Ronald Pieck wil korfballers beter maken Ook schakers Moerkapelle 2 winnen hun wedstrijd Volleybaldames verliezen van koploper Ten Barge verpulvert persoonlijk schaatsrecord Verlies voor Flyers Jongens Junioren I TTV Kwiek wint opnieuw Showroomkeukens tegen elk aannemelijk bod x A Waddinxveen Slechte Monsterscore Rowah Heren DE ALLERLAATSTE MODELLEN, OP OP! Geslaagden A-diploma vangsten HSW Van de Leur in WK-ploeg WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense turnsterVerona van de Leur is door bondscoach Frank Louter opgenomen in de alleen Nederlandse damesturnploeg, die van 20 tot en met 24 no vember in het Hongaarse De brecen deelneemt aan de we- terug na achterstand Stand Sjoelers Tarzan in de prijzen bij springwedstrijd MOERKAPELLE - Voor gym nastiekvereniging Tarzan stond 16 november de Regio-Spring- bij IJsselvogels in Moordrecht, wedstrijden in Noordwijk op Vijftien jaar geleden werkte hij de agenda. Met veel enthousias- voor de eerste keer bij de me werd door jongens en Moordrechtse vereniging, vorig meisjes gesprongen op de lange jaar voor de tweede keer. Afge mat, over de kast en op de minitrampoline. PAGINA 31 WOENSDAG 20 NOVEMBER 2002 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 3 WADDINXVEEN - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN (0181) 21 96 12 Op de donderdag en vrijdag o.a. aan de Straat van Gibraltar 4 te Woerden (naast McDonalds) en op internet: www.keukenconcurrent.nl. CONCURRENT KeukenConcurrent organiseert woensdag, donderdag en vrijdag een verkoop van showroomkeukens. Aanleiding hiervoor is dat er plaats gemaakt moet worden voor de nieuwe modellen. Hierdoor moeten de showroomkeukens verkocht worden met kortingen oplopend tot maar liefst 70%. Er zijn zelfs modellen die tegen ELK AANNEMELIJK BOD de showroom moeten verlaten. De verkoop is alleen bestemd voor PARTICULIEREN. U vindt KeukenConcurrent fuTWEIIIfElUt till L - i’* i Door Bert Hertog Omdat u op de centen bent.. 1 o Boussaid, Amber van Ofwegen, Erik Koppenaal, Caitlin Verba- UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN se en moest een paar dingen regelen om in Waddinxveen trainer te kunnen worden. Ik heb geen spijt dan ik ja heb ge zegd. Twee keer in de week train ik bij Korbis, zaterdags spelen we onze wedstrijd. Tot dusver gaat het lekker. In de eerste helft van de veldcompe- titie staan we met DSO uit Klundert gedeeld op de eerste plaats. Die ploeg krijgen we nog tweemaal. We hebben alles nog in eigen hand". Bij Korbis borduurde Pieck voort op het werk van trai- ner/coach Marco van Leeuwen, die weer is gaan spelen. Daar door is de selectie voor het eerste team is breder gewor den. Pieck: „Ik heb Patricia de Wilde, die in het derde team lopen zomer trad hij in dienst bij derdeklasser Korbis in Wad dinxveen. Pieck: „Gijs van den Brink van Korbis hoorde dat ik weg was bij IJsselvogels. Hij vroeg of ik bij Korbis trainer wilde wor den. Daar heb ik even diep over (136.067 punten). Klasse B: I. Pascal van Gils (129.200 pun ten). Klasse C: I. Bas Koppe naal (I 19.833 punten). Klasse D: I. Cor van Gils (109.967 punten) Verenigingen doen het fout als zij geforceerd met een heel C- team omhoog willen. Tien jaar lang goede training is van be lang voor een vereniging die in de diepte investeert". De beste vereniging die hij ooit trainde noemt Pieck het IJssel vogels uit zijn eerste periode met spelers als Wim Slinger- Ron Droog - Arie Hoogduijn 0,5-0,5; Wim Vroegindeweij - Jan Blok 1-0; Dirk Molenaar - Wouter Vroegindeweij 0-1; Ke vin Bakker - Maarten Pilgram 0- IStefan van der Zalm - Andre Corpeleijn 0-1; Pieter Perdijk - Matthias Freeke 0-1Gerrit van Meeteren - Patrick Stam 0,5- 0,5. De stand bovenaan: I. Ger ard van Ommeren; 2. Ben van Geffen; 3. Hugo van Elteren. 