Elke ochtend... Schaatsers volop in actie Gielen op valreep geklopt in Coenecooploop w 1 I Spanning troef bij Flyers Heren 2 Polodames I met hakken over de sloot Korbisjeugd viert eerste kampioenschap WADDINXVEEN - Korbis Dl haalde door een 0-5 overwin ning bij KOAG uit Krimpen a/d IJssel de eerste titel van dit sei zoen binnen. Voorts won A3 Gerard van Ommeren pakt de leiding 109, 1 Van Blerkum Standen Score eerste Veel Slechte start zwemuur belangstelling naturistisch Volleybaldames bekeren voort WSE speelt tegen Floreant Stand sjoelers pakt zilver en mist NK Rolling ’90 houdt voorverkoop kaarten NK wintercomp. HSW ronde bridge- competitie WADDINXVEEN - Bridgeclub Waddinxveen heeft de eerste competitieronde van het nieu we seizoen achter de rug. De winnaars in de diverse groepen zijn: op de maandag groep a: de heren van Duppen-Hart 54.65%, de heren Kras 53.51% de dames Bakker v.d. Meer 53.33%. Groep b: de dames Aendekerk-v.d. Pol 57.94%, de heren Houdijk-Stuyfzand 55.87%, mevr. Kraats en de heer Nieuwendijk 52.38%. Groep c: de heren Kramer- Springer 59.90%, de dames Offers-Willink 55.29%, de da mes Bostelaar-Geluk 54.46%. Groep d: de heren Smakman 57.77%, de dames Peperstra- ten-Plooy 55.52%, mevr. Berg- hout-de heer Willink 54.89%. Op de donderdag groep a: de dames Hendriks-Hoorn 60.92%, de heren Andringa- Koopmans 54.77%, de heren Oudshoorn-v.d. Pol 52.79%. Groep b: echtpaar Eelkman Rooda 58.06%, dames Lodder- Knijff 54.26%, mevr. Kraats- Partner 53.39%. Groep c: echt paar Mulder 58.06%, dames Straver-Spek 57.15%, dames van Termeij-v.d.Bosch 55.34%. Groep d: mevr. Poot-de heer Huisman 58.60%, dames Frasn- sen-Petit 56.82% echtpaar Bo- gaards 50.24% jeu de boules Rijn en Gouwe WOENSDAG 23 OKTOBER 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 37 Het eerste damesteam de tweede ronde bereikte. Wel Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 11,65. als zevende de Keniaan Amos Choge in 30.33 en als achtste de Waddinxvener Joost Blok land van AV Gouda in 30.40. Voor Joost Blokland (20), die inmiddels is uitgenodigd voor de nationale selectie van trai ner Bram Wassenaar, beteken de dat een nieuw persoonlijk record. Blokland: „Mijn doel was een tijd onder de 31 seconden. Bewust ben ik achter de kop groep gaan lopen. Ga je mee dan bestaat de kans dat je je zelf opblaast. Het leek me niet verstandig er in het begin al Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Het eerste herenteam van Van Uden-De Gouwe speelde afge- slag op de negende plaats in 34.41. Clubgenoot Hans van Beek moest de wedstrijd aan zich voorbij laten gaan.Van Beek kreeg een peesontste king en is al twee maanden uitgeschakeld. „Eind december hoop ik weer op goed niveau te kunnen lopen sprak hij in de ontvangstruimte voor de topatleten. De wedstrijd bij de veteranen 2 werd gewonnen door de oud-Moerkapellenaar Jan Cammeraat in 34.18. De uitslag van 21.1 km gaf problemen omdat tien atleten verkeerd waren gelopen. In totaal gingen plm. 850 atleten van start. Tel: (voor controle op de bezorging) snel tegenaan te gaan". Zijn clubgenoot Said Kanfaoui kwam tot een tijd van 31.31. De Gouwenaar kreeg na zes kilometer kramp in de kuit. Ook bij de vrouwen werd er sneller gelopen dan een jaar geleden. De lichtvoetige Christine Chepkonga kwam tot 33.22 waar een jaar gele den Mounia Aboulahcen (nu tweede in 34.05) 34.34 nodig had. Snelste veterane was Wilma van Onna van het Rotterdam se PAC in 33.22. Zij bleef slechts vijf seconden bij Chep konga achter. Van Onna was zeventien seconden sneller