Indoor Soccer Tournooi uitkomst in winterstop Cursussen Volksuniversiteit 200 kinderen genoten van zwemfestijn OVW Bob de Bouwer bij Ton van Bemmelen Sports 0. Toestand Waddinxveense schakers Overtuigende winst volleybaldames Zaalvoetbal i 13e Winter show Assertiviteits- Receptie en voetbal bij WSE Voorzitter Veerman gehuldigd Rolling’90 groot succes Mocking boekt winst op 500 meter training voor jongeren Spanning en plezier bij vierde kersttoernooi PAGINA13 DONDERDAG 2 JANUARI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN 25% Korting Wintersport- inkopen WEEKBLADVOOR WADDINXVEEN (0181) 21 96 12 Op de donderdag en vrijdag WADDINXVEEN GOUDA/WADDINXVEEN - De voetbalcompetities liggen stil. Slechts enkele verenigin gen hebben gedurende de winterstop, die voor de mees te clubs tot 25 en 26 januari duurt, een trainingskamp ge organiseerd. De zondagselec- tie van SV Gouda gaat op 10 januari voor een driedaags trainingskamp naar Putten op deVeluwe en Jodan Boys reist naar Delden om vervolgens op de terugweg een oefenpar tij af te werken in en tegen Spakenburg. Gouda moet op 12 januari inhalen bij Excelsior in Rotterdam. Ook WSE her vat de competitie eerder. De Waddinxveners spelen op 12 januari op eigen veld tegen Nicolaas Boys. X 1 VÖLKL Door Bert Hertog (Foto: Marianka Peters) De voet balvereniging WSE is op drie dagen actief in de sporthal De Dreef. Op vrijdag 3 januari wordt vanaf 10 uur een pupil len zaalsportdag gehouden, die duurt tot 15 uur. Op zaterdag 4 januari heeft het jaarlijkse toernooi voor C-juni- oren plaats met deelname van jeugdteams van Betaald Voetbal Organisaties. Op 10 uur wordt begonnen met de wedstrijd WSE-Spar- taan’20 gevolgd door Feye- noord I -ADO Den Haag. Feye- noord is met twee teams van de partij. Om 15 uur beginnen de finale rondes met om 16.30 uur de wedstrijd tussen de nummer een en nummer twee. Op zaterdagavond 11 januari houdt WSE een senioren mix- toernooi in De Dreef waarbij alle senioren over verscheide ne teams zijn verdeeld. broek (58) weet niet of hij volgend seizoen nog als trai ner actief is. „Het is tegen woordig minder leuk. De voetballers hebben er minder voor over dan vroeger". In poule B maakte GSV een goede indruk. De Gouwenaars begonnen met een 5-4 over land zette John Baas Gouda opnieuw op voorsprong door de bal tussen de benen van doelman Emiel van der Nagel door te spelen. Kort voor tijd scoorde Mehmet Sencan de gelijkmaker. De uitslag betekende een te genvaller voor DONK dat Gouda met liefst 5-1 versloeg. Rob van Kuilenburg werd na wangedrag van het veld ge stuurd waarna Gouda, dat eerder Onno Prevo gebles seerd zag afhaken, nog twee wisselspelers over had. Maan dag zijn de finalewedstrijden in de sporthal De Springers gespeeld. Bij het ter perse gaan van deze krant was de winnaar niet bekend. De orga nisatie van het toernooi was in handen van de Stichting Prestatievoetbal Gouda. UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN de deelnemers verdeeld waren over meerdere poules. De bes ten uit deze poules mochten vervolgens in de finales om de prijzen gaan spelen. Ook stond een intensieve tennisclinic op het programma. Uitslagen: Cat. A: I e Pim Veld man, 2e Mark Zoeteweij. Cat. B: Ie Ruben Zoeteweij, 2e Giedo Rijsemus. Cat. C: I e Rick te Pas, 2e Christiaan Portenge. Cat. D: I e Nikita Smirnov, 2e Thomas Veldman. Cat. D meisjes: Mi chelle van Rijen, 2e Esmee Pe- terse. Cat. E: I e Casper Drost, jaar de hoofdprijs van 750 eu ro in de wacht sleepte. Vervol gens werd Bodegraven met 9- 3 en Gouda-zaterdag met 3-1 verslagen. UNIO herstelde zich en won met I -0 van Wa- tergras (doelpunt Fons Oos- terwegel) en met 6-1 van Bo degraven en Gouda-zaterdag. Met GSV gingen ook UNIO en Watergras over naar de fi naleronde. In poule C ging het spannend toe. Door over winningen op DONK (1-3), Jodan Boys (1-2) en