45,14 en op de 1500 meter 2.23,93. Met zijn tijd op de 500 meter promoveerde hij tevens naar de eerste klasse. Na een paar jaar niet bij de club te heb ben geschaatst is A junior Se- bastiaan dit seizoen goed van start gegaan met twee per soonlijke records. Op de 500 meter reed hij 47,93 en op de 1000 meter 1.38,58. Bas de Boer liet zaterdagavond zien dat hij weer helemaal te rug is. Hij promoveerde naar de derde klasse van de B junioren met een tijd van 1.37,69 op de 1000 meter. Christiaan van Gorkum verbe terde zowel op de 500 als op de 1000 meter zijn persoonlijk record. Op de 500 meter kwam hij dit keer tot 55,18 en op de 1000 meter verbeterde hij zijn record met 7 seconden naar 1.57,41. De eerste competitiewedstrijd tegen Good Luck in de sport hal De Dreef werd met 10-7 gewonnen. Daar zag het in de eerste helft niet naar uit. De Waddinxve- ners werden toen regelmatig door de bezoekers uit Klun dert afgetroefd: 4-5. Pas in de tweede helft begon het te draaien bij Korbis dat vijf keer scoorde uit strafworpen en er twee miste. Korbis nam een 2- WADDINXVEEN - Het heren- B team van handbalvereniging ROWAH/SPACE reisde zater dag af naar Rozenburg. Op het programma stond de wedstrijd tegen het plaatselijke Indus. Een tegenstander waar Rowah eer der van had gewonnen. Direct vanaf het beginsignaal werd duidelijk dat dit geen echte wedstrijd zou worden. Bij rust was de stand 1-15 in het voor deel van Rowah. Ook de twee de helft was niet echt span nend. Indus kwam er niet aan te pas en met een 5-30 einduitslag keerden de heren van Rowah terug naar Waddinxveen. De A- junioren speelden thuis in de Dreef tegen Helius uit Helle- voetsluis. Met de ruststand van 0-1 I was al duidelijk dat dit team, dat goed op elkaar was ingespeeld, een maatje te groot was voor het jonge A-team van Rowah. Na rust wist Rowah nog wel te scoren maar moest met een eindstand van 3-17 genoegen derde set en bleef geloven in het kunnen van zijn dames. De pass, service en het scoren van punten bleken moeizaam, ook na een wissel bleef de winst uit. De 3e set werd verloren met 25-9. Om ook de overige speel sters een kans te geven werd de vierde set de opstelling om gegooid en kwamen Sandra vd Berg, Monique Swets en Angela Hunnink in het veld. Maar ook zij waren niet in staat om de kwaliteiten van de bodegraafse dames te keren. De vierde set werd verloren met 25-19. Komende zaterdag treedt de selectie van Keukencentrum Waddinxveen Be Fair aan tegen Nesselande 2. Om 16.30 uur vindt de streekderby in de Groenswaard te Waddinxveen plaats. moed aan deze wedstrijd. In het begin van de eerste set leek maar aan het langste eind en won de set met 25-15. In de tweede set waren de dames wederom aan elkaar gewaagd, echter Be Fair verzuimde het winnende punt te scoren en verloren de set met 26-24. Coach Eric de Ridder wijzigde de opstelling nog niet in de tegenwoordig in Spijkenisse woonachtige Pieck als trainer. Later zou hij trainerscursussen gaan geven en bestuurslid wor den van de KNKV. Tot de korfbalclubs die Ronald Pieck trainde behoren Albatros uit Zwijndrecht en KOAG (Krimpen aan den IJssel). Maar de Goudse regio kent Pieck vooral van zijn twee perioden vergroeid met de korfbalsport. Zelf beoefende Pieck het spel als korfballer van Rozenburg, een club die niet meer bestaat. riode ingelast en Monique Luij- Op 28 jarige leeftijd begon de ten werd niet gekozen. 