5 E makelaardij bedrijfsmakelaars S3 r 75 I 1 I 1 o woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw I - gw Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Ma» Mauritslaan 11 Waddinxveen Vraagprijs: 227.500,-- k.k. Kievitstraat 34 Gouda Vraagprijs: 157.500,-- k.k. Goudse Rijweg 122 Boskoop Vraagprijs: 198.000,-- k.k. Molenring 123 Waddinxveen Vraagprijs: 219.000,-- k.k. Willem de Rijkelaan 144 Waddinxveen Vraagprijs: 162.500,-- k.k. Zuidkade 220 Waddinxveen Vraagprijs: 499.000,-- k.k. Zuidkade 84 Boskoop Vraagprijs: 325.000,-- k.k. Noordeinde 23 Waddinxveen Vraagprijs: 575.000,-- k.k. Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822 www.depater.nl Kon. Wilhelminaplein 2 W’veen Coenecoop 139 Waddinxveen Schaepmanhoeve 41 Waddinxveen Vraagprijs: 259.500,-- k.k. Dorpstraat Waddinxveen Coenecoop 583 Waddinxveen Nesse 22 Waddinxveen Koninginneweg 1k Boskoop Julianastraat 28 Waddinxveen Coenecoop 352 Waddinxveen Nassaulaan 36 Waddinxveen Vraagprijs: 199.000,-- k.k. l ife W"*' 8- a V 4. VAN BLtWERSWlJK OIO Luxe afgewerkte, uitstekend onderhouden en riant gesitueer de uitgebouwde hoekeengezinswoning. Indeling: hal, berg- kast, toilet. Doorzonwoonkamer, opp. ca. 3,60 x 10,00 m., met open haard. Open keuken met uitgebreide luxe inrichting. Royale tuin ingericht met diverse zitjes en uitstekend uitge kiende beplanting, een stenen berging en een houten berging. 1e Verdieping: overloop. 1 (één) grote en 1 (één) royale slaap kamer. Luxe ingerichte badkame met ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en hangend toilet. 2e Verdieping: overloop, hier staat de Nefit HR C.V.-combiketel (ca. 1991) opgesteld. Grote zolderkamer met een nieuwe hardhouten dakkapel. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1961. Grondoppervlakte ca. 218 m2. Inhoud ca. 360 m3. De woning is gedeeltelijk afge werkt met sierpleisterwerk, nieuwe systeemplafonds met halogeen inbouwspots. Aanvaarding in overleg (planning maart/april 2003). Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis met achtertuin gelegen op het westen en voorzien van een vlonder aan het water. Deze woning is in ca. 1995 geheel gerenoveerd en gemoder niseerd en is derhalve de moeite van een bezichtiging waard. Indeling: entree, meterkast, garderobenis. Woonkamer voor zien van een grenen houten vloer, dubbele deuren naar de achtertuin, een schouw en een gestukadoord plafond. Semi open keuken (bouwjaar 1995) met de navolgende inbouwap- paratuur: 5-pits gaskookplaat, oven, koel-/vriescombinatie, afzuigkap en 1 spoelbak. Luik naar kelder. Bijkeuken met aan sluiting wasmachine en opstelplaats C.V.-combiketel (1995). Aangebouwde schuur voorzien van elektra. 1e Verdieping: overloop. Slaapkamer 1 (één) aan de voorzijde met vaste kas- tenwand. Slaapkamer 2 (twee) aan de achterzijde met vaste kast en deur naar dakterras. Badkamer ingericht met wasta felmeubel, hangend closet en ruime douche welke is voorzien van een hard glazen deur. Bijzonderheden: vanaf de vlonder is een fraai uitzicht over de sloot. Dak- en glasisolatie aanwe zig. De kozijnen zijn grotendeels vernieuwd, zo ook de gas-, water- en elektraleidingen. Bouwjaar ca. 1930. Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte ca. 154 m2. Aanvaarding in overleg. Zeer goed onderhouden royale eengezinswoning gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving. Indeling: uitgebouwde entree, toilet met fontein, meterkast en een vaste kast. Woonkamer met vaste kasten en deur naar de achtertuin. De keuken is voorzien van een geheel nieuwe inrichting (1999) met koel-/vriescombinatie, combimagnetron, vaatwasmachi- ne, afzuigkap en gaskookplaat. De keukenkastjes zijn uitge voerd in vanille en kersen kleur. De woonkamer met de keu ken zijn tezamen groot ca. 42 m2. