DONK ook schotvaardig tegen WSE Elke ochtend... Gielen naar de Coenecooploop éBlO Wederom winst voor Verlies voor eerste teams van Uden-de Gouwe WSV I wint volleybaldames Waddinxveen 300 arbiters Wiersma schaatst Baltiek voor Overwinning Be Fair G-team Sportduik- vereniging twee records Stand sjoelers in opleiding Dames I nieuwe leden jongens Verlies voor Flyers Dames I TTV Kwiek wint opnieuw aan leiding Heren I Rijn en Gouwe - x WOENSDAG 16 OKTOBER 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 25 (Foto: Liesbeth van der Vis.) Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Tel: (voor controJe op de bezorging} Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag speelden de bonds- teams van Z&PC Van Uden-De tot 4-1. Na een fel schot van Michiel Dessing kreeg doel man Rene Boekhorst de bal niet klemvast waardoor Men no de Jong kon inkoppen. Hishe Berhane scoorde 4-2, maar DONK liep verder uit naar 5-2 door Patrick Aker boom na een mooi steekpas- sje van Menno de Jong. Dat het verdedigend bij de Gou wenaars niet goed in elkaar stak onderstreepte Hishe Berhane, die 5-3 scoorde en daarmee de Waddinxveners uitzicht op meer bezorgde. Trainer De Heij greep in en Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe. Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. rust dacht terug te spelen op doelman Boekhorst, maar in werkelijkheid was het invaller Martijn Homan (voor Rick van Meeteren) die dankbaar de bal in het lege doel schoot. Opstellingen: DONK: De Blok, Kielliger, Van Golden, Meijer, Dessing,Van Kouwen, Lugthart, Van Meeteren, Akerboom, Je roen en Menno de Jong, WSE: Boekhorst, Mulder, Van Dijk, Van der Voort, Oosteroni, Luuk Schwiebbe, Van Swieten, Hishe Berhane, Sterk, Hack, Pleus. de wedstrijd stond dames I al met 2-7 achter. In de derde pe riode leek de ploeg van trai- ner/coach Jim van Es enigszins van de schrik te zijn bekomen, doch het kon de marge slechts op vijf doelpunten houden. De derde periode eindigde op 5- 10, in de vierde periode bracht Mirjam Overdam de eindstand op 7-13. Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. WADDINXVEEN - Bij deWad- dinxveense schakers leefde eni ge bezorgdheid, of het eerste achttal in de eerste klasse met succes zou kunnen optreden. De promotie was verleden jaar door het tweede achttal ver diend, maar uiteraard had men de sterkste spelers voor de eerste klasse aangemeld. De eerste wedstrijd (uit tegen het tweede van Shah Mata) werd een tamelijke klapper. Met vijf gewonnen partijen, een remise en twee verloren is de entree hoopgevend. Bovendien bleken de spelers scherp in spelregel- kwesties. Een van de tegenstan ders deed een onreglementaire zet. Twee dagen later had het vier de zijn eerste wedstrijd thuis tegen het tweede van Chess uit het verre Vlaardingen. Het vier- De reguliere schaatswedstrij den zijn afgelopen zondag weer begonnen op de Uithof in Den Haag. Aan de start verschenen ook negen leden van schaats vereniging De Gouwe Streek. Jetske Wiersma schaatste eerst een persoonlijk record op de 100 meter, ze reed een tijd van 12.22 seconden. Hiermee ver beterde ze direct ook het alge mene clubrecord. Lisanne Ro- zema reed een persoonlijk record van 59.94 seconden op de 500 meter. Of deze tijd blijft staan is echter nog de vraag, de electronische klok viel uit en dit is een handgeklokte tijd. Christiaan van Gorkum verbe terde zijn RR. met drie secon den en kwam door de finish in een tijd van 58.17 seconden. Jetske Wiersma reed ook een RR. op de 500 meter met een tijd van 49.39 seconden. Jimmy de Lange reed op de 1000 me ter een P.R. met 1.35.51 secon den. middenvelder. In de 35ste mi nuut scoorde Jeroen de