Voor een glasheldere visie C deServiceDesk Ook exclusief wonen bij Van 't Hof Makelaardij r makelaardij I I Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! NVM Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen «OW J r /’l' deServiceDesk is een initiatief van de Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Bijzonderheden: De woning is voorzien van dak- en muurisolatie en groten deels voorzien van dubbel glas. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Deze ruime woning is rustig gelegen en biedt vrij uitzicht aan de voorzijde. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: De woning is voorzien van c.v. blokverwarming, warmwa ter d.m.v. een elektrische huurboiler en geheel dubbel glas. De bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt 147,56 per maand, inclusief voorschot stook kosten. Het complex is voorzien van een lift. Oplevering in overleg. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbele beglazing en dakisolatie. Door de dwars geplaatst kap biedt de 2e verdie ping extra effectieve ruimte. De oplevering is in overleg, indicatie februari 2003. Alpherwetering 2 Vraagprijs 210.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk, nabij vijver en op korte afstand van het centrum, gelegen hoekeengezinswo- ning met geheel bestrate achtertuin welke is voorzien van een vrijstaande stenen berging en carport. De woning is gebouwd in circa 1981, op 137 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 375 m3. Indeling: Entree/hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Meterkast: Tuin- gerichte woonka mer met beuken parketvloer en toe gang tot de achter tuin; Open keuken met L-vormige keu- kenopstelling (ca. 1999) met hardhouten aanrechtblad. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten- wand; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel, design radiator en staand toilet. 2e Verd.: Voorzolder met Velux dakvenster, wasmachineaansl., c.v.-combi opstelling (Vaillant ca. 1996) en toegang tot de bevloerde bergvlie- ring; Zolderslaapkamer met vaste kastenwand. Zijde 64,2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432,2743 KE Waddinxveen Centraal telefoonnr. 0182 - 59 92 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle,Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Grotendeels dubbel glas, keuken vernieuwd in 1997, toilet en badkamer vernieuwd in 2001, buitenschilderwerk gedaan in 2001, stucplafonds in woonkamer, keuken en badkamer (2001). Oplevering in overleg. - K5Ï J Oostpolderweg 82 Vraagprijs 243.000,- k.k. Algemeen: Fraai vormgegeven, royale eengezinswoning met aangebouwde berging, voortuin, vrij gesitueerde achtertuin met achterom en een stenen garage (op circa 20 meter afstand van de woning) v.v. stalen kanteldeur. De woning ligt op circa 5 minuten loopafstand van winkel centrum "De Passage" en het station. Bouwjaar 1979,176 m2 eigen grond (woning en garage). Indeling: Hal; Luxe toilet met fonteintje; Meterkast; Open keuken v.v. inbouwappara tuur: gaskook plaat, hete lucht oven, vlakscherm, koel-/vrieskast en vaatwasser; Woonkamer v.v. kurktegels op de vloer, aluminium schuifpui naar de achtertuin, trapkast en deur naar de berging. Ie Verd.: Overloop; 2 Voor slaapkamers; Badkamer met ligbad, toilet, vaste wastafel, aansluiting wasapparatuur en mechanische ven tilatie; 1 Achterslaapkamer. 2e Verd.: Overloop met licht koepel; 2 Zolderslaapkamers beiden voorzien van tuimel raam; 1 Hobby-/slaapkamer; Stookruimte met c.v. combike- tel (Radson HR ca. 1998); Berging. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl s Van Waldeck Pyrmontstraat 2 Vraagprijs 212.000,- k.k. Algemeen: Fraai gebouwde hoekeengezinswoning met bal kon aan de achterzijde, vrijstaande stenen schuur, goed verzorgde voor-, zij- en achtertuin (W) voorzien van bor ders. Bouwjaar circa 1963, inhoud circa 380 m3 en 207 m2 eigen grond. Indeling: Tochtportaal met meterkast; Gang met betegeld hangend toilet; Keuken voorzien van kunststof keuken inrichting met inbouwapparatuur: gaskookplaat, vlakscherm, mag netron, vaatwasser (2002), ingebouwde koelkast, elektri sche boiler en RVS spoelbak verder tevens een kelderkast; Doorzonwoonkamer met deur naar de tuin en vaste kast. Ie Verd.: Overloop; Luxe, betegelde badkamer voorzien van kunststof ligbad, vaste wastafel, hangend toilet, design radiator en aansluiting wasapparatuur; 1 Voorslaapkamer met inbouwkast; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging voorzien van c.v. combiketel (Nefit HR 1997); Hobbyhoek; Vliering; 1 Slaapkamer aan de voorzij de; 1 Studeer-/slaapkamer aan de achterzijde, beiden voor zien van dakkapel. I iJSSl’ Weidezoom 49 Vraagprijs 249.000,- k.k. Algemeen: Aan de buitenrand van een ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinswoning. De woning is direct gesitueerd aan het "Gouwe Bos" en nabij scholen en openbaar vervoer. De tuin (ZO) is leuk aangelegd en beschikt over een gereedschapberging en een achterom. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Tuingerichte woon kamer v.v. een par- Pi ketvloer, houtka- chelaansluiting en trapkast; De eet- keuken is gesitu eerd in de voorma lige berging en is v.v. inbouwappara tuur: vaatwasser, koelkast, vriezer, combimagnetron, gaskookplaat, afzuigkap en Chicron aanrechtblad; Vanuit de keuken bereikt u de berging v.v. vliering en aansluiting wasapparatuur. Ie Verd.: 2 Slaap kamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer v.v. hangcloset, ligbad, wastafel en douchecabi ne. De gehele verdieping is voorzien van een parketvloer. 2e Verd.: Open zolderslaapkamer met c.v. ketel (Nefit 1994). Dotterweide 54 Vraagprijs 227.000,- k.k. Algemeen: In de rustige wijk "Groenswaard" gelegen eenge- zinshoekwoning met stenen pannengedekte berging. De woning is gebouwd in circa 1976, op 168 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 355 m3. Verder is er de beschik king over een aan het water gelegen deels bestrate achtertuin, riante zijtuin en voortuin met de mogelijkheid een eigen par keerplaats te creëren. Indeling: Entree/hal met trapkast; Meterkast; Toilet g met fonteintje; Open keuken met een L-vormige keu- I kenopstelling v.v. koelkast, vrieskast, gaskookplaat, elektri sche oven, vlakscherm afzuigkap en vaatwasmachine; Tuin gerichte woonkamer v.v. een eiken parketvloer en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer; Badkamer v.v. douchehoek met thermostaatkraan, wastafel en staand toilet. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling (Vaillant 1991), wasmachine-/drogeraansl. en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer en wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde Wilgenhorst 40 Vraagprijs 166.000,- k.k. Algemeen: Comfortabel 4-kamer hoekappartement gesitu eerd op de 5e verdieping met panoramisch uitzicht, bal kon over de gehele breedte gelegen op het Westen en inpandige berging op de parterre. Bouwjaar circa 1969 en inhoud circa 260m3. Indeling: Gang met meterkast en werkkast; Hal met toilet; Badkamer met douchecabine en luxe wastafelmeu- bel voorzien van spots; 2 Slaap kamers aan de balkonzijde; 1 Slaapkamer aan de galerij zij de v.v. kastenwand; Woonkamer met deur naar balkon; Luxe woonkeuken met berken keukeninrichting v.v. inbouwapparatuur: gas kookplaat, oven, afzuigkap, vaatwasser en koelkast; Tevens een inbouwkast en aansluiting wasapparatuur. pIZl ffiw (Hl -• 1 ■_van ’t hof VA 'I s,j F V. .A i bk., X M 7 'X VtRKOOFQX.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 40