U ZOEKT UW IDEALE HUIS? rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n NVM i Zoekcoupon Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop r makelaardij Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Zijde 64, 2771 EP Boskoop Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Hoe geeft u ons zo’n opdracht? Ook dat gaat heel eenvoudig. U gebruikt gewoon de Zoekcoupon in deze advertentie, of u komt even langs om uw wensen te bespreken! Prijsklasse Soort woning Q U geeft ons een opdracht voor een totale koopbegeleiding. Wij gaan dan voor u aan het werk voor onbepaalde tijd, maar nu treden wij ook op als uw eigen makelaar die voor u onderhandelt en u begeleidt in het hele koop- traject. De kosten hiervoor zijn afhankelijk van de prijs van de gekochte woning. Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 ZoekSebied Voor uw ideale huis kunt u natuurlijk zelf gaan “winkelen”. Advertenties bekijken. Makelaars bellen. Vragen aan vrienden of zij iets weten. Dat kost u veel tijd. En de vraag is of het lukt. Want als u dan uw droomhuis vindt, is de kans groot dat u net te laat bent. Veel huizen komen zelfs niet eens meer in de krant, omdat ze dan al verkocht zijn! Hoe komt u nu tijdig te weten wat er op een bepaald moment echt te koop is? Heel een voudig. U geeft een zoekopdracht aan Van ’t Hof. Daar zijn drie mogelijkheden voor. O U geeft ons een zoekopdracht voor ons eigen bestand. U krijgt dan drie maanden gratis ons woningaanbod. Q U geeft ons een zoekopdracht voor vier maanden, waarbij wij naast ons eigen bestand de aanbiedingen (ook de tussen tijdse) van alle andere NVM-makelaars voor u “screenen”. De kosten voor deze opdracht bedragen 140,- excl. BTW. Type woning tot ,m/v Naam: Adres: J Postcode/plaats: Vanaf hoekwoning 2 onder 1 kap Telefoon: Stuurt u de ingevulde Zoekcoupon in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V, Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen. regio Alphen a/d Rijn regio Bodegraven regio Gouda regio Waddinxveen regio Zoetermeer eengezinswoning villa nee nee Bijzonderheden: Dit goed onderhouden appar tement is voorzien van dak- en muurisolatie en dubbele beglazing. De woning is een voormali ge huurwoning, welke per direct geleverd kan worden. Bij dit project is een vaste notaris aan gewezen. Bijzonderheden: Geheel dubbel glas m.u.v. bovenlichten; Dakisolatie; Dakterras v.v. hou ten tegels. De servicekosten bedragen ca. 48,- per maand; Voor degene die iets aparts zoekt, dan kan dit de woning zijn! Oplevering in overleg, kan snel. Tollenslaan 46 Vraagprijs 184.500,- k.k. Algemeen: Nabij winkels, scholen, NS-station en het "Gouwe Bos" gelegen eengezinswoning met voor-, achtertuin en vrijstaande stenen berging. Bouwjaar ca. 1968,147 m2 eigen grond en inhoud ca. 325 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast, trapkast en toiletruimte met staand toilet; Doorzon- woonkamer met hardhouten schuifpui naar de achtertuin; Open keuken (ca. 1997) v.v. koelkast, vrieskast, keramische kookplaat, afzuigschouw, combimagnetron, vaatwas- machine en close-in boiler. Ie Verd.: Overloop met vaste kast v.v. wasmachine en droge- raansl.; Badkamer met granitovloer, douche- hoek, thermostaatkraan en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met Velux dakven ster, Nefït combi ketel (1997); Zolderslaap- kamer met dakkapel en Velux dakvenster. appartement herenhuis anders, nl Bijzonderheden: Deze woning is v.v. gemet selde voor en achtergevel, deels hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing. De achtertuin wordt met een zandbed en deels bestraat opgeleverd. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is nagenoeg ge heel v.v. dubbelglas. De woning is gesitueerd op ca. 5 minuten loopafstand van winkelcentrum en "Gouwebos". Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is deels v.v. hardhouten kozijnen,dubbele beglazing en dakisolatie. Oplevering in overleg, ca. septem ber 2003. S. sa: ai t/m heden ja ja Alphen a/d Rijn Bodegraven Gouda Waddinxveen Zoetermeer Ja ik wil dat Van ’t Hof voor mij gaat zoeken. 