties zien wij graag tegemoet op ons adres: Zandbergen World’s Finest Meat, afd. P&O Industrieweg 66, 2382 NW Zoeterwoude www.zandbergen.com e-mail: pz@zandbergen.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. performance - WATERGANGEN (incl. de Reeuwijkse Plassen) - WATERKERINGEN - WATERSCHEIDINGEN - KUNSTWERKEN (b.v. duikers, stuwen, inlaatwer- ken e.d.) Stichting Beurshal beheert het elektronische Vraag en Aanbod Registratiesysteem voor Boomkwekerijproducten (VAR-B) en exploiteert de beurshal t.b.v. diverse evenementen. Ter versterking van ons kleine team van medewerkers zijn wij momenteel op zoek naar twee nieuwe collega’s: f World’s finest meat Belangstellenden voor beide functies worden uitgenodigd binnen I0 dagen na het verschijnen van deze advertentie, een schriftelijke reactie te sturen aan de voorzitter van Stichting Beurshal, dhr. A.W. van Bockel, Italiëlaan 8, 2391 PT Hazerswoude, onder vermelding van opleiding en ervaring. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 3 in 1 Bebe Comfort kinder- Eiken, op wieltjes, 65.-. 06- wagen 100,-. 0182-610070 28444040 ANSICHTKAARTEN oud, 120 Gevraagd: restanten BREI- x 80 cm, 1 la, i.g.st., 195,-. blad, chroom poten br 60 cm stuks, meeste v. Utrecht. Vr. WOL voor kindertruien Roe- - J'- - pr. 150,-. 06-28444040 menie. 0172-611289. t Roggeveen Vermeulen BV is een im, detailhandel van tuinmaterialen, die m in de Weg- en Waterbouw en siertuine T.k. Attaché KOFFER, nieuw Auto-skidrager magn. zo beu- merk: Berghotf, 15,-. Tel. gels €25. Box h.hout verst.b. 0172-494133. bodem, 52. 0172-422225, T.k. 3 bijzettafeltjes chroom T.k. bl. eiken salotnafel bijp. met glazen plaat samen 10. hoektafel, 100. 0348- Te. 0172-432443. 432158. T.k. babybom poppenkleer- T.k. 125 j. zondagsschool ties ook winterpakken v.a. €1. ’Abia" Bodegraven 1866- Tel, 0172-408323. 1991, 2,50. 0182-550580. T.k. Gardena turbo trimmer Tk: Gardena turbotrimmer (kantenmaaier) i.g.st. 15. (KANTENMAAIER) 0182-5505850. I.g.st. 0182-550580. A T E R I A verlichting in gemaakt. 60,-: spellen, nieuw, 175,-. Tel. 06-28444040 0172-610462. Te koop Grenen TAFEL, 140 Tk: SALONTAFEL mahonie 06-28444040 1.150 cm €40. 0182-580591 B Gratis Tips Tk: KROONTAPIJT mt 2 - m/1.40 €25. 1 lampenkap T.k. gevr. LP's SINGELS. €20. Tel. 0182-341441 0172-470409Antieke weegbascuul, speci- Tk. steekwagen, 10 Tel. aal voor zakken. Vr.pr. 75,-. 0348-417191. 06-28444040 Antieke mijnwerkerslamp, is T.k. PLAYSTATION Sony 5 T.k. blank houten box 25,-. Te koop oude THEEWAGEN, 0172-610462. X?****Tj f ,/i

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 11