Gouda onder 23 (2-4) bereikte Be Fair als eerste de finale. Bert Koetsier trad als coach op als coach bij de Waddinxveners omdat trainer Cees Fransen met vakantie is. In de laatste poulewedstrijd klasseerden ook Jodan Boys en Gouda- zondag zich voor de finale door tegen elkaar met 2-2 ge lijk te spelen. Pepijn Alkemade gaf Gouda de leiding. Na de gelijkmaker van Willem Graaf- Op zondag 5 januari heeft bij WSE het traditionele nieuw- jaarsvoetbal plaats en daarna heeft trainer Ben Stukart nog een week de tijd om zijn spe lers voor te bereiden op de tweede competitiehelft.WSE begon de competitie redelijk, maar is inmiddels afgezakt naar de onderste gelederen. Stukart, die aan het einde van het seizoen vertrekt en nog graag bij een andere vereni ging aan de slag wil, heeft te ZEVENHUIZEN - Tijdens de 122ste jaarvergadering van de Zevenhuizensche Ijsclub in eet- cafe De Roerdomp is voorzit ter Bram Veerman gehuldigd. Veerman, die veertig jaar be stuurslid is, kreeg uit handen van gewestelijk voorzitter Bas Kolbach het bronzen schaatsje van verdienste van de KNSB. Ook werd hij toegesproken door wethouder Fons van der Stee, die namens de gemeente een bureauklok overhandigde. Van de ijsclub ontving Veerman een paar bewerkte schaatsen. Tevens is penningmeester Rob van de Steenhoven gehuldigd, die dertig jaar deel uitmaakt van het bestuur. In het bestuur zijn Klaas Verwe- ij, Wim van Dorp en Arend Eindhoven herkozen. Er werd al op de Rotte geschaatst, maar volgens Van de Steenhoven ge beurde dat geheel voor eigen risico. „We hadden de lichtmas ten al klaar liggen, maar een dag later begon het te dooien.Toen hebben we het opzetten van de ijsbaan afgeblazen". uur en kost 83 euro (exclusief materiaalkosten). S’Graffito is de techniek die in Italië in de XVe eeuw is ontstaan om de facades van paleizen te decore ren. Tijdens deze cursus maakt men een voorstudie die wordt overgebracht op de nog natte bovenste plamuurlaag die an ders van kleur is dan de basi slaag, die eerder aangebracht is op een houten plaat. Daarna wordt deze laag bekrast met speciaal gereedschap om de onderliggende laag zichtbaar te maken. Voor aanmelden en/of informatie: het kantoor is open van maandag tot en met don derdag van 10.00 tot 13.00 uur, Olympiadeplein 2, Gouda, tele foon 0182-524540. MOERKAPELLE - Alle vijf de wintershows van rol- schaatsvereniging Rolling ‘90 die in de kerstweek werden verreden, waren uitverkocht In totaal waren er 89 deel nemers in de leeftijd van 4 tot 25 jaar. De choreografie lag in handen van Ciska Dijkema. De show bracht veel ver schillende sferen, van verte derende konijntjes tot het wilde westen, van drama tot elegant en actie en sen satie. Tot slot kwamen alle 89 deelnemers op de baan om zich nog een keer aan het luid applaudisserende pu bliek te tonen. Op naar 2003 voor de 14e Rolling’90 Wintershow. teit tegen een pion, maar raak te in tijdnood en de stelling was ook niet erg duidelijk. Uiteinde lijk raakte Wim teveel pionnen achter en won Mark. De ver rassing van de avond was, dat Leo van der Haven van de an ders heel solide Eduard Philipse won. Ton van Nieukerke her stelde zich van een paar neder lagen door een stevige over winning op Hennie de Roodt. Randy Girdhari deed zijn best tegen Kees Klaassen, maar ging op tekort aan routine onder. Sander van Veen kwam tegen Herman van Offeren in de buurt van een gelijk spel, maar liet zich laat in de partij alsnog te grazen nemen. Stand aan kop: IE.Hennink, 2.Van Putten, 3.W.Hennink. sportwinkel. Al jaren is Ton van Bemmelen Sports dé wintersportspecialist van de regio, erkend door de Nederlandse Skivereniging. Met de uitgebreide collectie ski’s, skischoenen, snowboards en snowboardschoenen is er voor iedereen een ruime keuze en een passende set te vinden. Speciaal opgeleide medewer kers adviseren u graag bij een