Zware kluif voor jong De Gouwe Tiende Schaaknacht Waddinxveen Elke ochtend... I J) M Flyers begint aan tweede helft van competitie Ronald Verboon club- kampioen ttv Kwiek Schutter Niels Pereboom wint nationale juniorencompetitie kanshebbers”, zo vervolgt de Waddinxvener z’n analyse vooraf. Kostbare Kerkhof trainer Nieuwe houdt Marathon Bridgeclub Waddinxveen op regiokampioenschappen Moerkapelle Hengelsport Stand sjoelers Jong talent Rolling ’90 naar bondstraining MOERKAPELLE - Komend weekeinde zijn er nationale trainingen voor de jeugd. Voor deze jongtalent selectie zijn de volgende sporters van Rolling ’90 uitgenodigd: Nickey Boer mini’s, Elja Kamp espoirs en Stefanie Hathie cadet. De N.R.B. nodigt jonge getalen teerde sporters uit voor wie zij een mogelijke internationale sportcarrière in het verschiet zien. aerobicdocente - bij TOOS PR regen bij Gouwe Streek C/ ^at een aderlating, .x maar aan de andere kant ver loren wij dit seizoen van PSV terwijl Alice Lindhout waterpoloën bij het aloude niet meedeed. Ik bedoel maar, het kan raar lopen. Ik ver wacht wel dat Polar Bears uit Ede er met kop en schouders bovenuit steekt. Wij hebben een ploeg met veel jonge mei den. Zij spelen goed, maar wisselvallig. Maar dat hoort bij het groeiproces". de zege van Moerkapelle Rijn en Gouwe i WOENSDAG 22 JANUARI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 23 Naam: Adres: Postcode: Plaats: I KW5HH Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. dienst opgebouwd. Op jonge leeftijd werd de tegenwoordig met De Gouwe-poloër Wou ter Steller in Boskoop woon achtige Petra Meerdink door bondscoach Peter van de Big- zus nen zijn er nog wel vier of vijf uit van het team". Met DONK en GZC had Gouda twee teams in de nationale hoofd klasse. Een situatie, die veran derde toen veel speelsters GZC verlieten. Er bleven te weinig polosters over voor een representatief team. Een kampioenschap van Ne derland ontbreekt nog op de erelijst van Petra Meerdink, die overdag op reclamebureau Artcrew in Benthuizen werk zaam is. In 2001 had De Gou we de kans. International Gil lian van den Berg, die tegen woordig op het eiland Sicilië in Italië actief is, speelde toen nog voor de Waddinxveense club. In de play offs kon De Gouwe het karwei niet afma ken. Twee keer werd verloren van Het Ravijn uit Nijverdal, dat vervolgens de nationale ti tel aan het Zaanse Nereus moest laten. Meerdink: „Achteraf kan je je afvragen of het zo’n goede zaak zou zijn geweest als landskampioen Europa in te moeten. Natascha Baatje was in verwachting en Ellen van der Weijden was net Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe”. Tel: (voor controle op de bezorging) Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Oranje het EJK had gewonnen liet Cees van Hardeveld, de opvolger van Van de Biggelaar, haar in het nationale A-team debuteren.Tot de Olympische Spelen in 2000 in Sydney maakte de Goudse deel uit van Oranje.Voor de Spelen werd zij door coach Jan Mensink bedankt. Petra Meerdink ging niet mee naar Australië. „De nieuwe bonds coach Paul Metz heeft mij daarna nog gevraagd voor het Nederlands team. Ik heb be sloten om het niet te doen. Ik heb het bij De Gouwe goed naar mijn zin. De club heeft de potentie om een keer eer ste van Nederland te worden. Ik hoop dat we de stijgende lijn voortzetten. Zo lang ik er plezier in hou blijf ik waterpo- loën.Als ik bij De Gouwe stopt ga ik niet meer ergens anders poloën". Petra Meerdink leerde het Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. WADDINXVEEN - Ten gevolge van de invoering van de nieuwe competitieopzet heeft de bas- ketballwereld nu ook een win terstop. De stand aan het eind van de eerste helft van de com petitie wordt gebruikt om de teams opnieuw in te delen. De bedoeling van deze nieuwe in deling is dat teams, die van gelij ke sterkte zijn, bij elkaar in de poule komen. Flyers heeft de eerste helft van het seizoen goed gepresteerd moeder geworden. Dat zijn toch speelsters, die je in Euro pees verband niet kan mis sen". Ook vorig jaar deed De Gou we lang mee in de strijd om het landskampioenschap. Brandenburg had drie wed strijden nodig om de Wad- dinxveensen uit de finale te houden. De derde en