dan twee jaar geleden toen zij met ruime cijfers van Vitesse: 14-4. BI kwam tegen TOP niet verder dan een 6-6 gelijkspel. RWA werd met 14-7 door B2 verslagen. B4 speelde maakte Trekvogels met een 8-0 over winning volslagen kansloos. In Nieuwerkerk won Cl in een spannend duel van de plaatselij ke Cl: 5-7. Tenslotte hield Korbis D3 één punt over aan de wedstrijd te gen Vriendenschaar. In Bode graven werd het 3-3. Bij de se nioren kwamen alleen Korbis 4 en 5 in actie: Korbis 4 won met 7-5 van Nikantes 3, terwijl Kor bis 5 met 9-9 een puntje af snoepte van de koploper PKC 9. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". in Waddinxveen won. „We hebben de gehele wedstrijd samen op kop gelopen. Op het laatste stuk sprong zij pas weg", sprak Wilma van Onna, die Marianne van der Linden (AAC) en Liesbeth Windhorst (Sportclub Reeuwijk) achter zich liet. Hun tijden waren resp. 33.38 en 39.36. Bij de veteranen I eindigde de Boskoper Fred van Zoest keurig als derde achter Peter van Egdom, twee jaar geleden nog nationaal marathonkam- pioen, en de vroegere tri-at- leet Rob Barel. De tijdemVan Egdom 30.45, Barel 33.04,Van Zoest 33.10. Jan de Jong (AV’47) legde be- 54,28. Haar twee jaar jongere zusje Hester deed de klok na 500 meter stil staan op I mi nuut en 13,62 seconden. Dit betekende een verbetering van haar PR met maar liefts ruim 4 seconden. Pupil Roosje Glas beek deed over haar 500 meter I minuut en 1,30 seconde. Juni or Remco Mocking, die de dag ervoor tijdens de Coenecoop- loop nog 5 kilometer had hard- gelopen in 20 minuten, kwam op de 1000 meter tot een keu rige I minuut en 42,82 secon den. ZEVENHUIZEN - De NPN organiseert iedere zaterdag van 16.30 uur tot 18.00 uur naturistisch familie- zwemmen in zwembad de Koornmolen.Vanaf de start van het seizoen in septem ber komen er wekelijks 60 tot 80 mensen zwemmen. Ondanks het feit dat de verbouwing van het zwem bad de Koornmolen nog in volle gang is, kan er toch goed gezwommen worden. De temperatuur van het water is aangenaam warm. Indien het naturisme u aan spreekt bent u van harte welkom om vrijblijvend kennis te komen maken met de vereniging. Voor meer informatie: www.nfn.nl/puur_natuur. het groepje maakte naast Ki- biwott en Gielen ook deel uit Martin Lauret van PSV en de Marokkaan Aziz Bougra. Zij gingen gestaag door en aan het eind bedroeg hun voor sprong driekwart minuut. Inmiddels was het weer beter geworden. Liepen de eerder gestarte groepen in de ijskou de regen, toen de atleten voor het hoofdnummer door burgemeester Fedde Jonkman werden weggeschoten was het droog en werd de wind minder.Wel schommelde de temperatuur rond de tien gra den. „Een ideale temperatuur is dertien graden", gaf Gerard Nijboer laatst als antwoord op de vraag waarom zijn na tionale marathonrecord sinds 1982 nooit is verbeterd. Marco Gielen: „In het begin van de wedstrijd voelde het koud aan, maar daar had ik la ter geen last van. Ook de wind viel mee. Op het laatste stuk heb ik geprobeerd om aan te Zetten, maar ik raakte de Keniaan niet kwijt". In de eindsprint werd Gielen door Kibiwott geklopt. De tijden waren resp. 29.00 en 29.05. „Ik ben tevreden met mijn tijd. Ik had gehoord dat het een snel parcours is. Ik heb al eens 28.21 gelopen, maar dat is al weer heel wat jaartjes geleden.Voor een topkilome- ter kom ik snelheid tekort". Overigens was de tijd van Ki biwott sneller dan die van zijn landgenoot Samuel Rongo Olengura, die een jaar geleden toen het veel warmer was een tijd van 29.23 in de boe ken liet opnemen. Het par- coursrecord