1 WADDINXVEEN - De dames van Keukencentrum Waddinx veen Be Fair vertrokken zater- Steyn.Tim Roorda.An- dag 16 november vol goede moed naar Bodegraven om aan te treden tegen koploper VSTS WADDINXVEEN - Jongens Ju nioren I verloor van Binnen land en daardoor ook de aan sluiting voor plaats twee.Winst was er voor Jongens Aspiranten 2. Verloren werd er door Da mes 3 en Meisjes Aspiranten I. De start van de wedstrijd tus sen Jongens Junioren I en Bin nenland was spannend. Beide teams waren aan elkaar ge waagd en de score ging over en weer. De eerste periode werd afgesloten met 19-18. In de tweede periode ging het volko men mis bij Flyers. Binnenland kreeg vleugels en scoorde aan de lopende band. Flyers kreeg geen greep op het spel van de gasten en maakte daarbij veel onnodige fouten. Deze periode ging met 6-28 verloren. De pauze had de Waddinxveners goed gedaan, want vanaf het begin van de derde periode zag men het echte Flyers-spel. Via een 26-16 kwam men terug tot 51-62. Ook in de vierde periode bleef Flyers goed spelen, nam veel ri sico’s om de achterstand in te WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van ttv Kwiek heeft opnieuw met 7-3 gewon nen van Noad-4. In Schiedam werd, met enige spanning, aan de wedstrijd begonnen omdat door afwezigheid van Ronald Verboon, Frank van der Laan uit het tweede team was mee gereisd. De invaller opende met een nederlaag, waarna Kees Vos en Wim van Wageningen hun punt binnen haalden en samen ook het dubbelspel. Kees Vos was goed op dreef en verloor niets, Wim van Wageningen won twee keer, Frank van der Laan won één partij. Kwiek blijft de lijst aanvoeren in de eerste klasse van de regionale afdeling WADDINXVEEN - Hengel- sportvereniging Waddinx veen (HSW) viste voor de wintercompetitie, waarin de vangsten tot nu toe ver be neden de maat bleven. De derde wedstrijd, in de Ring vaart bij Burgerveen, werd matig gevangen. Elf deelne mers vingen gezamenlijk 17 kilo, het merendeel kwam op rekening van winnaar Hout man. In de vierde wedstrijd in de Heimanswetering bij Woubrugge was de vangst erbarmelijk slecht. Hier kwa men dertien deelnemers sa men niet verder dan 2 kilo. De uitslag van wedstrijd drie: I.Wim Houtman 7.260 gr, 2. Henk Romeijn 2.650 gr, 3. Herman Kraan 2.530 gr.' De uitslag van wedstrijd vier: IJan Verhoef 800 gr, 2. Rinus Reichard 410 gr, 3 en 4. John van Elswijk en Rob Polder vaart 260 gr. De tussenstand: I.Wim Houtman 9.420 gr, 2. Hermen Kraan 5.430 gr, 3. Henk Romeijn 3.400 gr. Op 30 november wordt de St. Nicolaaswedstrijd gehouden. Het inleggeld is 4 en het vertrek is 07.30 uur vanaf het station NS.Voor meer Informatie: Aat van Leeuwen, tel 615225. land, Hans Klijn en Wim Hof man. In vijf jaar tijd heb ik de spelers(sters) enorm zien groeien. Zelfs Wim Slingerland is toen meer allroundspeler ge worden". Aan zijn tweede pe riode in Moordrecht, die ein digde met een voortijdig vertrek, wil Pieck niet meer worden herinnerd. Holland-West. In de Goudse competitie verl oor Kwiek-2, in de tweede klasse, van koploper Flamin go’s-1. Coen van der Laan be perkte de schade door twee winstpartijen, zijn broer Frank en Marco Brookman kwamen niet tot winst. Uitslag 2-8. In 2-degradatie kan Kwiek-4 het kampioenschap bijna niet meer ontgaan. Met 7-3 werd gewonnen van de nr. 2, het Goudse Vriendenschaar-12. Kwiek gaat nu aan de leiding met 15 punten verschil. Leon Bouwman was goed in vorm en bleef ongeslagen, Jurgen Rei chard won twee partijen, Chris de Kogel won één keer, ook het dubbel was voor Kwiek. 