Jong zijn derde treffer.Toch had ook WSE kansen. Voordat De Jong aan zijn hattrick begon kwam DONK bijzonder god weg toen doelman Patrick de Blok een hoge bal onvoldoende ver werkte. De kopbal van Luuk Schwiebbe werd met moeite door Peter Kielliger van de doellijn gehaald. Later kwam Hishe Berhane in het straf schopgebied van DONK ten val. Geen strafschop oordeel de de Goudse scheidsrechter Peter Försthovel, die gele kaarten toonde aan Patrick Akerboom (DONK), Justin Sterk (WSE), Luuk Schwiebbe (WSE) en Peter Kielliger (DONK). De laatste nam Jus tin Sterk in de heupzwaai. WSE kreeg drie minuten na de hervatting wel een strafschop te nemen toen Guido Hack ten val werd gebracht door Matthijs Meijer. Marcel van Dijk schoot vanaf elf meter onberispelijk in: 3-1. Daarmee leek het weer een open wedstrijd te worden, maar in de 6oste minuut ver- vrouwen met een tijd van 32.36. Aan de Coenecooploop doen jaarlijks vele atleten uit de Goudse regio mee. Vorig jaar werd de jaarlijkse wedstrijd in het bedrijvenpark Coenecoop gewonnen door de Keniaan Samuel Rongo Olengu- ra. Niet bekend is of er op nieuw Kenianen aan de start verschijnen. Meestal wordt daar kort van tevoren over beslist. Wel van start gaat Marco Gie- len. De 32-jarige Limburger was de beste Nederlandse atleet in de laatste Dam tot Dam loop. Met een tijd van 47.54 over de tien Engelse mijlen werd Gielen, WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van tafeltennis vereniging Kwiek heeft de uit wedstrijd tegen TOGB-4 in Berkel en Rodenrijs met 3-7 gewonnen. Het is de vierde overwinning op rij voor Kees Vos, Wim van Wageningen en Ronald Verboon in de eerste klasse van de regionale compe titie Holland-West. Ronald Ver boon was de sterke man in dit duel. Hij bleef ongeslagen en won, samen met Wim van Wa geningen, ook het dubbelspel. Kees Vos won twee keer, Wim van Wageningen won één en kelspel. Kwiek verstevigt dank zij deze winst de koppositie. Kwiek-2 deed, in de tweede klasse van de afdeling Gouda, goede zaken tegen llac-5. Met De heren traden afgelopen za terdag aan tegen Katwijk. De wedstrijd begon zeer afwach tend met een 0-0 tussenstand na de eerste periode. In de tweede periode zorgde Katwijk voor de openingsgoal. Michel Jongejan en Remko Overdam scoorden beiden zodat de wed strijd met een schamele 2-2 de derde periode inging. Beide WADDINXVEEN - De stand van de Waddinxveense sjoelers is als volgt: Klasse A: IWim Slingerland jr. (140.600 punten), 2. Jan Kersbergen (140.100 punten), 3. Dick Dros (137.400 punten). Klasse B: I. Kees Kui pers (129.400 punten). Klasse C: I. Otto Supusepa (115.200 punten). Klasse D: I. Cor van Gils (108.300 punten). verving Peter Kielliger en Je roen van Kouwen door Micha el Veerman en Appie Toukoki. Mede door het hard werken van Mark Lugthart kreeg DONK het initiatief weer te rug. Het werd nog 6-3 door dat Thijs van der Voort in alle WADDINXVEEN - De compe titiestart van Keukencentrum Be Fair kent een uitstekend be gin. In de uitwedstrijd tegen Zovoc (Zoetermeer) boekte het eerste damesteam weder om een 3-1 winst. Coach Eric de Ridder (voormalig coach van het herenteam in Zoeter meer) beschikte vrijdagavond voor het eerst over een com pleet team en met groot en thousiasme werd begonnen aan de eerste set. Met afwisselend spel, snelle aanvallen en goede servicebeurten werd de eerste set gewonnen met 19-25. De tweede set kende een wissel op de buitenkant: Marion van Wilgen kwam erin voor Angela Hunink en geconcentreerd werd er doorgegaan met goed spel. Zovoc kon niet echt in hun spel komen en verloor dan ook de tweede set met 17-25. De derde set kende geen ingrij- GOUDA/WADDINXVEEN - In het