keuze uit veertig verschillende typen carveski’s, die direct uit voorraad leverbaar zijn! De ski ën skischoenencollectie bestaat uit de volgende merken: Ato mic, Salomon, Tecnica, Head, Völkl, Elan, Rossignol en Nordi- ca. Ton van Bemmelen Sports beschikt over professionele ap paratuur om eventuele druk- vierde set gewonnen met 25- 19. Coach de Ridder mag te vreden terugkijken op een goed begin van de competitie, eindigend in de middenmoot met minder wedstrijden ge speeld dan de rest van de con currenten. Op 9 januari moet het team weer voor het eerst aantreden in een bekerwedstrijd tegen Vrevok en op 11 januari gaat de competitie weer verder met een wedstrijd thuis tegen Gr- eentex Spanning. GOUDA - In januari starten weer nieuwe cursussen bij de Volksuniversiteit en op enkele daarvan zijn nog plaatsen be schikbaar. Op dinsdag 7 januari start de cursus ’Italiaans Ie jaars’. Deze cursus duurt 18 maanden van 19.30 tot 21.30 uur en kost 130 euro. Bij deze cursus ligt de nadruk op de praktische toepassing van de taal in allerlei dagelijkse situ aties en wordt er aandacht aan de grammatica besteed, onmis baar voor het leren van een taal. Ook op dinsdag 7 januari start de extra cursus ’Psycho logie in het dagelijkse leven’. Deze cursus duurt 7 avonden van 20.00 tot 22.00 uur en kost 58 euro. Tijdens deze cursus WADDINXVEEN - De vijftien de ronde van de Waddinxveen se schaakvereniging op donder dag 19 december werd ontsierd door vijftien afmeldin gen.Tevens speelden vijf sterke re junioren niet mee, aangezien ze in een nevenruimte training kregen van meester Zuidema. De resultaten mogen gezien worden: dat Erik Hennink al een aantal weken op de eerste plaats staat, komt voor een deel door de training, al werd die vorig seizoen door Michel de Wit gegeven. De tweedebordspeelster van Shah Mata (Rotterdam) 3 had toestemming om haar partij voor de vierde ronde in de derde klasse vooruit te spelen. Haar tegenstander, Nico Dan- het zwembad afgehuurd voor de groep jonge bezoekers. Zij kwamen aan een vrijkaartje door mee te doen aan de Ein dejaarsactie die in december werd gehouden. Door kas sabonnen in te leveren, maakte het winkelend publiek onder meer kans op een van de 120 gratis zwemkaartjes, de kinde ren mochten of een een ouder/begeleider meenemen. (Foto: PK.) worden een aantal grondbe grippen uit de psychologie be handeld en kijken we naar de toepassing ervan in ons leven. Het verband tussen geest en li chaam komt aan de orde, even als onze relatie tot onszelf en onze omgeving. Op woensdag 8 januari start de cursus ’Hoe snoei en onderhoud ik mijn tuin’. Deze cursus duurt 6 avonden van 20.00 tot 22.00 uur en kost 62 euro. Nu is de tijd om aan plannen voor ver betering van de tuin te werken. Een verandering van de tuin vraagt een goed plan en enige achtergrondkennis. Op maan dag 13 januari start de cursus ’s’Graffito’. Deze cursus duurt 8 avonden van 19.30 tot 21.30 maken gehad met veel gebles seerde spelers.Verdediger Fred van ’t Veldt, die voorheen bij ONA actief was, heeft slechts drie wedstrijden mee gespeeld. Ook Hafid Assouly- mani,Tobias Wolfgram, Michael Berhane en Marcel van Dijk, die zeer waarschijnlijk hoofd trainer wordt bij WSE, misten winning op UNIO, dat vorig wedstrijden. Martijn Sol kwam zelfs helemaal nog niet in ac tie. Stukart: „De enigen die fit zijn gebleven zijn Rene Boek horst, John Mulder en Luuk Schwiebbe. Ik hoop en denk ook dat het na de winterstop beter gaat lopen als iedereen weer beschikbaar is". Voor trainer Ben Stukart be tekent het Amstel Indoor Soc cer Tournooi een welkome af wisseling in deze periode. „Ik maak dit toernooi voor de eerste keer mee, maar het is mij goed bevallen". Kennelijk zien meer trainers het evene ment als een welkome onder breking want de meeste clubs speelden met hun selecties. Van poule A, waar CVC Reeuwijk