J SI makelaardij i' I IS! nieuw w nieuw I www.depater.nl 7TE1 H. woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw MN jf. l il «I a U,be Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. hbij Zuidkade 185 Waddinxveen Vraagprijs: 210.000,- k.k. Onderweg 63 Waddinxveen Vraagprijs: 162.500,- k.k. Centauri 17 Waddinxveen Vraagprijs: 459.000,- k.k. Voor uitgebreide informatie over deze woningen kunt u terecht op onze kantoren in Waddinxveen en Boskoop. Tevens treft u in onze vitrines het meest recente woningaanbod aan. Weegbree 25 Boskoop Vraagprijs: 361.000 - lek. Koekoekdreef 43 Waddinxveen Vraagprijs: 235.000,- k.k. Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl Of kijk even op onze website: Zijde 45 Boskoop Vraagprijs: 344.000,- k.k. Linnaeusweg 47 Boskoop Vraagprijs woonhuis 199.000,- k.k. Garagebox: 18.000,- k.k. Mendelweg 15 Boskoop Vraagprijs: 189.000,- k-k. Rozenlaan 30 Boskoop Vraagprijs: 339.000,- k.k. Beemd 39 te Boskoop Vraagprijs: 209.000,- k-k. Beethovenlaan 9 Waddinxveen Vraagprijs: 212.500,- k.k. a Kerkweg-West 26 Waddinxveen Vraagprijs: 187.500,- k-k. Burgemeester Colijnstraat 119 Boskoop Vraagprijs: 269.000,- k.k. Jacoba van Beyerenlaan 8 Hazerswoude-Dorp Vraagprijs: 430.000,- k.k. ■g| K k r I'- ■M -T I 1 /j - de pater Sfeervolle en uitstekend onderhouden mooi afgewerkte eengezinswoning met fraai aangelegde voor- en achtertuin gesit. op loopafstand van de win kels en scholen. Deze woning is gebouwd in ca. 1966 op ca. 144 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 325 m3. Indeling: entree, hal. Modern toilet met inbouwcloset en fontein. Woonkamer met open haard, aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui. Open keu ken met een lichte in L-vorm opgestelde inrichting compl. met inbouwap- paratuur. 1e Verdieping: overloop. Modern toilet met inbouwcloset. 3 (drie) fraai afgewerkte slaapkamers, waarvan 1 (één) met schuifpui en balkon en 2 (twee) met vaste kast. Modern afgewerkte badkamer met wastafelmeu- bel en douchecabine. 2e Verdieping: vaste trap, voorzolder met opstel- plaats voor de C.V.-combiketel (1999). Zolderkamer met Velux dakraam en kunststof dakkapel. Bijzonderheden: begane grondvloer afgewerkt met parket (visgraat motief). Kozijnen vervangen en voorzien van dubbel glas. Eventueel gecombineerd te koop met garagebox voorzien van elektra en water (bij gesplitste verkoop worden voorzieningen afgesloten). Een ruime, goed onderhouden eengezinswoning gelegen in een gewilde woonwijk “De Zuidplas" prachtig aan een groene singel, op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer. De woning is gebouwd in 1985 op circa 150 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 350 m3. Indeling: entree met fraaie tegelvloer. Toilet met fontein. Riante woonka mer met erkerkozijn en parketvloer. Open keuken met fraaie in L-vorm opgestelde inrichting met diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: over loop. 3 (drie) royale slaapkamers. Ruime badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: fraai afgetimmerde zolder ingedeeld met voor zolder met vaste kastruimte en opstelplaats C.V.-combiketel (2001) en aansluiting wasmachine. Ruime zolderkamer met dakkapel en diverse vaste kastruimte. De royale achtertuin met stenen berging biedt eventueel ook de mogelijkheid voor een parkeerplaats op eigen terrein. Bijzonderheden: aanvaarding in overleg. Schitterend afgewerkt halfvrijstaand herenhuis gesitueerd in jonge kind vriendelijke woonwijk "De Zuidplas '90" en in de directe nabijheid van de grote uitvalswegen. Deze royale woning heeft een inpandige garage en een carport met 3 (drie) parkeerplaatsen op eigen terrein. Indeling: ruime entree/hal met meterkast en garderobehoek. Luxe toilet met fontein. Deur naar inpandige garage voorzien van houten kanteldeur met loopdeur. Royale lichte L-vormige woonkamer, groot ca. 44 m2, met toegang naar terras en fraai aangelegde tuin. De gehele parterre is voorzien van een mooie visgraat parketvloer. Open keuken met luxe in U-vorm opgestelde keukeninrichting (Siematic) compleet met diverse inbouwapparatuur, waaronder 5-pits solitair gasfornuis en roestvrijstalen afzuigkap (beiden van Smeg), oven, granieten aanrechtblad, vaatwasser en koel-/vriescom- binatie. 