M Si makelaardij nieuw Gratis Waardebepaling I Bh woonobiecten bedrijfsobjecten nieuwbouw I Vraagprijs: f 362^00,- kX Ja, ik wil graag gebruik maken van uw gratis aanbod! m/v Naam Adres Postcode en woonplaats Telefoon privé Telefoon werk Datum Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. I Tulnflulter 4 Boskoop Vraagprijs: 295.000,- k.k. Maurltslaan 11 Waddinxveen Vraagprijs: 227.500,- k.k. Toren pad 132 Boskoop Vraagprijs: 363.000,- k.k. Goudse Rijweg 122 Boskoop Vraagprijs: 198.000,- k.k. Noordeinde 25 Waddinxveen Vraagprijs: C 339.000,- k.k. Onderweg 29 Waddinxveen Vraagprijs: 147.500,- k.k. Zuldkade 48 Boskoop Vraagprijs: 239.000,- k.k. Vogellaan 22 Boskoop Vraagprijs: 249.000,- k.k. Llndengaarde 52 Waddinxveen Vraagprijs: 204.000,- k.k. Zijde 45 Boskoop Vraagprijs: 344.000,- k.k. Deze bon kunt u opsturen óf naar ons faxen 0182 - 61 11 18/0172 - 21 03 89 Machtelderf 18 Waddinxveen Vraagprijs: 380.000,- k.k. Schaepmanhoeve 41 Waddinxveen Vraagprijs: f 259.500,- lek. De Gemstetiaan 5 WkddkuwMn Vraagprijs: 195.000.- kX Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl De huizenmarkt is altijd in beweging en u zult zich vast wel afvragen wat de huidige waarde is van uw woning. Als u contact opneemt met De Pater Makelaardij, dan komt er een makelaar bij u langs voor een gratis prijsin dicatie. De makelaar die bij u langs komt, kan direct een aantal vragen voor u beant woorden. Vul de bon in en onze adviseurs komen bij u langs. Uiteraard kunt u óok bellen voor een afspraak, ons telefoonnummer is (0182) 613822 (0172) 215409 of bij één van onze vestigingen naar bin nen lopen. fe Ê»;C—- Oh’ I Am 1 d r •J I K® 1 Fraaie halfvrijstaande woning met garage en riante achtertuin gesitueerd in een rustige woonstraat nabij het "Gouwebos”, openbaar vervoer en win kels. Indeling: hal, toilet met fontein. L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui naar riante tuin. Open keuken met een lichte, in L-vorm opgestelde inrichting met inbouwapparatuur (2001), o.a. afzuigkap, gas kookplaat, vaatwasser en koelkast. De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 8 m2, ca. 12 m! en ca. 11 m2. Badkamer ingericht met ligbad, separate douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verdieping: zolder, hier staat de C.V.-combiketel opgesteld en aansluiting wasmachine. Zolderkamer met Velux dakraam. Bijzonderheden: inhoud ca. 325 m3. Grondoppervlakte ca. 223 m2. De wanden zijn grotendeels gestukadoord. Parkeerplaats voor 2 (twee) auto's op eigen terrein. Garage ca. 19 m2. De woning is uitstekend geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. In het centrum van de gemeente Boskoop gesitueerde bungalow met garage en parkeerplaats op eigen terrein. -Indeling: entree. Meterkast. Toilet met fontein. Riante L-vormige woonkamer met aan de voorzijde uit zicht over kwekerijen en aan de achterzijde een schuifpui naar de op het zuiden gelegen achtertuin. De woonkamer is ca. 43 m2 groot. Open keu ken met lichte L-vormige inrichting compleet met afzuigkap, gaskookplaat, oven, koelkast en vriezer. De keuken is ca. 9 m2 groot. Bijkeuken van ca. 9,5 m2 met aansluiting wasmachine en deur naar achtertuin. Garage van 8,00 x 2,90 meter. 1e Verdieping: overloop. Vaste kast met c.v.-ketel (bouwjaar ca. 1986). 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 20 m2, 9,5 m2 en 9,5 m2. Badkamer ingericht met douche en wastafel. 2e Verdieping: riante bergzolder (hoogte ca. 1,60 meter) bereikbaar d.m.v. vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1986. Grondoppervlakte ca. 324 m2. Dak-, muur- en vloerisolatie, gedeeltelijk dubbel glas. Inhoud ca. 475 m3. Oplevering in overleg. Leuke goed onderhouden twee-onder-één kapwoning. Indeling: entree. Meterkast. Woonkamer met kast. Royale woonkeuken met mooie eiken keukeninrichting compleet met diverse inbouwapparatuur waaronder koel kast, gaskookplaat, afzuigkap, combimagnetron en vaatwasmachine. C.V.- kast met C.V.-combiketel (2000). Toiletruimte. Badcel met douchecabine en wasmachine aansluiting. Vrije achterplaats. Grote van steen gebouwde bergruimte. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers. Er is een mogelijkheid aanwezig voor het maken van een 3e slaapkamer. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1911. Grondoppervlakte ca. 121 m2. Inhoud opstal ca. 265 m3. Aanvaarding in overleg. Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis met achtertuin gelegen op het wes ten en voorzien van een vlonder aan het water. Deze woning is in ca. 1995 geheel gerenoveerd en gemoderniseerd en is derhalve de moeite van een bezichtiging waard. Ind.: entree, meterkast, garderobenis. Woonkamer voorzien van een grenen houten vloer, dubbele deuren naar de achtertuin, een schouw en een gestukadoord plafond. Semi open keuken (bouwjaar 1995) met de navolgende inb.app.: 5-pits gaskookplaat, oven, koel-/vries- combinatie, afzuigkap en 1 spoelbak. Luik naar kelder. Bijkeuken met aan sluiting wasmachine en opstelplaats C.V.-combiketel (1995). Aangebouw de schuur voorzien van elektra. 1e Verd.: overloop. Slaapkamer 1 (één) aan de voorzijde met vaste kastenwand. Slaapkamer 2 (twee) aan de ach terzijde met vaste kast en deur naar dakterras. Badkamer ingericht met wastafelmeubel, hangend closet en ruime douche welke is voorzien van een hard glazen deur. Bijz.: vanaf de vlonder is een fraai uitzicht over de sloot. Dak- en glasisolatie aanwezig. De kozijnen zijn grotendeels ver nieuwd, zo ook de gas-, water- en elektraleidingen. Bouwjaar ca. 1930. Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 154 m2. Aanvaarding in overleg. Vrijstaand karakteristiek woonhuis met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht. De woning is verder voorzien van een garage/berging (opp. ca. 45 m2) en een achtertuin van ca. 25 meter lang en 10 meter breed. Indeling souterrain: bijkeuken met aansluiting wasmachine en opstelplaats voor de C.V.-ketel. De bijkeuken is groot ca. 3,50 x 3,00 m.. Werkkamer, groot ca. 1,80 x 3,00 m.. Begane grond: entree. Woonkamer, groot ca. 8,30 m. x gedeeltelijk 4,00 meter en gedeeltelijk 3,50 m.eter. De woonkamer is voor zien van dubbele beglazing. Keuken met een nette inrichting compleet met afzuigkap, keramische kookplaat, oven en koelkast. De keuken is ca. 10 m2 groot. 1e Verdieping: overloop. Badkamer ingericht bad, doucheruimte, toilet en wastafel. 4 (vier) slaapkamers, resp. groot ca. 4,00 x 3,00 m., 4,30 x 2,15 m., 3,15 x 2,30 m. en 3,15 x 2,80 m.. 2e Verdieping: bergzolder bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1935. Inhoud ca. 380 m3. Grondoppervlakte ca. 420 m2. Aanvaarding in overleg. In het centrum van Boskoop gesit. riant halfvrijstaand woonhuis met gara ge en een fraaie aangelegde voor-, zij- en achtertuin (circa 12 meter diep) met een houten blokhut voorzien van elektra. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1988 op ca. 291 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ruim 400 m3. Indeling: hal/entree met lichte plavuizen vloer. Toilet met fontein. Ruime L-vormige woonkamer, opp. ca. 40 m2, met par ketvloer en schuifpui naar tuin. Open keuken met een in L-vorm opgestel de inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken voorzien van een keukeninrichting en tegelvloer. 1e Verd.: vaste trap, overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers waarvan 1 (één) met Velux dakraam. Moderne badkamer ingericht met ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verd.: vaste trap, open zolder met opstelplaats voor de C.V.-combiketel (Vaillant -1988), diverse aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur en Velux dakraam. Een 4e slaapkamer is eenvoudig te maken. Bijzonder-heden: ruime gara ge en opstelplaats voor 2 (twee) auto's. Dubbel glas. Aanv. i.o. In de woonwijk "De Zuidplas" gelegen riante twee-onder-een-kap-woning met voor- en achtertuin en garage, gesitueerd op loopafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en sportaccommodaties. De woning is prachtig gelegen aan een plantsoen op 203 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 550 m3. Ind.: entree/hal. Toilet met fontein. Riante L-vormige woon kamer, opp. ca. 40 m2, v.v. een schuifpui, convectorput, metalen open haard als zgn. voorzethaard en kast. Open keuken met een in L-vormige lichtkleurige inrichting compl. met div. inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting van div. wasapparatuur en deur naar de tuin. Via de bijkeuken is ook de inpandige garage met kanteldeur en loopdéur bereikbaar. 