staat sinds 1995 op naam van Greg van Hest met 27.51. Martin Lauret liet dezelfde tijd noteren als Aziz Bougra (29.12). Als vijfde eindigde de Keniaan Peter Raburu in 29.58, als zesde Jan-Willem Schaar (Parthenon) in 30.27, nog steeds zonder de gebles seerde Karen Weerd, leek aan vankelijk tegen Brandenburg op een royale overwinning af te stevenen. De ploeg van trai- ner/coach Jim van Es begon ij- WADDINXVEEN - Het voet bal programma voor zaterdag 26 oktober: WK-Be Fair, Kou- dekerk-Moerkapelle, zondag 27 oktober: WSE-Floreant (wed- strijd van de week), Antibarba- ri-Groeneweg, Stolwijk-Wad- dinxveen. zette zijn persoonlijk record op de 500 meter twee maal scher per. Na zijn eerste rit in 56,97 gold de vorig weekend door zijn trainingsgenoot Christiaan van Gorkum verreden 56,95 als ex tra motivatie om er nog een schepje bovenop te doen. Dit lukte, want na zijn tweede rit stond de klok stil op 56,59. Ook voor de zusjes Nienke en Hester Hoondert waren er fe licitaties. Junior Nienke verbe terde met ruim 1,5 seconde haar PR op de 500 meter naar WADDINXVEEN - De stand van de Waddinxveense sjoelers is als volgt: Klasse A: I .Jan Kers bergen 138.95 punten), 2. Dick Dros (137.40 punten), 3. Wim Slingerland jr. (137.25 punten). Klasse B: I. pascal van Gils (126.80 punten). Klasse C: I. Bas Koppenaal (118.80 pun ten). Klasse D: I. J. Garlich (108.75 punten). MOERKAPELLE - Roberto van Blerkum van Biljartvereniging Moerkapelle heeft afgelopen weekend het zilver opgeëist tij dens het Gewestelijk Kam pioenschap driebanden 3e klas se. In Stolwijk begon Van Blerkum op vrijdagavond twij felachtig. De eerste partij werd nog wel gewonnen, maar de tweede partij werd op I car ambole verloren. Op zaterdag echter werden alle drie de par tijen in winst omgezet. Op zon dag werd eerst verloren van de uiteindelijke nummer 4 waarna nog tegen de kampioen ge speeld moest worden. Deze Henk Zoon van ’De Vrienden kring’ uit Barendrecht had alle zes partijen al gewonnen en kon niet meer achterhaald worden. Maar Van Blerkum, die in juni ongeslagen districtskam- pioen werd, wilde even iets recht zetten. Zoon startte voortvarend maar in het twee de gedeelte van de partij kwam Van Blerkum op dreef. In wiel- rentermen heet dit ’D’r op en d’ r over’. Na 21 beurten had hij zijn 20 caramboles gemaakt terwijl Zoon op 18 bleef ste ken. Een schrale troost voor Van Blerkum was dus de kort ste partij van het toernooi, 21 beurten. Ook de hoogste serie (7) was voor hem, alsmede het hoogste eindmoyenne (0.529 Ter vergelijking, de kampioen kwam uit op 0.425. In het kort houdt dit in dat de kampioen 2 caramboles meer heeft ge maakt maar daar wel 67 beur ten extra voor nodig had ver deeld over zeven partijen. WADDINXVEEN - Het eerste volleybalteam van Keukencen trum Waddinxveen Be Fair heeft de eerste bekerronde te gen het derde divisieteam Irene overleeft. Het is al bekend dat de dames in de competitie goed draaien, maar op donder dagavond 17 oktober zorgde het eerste team voor een sen satie door met een 3-1 Irene naar huis te sturen. Met de set standen 25-22, 16-25,25-16 en 25-20 vertastte Keukencen trum Waddinxveen Be Fair haar gasten. Er werd prima volleybal getoond en er werden met na me veel punten gescoord met de service. Een wederom volle dig eerste damesteam was ge motiveerd om de goede com petitiestart voort te zetten in de bekerstrijd en er werd ont spannen gevolleybald. Coach De Ridder gaf alle tien de speelsters speeltijd en kan te vreden terugkijken op een goed gespeelde wedstrijd in teamverband. Waar