1e Verdieping: overloop voorzien van separate toilet met fontein. Tot aan het plafond licht betegelde badkamer compleet ingericht met lig bad, douche, wastafel en design radiator (Villeroy Boch). Slaapkamer 1 (één), groot ca. 15 m2, voorzien van openslaande deuren naar riant dak terras. 2 (twee) slaapkamers respectievelijk groot ca. 9,6 m2 en ca. 7,4 m2. 2e Verdieping: overloop. Slaapkamer c.q. kantoorkamer met voorzienin gen zoals ISDN, telefoon, Casema, oppervlakte ca. 17,2 m2. Kamer voor zien van Atag C.V.-combiketel, de boiler met zonnecollectoren, mechani sche afzuigunit en wasmachine aansluiting. De gehele 1e en 2e verdieping zijn voorzien van een parketvloer. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1997. Vloeroppervlakte ca. 190 m2. Grondoppervlakte ca. 315 m2. De woning is volledig geïsoleerd en door zijn vormgeving, indeling en afwerking zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard. De riante achtertuin is onder architectuur aangelegd. Oplevering in overleg. Royaal herenhuis gesitueerd aan de rivier "De Gouwe" en nabij het cen trum van de gemeente Boskoop. Indeling: entree voorzien van een plavui zen vloer. L-vormige woonkamer afgewerkt met een houten vloer, open haard, een originele schouw en 2 (twee) deuren naar de op het oosten gelegen achtertuin welke grenst aan de rivier "De Gouwe". Open keuken (met niveauverschil) voorzien van een in 1996 geplaatste lichte inrichting compleet met vaatwasmachine, koel-Arriescombinatie, oven, afzuigkap en gaskookplaat. Portaal met provisiekast en toilet. De toiletruimte is betegeld tot het plafond en is voorzien van een hangend closet. 1e Verdieping: over loop met Velux dakraam en opstelplaats voor de C.V.-combiketel (bouw jaar 1989) en aansluiting wasmachine en droger. 3 (drie) slaapkamers waarvan de ouderslaapkamer'is voorzien van een vaste kastenwand. Badkamer (bouwjaar ca. 2001) betegeld tot het plafond en ingericht met wastafelmeubel, 2e toilet en ligbad. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 197 m2. Inhoud ca. 400 m3. Het dak is geïsoleerd en voorzien van een nieuw pannendak. Aanvaarding in overleg. Geheel verbouwde sfeervolle hoekwoning met grote schuur/berging aan trekkelijk gesitueerd nabij de oude dorpskern. De woning biedt een inhoud van ca. 275 m3 en is gebouwd in ca. 1914 op ca. 198 m2 eigen grond. De ruime fraai aangelegde achtertuin biedt veel privacy. Indeling: entree. Modern afgewerkte toiletruimte met inbouwcloset. Royale woonkamer met open trap en hard houten kozijnen voorzien van dubbel glas. Open woon keuken met moderne en luxe in L-vorm opgestelde keukeninrichting com pleet met diverse inbouwapparatuur. Diverse extra bergruimte en een betegelde kast voorzien van aansluiting wasapparatuur. 1e Verdieping: overloop met C.V.-kast voorzien van C.V.-combiketel (1985). 2 (twee) fraai afgetimmerde slaapkamers voorzien van dakkapel. Luxe afgewerkte bad kamer compleet ingericht met ligbad, inbouwcloset, wastafel en douche ruimte. Als u op zoek bent naar een fraai afgewerkte gezellig gesitueerde woning met een vrije achtertuin en een grote schuur is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding ca. 3e kwartaal 2003. Op zeer fraaie locatie gelegen 3-kamerappartement met eigen parkeer plaats en mooi aangelegde achtertuin van circa 10x8 meter op het wes ten. Indeling: entree. Slaapkamer 1 (één), oppervlakte ca. 2,05 x 3,52 m. gesitueerd aan de oostzijde. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met toilet, douchecabine en wastafel. De badkamer wordt mechanisch geven tileerd. Slaapkamer 2 (twee), oppervlakte ca. 3,35 x 3,55 m„ eveneens gesitueerd aan de oostzijde. Woonkamer, oppervlakte ca. 3,60 x 6,55 m. met goede lichtinval en vrij uitzicht op tuin, spoorlijn en kwekerijen. Woonkeuken met een nette, witte Bruynzeel inrichting. De keuken is ca. 12 m2 en vanuit de keuken is de achtertuin bereikbaar. Bijzonderheden: de servicekosten bedragen 79,41 per maand inclusief voorschot stookkos ten. Het appartement is voorzien van inbraakwerend hang- en sluitwerk. Gezamenlijke fietsenberging. De dakbedekking is recent gedeeltelijk ver nieuwd. De oppervlakte van de tuin is circa 80 