district West II van de KNVB zijn driehonderd scheidsrechters in opleiding. Zij zijn hard nodig omdat het aan tal voetbalscheidsrechters daalt en vergrijst.Tevens wil de voet balbond aandacht schenken aan toename van jonge arbiters tussen 15 en 25 jaar. Bestuurs lid Hans Roelfs uit Vlaardingen: „Ook wordt getracht het ni veau van de clubscheidsrech- ters door cursussen te verbe teren". De organisatie is in handen van de Waddinxveense schaatsver eniging Gouwestreek. Sinds 1989 heeft de Coenecooploop zich ontwikkeld tot de meest aansprekende atletiekloop in de Goudse regio. Het parcoursre- cord staat sinds 1995 op naam van niemand minder dan Greg van Hest, die met 27.51 meteen de 'beste Nederlandse tijd op de tien kilometer realiseerde. Be Fair haalde ook de Twee jaar later liep Irma Hee- ren het parcoursrecord bij de val Wilma van Onna van de par tij zijn. Van Onna won de wed strijd in 1999 en 2000 in resp. 33.10 en 33.39. Onderhandeld wordt nog over de deelname van Anne van Schuppen en An- nelieke van der Sluijs. De laatste won vorige maand de Goudse de was volledig met jonge, ou de en middelbare spelers. Het resultaat was niet best: twee remises, een gewonnen, vijf ver loren. In de onderlinge compe- zinsleden plezierig vertoeven is. titie was Eduard Philipse naar verwachting te sterk voor Al bert Prins. Erik Hennink trad met zwart energiek op tegen Laurens Ellers, die zich goed verdedigde, maar door de klok ging. Arjan Hennink had lang werk tegen Frans Draaisma, maar bracht de vis bekwaam op het droge. Hans van Offeren toonde groot respect voor het schaak, waarmee Mark van Put ten hem verslagen had.Jan Muit enthousiaste deed zijn best tegen Henny de Roodt, maar verloor. Leo van der Haven won verrassend van Ronald Dannis. Stand aan kop: I .Van der Knaap, 2. E.Hennink, 3.W.Hennink. pend verschil en Keukencen trum derde set binnen met 16-25. Toen volgde de nu al beruchte vierde set. De concentratie van de voorgaande sets kon niet worden vastgehouden en al snel stond Keukencentrum Be Fair achter met 5-0. Een time out had niet het juiste effect en coach De Ridder besloot wis sels toe te passen: Jolanda Gouwe, op heren I na, thuis- Claassen op het midden en Jac queline v.d. Berg op de buiten kant. Dit kwam het spel ten goede, maar de achterstand bleek inmiddels te ver en de laatste set ging verloren met 25-15. Er kan tevreden worden gekeken naar de eerste drie sets en als Keukencentrum Be Fair de concentratie in het ver volg vast kan houden tot en TOGB in Berkel. Moerkapelle oefent zaterdag op eigen veld mede de wedstrijdloop over 10 tegen het Haagse Vredenburch. km. Wedstrijd van de week is de Coenecooploop in Waddinx veen. Het eerste damesteam van Z&PC Van Uden-De Gouwe, ZEVENHUIZEN - 7-Under is met circa dertig leden een kleine sportduikvereniging. De vereni- Van ging bestaat 14 jaar, maar door natuurlijk verloop dreigt deze echter ’te’ klein te worden. Om die reden zoekt 7-Under een beperkt aantal nieuwe leden. De doelstelling van de vereniging is om, in een voor mensen aan trekkelijk clubverband, buiten- duiken te maken in de Neder landse wateren. Ook de Franse en Spaanse kustwateren zijn in de afgelopen jaren in clubver band, enkele malen bezocht. De leden trainen hiervoor tijdens het winterseizoen op maandag avond in het zwembad te Zeven huizen. Van april tot november duiken de leden in Zeeland. Met regelmatig worden andere acti viteiten georganiseerd, al dan niet gecombineerd met duiken, 7-Under streeft er naar dat het ook voor de niet-duikende ge- die trainde in het Amerikaanse Boulder, elfde. Tijdens de stage in de States overwon Gielen de problemen aan zijn luchtwegen. Daarna