1e Verd.: overloop. 5 (vijf) ruime slaapkamers, allen voorzien van hardhouten kozijnen en dubbel glas. Compleet afgewerkte en ingerichte badkamer met wastafel, inbouwdoset, ligbad en douche. 2e Verd.: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Riante zolder met opstelplaats C.V.-combiketel, mechani sche ventilatie-unit, dakkapel en Velux dakraam. Op deze riante zolder kunnen 2 (twee) grote slaapkamers worden gemaakt. Bijzonderheden: de woning is volledig geïsoleerd. Aanvaarding in overleg. Uitgebouwde hoekeengezinswoning met riante woonkamer van ca. 43 m2 gesitueerd in een rustige kindvriendelijke woonomgeving. Ind.: entree/hal voorzien van meterkast en trapkast. Royale lichte woonkamer met aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui naar het ter ras. De woonkamer is voorz. van massieve parketvloer en heeft een extra kopgevelkozijn. Woonkeuken met een lichte in L-vorm opgestelde keuke ninrichting met diverse inb.app. en deur naar tuin. De tuin is gesitueerd op het noorden en voorzien van stenen berging en een houten tuinhuisje. 1 e Verd.: overloop. 3 (drie) slaapkamers, welke allen voorzien zijn van een laminaatvloer. Tot het plafond licht betegelde badkamer v.v. zitbad, toilet, wastafel en aansluitingen wasmachine en droger. 2e Verd.: overloop voor zien van bergruimte en mechanische ventilatie unit. Grote slaapkamer v.v. 2 dakkapellen en wastafel. Opstelplaats voor AWB C.V.-combiketel en veel bergruimte achter knieschotten. Werkkamer v.v. voldoende bergruimte. De gehele 2e verdieping is v.v. een mooie laminaatvloer. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1990. Grondoppervlakte ca. 203 m2. Inhoud ca. 375 m3. Deze jonge woning is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. i de pater o Fraai uitgebouwde ruime eengezinswoning met achtertuin op het oosten. Indeling: hal, toilet. Riante woonkamer, opp. ca. 35 m2, met open haard, eiken houten parket vloer, hardhouten plafond en de wanden zijn gedeel telijk afgewerkt met sierpleisterwerk. Keuken met keukeninrichting com pleet met enkele inbouwapparatuur. 1e Verdieping: overloop met toilet. 3 (drie) slaapkamers. Licht betegelde badkamer ingericht met wastafel. 2e Verdieping: vaste trap, overloop. C.V.-ruimte met opstelplaats voor C.V.- combiketel (1990) voorzien van warmwaterval. Zolderkamer met 2 (twee) dakkapellen, beiden voorzien van dubbel glas. Diverse bergruimten achter de knieschotten. Bijzonderheden:.de stenen berging staat in de achtertuin. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Grondoppervlakte ca. 143 m2. Inhoud ca. 350 m3. Bouwjaar ca. 1965. Aanvaarding in overleg. 'i Riante eengezinswoning (type herenhuis) met achtertuin op het zuidwes ten, gesitueerd in een prachtige groene woonomgeving. De woning is gebouwd in ca. 1974 op ca. 157 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 350 m3. Ind.: entree/hal met verlaagd plafond en inbouwverlichting (Silco). Modern afgewerkte toiletruimte met inbouwdoset en fontein. De parterre is afgewerkt met een fraaie Noorse leisteen vloer voorz. van vloer verwarming. Woonkamer voorz. van dubbel glas, houtkachel en aan de achterzijde een kunststof kiep-/schuifpui met dubbel glas. Open keuken met een U-vormige inrichting met granito design aanrecht, massieve fron ten, div. inbouwapparatuur en verlaagd plafond. 1e Verd.: 2 (twee) slaap kamers (voorheen 3 (drie)) waarvan de ouderslaapkamer is voorz. van een riante kastenwand. Moderne badkamer ingericht met ligbad, douchehoek, wastafelmeubel, verlaagd plafond met inbouwverlichting en vloer voorzien van vloerverwarming. De gehele 1e verd. is voorz. van een laminaatvloer. 2e Verd.: voorzolder met opstelplaats C.V.-combiketel (1987). 2 (twee) zol derkamers met bergruimte. Bijz.: berging in de achtertuin. Scholen, win kels en treinstation op loopafstand bereikbaar. Aanv. in overleg. Riant herenhuis met vrij uitzicht aan de voorzijde en gesitueerd aan een rustige woonstraat. De woning heeft een inhoud van ca. 420 m3 en is voor zien van een achtertuin op het zuiden. Indeling: entree. Toilet met fontein (recent opnieuw betegeld). Z-vormige woonkamer met mozaïek parket vloer en open haard. De woonkamer is groot ca. 35 m2. Dichte keuken met een zeer fraaie inrichting (vernieuwd in 1999) compleet met combimagne tron, koelkast, gaskookplaat, afzuigkap, granieten aanrechtblad en close- in boiler. 