0 voorsprong door doelpunten van Marco van Leeuwen en Rik Molenaar (strafworp). Daarna liep Good Luck uit naar 2-5 waarna vlak voor de rust Jaco Wineke en Rik Molenaar op fraaie wijze tegen scoorden: 4- 5. In de tweede helft benutten Rik Molenaar (3) en Marco van Leeuwen (I) strafworpen en scoorde Jaco Wineke nog een keer. De Waddinxveense dames droegen niet bij aan de score. nu drie matchpunten uit drie wedstrijden en bezet de derde plaats. In de onderlinge compe titie werd ronde I I gespeeld. Koploper Gerard van Omme ren, met wit tegen Hugo van El teren spelend, kwam met zijn tegenstander tot een rustige remise. Ben van Geffen, met zwart tegen Arno Luinenburg, bereikte een gelijke positie, maar sloeg remise af. Arno maakte in het eindspel een fout en verloor. Jesse van Elteren kreeg een mooie stelling tegen Andre Nieuwlaat en won -met zwart- keurig. Ook Dick Bac verbeterde zijn klassement WADDINXVEEN - „Ik ga niet voor het kampioenschap. Ik haal meer plezier uit mijn werk als trainer als ik een korf- baller(ster) beter zie worden. Dan weet ik dat ik mijn werk reldkampioenschappen. Verder goed doe.” Ronald Pieck (49) is maken van de ploeg deel uit Su zanne Harmes, Laura van Leeu wen en Gabrielle Wammes. Renske Endel heeft een rustpe- WADDINXVEEN - De voet balclub Waddinxveen maakte in de derby tegen het Reeuwijkse RVC’33 in de tweede helft een 0-2 achters tand ongedaan. Het werd uit eindelijk 2-2 in het sportpark De Sniep, een uitslag waar mee beide ploegen tevreden kunnen zijn. Waddinxveen speelde zonder de nog altijd geblesseerde verdediger Mark van Vliet en de gewiek ste aanvaller Appie Razak. Voor Razak speelde Sjaak Weimar, een voetballer die vroeger in het vierde elftal van RVC speelde. Invaller Weimar paste zich echter moeiteloos aan aan het ni veau in de vijfde klasse. RVC, dat nog slechts een keer had gewonnen, nam in de eerste helft een 0-2 voor sprong door doelpunten van Sanje Heiligers en invaller Ri chard van der Werf. De laat ste scoorde uit een voorzet van Rikkert Snaterse 0-2. Waddinxveen stelde daar on danks het stuwende werk van Tom Plantfeber weinig te genover. In de tweede helft was Waddinxveen de aanval lende ploeg. Al na vijf minu ten haalde de Reeuwijkse doelman Lars van de Akker de bal uit de bovenhoek na een schot van Robin Leunis- sen.Waddinxvener Peter van de Hoek ontving na een for se aanval op een RVC’er de gele kaart van de Goudse scheidsrechter P. Forsthövel. Nog geen minuut later be ging Van de Hoek opnieuw een pittige overtreding. De Waddinxvener mocht blij zijn dat Forsthovel het toen bij een reprimande liet. Waddinxveen kwam terug in de wedstrijd toen na twintig minuten doelman Van de Ak ker zich verkeek op een hoge voorzet van Stephan Kanters: 1-2. Daarna kopte Bjorn Tol lenaar rakelings over de lat, maar had Alphons Scheurwa ter met een kopbal meer succes: 2-2. Bijna was de volle winst nog naar Waddinxveen gegaan. Leunissen schoot echter snoeihard over en een inzet van Kanters werd ge keerd door Van de Akker. Doelman Aart Rietveld, die een knieoperatie wacht, werd nauwelijks meer aan de tand gevoeld. Bovenaan blijft Ka- merik, dat met 4-1 van Ber gambacht won, gevolgd door Stolwijk en SV Ommoord. Waddinxveen neemt zeven punten achterstand op Ka- merik een gedeelde vierde positie in. WSE verloor met 2-1 bij NSV’46. Na 1-0 scoorde Marcel van Dijk de gelijkma ker uit een strafschop. Inval ler Jacky Vork bezorgde de Noordense ploeg de winst. Groeneweg ging op eigen veld met I -4 ten onder te gen koploper SC Duivesteyn, dat wordt getraind door Ro nald Ouwendijk.Van de vele kansen in de eerste helft be nutte Groeneweg er slechts een. Maurice Eckhardt scoor de uit een strafschop wat de ruststand op I -1 bracht. Na rust werd het I -2 uit een strafschop en vervolgens I -3. Met een mooi doelpunt brachten de beter spelende Rotterdammers de eindstand op I -4. In de zaterdagcompe- titie staat Be Fair in de derde klasse op de laatste plaats. De Waddinxveners verloren op eigen veld met 0-3 van BVCB. Evenals in voorgaande wedstrijden kreeg Be