en tegen wie Keukencentrum Waddinx veen Be Fair de volgende be kerronde moet spelen, is nog niet bekend. MOERKAPELLE - Rolling ’90 houdt op 25 oktober in Dorps huis Op Moer van 20.00 uur tot 22.00 uur een voorverkoop van kaarten voor de NK Show en Formatierijden die verreden zal worden op 2 november in sporthal de Zebra te Gouda. Deze kampioenschappen wor den georganiseerd door Rolling ’90 onder auspiciën van de NRB. mooi van Maarten Pilgram en stijgt hiermee in het klasse ment. De eerste overwinningen waren er voor Patrick Stam en Sjaak Kouwenhoven tegen resp. Freek Hofman en Henk Doornhein. Overige uitslagen: Andre Corpeleijn - Pieter Per- dijk 1-0; Dirk Molenaar - Wim Westerman 1-0; Gerrit van Meeteren - Matthias Freeke 0,5-0,5. De stand bovenaan: I. Gerard van Ommeren 2. Ben van Geffen. 3. Hugo van Elteren In de 2e klasse RSB speelde het tweede team gelijk tegen Maasluis I. Aanvankelijk leek het alsof Moerkapelle zou win nen, maar uiteindelijk werd er toch nog gelijkgespeeld. Arno WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag ging de wintercompe titie van de Hengelsportvereni- ging Waddinxveen (HSW) van start met een wedstrijd in de Oude Rijn bij Koudekerk. Het slechte weer en de koudere nachten die vooraf gingen wa ren wellicht de oorzaak van een erbarmelijk slechte vangst. Bij elkaar haalden de veertien deelnemers slechts 7 kilo wit- vis op het droge. De uitslag was als volgt: I. Gerard Reijm 1.810 gr, 2. Aat van Leeuwen 1160 gr, 3. Herman Kraan 980 gr. Ko mende zaterdag volgt de twee de wedstrijd; om 7 uur wordt vertrokken naar het Gouweka- naal. MOERKAPELLE - In de zeven de ronde van schaakvereniging Moerkapelle heeft Gerard van Ommeren de leiding gepakt door te winnen van Dick Bac. In een Caro-Kann hield Gerard de hele partij druk op zijn te genstander. Uiteindelijk werd dit Dick teveel en won Gerard. Maarten Vroegindeweij deed goede zaken door van zijn broer Wouter te winnen. Met een mooie combinatie won hij een pion en dit kwam Wouter niet meer te boven. Met deze overwinning stijgt Maarten naar de 4e plaats in het klasse ment. Christiaan Noorland had weinig moeite met Stefan van der Zalm. Ron Droog won periode was voor Flyers de beste periode. Hierin werd via 22-17 een voorsprong geno men van drie punten. De vierde periode was een wa re zenuwslag. Beide teams ga ven elkaar geen duimbreed toe. Het werd 59-59, daarna 65-61, dus de overwinning leek zeker, tot het in de achtste minuut weer op een gelijk van 68-68 kwam. Ook werd het nog 70- 70. In de tiende minuut score voor LUSV dus 70-72. Laatste aanval voor Flyers met nog veertien seconden op de klok. Score met bonus. De spanning was te snijden toen Edwin van Heiningen klaar stond om de vrije worp te ne men. Raak. Uitslag 73-72. Tops- lopen zondag thuis tegen MNC Dordrecht de tweede ronde van de ManMeer!-Cup. Dor drecht komt ook uit in de eer ste klasse, de ploegen zijn in theorie aan elkaar gewaagd. Gedurende de wedstrijd bleek dat de ploeg van trainer/coach Anton Heiden toch net iets meer inhoud had. Weliswaar nam Dordrecht in de eerste periode een 0-1 voorsprong, doch Waddinxveen scoorde twee maal zodat de stand op 2- telefoon 0182-61 I 179. I kwam. Dordrecht maakte daar nog een 2-2 van, met die stand werd de tweede periode gestart. Vervolgens scoorden de Waddinxveense heren twee maal en kon Dordrecht nog een laatste keer aansluiten (4- 3), alvorens Remko Overdam de stand halverwege op 5-3 bracht. In de derde periode deed Wad dinxveen daar nog twee punten bij. Met twee boogballetjes van Dordrecht