m2. Woonoppervlakte circa 65 m2. Dubbelglas, vloer- en gevelisolatie. Oplevering in overleg. Riant uitgebouwde eengezinswoning (type herenhuis) met 4 (vier) slaap kamers, gunstig gesitueerd nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: hal, garderobe, toilet. Z-vormige woonkamer, opp. ca. 40 m2, met open haard, parket vloer, convectorput en schuifpui naar de achtertuin. Open keuken met een in U-vorm opgestelde inrichting en een bijkeu- ken/berging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) royale slaapkamers, resp. groot ca. 3,64 x 2,55 m„ 3,32 x 4,63 m. en 2,82 x 3,32 m., waarvan 1 (één) met een deur naar het balkon. Licht betegelde ruime badkamer met ligbad, tweede toilet, wastafel en douche. 2e Verdieping: overloop met opstel plaats voor de C.V.-ketel en een geiser. Grote zolderkamer met dakkapel en bergruimten. Bijzonderheden: de woning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 149 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 375 m3. De achtertuin is gesitueerd op het noorden. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. In kindvriendelijke woonomgeving gebouwde ruime eengezinswoning met 5 (vijf) slaapkamers, een garage en een achtertuin gesitueerd op het zuid westen. Deze goed onderhouden woning is gebouwd in ca. 1972 op ca. 129 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 350 m3. Indeling: uitge bouwde entree met garderobe. Licht betegeld toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer, oppervlakte ca. 32 m2, met deur naar tuin. Open keuken met een lichte in U-vorm opgestelde inrichting met diverse inbouwapparatuur. De begane grondvloer is afgewerkt met een kurkvloer (gebroken wit). 1e Verdieping: open trap, overloop. 3 (drie) royale slaap kamers. Modern betegelde badkamer compleet met ligbad, 2e toilet en fraai wastafelmeubel. 2e Verdieping: vaste trap, ruime voorzolder met aparte ruimte voor de wasmachine, eventueel de droger en de C.V.-com biketel. 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van een dakkapel. Bijzonderheden: de woning is omgeven door veel groen en is gesitueerd in de directe nabijheid van winkels, scholen en openbaar vervoer. Gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding ca. 2e kwartaal 2002. Prachtig aan groene dijk gesitueerde uitgebouwde kwadraatwoning met riante tuin gesitueerd op het zuidoosten. Deze rustig gesitueerde woning is gebouwd in ca. 1976 op ca. 226 m2 eigen grond. De bijzonder ingedeel de woning biedt u een inhoud van ca. 410 m3. Indeling: entree, garderobe. Speels ingedeelde riante woonkamer, oppervlakte ca. 45 m2, met open haard, schuifpui naar tuin en schitterend uitzicht op de groene, vrije woon omgeving. Open keuken ingericht met een luxe keukeninrichting, spoelei- land en uitgebreide inbouwapparatuur. Bijkeuken met opstelplaats voor C.V.-combiketel en aansluiting wasapparatuur. Portaal met toilet en fon tein. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie) slaapkamers). Badkamer met bad, 2é toilet en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. De dakopbouw is ingedeeld als kamer met deur naar een zon nig dakterras. Bijzonderheden: dubbel glas. De rustige ligging, de fraaie groene woonomgeving en de ruime woonvertrekken maken dit object zeer aantrekkelijk. Aanvaarding in overleg. I I I I 1 7 W al 4 Hoekeengezinswoning met fraai uitzicht over rivier "De Gouwe" en riante achtertuin op het westen, groot ca. 17,00 x 8,00 m. Indeling: entree, toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer met vaste kast en deur naar de ach tertuin. De tuin is voorzien van een achterom en een berging. Tevens is er aan de voorzijde een berging aanwezig. Een open keuken met een nieu we inrichting (bouwjaar 2002). 1e Verdieping: overloop. Badkamer met aansluiting wasapparatuur, wastafel, douchehoek en aansluiting voor een toilet. 3 (drie) slaapkamers. 2e Verdieping: open ruimte met C.V.-ketel, hete luchtverwarming en bergruimte. Bijzonderheden: dak-, gevel-, vloer en glasisolatie. Vrij uitzicht over rivier "De Gouwe”. Grondopp. ca. 215 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Aan een mooie laan gelegen vrijstaande semi-bungalow op ca. 460 m2 eigen grond. De woning is goed geïsoleerd en dateert uit 1987. Indeling: entree met garderobe. Meterkast. Slaapkamer ca. 4,00 x 3,00 meter. Badkamer ingericht met douche, toilet en wastafel. Lichte L-vormige woon kamer met open keuken, ca. 35 m2 groot. Bijkeuken met c.v.