had afgezegd, gingen het Zoetermeerse DSO en WSE over naar de finaleron de. DSO wordt getraind door de Nieuwerkerker Hans Ha- zebroek, die voorheen werk zaam was bij Gouda. Haze- WADDINXVEEN - Op de laat ste zondag van het jaar 2002 heeft Rik Wisgerhof het alge meen clubrecord van schaats vereniging De Gouwe Streek op de 1000 meter weten aan te scherpen. Hij vertrok op een schema van I minuut 30, maar dook hier al snel onder en fi nishte in 1.28.12. Dit is tevens een nieuw persoonlijk en clubrecord in zijn leeftijdscate gorie; de junioren B. Remco Mocking en Marloes Rehorst kwamen aan de start voor drie afstanden: de 100, 300 en 500 meter. Pupil Marloes Rehorst verbeterde haar snelste 100 meter met maar liefst ruim 2 seconden tot 14.89. nis won op zijn gemak. In het bekertoernooi maakte Wim Hennink kachelhoutjes van Wim Mulder. Henk Erkelens kwam met wit goed uit de ope ning tegen Hans van Wouden berg. Gezien de stand op het bord had hij naar winst mogen streven, maar een beter staan de partij winnen is een zware opgave. Het werd remise en zo komt de partij in de statistiek voor de interne competitie. Het vluggeren won Hans, die doorgaat naar de derde ronde. Nog ongeveer vijf partijen voor de tweede ronde zijn nog niet gespeeld. In de interne competitie duel leerden Wim van Os en Mark van Putten op het scherp van de snee. Wim kreeg een kwali- Op 5 januari kunt u vanaf I 1.00 uur terecht bij Ton van Bemme len Sports voor uw winter- sportinkopen voor groot en klein.Voor ski’s, schoenen, func tionele skikleding en zelfs voor uw skibox. De winkel is geo pend tot 17.00 uur. Ton van Bemmelen Sports, Rijndijk 4, 2394 AH Hazers- woude-Rijndijk, telefoon: 071- 3414909, www.tonvanbemme- len.nl REGIO - In januari 2003 start in Nieuwerkerk a/d IJssel een Assertiviteitstraining voor jon geren van 15 -20 jaar die helpt om je gevoelens te uiten, je ge dachten te ordenen en je het lef geven om wel te zeggen wat er in je leeft maar zonder een ander te kwetsen. Door aan de slag te gaan in een groep met ervaren trainers, veel oefeningen en materiaal om thuis door te kijken, kan men leren op te komen voor zichzelf. Dit geeft duidelijkheid competitie op dat en rust. Voor meer informatie: Herman Brouwer (0180-322303) of Co- rien Groenewegen (0180- 511699) van Human Touch, training in ontwikkeling; mail in- fo@humantouch.nl of ke klappen en een lange servi- www.humantouch.nl cebeurt van Jolanda Claassen WADDINXVEEN - De zater dag voor kerst moest het eer ste volleybaldamesteam van Keukencentrum Be Fair een thuiswedstrijd spelen tegen het team dat derde stond in de moment: Op 5 januari is het Grandioze Kinderdag bij Ton van Bemme len. En daarom ontvangt u op kinderkleding 25% korting. Dat geldt voor alle kleding, inclusief bekende (wintersport)merken zoals Gaastra, Protest, O’Neill, Chiemsee en Yepyep. Vanaf maat 68 is er volop keus! Bo vendien ontvangen alle kinde ren als u uitgewinkeld bent, een cadeautje. Bij Ton van Bemmelen vindt u alles op het gebied van kam peer-, ruiter-, wandel-, wieler- en wintersport. Maar in deze tijd van het jaar is het vooral wintersportseizoen in de grote Delta I. Vastberaden om een goede laatste wedstrijd te hebben de eerste helft van de competitie liet Keukencentrum Be Fair zien wat zij waard was. Met ra- werd de eerste set een makke lijke overwinning voor de thuis ploeg: 25-15. De tweede' set liep Delta een aantal punten uit, maar Keukencentrum Be Fair paste een wissel toe, hield stand en sleepte de setwinst op de valreep binnen met 26-24. Vanaf dat moment hadden de gastvrouwen de wedstrijd in handen. Met goede servicebeurten en aanvallend geweld van met na me Angela Hunink op de bui tenkant werden de derde en WADDINXVEEN - Vooraf gaand aan de nieuwjaarsrecep tie van de voetbalvereniging Waddinxveen op zondag 5 ja nuari wordt er om 13 uur ge