deed Gielen mee aan de Greath North Run, een halve marathon in het Engelse New castle waar hij als zesde eindig de in 1.03.31. Ook Martin Lauret, twintigste in de Dam tot Damloop, komt naar Waddinxveen. Hij liep de tien Engelse mijlen in 49. l5.Ver- der starten Aziz Bougra, die tweede werd in de Goudse Sin- gelloop en Said Kanfaoui en Wim Borns. Bij de vrouwen zal in ieder ge zonder de geblesseerde Karen Weerd.kan (nog) niet goed om gaan met de gecreëerde kan sen. Ook afgelopen zaterdag te gen ZWV-Nereus uit Zaandam was dat het euvel. Naast de be nutte viermeter werd uit de ne gen overtalsituaties slechts één maal gescoord. Overigens nam Van Uden-De Gouwe, via een midvooractie van Petra Meerd- ink, al in de eerste minuut een 1-0 voorsprong, doch daarna scoorde ZWV-Nereus viermaal op rij en stond de ploeg uit Waddinxveen eind eerste pe riode al met I -4 achter. Een hat trick in de tweede periode van Ingrid Rempt-Leijendekker bracht de Zaansen op I -7, alvo rens Sandra Berckenkamp de man-meer benutte. Halverwege dankbaar werd ingetikt door invaller Martijn Homan, deed de deur voor de Waddinxve ners toe. „Voor de inzet in de tweede helft verdienen de spe lers een pluim", sprak elftallei- der Jan Sterk van WSE. Hij ver ving trainer Ben Stukart die met een ontstoken voet niet kan trainen. Sterk moest roei en met de riemen die hij had. Met Martijn Sol stonden ook Michael Berhane, Tobias Wolf gram en Hafid Assoulymani op de blessurelijst Daarnaast had den Fred van ’t Veldt en Ar nold Staarthof niet getraind waardoor V zij op de bank V begonnen. jDONK miste rechtsachter T Hilbert Bazen, die een week eer- der in de wedstrijd te gen GSV geblesseerd raakte. Daarentegen kon trainer Frans de Heij weer beschikken over Peter Kielliger, die door piket de wedstrijd tegen GSV miste. Op vlotte wijze liep DONK in de eerste helft uit naar een 3- 0 voorsprong. Na een kwartier scoorde Jeroen de Jong op grootte DONK de voorsprong aangeven van Jeroen van Kou wen en enkele minuten later had De Jong opnieuw succes, weer na aangeven van de jonge WADDINXVEEN - Van maan dag 28 oktober t/m vrijdag 8 november houdt Jazzdans- en TurnverenigingTOOS open les sen bij de Baltieklessen voor jongens. Dan zijn alle kinderen in de leeftijd van 5 t/m 12 jaar welkom om mee te doen aan een van de vier Baltieklessen. Baltiek is een combinatie van gymnastiek en balsporten. In dit nieuwe seizoen heeft TOOS nog een extra uur baltiek opge start. Voor meer informatie: TOOS (0182-613839 of via www.tooswaddinxveen.nl. 17-20, 9-6 en 18-20 kwam de eindstand 53-72 op het bord en konden de Waddinxveense da mes treuren om de black-out in de laatste vijf minuten van de eerste periode. Topscoorders werden Anita van Unen en Mi reille Raaphorst, beide met tien punten. Heren I speelde in de uitwed strijd tegen Dunckers geen goede wedstrijd. Wel was er sprake van een spannend sco- reverloop. De gastheren waren de betere ploeg, maar konden geen beslissende voorsprong nemen, hetgeen wel weer de verdienste van Flyers was, waardoor de hoop op winst aanwezig bleef. In de vierde pe riode waren er volop kansen om toch nog de winst te pak ken, maar die werden niet be nut. Uitslag 58-54.Topscoorder: Dennis Brinkhorst met 12 pun ten. Vrijdagavond spelen Heren 2 tegen LUSV om 21.00 uur in de Duikelaar. Om 19.00 uur speelt Meisjes Kadetten I tegen Woody Blues. WADDINXVEEN - Dames I vergat in de eerste periode te scoren en verloor van DAS uit Delft. Heren I verloor nipt in Hilversum van Dunckers. Jon gens Junioren I redde het niet tegen Rijnmond basketbal. Winst was er voor Dames 3, Jongens Mini’s I en Jongens As piranten I. Verloren werd er door Heren 3, Jongens