Fair mogelijkheden om de wed strijd een ander aanzien te geven, maar de Waddinxve ners straalden weinig ver trouwen uit.Volgens trainer Cees Fransen is een over winning hard nodig. De con currenten Rohda’76 en Flo- reant wonnen met resp. 2-3 en I -0 van PPSC en WK. Moerkapelle in een matige wedstrijd met 0-0 gelijk te gen Kagia. In een wedstrijd met veel middenveldspel wa ren Alex Hertog en doelman Matthew Dubbis de enige lichtpuntjes bij Moerkapelle, dat in de vierde klasse alleen het zwakke Abbenes nog on der zich heeft. Het program ma voor zaterdag 23 novem ber is: Rohda’76-Be Fair, WSB-Moerkapelle, zondag 24 november: Moordrecht- Groeneweg (wedstrijd van de week),WSE-Alphen, Kame- rik-Waddinxveen. WADDINXVEEN - De stand van de Waddinxveense sjoelers is als volgt: Klasse A: I. Dick Dros (138.000 punten), 2. Jan Kersbergen (137.300 punten), 3. Andre van Gemeren nemen. Het dames I-team stond thuis tegenover Saturnus uit Ridderkerk. Tot aan de rust ging het spel aardig gelijk op. Ruststand 6-6. Direct na rust nam het team van Saturnus, door het benutten van enkele toegekende strafworpen, snel afstand van Rowah. Rowah knokte voor wat het waard was en kwam door enkele snel le aanvallen nog redelijk dicht bij. De overwinning zat er echter niet meer in. Toen de scheids rechter voor het laatst blies stond een eindstand van 14-17 op het scorebord. Het dames2- team stond tegenover het team van DWS4 uit Schiedam. Het team van DWS waarin vele ja- ren handbalervaring rond liep moest het op snelheid duidelijk afleggen tegen Rowah. Goed verzorgde aanvallen en enkele snelle breaks zorgden ook dit keer voor een overwinning voor dit succesvolle team. Ruststand 6-2, eindstand I 1-5. speelde, er bij gehaald. De ove rige dames zijn Donja van Ot- terlo, Annemarie Graafland en Maureen Kiens. De vier heren zijn Marco van Leeuwen, Jaco Wineke, Mark van den Brink en Rik Molenaar. Alles is er op ge richt om een gooi te doen in de strijd om het kampioenschap, zowel in het veld als in de zaal. Ik kan wel zeggen: we gaan pro beren ons te handhaven, maar dat is niet realistisch. We kun nen meedoen met de anderen. Het doel is tweedeklasser te worden. Lukt het niet dit sei zoen, dan volgend seizoen. In de veldcompetitie verloren we alleen van Good Luck met 10- 9. Vijf minuten voor tijd ston den we nog twee punten voor. Dat kan gebeuren. Je verliest in een competitie altijd wel een paar punten. Het is vervelend als het in het begin gebeurt". Afgelopen zaterdagavond be gon Korbis de zaalcompetitie in de sporthal De Sniep eveneens tegen Good Luck uit Middel- harnis. Pieck rekent Good Luck tot de lastige ploegen evenals NIO, Olympia (Spijkenisse) en DVS uit Hendrik Ido Ambacht. Ook Reeuwijk, dat vaker lager speelde dan Korbis, komt in de zelfde afdeling uit. „Er is vol doende potentie bij Korbis om tweedeklasser te worden. Er zit een goed A-juniorenteam ach ter. Op termijn kan de club in de tweede klasse spelen. Het hangt ook van de ontwikkelin gen af'. Waarna Ronald Pieck uitlegt dat het van groot belang is dat er bij de jeugd goede trainers rondlopen. „Het is belangrijk dat er bij de pupillen goede trainers worden neergezet. Dan hoef ik later niet meer de verkeerde bewegingen er uit te halen. Je investeert in C-junio- ren voor de lange termijn. De kunst is het tien jaar vol te houden. Als je elk jaar een speler uit de junioren kan overhevelen naar de selectie, die dan zit je over een periode van tien jaar goed. Dan krijg je automatisch meer groei en meer druk. halen, maar Binnenland haalde het tempo uit de wedstrijd en vergat bij balbezit niet te sco ren. Einduitslag 69-87. Tops coorder: Niels Scheps met 17 punten. Dames 3 begon zonder