3 maanden zoekopdracht Van ’t Hof bestand 4 maanden zoekopdracht Van ’t Hof bestand andere NVM-makelaars zoekopdracht Van ’t Hof bestand NVM-makelaars particulieren totale koopbegeleiding Noordkade 90 Vraagprijs 197.000,- k.k. Algemeen: Comfortabel appartement, boven meubelshowroom gesitueerd, met patio, dak terras (W) met open haard, 2 inpandige ber gingen op de parterre en een eigen parkeer plaats. Bouwjaar ca. 1979 en ca. 270 m3 inhoud. Indeling: Entree via overdekte cor ridor; Hal met toilet met fonteintje; Woonkamer met open haard, marmeren vloer, schuifpui naar dak terras, welke overdekt kan worden door elek trisch bedienbare panelen waardoor het ter ras als serre gebruikt kan worden; Open keu ken v.v. diverse inbouwapparatuur: 5-pits gas kookplaat, magnetron, afzuigkap, vaatwasser en een 'losse' frigidaire; 1 Voorslaapkamer; Luxe badkamer v.v. douche, wastafelmeubel en designradiator; 1 Achterslaapkamer met deur naar patio; In de berging, welke aan de a.z. bij het dakterras staat, is de aansl. was- app. en de opstelling van de c.v.-combiketel. Dokter Hamburgeriaan 18 Vraagprijs 189.000,- k.k. Algemeen: In groene omgeving gesitueerde hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen berging, voor-, zij- en fraaie achtertuin met maximale privacy. Bouwjaar ca. 1967, 197m2 eigen grond en inhoud ca. 335m3. Indeling: Entree/hal met meter kast, trap- opgang en trapkast; Toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer v.v. lami- naatvloer; Open keuken. Ie Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer v.v. inbouwkast; Badkamer v.v. douche, wastafel, kunstofwandbekleding en één wand met tegels; 2 Achterslaapkamers; Vaste trap/ achterdeur op overloop naar twee de verdieping. 2e Verd.: Zolder met kunststof dakraam, extra berging onder schuine gedeel ten en opstelling wand c.v. combiketel (Vail- lant, ca. 1997); Er bestaat een mogelijkheid tot het realiseren van een slaapkamer op zolder. £33Ii5) ngrog tussenwoning geschakelde woning vrijstaand bouwjaar vanaf tuin verplicht garage verplicht minimum aantal kamers (inch woonkamer, excl. zolder) Nicolaas Beetslaan 35 Vraagprijs 239.000,- k.k. Algemeen: In 1999 aan de zijzijde uitgebouwde en op de begane grond compleet luxe ver bouwde eengezinshoekwoning. Bouwjaar ca. 1968, 200 m2 eigen grond en inhoud ca. 400 m3. Indeling: Entree/hal; Toilet (1997) met fontein tje; Aan de zijzijde uitge bouwde woon kamer (ca. 53 m2 incl. keu ken) v.v. gezandstraalde marmeren vloer met vloerverwarming, schouw met gas open haard en openslaande deuren naar de achtertuin; Open keuken (ca. 1999) v.v. koelkast, vrieskast, 5 pits gaskookplaat, hete lucht oven, magne tron, schouw, vaatwasmachine, close-in boiler en marmeren aanrechtblad. Ie Verd.: Over loop; Badkamer v.v. klein ligbad, douchehoek, designradiator en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Toilet (1997) met fonteintje. 2e Verd.: Voorzolder met geiser, fonteintje en wasm. en drogeraansl.; 2 Zolderslaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met c.v. kast en 1 met een dakkapel. Dotterweide 24 Vraagprijs 122.500,- k.k. Algemeen: In kleinschalig goed onderhouden appartementencomplex op de 2e verdieping ge legen 3 kamerappartement (formeel 2 kamer- appartement). Dit appartement is bereikbaar via een afgeslo ten entree en bevindt zich op loopafstand van NS-station, winkels en scholen. Het appartement is gebouwd in circa 1977 en de woonoppervlakte is circa 80 m2. Indeling: Entree/hal voorzien van spachtel- putz wanden, laminaatvloer en meterkast; Woonkamer (circa 30 m2, inclusief keuken) met spachtelputz wanden, laminaatvloer en toe gang tot het balkon; Open keuken met rechte keukenopstelling en wasmachineaansluiting; Deels betegelde badkamer met douchecabine, wastafel, staand toilet en wasmachineaanslui ting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (circa 3.29m x 2.11m). Ie Verdieping: Riante voorzol der met Vaillant c.v.-combi opstelling en mecha nische ventilatie unit; 1 Zolderkamer aan de achterzijde; Deze verdieping is bereikbaar mid dels een vlizotrap. Er bestaat een mogelijkheid tot het plaatsen van een vaste trap. I J "hoffelijke service" Eaat Van't Hof dat voor u doen! ■_van’t hof Een grote keus en een I te 4 WMWro.G. MffiCOOPOX.

Weekblad voor Waddinxveen | 2002 | | pagina 26