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 8,5 m2, 8,5 m2 en 12,5 m2. De ouderslaapkamer is voorzien van een vaste kast en deur naar het dakterras. Slaapkamer 2 (twee) is voorzien van een vaste wastafel. Slaapkamer 3 (drie) is voorzien van een extra telefoonaansluiting (ISDN). Badkamer (vernieuwd in 1999) met douchecabine, hangend closet, wastafelmeubel en designradiator. 2e Verdieping: overloop. 2 (twee) zeer ruime slaapkamers, resp. groot ca. 12 m2 en 13 m2. Stookruimte met HR C.V.-combiketel (1999) en mechanische afzuigunit. Bijzonderheden: bouwjaar 1985. Grondoppervlakte ca. 127 m2. Inhoud ca. 375 m3. Stenen schuur in de achtertuin. Dak-, gevel- en glasisolatie. De dakbedekking van de platte daken zijn vernieuwd in 1999. Fraai aangelegde achtertuin. De woning verkeert in een goede staat van onderhoud c.q. afwer king en is derhalve een bezichtiging zeer zeker waard. Aanvaarding in overleg (planning ca. januari 2003). Landelijk gesitueerde vrijstaande villa met dubbele garage/berging in het onderhuis en een royale vrije tuin gesi tueerd op het zuidoosten. Indeling: grote hal met vide en een hardhouten open trap. Toilet met fontein. L-vormige woonka mer met open haard. Woonkeuken met eiken inrichting met aansluitend een betegelde bijkeuken. Ouderslaapkamer met vaste kastenwand en deur naar betegeld balkon. Een com pleet ingerichte badkamer met ligbad, wastafel en douche. 1e Verdieping: ruime overloop, tweede toilet. De tweede badka mer is ingericht met douche en wastafel. 3 (drie) royale slaap kamers (voorheen 4 (vier)) met voldoende bergruimte achter de knieschotten. 2e Verdieping: bereikbaar door middel van een vlizotrap. De grote zolder biedt de mogelijkheid voor het realiseren van 2 (twee) slaapkamers. Onderhuis: het onder huis is binnendoor bereikbaar en ingedeeld met een betegeld portaal, bijkeuken en een dubbele garage/berging voorzien van 2 (twee) stalen kanteldeuren. Bijzonderheden: deze tradi tioneel gebouwde woning is in ca. 1982 gebouwd. Grondoppervlakte ca. 564 m2. Inhoud ca. 800 m3. Aanvaarding in overleg. Algemeen: dominant hoekwinkelpand met een oppervlakte van circa 115 m2, gesitueerd op een zichtlocatie en gelegen aan een belangrijk kruispunt in het centrum van de gemeente Waddinxveen. Indeling/oppervlakte: opper vlakte circa 115 m2 waarbij inbegrepen: de ver koopruimte, archiefruimte, magazijn, kluis/kan- toorruimte, pantry en toilet. Het hoekwinkel pand heeft een zeer breed zuidfront, circa 13,00 m2 met veel vitrineruimte en een west front van circa 5,50 m2. Opleveringsniveau: systeemplafond met verlichtingsarmaturen, gasgestookte C.V.-ketel met radiatoren, pantry, toilet, airconditioning. Huurtermijn: 5 (vijf) jaar 5 (vijf) jaar. Huurbetaling: per maand vooruit. Huurprijsherziening: jaarlijks, voor het eerst 1 (één) jaar na huuringangsdatum op basis van wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenindex (CPI), reeks CPI- Werknemers Laag (1995=100) gepubliceerd door het CBS. Zekerheidsstelling: een bankga rantie van 3 (drie) maanden huur te vermeer- I deren met B.T.W.. Huurcontract: ROZ-model Huurprijs: 19.570,- per jaar excl. B.T.W. Algemeen: representatief multifunctioneel bedrijfsgebouw met verhard buitenterrein bestaande uit een combinatie van showroom met verkoopkantoren en receptie, een werk plaats en magazijn, gelegen op het bedrijven terrein "Coenecoop" te Waddinxveen. Locatie en bereikbaarheid: uitstekend bereikbaar door aansluiting via de A-12 (Den Haag - Utrecht) en de A-20 (Rotterdam - Utrecht). Vloeroppervlakte: ca. 875 m2 B.V.O. inbegre pen: showroom, ca. 570 m2, inbegrepen 2 ver koopkantoren, receptie en 2 toiletgroepen; ca. 30 m2 magazijnruimte; ca. 190 m2 werkplaats; Ca. 13 m2 kleed-/wasruimte. 1e Verdieping ca. 60 m2 bedrijfsruimte, inbegrepen kantine, magazijn en C.V.