schroom aan de wedstrijd te gen de ongeslagen koploper Zoebas. De eerste periode ging gelijk op en eindigde met 12- 12. In de tweede periode werd Zoebas toch iets sterker. Voor al de scoringskansen werden goed benut en deze periode eindigde met 12-18. De pauze had geen goede invloed gehad op het spel van de Flyersdames, Zoebas maakte hiervan gretig gebruik en via 2-11 werd de voorsprong verder uitgebreid. De vierde periode leek op de eerste periode en er was weer sprake van een echte wedstrijd- Via 11-14 werd de eindstand 37-55 bereikt. Topscoorder: Adrienne Zevenhuizen-Raap- horst met 7 punten. Vrijdagavond 22 november om 21.00 uur in de Duikelaar Da mes I tegen New Stars. door -eveneens met zwart- via een kansrijk stukoffer de stel ling van Maarten Vroegindeweij te slopen. In de wat lagere regionen boekten zowel Wim Wester man als Freek Hofman hun tweede winstpartij tegen resp. Henk Doornhein en Sjaak Kou- wenhoven. Overige uitslagen: Michiel Ren- sen - Christiaan Noorland 1-0; In Gou- webad de Sniep is zaterdag 16 november gezwommen voor het A-diploma. Alle 39 kandi- daatjes zijn geslaagd. De namen van de geslaagden zijn: Nikki Doornhein, Mark Dockhorn, Yassin Massrour, Clenn Hoppe- zak, Naomi Verboom, Brent v. Dodewaard, Daphne de Bruin, Jeroen Broer, Leonie Blaak, Lu cas van gie v.d.Wijngaard,Joey Hooger- brug, Rick van Roon, Esther v.d. Klink, Wanda Verschoor, Sammy 2. De basis bestaande uit Yvon ne van Erk, Eva Tuik, Merel de Best, Christa vd Starre, Jolanda kei, Wendy Gorissen, Joost v.d. Claassen en Jacqueline van den Zalm, Sjors v.d. Meer, Suzan Bo- Berg begonnen vol goede reel, Jacqueline Andriese, Estrella van Toor, Richard Her tog, Mathieu Vermorken, Joey het nog gelijk op te gaan Nap, Erik ten Hagen, Jari Boek- VSTS trok horst, Rebecca Segers, Erik Sik- kenga, Joost van Berkel, Denise Verdegaal, Floris Hermelink, Lesley Moerings, Laura Goor, Bunjamin Bakay. WADDINXVEEN - Iris ten Barge heeft afgelopen zondag op schaatsbaan De Uithof haar persoonlijk record op de 500 meter met maar liefst 11 se conden verbeterd. Haar oude record (1.18,14) reed ze vorig jaar tijdens het clubkampioen- schap van De Gouwe Streek. Haar persoonlijk record staat nu op 1.07,06. Iris is 11 jaar en heeft dit seizoen voor het eerst een wedstrijdlicentie.Junior Ar thur van de Kraats zette na een snelle opening van 12,6 zijn persoonlijk record op de 500 meter scherper op 56,09. zondag 17 november reden Je roen van der Helm en Sebasti- aan van Hattum namens De Gouwe Streek. Jeroen, tevens uitkomend voor het gewest Zuid-Holland, reed twee clubrecords bij de junioren C. Op de 500 meter reed hij De jongens van 10-12 jaar on der leiding van Lien Dullaart behaalde twee keer een twee de plaats; bij het kastspringen met 8,06 punten en op de mini- trampoline met 8,475 punten. Voor de aspirantengroep onder nagedacht. Ik woon in Spijkenis- leiding van Ingrid Westerman was er een derde plaats met 8,72 punten. Ronald Pieck, de nieuwe trainer/coach bij Korbis geeft aanwijzingen. Voorheen was hij werkzaam bij IJsselvogels in Moordrecht. (Foto: Uesbeth van der Vis.) MOERKAPELLE - Het tweede team van Schaakvereniging Moerkapelle speelde in Wad dinxveen tegen WSV 2 en won met 6-2. Deze overwinning te gen de zeker niet zwakke Wad dinxveners was misschien iets geflatteerd, maar zeker ver diend. Marcel de Haan, Arno Luinenburg, Jan Blok, Arie Hoogduijn en Boudewijn We- ijermars wonnen allen. Jacques de Lange was de enige Moerka- pellenaar die verloor, terwijl teamleider Andre Nieuwlaat en Kees van Vuuren remise lieten bijschrijven. Moerkapelle 2 heeft in klasse 2A van de RSB 7".'

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 31