voetbald. Het eerste zondagelftal speelt tegen het vroegere eerste elftal en de recreanten komen uit in een wedstrijd tegen een combi natie van het derde en vierde zondagelftal. In de ledenvergadering van Waddinxveen is een voorstel aangenomen om notoire wan betalers te verplichten naar au tomatische incasso over te stappen. Wil men dit niet dan wordt de spelerspas ingenomen. Het be stuur van de voetbalvereniging dinxveen (OVW) twee uur lang Waddinxveen heeft elk jaar moeite om de contributie bin nen te krijgen. Op zondag 5 januari houden ook WSE en Groeneweg hun nieuwjaarsreceptie. Be Fair doet dat een dag eer der. Bij Be Fair wordt dan ook het startsein gegeven van het jubileumjaar. In augustus bestaat de zater- ren mochten dagclub vijftig jaar. Een commis- vriendje/vriendinnetje of sie is bezig een jubileumpro gramma op te zetten en ook komt er een jubileumboek. HAZERSWOUDE - Op zondag 5 januari is het koopzondag aan de Rijneke Boulevard in Ha- zerswoude-Rijndijk. Ton van Bemmelen Sports organiseert een grandioze dag voor de kin deren terwijl u rustig en onbe zorgd kunt winkelen. Tussen 12.00 en 16.00 uur wordt er speciale opvang verzorgd voor de kinderen. Naast de ballen bak die er altijd al is, zijn er de ze dag spectaculaire kinderat- tracties. Bob de Bouwer zal aanwezig zijn in de winkel. Uw kinderen kunnen hem de hand schudden en met Bob de Bouwer op de foto. Maar er rijdt ook een ech te kindertrein door de spor twinkel: de Santa-Fé Kinder trein. De clowns van Feestbeestje zijn er om uw kinderen te schminken. En ook is er een ballonvaarder met zijn comple te uitrusting, die van ballonnen fantasiefiguren maakt. Als alle attracties bezocht zijn, kunnen uw kinderen terecht in de kleurhoek, waar zij rustig en onder toezicht oog van onze oppasdames een tekening kun nen maken. Natuurlijk is er gratis limonade en zijn er poffertjes! WADDINXVEEN - Zwembad de Sniep kende op vrijdag 27 december een gezellig feestje, waar ruim 200 kinderen te vin den waren. Op die dag had de Ondernemersvereniging Wad- WADDINXVEEN - De tennis leren Klaas Andringa en Frank van den Berg organiseerden op 23 en 24 december een jeugd- kersttoernooi voor hun leerlin gen in de Tennishal Waddinx veen. Het evenement waarbij plezier en sportiviteit centraal staan voor de jeugd van 6 t/m 16 jaar, werd voor het vierde achtereenvolgende jaar gehou den. Het toernooi was met 67 deel nemers ook dit jaar weer goed bezet. Er werden zowel dub bels als enkels gespeeld waarbij u bij Ton van Bemmelen skikle ding en een ruime collectie ac cessoires zoals handschoenen, brillen et cetera. punten in de harde buitenkant van de skischoenen op te rek ken zodat uw skischoen als het ware aan uw voet en aan uw skigedrag wordt aangepast. De ervaren skiër weet wat dat be tekent: schoenen zijn het be langrijkste element uit de ski- uitrusting. Goedzittende schoenen beïn vloeden direct uw skiprestaties en skiplezier! Uiteraard kunnen uw bindingen ook bij Ton van Bemmelen worden afgesteld. (Als u komt voor nieuwe ski’s, neemt u dan uw schoenen mee!). De snowboardcollectie bestaat uit de volgende merken: Bur ton, Nidecker, Rossignol, Völkl, Elan, Drake, Northwave en Flow. Naast de ’hardware’ vindt 2e Leonie Berkhout. Cat. F: I e Sophie van Rosendael, 2e Ai- mee Drost. Bij de Dubbelspelen: Cat. B: Ie Jordy Langendam, Patrick Plomp, 2e Ruben Zoeteweij, Giedo Rijsemus. Cat. B meisjes: I e Mariska Klein, Debbie Lang- bein, 2e Debbie Verkley, Steffy Geertsen. Cat. C meisjes: Ie Carlijn Hofman, Marloes Mee tings, 2e Dyonne Janmaat, Yvonne Gillis. Cat. D: Danique Dekkers, Frederik van Beek, 2e Jeffrey van den Berg en Thom Jonker. Op 5 januari organiseert Ton van Bemmelen Sports een grandioze dag voor de kinde ren zodat u rustig en onbezorgd kunt winkelen. Walter Pianije

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 13