Aspiran ten 2, Meisjes Aspiranten I en Jongens Kadetten 2. Dames I startte goed tegen DAS.de gedoodverfde nummer I van de competitie, en was ge lijkwaardig tot de vijfde minuut. Bij een stand van 9-8 raakte Flyers volledig de weg kwijt, verdedigend ging het nog rede lijk, maar aanvallend kwam er niets van de grond en DAS pro fiteerde daar uitstekend van en sloot de eerste periode af met een 9-26 voorsprong. De navol gende periodes kwam Flyers weer in het ritme en toen ont stond er een gelijkwaardige wedstrijd op hoog niveau, waarbij beide teams elkaar geen duimbreed toegaven. Via WADDINXVEEN - Het G- team van Be fair won afgelopen zaterdag van het Noordwijkse SJC. De Waddinxveense ploeg stond voor deze wedstrijd fier aan kop in de competitie maar van echte tegenstand was nog geen sprake geweest. De ont moeting tegen SJC werd dan ook met spanning tegemoet ge zien. SJC was tenslotte nog on geslagen en stond tweede in de competitie. Dat het een sterke tegenstander was bleek ook wel want door goed samenspel had SJC een licht veldover- wicht.Toch was het Be fair dat de score opende.Vanaf dat mo ment kreeg Be fair iets meer vat op het spel van SJC. Toch scoorde SJC vlak voor rust een gelijkmaker. Na de rust kreeg een beter combinerend SJC kans na kans, maar uitblinker Wouter hield met miraculeuze reddingen zijn doel schoon. Tien minuten voor tijd toch de 2-1 voor Be fair. Vanaf dat mo ment liet SJC de kopjes een klein beetje hangen en kon Be fair de wedstrijd makkelijk uit spelen. 7-3 bleven Coen van der Laan (3x winst), Marco Brookman (2x winst) en Frank van der Laan (lx winst) de Gouwena ren voor en nemen daarmee meer afstand van lantaarndra ger llac. Kwiek-4 gaat, in klasse 2-degradatie, duidelijk aan de leiding. De thuiswedstrijd tegen het Goudse Flamingo’s-2 werd overtuigend gewonnen (8-2). Chris de Kogel en Leon Bouw man bleven ongeslagen, Jurgen Reichard won twee partijen. Winst was er verder voor Kwiek-8 (9-1, thuis tegen Marco Gielen komt op zaterdag Reeuwijk-4), Kwiek-9 (6-4, 19 oktober aan de start voor thuis tegen het Nieuwkoopse de veertiende Coenecooploop. TTVN-7), Kwiek-10 (3-7, uit te gen het Goudse Vrienden schaar-19) en Kwiek-12 (3-7, uit tegen Gouda-5). ploegen speelden zeer slordig en waren weinig effectief in het benutten van kansen. In deze periode hadden de heren van 7/-\p|zf Van Uden-De Gouwe duidelijk het betere van het spel, maar Katwijk ging slimmer om met de weinige kansen en kwam op een 4-3 voorsprong. In de laat ste periode waren de beste kansen wederom voor Uden-De Gouwe, maar geen van de heren kon de wedstrijd beslissen. Van de elf overtalsitu aties gingen er slechts vier in. Tot in de laatste minuut kregen de heren kans na kans, maar de bal wilde er op twee keer na niet in. Uiteindelijk lukte het Katwijk om op een beslissende voor sprong te komen. De heren gaan zich nu opmaken voor de bekerwedstrijd tegen MNC Dordrecht aanstaande zondag. De vereniging conformeert zich aan de normen van de Neder landse Onderwatersportbond (NOB), waarin het waarborgen van veiligheid een belangrijke rol speelt. De duikyereniging bestaat uit mensen die op professionele wijze de duiksport willen beoe fenen. Zowel ervaren als niet-er- varen leden zijn welkom. De ver eniging beschikt over een opleidingsgroep die een opleiding kan verzorgen tot maximaal 3 sterren, de oplei ding start eind oktober. Voor meer informatie: Hans van der Kooij (voorzitter), tel. 0182- 638010. WADDINXVEEN - In de vijfde klasse zijn de voetballers van Waddinxveen alleen aan de lei ding gekomen. Toch leverde de uitwedstrijd tegen Soccer Boys in Bleiswijk niet meer dan een 2-2 gelijkspel op. Medekoplo- per