OOK EXCLUSIEF WONEN BIJ VAN 'T HOF MAKELAARDIJ Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I i NVM F - Boskoop J- *a 1 Sf I I I 1 i Bijzonderheden: De woning is volledig geïsoleerd en fraai gesitueerd aan de rand van een jonge wijk. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas, c.v. combiketel (ca. 1997) en de aansluiting wasapparatuur bevinden zich in de garage. Oplevering in overleg. Woubrechterf 26 Vraagprijs 220.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" aan een singel gelegen goed onderhouden eengezinswoning v.v. voortuin met sierbestrating en grotendeels bestrate achtertuin met vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1989,124 m2 eigen Bijzonderheden: Oplevering in overleg. De woning is volledig geïsoleerd. Dit verrassende pand nodigt uit voor een bezichtiging! baar vervoer zijn op loopafstand gelegen. Indeling: Entree/hal met meterkast en toi let met fonteintje; Tuingerichte woonkamer v.v. trapkast en schuif pui met toegang tot de achtertuin; Gesloten keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. koel-/vrieskast, vaatwasmachine, gaskookplaat, oven, mag netron en wasemkap. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Bad kamer met hoekbad met spatscherm, dubbele wastafel met meubel en staand toilet. 2e Verd.: Voorzolder v.v. c.v.- kast met combiketel; Wasruimte met wasmachine aanslui ting, vaste wastafel en Velux dakvenster: Zolderslaap- kamer met dakkapel en Velux dakvenster. Bijzonderheden: Deze woning is v.v. dubbele.beglazing, hardhouten kozijnen, vloer-, muur- en dakisolatie. Oplevering in overleg, indicatie medio februari 2003. Bijzonderheden: De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Deze royale zogenaamde Eco-woning is een ideale grote gezinswoning en is gebouwd onder GIW. Oplevering in overleg. I Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, I Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Deze woning is netjes onderhouden, gebouwd met GIW-garantie, volledig geïsoleerd en voor zien van ankerloze spouwmuren. Oplevering in overleg. Souburghlaan 4 Vraagprijs 330.000,- k.k. Algemeen: Riant, halfvrij staand herenhuis (helft van dub bel) met aangebouwde stenen garage en een besloten achtertuin gelegen op het Zuid-Oosten. Bouwjaar ca. 1966, 269 m2 eigen grond en inhoud ca. 460 m3 (excl. de garage). Indeling: Entree met meterkast, toilet met fonteintje en glazen deur naar open hal met open spiltrap; Woonkamer met open haard, massieve parket vloer en hardhou ten schuifpui naar het terras; Open keuken v.v. L-vor mige inrichting (Bulthaup) met inb.app.: elektri sche kookplaat, oven, koelkast, vaat wasser en afzuigkap, tevens een carrousel. Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer; 1 Zijslaapkamer; Badkamer v.v. ligbad, dubbele wastafel en toilet; 2 Achterslaap- kamers. 2e Verd.: Zolderberging; Overloop met dakraam; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde en grote berging. Directeur Moerlandsstraat 3 Vraagprijs 180.000,- k.k. Algemeen: Leuk en fraai gesitueerde tussenwoning met vrijstaande stenen berging, voor- en achtertuin (Z) en gren zend aan een strook grond met water v.v. een steiger. Via de achterzijde van de woning heeft u een mooi uitzicht over het ‘Gouwebos’. Bouwjaar ca. 1967, 130 m2 eigen grond en inhoud ca. 320 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Keuken met inge bouwde gaskook plaat, oven en afzuigkap; Door- zonwoonkamer v.v. parketvloer. Ie Verd.: Overloop met toilet; 1 Voor slaapkamer; Be tegelde douche met vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers; Open spiltrap naar tweede verdieping. 2e Verd.: Zolder berging; Riante zolderslaapkamer v.v. dakkapel aan de achterzijde en berging. i Bijzonderheden: De woning is voorzien van dak- en muur- isolatie en gedeeltelijk dubbelglas. De verwarming ge schiedt door middel van gaskachels en het warmwater geschiedt door middel van een keukengeiser. Deze woning is gebouwd in een aantrekkelijke omgeving en direct bij het winkelcentrum en ‘Gouwebos’. Oplevering in overleg. Noordkade 141B Vraagprijs 429.000,- k.k. Algemeen: Schitterend, grenzend aan de rivier De Gouwe, fraai gebouwd herenhuis (2/1 kap) met terras, inpandige garage en achtertuin. Bowjaar ca. 1995,121 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3. Indeling: Souterrain: Garage v.v. kantel-/loopdeur en afstandbediening; Portaal met open trap. Begane grond: Hal met meterkast en garderobe; Luxe toilet met fon- tein; Woonkamer (ca. 38m2) v.v. con- vectorput en schuifpui naar ter ras; Open keuken met L-vormige inrichting (Sie- matic) en inb.app.; RVS gaskookplaat, elektrische oven, afzuigkap, vaatwasser, magnetron, koelkast en vrieskast tevens een carrousel en granieten aanrechtbladen. Ie Verd.: Overloop met toilet; Luxe badkamer met ligbad, douchecabine en wastafelmeubel; 1 Voorslaapkamer; 1 Achterslaapkamer. 