U ZIET ONS NIET ALTIJD, MAAR WE ZIJN ER WEE-1 rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n makelaardij NVM Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Waddinxveen I 1 Van sommige huizen die wij aanbieden ziet u niets, - Geen advertenties in de krant. Geen bord of affiche met “Te Koop”. Geen presentatie in onze vitrines. Geen opname in onze Woninggids. Dat doen we op verzoek van de betreffende verkoper. Stille verkoop heet dat met een vakterm. Hoe we dat doen? Wel, naast de zichtbare hebben we ook onze onzichtbare verkoop- kanalen. Bijvoorbeeld de lijst van mensen die hun woonwensen aan ons kenbaar hebben gemaakt of ons een zoekopdracht hebben gegeven. Als u uw huis op deze geruisloze wijze wilt verkopen, neemt u dan contact met ons op. j U hoeft daarbij niet bang te zijn dat het langer gaat duren. Want een stille verkoop is meestal ook een spoedige verkoop. 1 Prinses Irenestraat 7 Vraagprijs 179.000,- k.k. Algemeen: In 1998 grondig gerenoveerde eengezinswoning v.v. voor- en achtertuin met sierbestrating (grotendeels), vrijst. stenen berging en achterom. Bouwjaar 1959,140 m2 eigen grond en 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met laminaat vloer, lambrisering, meterkast, trap-/- kelderkast en toilet; Doorzon woonkamer v.v. laminaat vloer en zonnescherm aan de voorzijde; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, close-in boiler en R.V.S. vaatwasmachine. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. laminaat vloer; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met granitovloer, douchecabine met thermostaatkraan en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken zolderruimte met c.v.-combiketel en aansluiting wasapparatuur. Bijzonderheden: De woning is deels v.v. hardhouten kozijnen en geheel dubbel glas. Oplevering in overleg. Jan Campertlaan 30 Vraagprijs 189.000,- k.k. Algemeen: Goed onderhouden eengezinshoek- woning, welke is gelegen aan een plein, nabij het "Gouwebos", winkels en NS-station. De woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1966,193 m2 eigen grond en 340 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, toilet en trapkast met wasmachine aansluiting; Semi- open keuken met rechte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast, vrieskast en toegang tot de tuin; Doorzonwoon- kamer met massief eiken parketvloer. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met granitovloer, douche- hoek en vaste wastafel; Bergkast met droger- aansl.; 3 Slaapkamers waarvan 1 met schuif- wandkast; 1 met laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met opstelling c.v.-ketel (1996), fonteintje en dakraam; 2 Slaapkamers met dakkapel. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zuidwijk 31 Vraagprijs 465.000,- k.k. Algemeen: Midden in het kwekerij gebied van Boskoop gelegen vrijstaande bungalow met inpandige garage. De bungalow is gebouwd in 1963, op 1.325 m2 eigen grond en heeft een inhoud van 530 m3. De woning beschikt over een vrij gelegen tuin met parkeervoor zieningen voor 6 auto's. Indeling: Beg. grond: Entree/royale hal; Meterkast; Toilet met font.; Tuingerichte woonkamer (circa 40 m2) met openhaard en toegang tot de tuin; Gesloten keuken (ca. 3.05 x 2.30m) met rechte keukenopstelling; Bijkeuken met lavet en toegang tot de patio; Inpandige garage v.v. verwarming; Vanuit de hal is er toegang tot de 2e hal; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; badkamer v.v. ligbad, wastafel, toilet en vloerverwarming. Bijzonderheden: In ca.1980 is het pand geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Merelplein 5 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: In de wijk ‘Snijdelwijk’ gelegen hoekeengezinswoning. De wijk kenmerkt zich door de ruime opzet met hierin scholen en het winkelcentrum. Deze woning is tevens gelegen nabij het ‘Gouwebos’. Bouwjaar 1971, 320 m3 inhoud en 125 m2 eigen grond. De tuin is netjes onder houden en is gesitueerd op het Oosten. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast, garde- robekast, trapkast; toilet met fonteintje en toegang naar de berging met buitenentree en bergvliering; Gesloten eetkeuken met laminaat vloer, rechte keukenopstelling v.v. aansluiting wasapparatuur; Tuingerichte woonkamer met laminaatvloer. Ie Verd.: Overloop met toilet v.v. fonteintje; Badkamer met douchehoek en wastafel; 3 Slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, c.v.-ketel en bergruimte; Zolderkamer met dakvenster. Bijzonderheden: Deze woning is een voormalige huurwoning, welke per direct geleverd kan worden. Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. Jan Willem Frisoweg 53 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van de "Oranjewijk" gelegen eengezinshoekwoning met vrijstaande berging en parkeerplaats op eigen terrein. Bouwjaar 1958, 300 m3 inhoud en 247 m2 eigen grond. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met meterkast; Toilet ruimte met hangcloset; Open in L-vorm opgestelde keuken (1994) met diverse inbouw- apparatuur: koelkast, gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser (2000); Tussen de keuken en de woonkamer is een vaste tafel gesitueerd behorend bij de keuken; Tuingerichte woon kamer met trapkast. Ie Verd.: Overloop; Bad gelegenheid v.v. douchehoek en vaste wastafel; 1 Slaapkamer met vaste kast v.v. aansluiting wasapparatuur; 1 Slaapkamer met bergkast. 2e Verd.: Riante zolderkamer met dakkapel, c.v. ketel (1999) en dakterras; Toiletruimte met staand closet met vermaler en fonteintje; Geheel bevloerde bergvliering met elektra. Bijzonderheden: Gehele woning is hoofdzakelijk v.v. een mar- moleumvloer. Zonwering aan achterzijde op beg. grond en le verd. Grotendeels dubbel glas. Oplevering in overleg. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl F 1 van ’t hof [83 wowm «wik

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 32