Kamerik had een vrije dag waardoor de geelzwarten slechts een puntje uitliepen. Waddinxveen maakte in de tweede helft een 2-0 achters tand ongedaan door doelpun ten van Peter van de Hoek en Bjorn Tollenaar. Daarna stond de lat een winnende treffer van Tollenaar en Rene van der Sluis in de weg. Groeneweg verloor in Zevenhuizen met 0-1 van het aloude VOC en heeft op de ranglijst alleen het zwakke SVS onder zich. Dilettant nestelde zich bovenaan door een 3-2 ze ge op SMV/Hillegersberg. Be Fair deelde op eigen veld met Soccer Boys (l-l) na een 0-0 ruststand. Na de rust na men de Waddinxveners de lei ding door een doelpunt van Raymond Schijff op aangeven van Stefan van Wijk. De gelijk maker liet niet snel op zich wachten. Be Fair kreeg de bes te kansen op de overwinning, maar kwam niet verder dan een schot tegen de paal. In Hazerswoude keek Moerka pelle na twintig minuten tegen een I -0 achterstand toen de bal uit een voorzet van rechts door Jan Sol werd ingekopt. Na een half uur ging Michiel Bos in de fout en kon Wouter Dan- nenberg alleen op doelman Matthew Dubbis afgaan. Hij werd in de achtervolging door Dennis Jager op de hiel getrapt wat de Moerkapellenaar op een strafschop en een rode kaart kwam te staan. De straf schop werd gestopt door Dub bis, die vervolgens in de re bound gewond raakte door de hard inkomende Dannenberg, die eveneens de rode kaart kreeg. Met tien tegen tien was Moerkapelle in de tweede helft sterker. Halverwege maakte Rob van Leeuwen na een goede actie gelijk (l-l) en dezelfde speler kreeg vlak voor tijd op aangeven van Lennaert Visser een unieke kans om Moerka pelle de overwinning te bezor gen maar schoot over. Eerder had Alex Hertog de lat geraakt. Singelloop. Verder zijn uitgeno- Bij Moerkapelle kregen Pieter digd Christine Chepkonga (Ke- Lips, Alex Hertogen invaller Je nia) en de Belgische Mounia roeh Hertog een gele kaart. Aboulahoen. De starttijden in Komend weekeinde zijn er be- Waddinxveen zijn: 13.00 uur: kerwedstrijden. Groeneweg kinderloop over 1.2 km, 13.30 gaat op bezoek bij derdeklasser uur: loop over 5 km, 14.35 uur: lopen over 10 en 21.1 km als- wedstrijden. Dames I verloor van ZWV-Nereus uit Zaandam met 7-13. Ook bij heren Idat uit in en tegen Katwijk speelde, werden de meeste overtalsitu aties niet benut. In de laatste se conden verloren zij met 6-5. Dames 2 nam tegen OZ&PC De Warande I uit Oosterhout direct het heft in handen en won met 8-2. Heren 2 versloe- met de laatste set, dan ziet het gen AZC-Sprey Hout 4 met 7- seizoen er goed uit voor de 2. Waddinxveense dames. Een door invallers geteisterd WSE gaf DONK in de tweede helft goed partij, maar verloor toch met 6-3. WADDINXVEEN/GOUDA Door Bert Hertog GOUDA - Het scoren van doelpunten gaat DONK ge makkelijk af. Van GSV werd met 6-3 gewonnen en dezelfde cijfers prijkten op het score bord na de wedstrijd tegen WSE. In zes competitie-wed- strijden heeft DONK 23 doel punten gemaakt en steekt er daarmee in de vierde klasse A duidelijk bovenuit. DONK kreeg inmiddels zeventien doelpunten tegen. „En dat is eigenlijk weer iets teveel", sprak na de wedstrijd tegen WSE Pa trick Aker- boom. De broers Menno en Je- y roen de Jong hadden weer x een flink aantal in de productie van DONK. Jeroen de Jong scoor de in de eerste helft al een puntgave hattrick en broer Menno had in de tweede helft met een kopbal succes. Toch werd WSE, dat veel invallers telde, niet weggespeeld. Bij de stand 5-3 zat de aansluitings- treffer er net zo goed in als de zesde goal van DONK. Het zesde doelpunt van DONK, een weggevertje van verdedi ger Thijs van der Voort dat

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 25