2e Verd.: Zolderruimte t.b.v. de wasma chine en droger; Stookruimte met c.v. ketel en 120L boiler; "Open" werkkamer met 2 Velux tuimelramen en berging bij knïeschotten. Dorpstraat 81a Vraagprijs 379.000,- k.k. Algemeen: In het "oude" centrum van Waddinxveen, aan de Dorpstraat, gelegen 2/1 kapwoning met carport, 2 par keerplaatsen op eigen terrein en een keurig aangelegde achtertuin (O) v.v. aangebouwde berging. De woning is zowel aan de voor- als achterzijde vrij gelegen. Bouwjaar 1995,190m2 eigen grond en inhoud ca. 470 m3 (incl. ber ging). Indeling: Entree/hal met meterkast en toi let met fonteintje; Ruime woonka mer (ca. 42 m2) v.v. een schuifpui en plavuizenvloer met vloerverwar ming; Semi, in L- vorm opgestelde, open keuken met inb.app.: combimagnetron, koelkast, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigscherm. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met wastafel, ligbad en douchecabi ne; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; Separaat toilet met fonteintje; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verd.: Grote voorzolder met Velux dakvenster, c.v. ketel, aansluiting wasapparatuur, vaste kast en bergruimte; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster. Schuberthof 5 Vraagprijs 199.500,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk nabij winkels en scholen gelegen eengezinswoning met grotendeels bete gelde achtertuin (Z/W), welke grenst aan plantsoen/speel- plein, met vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1968, 155 m2 eigen grond en inhoud van ca. 350 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Doorzonwoon- kamer met open haard en schuif pui naar de achtertuin; Open keuken met schuifpui naar de achtertuin en L- vormige keuken opstelling (1995) v.v. koelkast, combi magnetron, vaatwasmachine, gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap en close-in boiler. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad met spatscherm, staand toilet en vaste wasta fel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met keukenblok, wasmachi- neaansluiting, c.v. combi opstelling en Velux dakvenster; Werk-/bergkamer met Velux dakvenster; Royale zolder slaapkamer met dakkapellen aan de voor- en achterzijde. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl i M 1 Schaepmanhoeve 71 Vraagprijs 420.000,- k.k. Algemeen: Riant, halfvrij staand herenhuis met inpandige garage en mooi aangelegde achtertuin op ’t Westen. Bouwjaar 1992, 287m2 eigen grond en inhoud ca. 530m3 (woning), inhoud garage ca. 50m3. Indeling: Entree/hal met toilet, meterkast en deur naar de garage; Woonkamer grond en inhoud ca. 340 m3. Winkels, scholen en open- (ca. 50m2) met open haard en schuifpui naar het terras; Open keuken v.v. veel bergruimte, dubbele spoelbak, carrousel en deur naar de achter tuin, tevens div. inb.app.: hete lucht oven, kera mische kookplaat met vlakscherm, koelkast met vries vak en een vaatwasser; Bijkeuken v.v. aansluiting wasappa ratuur en opstelplaats c.v. combiketel. Ie Verd.: Overloop met toilet; Berging; "Open" studio; 2 Voorslaapkamers; Luxe badkamer met ligbad, douche, wastafelmeubel en vaste lichtkoepel; 1 Achterslaapkamer met deur naar bete geld dakterras. 2e Verd.; Zolderkamer. Sterrenlaan 140 Vraagprijs 249.000,- k.k. Algemeen: In Waddinxveens jongste vrijk "Zuidplas 90", gunstig ten opzichte van uitvalswegen, scholen en open baar vervoer gelegen, ruime eengezinswoning van circa 425m2. De woning is gesitueerd op een perceel van 135 m2 en beschikt over een keurig aangelegde tuin met een vrijstaande houten berging en een achterom. Indeling: Entree/hal met meterkast en toi let met fonteintje; Gesloten eetkeu- ken aan de voorzij de met rechte keu kenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap en apart opgestelde kastop- stelling v.v. koel- /vriescombinatie en combimagnetron; Woonkamer met plavuizenvloer. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met frans balkon; Separaat toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en wastafelmeubel; Grote achter slaapkamer (voorheen 2). 2e Verd.: Overloop; 1 Grote slaap kamer aan de voorzijde; Grote bergruimte (evt. kamer mogelijk) met vliering, c.v. ketel, zonneboiler en zonnepa neel (allen huur) en 2 Velux dakvensters. gMBWte» i i ■■I ■_van’t hof M A

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 28