1e Verdieping: overloop met inloopkledingkast. Badkamer inge richt met ligbad, douchecabine, wastafel en 2e toilet. 3 (drie) slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer is voorzien van een balkon. De slaapkamers zijn resp. groot 3,28 x 4,28 m., 2,52 x 4,00 m. en 2,75 x 3,33 m.. 2e Verdieping: voorzolder met opstelplaats Vaillant HR C.V.-ketel (bouwjaar 2000) en aansluiting wasmachine. Zolderkamer met hardhouten dakkapel, bergvliering en bergruimte achter de knieschotten. Het formaat van de 2e verdieping biedt de mogelijkheid voor het creëren van meerdere slaapka mers. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 148 m2. Stenen schuur met afdak in de achtertuin. Betonnen vloeren. Oplevering in overleg. Op schitterende locatie gesit. zeer ruim halfvrijstaand herenhuis met gara ge/berging en studeerkamer op de begane grond. Deze op loopafstand van het station en van het “Gouwe Bos" gelegen woning is gebouwd in ca. 1977 op 227 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 600 m3. Indeling: hal met m.k. en bordestrap naar 1e verd. Toiletruimte v.v. toilet en fontein. Ruime lichte Z-vormige woonkamer v.v. ged. schoonmetselwerk, open haard en schuifpui naar tuin (Z). Ruime studeerkamer. Open woonkeuken met moderne L-vormige inrichting (1998). Deur naar garage/berging v.v. opstelplaats voor wasapp., lichtkoepel, vliering en afzonderlijke buiten deur. 1e Verd.: overloop. Aparte toiletruimte. 4 ruime slaapkamers waar van 1 met deur naar het dakterras. Betegelde badkamer met ligbad en wastafel. Bordestrap naar 2e verd. 2e Verd.: open zolder met dakkapel. Opstelpl. voor Nefit HR C.V.-combiketel met voorraadboiler (2001). Deze verd. biedt de mogelijkheid voor het creëren van 3 ruime slaapkamers. Tevens void, bergruimte. Bijz.: de verzorgde tuin is gesit. aan het water en kan ook worden bereikt door een tuindeur aan de zijkant van de woning. Certificaat veilige woning aanwezig. Opl. i.o. Zeer fraai gesitueerd 2 (twee)-kamer appartement (voorheen 3 (drie) kamers) gelegen op de parterre in luxe appartementengebouw met op het oosten gelegen achtertuin aan de rivier "De Gouwe" en in het centrum van de gemeente Boskoop. Indeling: hal, garderobenis. Aparte was/stookruim- te voorzien van HR C.V.-combiketel, wasmachinëaansluiting, meterkast en mechanische afzuigunit.Toegang tot ruime slaapkamer (ca. 18 m2) voor zien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing en TV-aansluiting. De badkamer is voorzien van een ligbad, douche, mechanische afzuiging en is betegeld tot aan het plafond. Royale woonkamer van ca. 38 m2 met uitzicht op de rivier “De Gouwe' en toegang via de schuifpui naar de op het oosten gelegen achtertuin met onderheid terras en voorzien van video- fooninstallatie. Open keuken met in L-vorm opgestelde witte keukeninrich ting met gaskookplaat, afzuigkap en mechanische afzuiging. Bijzonderheden: servicekosten thans 95,- per maand. Eigen overdekte privé parkeerplaats. Volledig geïsoleerd en voorzien van dubbele begla zing. Woonoppervlakte is ca. 75 m2. Inhoud ca. 200 m3. Bouwjaar ca. 1990. Berging op de begane grond. Aanvaarding in overleg. Luxe afgewerkte, uitstekend onderhouden en riant gesitueerde uitge bouwde hoekeengezinswoning. Indeling: hal, bergkast, toilet. Doorzonwoonkamer, opp. ca. 3,60 x 10,00 m. met open haard. Open keuken met uitgebreide luxe inrichting. Royale tuin ingericht met diverse zitjes en uitstekend uitgekiende beplanting, een stenen berging en een houten berging.le Verdieping: overloop. 1 (één) grote en 1 (één) royale slaapkamer. Luxe ingerichte badkamer met ligbad, douchecabine, wasta felmeubel en hangend toilet. 2e Verdieping: overloop, hier staat de Nefit HR C.V.-combiketel (ca. 1991) opgesteld. Grote zolderkamer met een nieuwe hardhouten dakkapel. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1961. Grondoppervlakte ca. 218 m2. Inhoud ca. 360 m3. De woning is gedeelte lijk afgewerkt met sierpleisterwerk, nieuwe systeemplafonds met halogeen inbouwspots. Aanvaarding in overleg (planning maart/april 2003). <Z t v h r B

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 16