-ruimte. Voorzieningen: pla- vuizenvloer; convectorradiatoren; systeempla fond met verlichtingsarmaturen. Werkplaats; 4 sectiedeuren, 2 heaters. Verhard buitenterrein ca. 850 m2. Huurprijs: 79.500,- excl. B.T.W. per jaar. de pater de pater NVM Uitgebouwde hoekeengezinswoning met riante woonkamer van ca. 43 m2 gesitueerd in een rustige kindvriendelijke woon omgeving. Indeling: entree/hal voorzien van meterkast en trapkast. Royale lichte woonkamer met aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui naar het ter ras. De woonkamer is voorzien van massieve parketvloer en heeft een extra kopgevelkozijn. Woonkeuken met een lichte in L-vorm opgestelde keukeninrichting met diverse inbouwappa- ratuur en deur naar tuin. De tuin is gesitueerd op het noorden en voorzien van stenen berging en een houten tuinhuisje. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, welke allen voor zien zijn van een laminaatvloer. Tot het plafond licht betegel de badkamer v.v. zitbad, toilet, wastafel en aansluitingen was machine en droger. 2e Verdieping: overloop voorzien van bergruimte en mechanische ventilatie unit. Grote slaapkamer v.v. 2 dakkapellen en wastafel. Opstelplaats voor AWB C.V.- combiketel en veel bergruimte achter knieschotten. Werkkamer v.v. voldoende bergruimte. De gehele 2e verdie ping is v.v. een mooie laminaatvloer. Bijzonderheden: bouw jaar ca. 1990. Grondoppervlakte ca. 203 m2. Inhoud ca. 375 m3. Deze jonge woning is volledig geïsoleerd. Oplevering in overleg. J&T Luxe afgewerkte topmaisonnette met riante garage en gesitu eerd nabij de dorpskern. Indeling: entree, garderobenis. Ruime woonkamer (ca. 35 m2) met glaspui over de gehele breedte voorzien van een schuifpui naar een inpandig balkon met elektrisch zonnescherm waar u een schitterend uitzicht heeft over de levendige rivier "De Gouwe". De woonkamer is voorzien van een laminaatvloer. Open keuken met een L-vorm opgestelde luxe Poggen Pohl uitvoering voorzien van Siemens inbouwapparatuur, te weten: keramische kookplaat, oven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en vaat- wasmachine. Slaapkamer, groot ca. 4,47 x 3,00 m. met vaste kastenwand. Badkamer (licht betegeld) met ligbad, doucheca bine en dubbele wastafel. 1e Verdieping: overloop. Hobbykamer met gedeelte dakkapel. 2 riante slaapkamers met de mogelijkheid voor het creëren van nog 1 (één) extra slaapkamer. 1 (één) slaapkamer is voorzien van een hard houten dakkapel, kleine bergvliering en een vaste wastafel. Toilet en doucheruimte met wastafel en vaste kast met opstel ling C.V.-ketel en boiler. Op de overloop is tevens de aanslui ting voor de wasmachine aanwezig. Bijzonderheden: vloerop pervlakte ca. 130 m2. Inhoud ca. 310 m3. Dak-, gevel-, en vloe- risolatie. Het appartementencomplex dateert uit 1990 en bevat een afgesloten entree (bel- en videofooninstallatie) en is verder voorzien van een lift en maakt een zeer verzorgde indruk. De servicekosten bedragen circa 95,- per maand. Aanvaarding in overleg. In een gezellige woonstraat gesitueerde goed onderhouden eengezinswoning. Indeling: entree, meterkast, bergkast, toilet. Woonkamer, opp. ca. 25 m2. Open keuken met enkele inbouwapparaten. Vrije achtertuin met een houten berging. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers. Badkamer met lig bad, wastafel en wasmachine aansluiting. 2e Verdieping: bereikbaar met een vaste trap. Grote zolder met Velux dak raam en een opstelplaats voor de gasgestookte C.V.-ketel. Tevens kunnen hier 1 (één) of 2 (twee) extra kamers gereali seerd worden. Bijzonderheden: bouwjaar ca. 1935. Grondopp. ca. 109 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Geheel in 2000 gemoderniseerde eengezinswoning voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Indeling: hal met meterkast, gang. Tot aan het plafond betegelde toilet ruimte met fontein. Keuken met lichte inrichting (bouwjaar 2000), voorzien van keramische kookplaat, combimagnetron, vaatwasmachine en vlakschermafzuigkap. Kelderkast. Woonkamer (type doorzon), groot ca. 7,30 x 3,50 m., wandaf werking spachtelputz, schuurplafond en een plavuizen vloer. 