kwam de tegenstan der nog op een 7-5, maar Rem ko Overdam scoorde nogmaals en de eindstand kwam op 8-5. In de vierde periode kregen beide ploegen nog wel kansen, maar er werd niet meer ges coord. Z&PC Van Uden-De Gouwe bekert door. Programma: 26 oktober speelt heren I om 19.00 uur in ’De Sniep’ tegen OZ&PC uit Ol- denzaal. De overige bonds- teams spelen uitwedstrijden. Dames I speelt om 19.15 uur tegen PSV in Eindhoven en he ren 2 speelt om 20.45 uur te gen DWT 2 in Haarlem. De wedstrijd van dames 2 tegen De Ham 2 is verzet naar 10 no vember. WADDINXVEEN - Flyers He ren 2 kwam nipt tot winst te gen LUSV. Een prima prestatie leverde Meisjes Kadetten I door te winnen van Woody Blues. Verlies was er voor He ren 3. Heren 2 tegen LUSV werd een echte thriller. Beide teams wa ren aan elkaar gewaagd, waarbij Flyers het iets betere van het spel had. Regelmatig liepen de heren een aantal punten uit, maar telkens wist de tegenstan der terug te komen. De eerste periode werd met 24-21 afge sloten. In de tweede periode ging het na vijf minuten minder bij de gastheren en konden de gasten via 12-17 een kleine voorsprong nemen. De derde coorder: Edwin van Heiningen met 24 punten. Heren 3 deed het meer dan voortreffelijk tegen Grasshop pers. Alleen de start was niet geheel vlekkeloos en de tegen stander nam meteen een 18-27 voorsprong. Eigenlijk was die kloof de oorzaak van het ver lies, want in alle andere perio des bleef Flyers gelijkwaardig. De uitslag werd 72-79. Tops coorder: Erik Koppenaal met 18 punten. Vrijdagavond 25 oktober wordt de volgende wedstrijd ge speeld, in de Duikelaar om 21.00 uur Dames 3 tegen Ba ros. Zaterdag 26 oktober om 19.00 uur Jongens Aspiranten I tegen Forwodians. Wie eens mee wil bridgen, in formatie wil of lid wil worden kan contact opnemen met de secretaris W. van Oudshoorn, WADDINXVEEN - Bij de Jeu de Boulers zijn nog twee club- competities aan de gang, t.w. het kampioenschap 4 tegen 4 en het doublettenkampioen schap. De huidige tussenstand is: 4 tegen 4: I .Jan Kooistra/ Leen Roos/Hans Cammeraat/ Roy Hulskamp; 2.Toos Wub- ben/Stephan Tabben/Norbert Schifferling/Wout Versluis; 3. Rob en Fred van Dijken/Wim van Bockom Maas/Nel Oudijk; 4. Ton en Jopy Hulskamp/Hans van Woudenberg/Peter Rube- ling; S.lmca Matla/Arnold en Marco Janssen/Luc van Krie ken; 6.Willem Jacobs/Henry van Wageningen/Herman Ver- waal/Anna de Wilde; 7.Barend en Corrie Monster/Ron van Dijken/Alex van Ofwegen; 8. Edward en Thea Springer/ Toon van derVelden/Ben Sas en 9. Cees Voskuilen/Jan Lapaer /Corrie 't Hart/Piet Fianen. Doublettenkampioenschap: I.Stephan Tabben/Norbert Schifferling; 2.Andries en Leen Roos; 3.Roy Hulskamp/Hans Cammeraat; 4. Elly Nieuw- land/Wout Versluis; 5.Arnold Janssen/Rob van Dijken. WADDINXVEEN - Dames I van Z&PC Van Uden-De Gou we speelde afgelopen zaterdag WADDINXVEEN - Een dag na het organiseren, en voor veel leden meelopen, van de Coene- cooploop was het voor schaatsvereniging De Gouwe Streek weer tijd voor het schaatsen. Zo werden er zon dag 20 oktober op de schaats baan in Den Haag weer snelle tijden geklokt. Bauke Wiersma reed bijna 2,5 seconden sneller dan zijn oude record op de 500 meter. Hij promoveert nu reeds naar de hoogste klasse met een tijd van 51,29 secon den. Junior Arthur v.d. Kraats De veertiende Coenecooploop in Waddinxveen werd gewonen door de Keniaan Francis Kibiwott. De Limburger Marco Gielen eindigde als tweede. (Foto: Liesbeth van derVis.) Luinenburgjan Blok en Jacques de Lange wonnen allemaal fraai. Gelijkspel was er voor Arie Hoogduijn en Michiel Rensen. Voor Marcel de Haan, Andre Nieuwlaat en Cees van Vuuren zat het er die avond niet in; zij verloren. Het kampioenschap zal nu moeilijk te behalen zijn. Tot slot nog het bericht dat Moerkapellenaar Ben van Gef fen een puike prestatie heeft geleverd door in het loeizware Essent schaaktoernooi in Hoogeveen 4 uit 9 te scoren. Dit was beter dan verwacht. Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Marco Gielen behoort tot de beste tien kilometerlopers van Ne derland. De organisatoren van de jaarlijkse Coenecooploop, dit keer de schaatsvereniging Gouwestreek en de atletiek vereniging Antilope, proberen al jaren om de atleet uit het Limburgse Belfeld bij Venlo in Waddinxveen aan de start te krijgen. Steeds bedankte Gie len en liet een andere wed strijd voorgaan. „Hij is wel ze ven keer gevraagd, maar in andere jaren kon hij nooit ko men omdat deze wedstrijd sa menviel met de WK halve ma rathon. Daarin kwam Gielen voor de Nederlandse ploeg uit", sprak zijn manager Michel Lukkien. Volgens de Huizenaar kon Marco Gielen (32) dit keer wel in Waddinxveen star ten omdat het WK halve ma rathon dit voorjaar in Brussel werd gehouden. Hij eindigde na een spannende strijd als tweede achter de Keniaan Francis Kibiwott. Deze liep de tien kilometerlange Coene cooploop in een tijd van exact 29 minuten. Gielen heeft een trainings kamp in Boulder in het Ame rikaanse Colorado achter de rug. Daar werd hij, mede door de adviezen van collega-atleet Remco de Bree, van de pro blemen aan zijn luchtwegen afgeholpen. In de Dam tot Damloop was Marco Gielen laatst met een elfde plaats de beste Nederlander. In de Gre- ath North Run in het Engelse Newcastle eindigde de Lim burger als zesde. In Waddinxveen ging Marco Gielen voor de winst hoewel hij al gauw in de gaten had dat de slanke Keniaan Francis Ki biwott ook een flinke snelheid in de benen had. Kibiwott gaf leiding aan kopgroepje van vier atleten, dat een grote voorsprong opbouwde.Van ging de wedstrijd van heren I tegen MNC Dordrecht door. Heren I won met 8-5 en thuis tegen BZC Brandenburg plaatste zich hiermee voor de uit Bilthoven en won met 6-5. derde ronde. Een dag later stonden voor da mes 2 en heren I wedstrijden Het eerste damesteam van op het programma in het kader Z&PC Van Uden-De Gouwe, van de ManMeerl-Cup. Dames 2 zou Alkemade I ontvangen, doch het team uit Roelofa- rendsveen kwam een dag te vroeg naar Waddinxveen en kon zondag geen volledig team op de been brengen, waardoor zersterk en nam in de eerste de wedstrijd werd afgelast en periode een 3-0 voorsprong. In dames 2 wel heel gemakkelijk de tweede periode werd Bran denburg aggressiever. Dit resul teerde al snel in 3-1, doch Na tascha Baatje zette de stand op 4-1Dan breekt een sterke pe riode aan voor Brandenburg. Van een 4-2 naar een 4-3, en er waren zelfs kansen op meer, maar Francine Lankhuijzen stopte onder meer een vierme- ter. Halverwege de derde pe riode scoorde Brandenburg alsnog 4-4 uit een overtal. In deze periode benutte Van Uden-De Gouwe de kansen pas aan het einde. Petra Meerd- ink bracht de stand op 6-4. Ook in de vierde periode creëerde Van Uden-De Gouwe volop kansen, maar deze wer den niet afgemaakt. Met nog ruim twee minuten vond Bran denburg weer aansluiting (6-5) en miste de ploeg uit Bilthoven voor de tweede maal een vier- meter. Van Uden-De Gouwe speelde de laatste minuut pro fessioneel uit en blijft door de ze overwinning meedoen in de strijd om de derde plaats. L a JL F

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 37