-combiketel (bouwjaar 1998), deur naar achtertuin. 1e Verdieping: overloop. Toilet met fontein. Grote werkkamer (voorheen 2) o.a. voorzien van Velux dakraam en ingang naar bergzolder. Slaapkamer met diverse bergruimte achter knieschotten. Bijzonderheden: slaapgelegenheid op begane grond. De woning is voorzien van aluminium schuiframen met dubbele beglazing. Gelegen op fraaie locatie. Voortuin en achtertuin waarin hobbykas en schuur. Oplevering in overleg. Goed onderhouden vrijstaande semi-bungalow met aangebouwde garage gesitueerd in een doodlopende straat in het centrum van de gemeente Hazerswoude-Dorp. Indeling: entree voorzien van garderobenis, meter kast, toilet met fontein. Grote lichte L-vormige woonkamer voorzien van een plavuizen vloer met vloerverwarming, schuifpui, wanden voorzien van sierpleister, gestukadoorde plafonds en open haard aansluiting. Open ver binding naar kersenhouten keuken met luxe complete inrichting voorzien van een granieten aanrechtblad, 'afzuigkap, inbouwapparatuur zoals inductiekookplaat, koelkast, vriezer, vaatwasser en combimagnetron. De bijkeuken is voorzien van een C.V.-combiketel, aansluiting wasmachine en droger, klein keukenblok. Aangebouwde stenen garage voor 1 (één) auto en extra bergruimte voorzien van stalen kanteldeur, elektra en verwar ming. Tevens is voor de garage plek voor 1 (één) auto. 1e Verdieping: overloop met vlizotrap naar bergvliering. Separaat toilet met fontein. Grote ouderslaapkamer voorzien van planken vloer, vaste kastenwand, veel extra bergruimte, Velux dakraam en deur naar balkon. 2 (twee) slaapka mers. Badkamer met dakkapel, ligbad, douchecabine en wastafel. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1991. Grondoppervlakte ca. 316 m2. De hele woning is voorzien van hardhouten kozijnen, dubbele beglazing, dak- gevel- en vloerisolatie. De fraai aangelegde rustige tuin gelegen op het westen beschikt over 3 (drie) natuurstenen terrassen met verschillende niveaus en verlichting. Aanvaarding in overleg. In het centrum van Boskoop gesitueerd riant halfvrijstaand woonhuis met garage en een fraaie aangelegde voor-, zij- en achtertuin (circa 12 meter diep) met een houten blokhut voorzien van elektra. Deze goed onderhou den woning is gebouwd in ca. 1988 op circa 291 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ruim 400 m3. Indeling: hal/entree met lichte plavuizen vloer. Toilet met fontein. Ruime L-vormige woonkamer, opp ca. 40 m2, met par ketvloer en schuifpui naar tuin. Open keuken met een in L-vorm opgestel de inrichting voorzien van diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken voorzien van een keukeninrichting en tegelvloer. 1e Verdieping: vaste trap, over loop. 3 (drie) ruime slaapkamers waarvan 1 (één) met Velux dakraam. Moderne badkamer ingericht met ligbad, wastafelmeubel en 2e toilet. 2e Verdieping: vaste trap, open zolder met opstelplaats voor de C.V.-combi- ketel (Valliant - 1988), diverse aansluitingen t.b.v. de wasapparatuur en Velux dakraam. Een 4e slaapkamer is eenvoudig te maken. Bijzonderheden: ruime garage en opstelplaats voor 2 (twee) auto's. Dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Landelijk gesitueerde eengezinswoning met 3 (drie) slaapkamers en grote schuur in achtertuin. De woning met een inhoud van ca. 250 m3 is gebouwd in ca. 1925 op ca. 115 m2 eigen grond. Indeling: entree/portaal. Woonkamer met stookplaats voor gaskachel en bergkast. Open woonkeu ken met eiken keukeninrichting. Vanuit de woonkamer heeft u een prach tig uitzicht op boerderij en polderlandschap. Betegelde badkamer ingericht met bad, wastafel, douche en toilet. 1e Verdieping: de 1e verdieping is recent verbouwd en opnieuw ingedeeld met 3 (drie) slaapkamers voorzien van dakkapel en dubbel glas. 2e Verdieping: kleine bergvliering. Bijzonderheden: de woning is loopafstand gelegen van het gezellige oude dorpscentrum. Dubbel glas. Aanvaarding in overleg. W ‘W - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 14