1e Verdieping: overloop, 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 11,5 m2, 13 m2 en 5 m2. De ouderslaapkamer is voorzien van een vaste kastenwand en balkon. Alle slaapkamers zijn voor zien van schuurplafonds en gestukadoorde wanden. Badkamer (bouwjaar 2000) ingericht met douchecabine, was tafel, tweede toilet en handdoekënradiator. 2e Verdieping: vaste trap. Zolderkamer. Tevens staat hier de C.V.-combiketel (bouwjaar 2000) opgesteld. Bijzonderheden: de woning is goed onderhouden. In de achtertuin staat een stenen berging. Tussen twee woningblokken vrij uitzicht, zowel aan de voor- als achterzijde. Grondopp. ca. 143 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanvaarding in overleg. Royale vrijstaande villa met garage en een onder architectuur aangelegde achtertuin op het westen. Deze villa is gelegen in Waddinxveen nabij de uitvalswegen naar Den Haag, Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Zoetermeer. Tevens heeft de woning vrij uitzicht op de rivier “De Gouwe". Indeling sou terrain: riante woonkeuken met lichte inrichting, compleet met halogeenkookplaat, afzuigkap, koelkast, vaatwasser, oven, magnetron en een granieten aanrechtblad. De kelder biedt veel bergruimte. Indeling begane grond: entree/hal met gar deroberuimte, toilet. Luxe badkamer met whirlpool, duscholux inloopdouche, toilet en wastafel. 2 (twee) slaapkamers, waar van 1 (één) met een tweede badkamer. Hoge woonkamer (50 m2) met vrij uitzicht aan de voorzijde en is v.v. een epoxy grind- vloer en een open haard. Aangebouwde garage met geïso leerde elektrische deur. 1e Verdieping: riante overloop met aan de voorzijde een werkkamer voorzien van een dakkapel en een royale ouderslaapkamer aan de achterzijde met bad meubel. Bijzonderheden: bouwjaar 1974. Inhoud ca. 850 m3. Grondoppervlakte ca. 478 m2. De woning is luxe en modern afgewerkt en is voorzien van dak-, gevel- en glasisolatie. Door zijn locatie nabij scholen, tuin en indeling is de woning ook uitermate geschikt voor een echtpaar met kinderen. Aanvaarding in overleg. Algemeen: representatieve praktijk-Zwinkel- ruimte ten behoeve van dienstverlening opval lend gesitueerd nabij de oude dorpskern van Waddinxveen. Indeling/vloeroppervlakte: circa 91 m2 casco bedrijfsruimte met een front van circa 6 meter. De praktijkruimte is gesitu eerd in de oude dorpskern van Waddinxveen met in de directe nabijheid van winkels en woonhuizen. Bijzonderheden: praktijkruimte voor dienstverlening (met uitzondering van financiële dienstverlening, verzekeringen en pensioenadviseurs). Geen detailhandel of horeca. Aanvaarding: in overleg. Huurprijs: 120,— per m2/jaar excl. B.T.W., excl. voorschot servi cekosten. Vraagprijs: 170.000,- k.k. excl. B.T.W. Algemeen: circa 190 m2 multifunctionele bedrijfsruimte waarbij inbegrepen ca. 25 m2 entree, kantoor, pantry en toilet op de begane grond en ca. 25 m2 kantoorruimte op de 1e ver dieping. Bereikbaarheid: uitstekend bereik baar door de ligging in de directe nabijheid van de A-12 (Den Haag - Utrecht) en de A-20 (Rotterdam - Utrecht). Voorzieningen: over- headdeur, buitenparkeerplaatsen, gasgestook te C.V.-ketel, radiatoren, heater, systeempla fond, verlichtingsarmaturen, maximale vloerbe- lasting ca. 2.000 kg/m2, vrije hoogte ca. 5,00 meter. Bijzonderheden: aanvaarding per direct. Huurprijs: 17.500,- per jaar excl. B.T.W. Algemeen: kantoorruimte op de 1e en 2e ver dieping gesitueerd tussen karakteristieke pan den in gebruik als kantoor-, horeca- en detail- handeldoeleinden. Ligging: gesitueerd in het centrum van de gemeente Waddinxveen, in de directe nabijheid van "De Gouwe" met de beschikking over voldoende parkeerruimte. Tevens zijn er goede verbindingen met de ver keersaders A-12 en A-20, goede voorzieningen openbaar vervoer. Indeling: 1e verdieping ca. 137 m2 en ca. 112 m2 kantoorruimte op de 2e verdieping voorzien van sanitaire voorzienin gen. Op de eerste verdieping een pantry en verwarmingsinstallatie. De ruimte is bereikbaar via een houten trap en ingedeeld met hal, grote kantoorruimten, vergaderruimten, pantry, dak terras en archiefruimte. Huurprijs: 18.151,- excl. B.T.W. per jaar. Algemeen: kantoor-/praktijkunit, oppervlakte ca. 63 m2, gesitueerd op een opvallende loca tie. De kantoor-Zpraktijkunit maakt onderdeel uit van een representatief, centraal gesitueerd kantoor-/praktijkgebouw met 3 (drie) bouwla gen met op de begane grond winkels. Indeling/vloeroppervlakte: ca. 63 m2 kantoor- Zpraktijkruimte afgewerkt met systeemplafonds en verlichtingsarmaturen, kabelgoten, wandaf werking spuitwerk en airconditioning. Het hoofdgebouw biedt een representatieve entree, een gestoffeerd trappenhuis, een lift en per verdieping luxe afgewerkte toiletgroepen. Bijzonderheden: situering direct nabij "De Hefbrug" en in de nabijheid van winkels, ban ken en goede parkeervoorzieningen. Goede verbindingen met uitvalswegen naar N11 en A12. Huurprijs: 112,11 per m2 per jaar excl. B.T.W. en voorschot servi- ce-/stookkosten. Algemeen: centraal gesitueerde multifunctio nele bedrijfsruimte met kantoor. Oppervlakte/ indeling: ca. 210 m2 bedrijfsruimte waarbij inbegrepen- werkplaats, magazijn, kantoor en berging. Voorzieningen: dubbel bedrijfsdeur; individuele gas-, water- en elektrameter; C.V.- ketel met radiatoren; werkbanken; toiletgroep; diverse verlichting. Bereikbaarheid: de bedrijfsruimte is gunstig gesitueerd in het cen trum van de gemeente. Huurtermijn: 5 (vijf) jaren en 5 (vijf) optiejaren. Huuringangsdatum: spoedig (in overleg). Opleveringsdatum: in overleg. Huurprijs: 13.400,- per jaar excl. B.T.W. Algemeen: Op zichtlocatie gesitueerde bedrijfsruimte met kantoor, gesitueerd op het bedrijvenpark "Coenecoop" te Waddinxveen. Het representatieve bedrijventerrein is uitste kend te bereiken met de auto en is gunstig gesitueerd ten opzichte van de rijkswegen A-12 en A-20. Oppervlakte/indeling: totale opper vlakte ca. 190 m2 waarvan de begane grond circa 100 m2 en ingedeeld is met: bedrijfsruim- te/showroom; portaal kantoor; laad- en losruim te met overheaddeur. 1e Verdieping: 3 (drie) kantoorruimten resp. groot ca. 4,25 x 4,25 m., 5,00 x 4,25 m. en 5,90 x 5,45 m.; toiletgroepen; pantry. Voorzieningen: systeemplafond met verlichtingsarmaturen; C.V.-installatie met radiatoren; kabelwandgootsystemen; alarm; parkeerplaatsen. Huurtermijn: 5 (vijf) jaren en 5 (vijf) optiejaren. Huuringangsdatum: in overleg. Opleveringsdatum: in overleg. Datum eerste huurbetaling: voor of op datum huuringang. Huuropzegtermijn: 12 (twaalf) maanden voor het einde van elke huurperiode. Huurprijs: 13.500,- per jaar excl. B.T.W. Centraal gesitueerde 4 (vier)-kamer maisonnette (voorheen 5 (vijf)) op loopafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer en diverse sportaccommodaties. Het appartementencomplex is gebouwd in ca. 1963 en is omgeven door veel groen. Indeling: het appartement bestaat uit 2 (twee) verdiepingen. Begane grond: hal met vaste kastruimte en deur naar de cen trale hal, inpandige berging. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (één) met deur naar terras en gezamenlijke tuin. 1e Verdieping: hal/entree voorzien van diverse vaste kasten, toi letruimte. Royale woonkamer ca. 3,53 x 9,20 m. met gezellige stookplaats en aan de voor- en achterzijde aluminium schui framen met dubbel glas. Dichte keuken met inrichting voor zien van diverse inbouwapparatuur, aansluiting wasmachine en deur naar balkon. Betegelde badkamer met douche en wastafel. Slaapkamer met kast en deur naar loggia. Bijzonderheden: de woning biedt veel ruimte en is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Bijdrage V.V.E. 56,10 per maand. Aanvaarding in overleg (planning ca. 1e kwartaal 2003). L* TIT/'/

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 12