beslis sende wedstrijd werd met 6-4 verloren nadat twee wedstrij den in 7-7 waren geëindigd. Na de overwinning op GZ DONK verloor De Gouwe met 14-9 van landskampioen Polar Bears, maar won van Nereus met 11 -4. GZC. Onder leiding van trai ner Frits Nuvelstijn debuteer de zij als veertienjarige in het eerste team. „Onder leiding van Ronald van der Togt stootten we van de tweede klasse door naar de hoofd klasse. Daarna degradeerden we, maar een jaar later was GZC met Jan van Barneveld als trainer weer terug. Mijn zus Lianne maakte ook deel en veel teams zijn dan ook in gedeeld in een klasse die qua ni veau een stapje hoger is. Dames I presteerde het zelfs om in de kampioenspoule terecht te ko men en moet er nu voor zor gen op de eerste of tweede plaats te eindigen om mee te kunnen doen in de play off’s voor het kampioenschap in de Rayoncompetitie. Heren I deed het goed in de eerste helft, maar het lukte net niet de kampioenspoule te ha- blunders. Tijdens twee pauzes van een half uur is er soep, brood en salade. Waarschijnlijk worden 21 ronden gespeeld volgens het Keizersysteem met een speeltempo van tien minu ten per persoon per partij. In de ochtend is er een uitgebreid over elkaar gestaan om uit te maken wie zich voor een sei zoen de sterkste van ttv Kwiek mocht noemen. Deze keer Ro nald Verboon, na een weliswaar korte maar toch spannende fi nale. Uitslag: Wim van Wagenin- gen - Ronald Verboon 10-12/13- 15/7-1 I. In de week van 27 januari gaat de voorjaarscompe- titie van start, voor de afdeling Gouda van de NTTB wellicht de laatste. Bij de senioren komt Kwiek met het eerste team uit in de promotieklasse van de re gionale competitie Holland- West, 12 teams nemen deel aan de afdelingscompetitie. Bij de jeugd speelt het eerste team in de landelijke competitie, vier teams spelen in de regionale competitie Holland-West. wist te halen. Daarna moest er nog een 500 meter worden ge reden. Dit leverde dus 12 PR’s op. Karien van Bergen wist haar beste tijd van dit seizoen met maar liefst 4,5 seconde te ver beteren en reed een 1.04,94 Arthur v/d Kraats (53,94) en Mark van Wijk 1.03,27) wisten met hun tijden respectievelijk 2 en 4 seconden van hun PR af te rijden. Er zijn teveel goede tij den gereden om ze allemaal op te noemen.Wel laten de rijders van de Gouwe Streek zien dat ze erbij (gaan) horen. Er blijft steeds een opgaande lijn te zien in de prestaties en het einde is nog niet in zicht. op de enige grote internationa le wedstrijd in eigen land goed te presteren”, is haar realisti sche commentaar op haar vroegtijdig einde in de wed strijd. De allesbeslissende finale was er één van heel hoog niveau en de schutters bleken aan elkaar gewaagd. Bij een olympische fi nale worden tien schoten op commando afgegeven en na ie der schot worden de resultaten van de deelnemers aan publiek en schutters kenbaar gemaakt. Niels startte zijn finaleserie met een 10,4 en een 10,0 om daar mee terug te zakken naar de vijfde plaats. De volgende drie schoten waren dikke tienen en plek één kwam langzaam in zicht. Vanaf het zevende schot prijkte de naam van Niels Pere- boom op positie één, maar de verschillen met de schutters op krachten te meten. Door de manier van indelen is het toer nooi geschikt voor schakers van zeer uiteenlopende sterk te, van thuisschaker tot mees terklasse. Al na een paar ron den spelen de deelnemers tegen tegenstanders van een vergelijkbaar niveau. Al wil dat niveau nog wel eens verande ren gedurende de nacht en wis selen prachtige combinaties zich af met even spectaculaire de plaatsen 2 tot en met 5 ble ven nog steeds uiterst klein. In de laatste twee schoten stelde de schutter van SV Waddinx veen zijn zege definitief zeker. Volledig geconcentreerd en ui terst rustig schoot Niels Pere- boom zijn serie uit met 10,7 en 10,5 zodat zijn eindresultaat uitkwam op 103,1. Uiteindelijk bereikte Jelle Trilsbeek (Wij- chen) en Jessica Burink (Deven ter) met respectievelijk 102,0 en 101,9 het zilver en het brons. „Hier ben ik heel blij mee! Met name mijn rust in het laatste deel van de finale heeft me er door heen geholpen. Hoe ik zo rustig kan worden, heb ik ge leerd van mijn sportpsycholoog Rico Schuijers. Het is dus ook een beetje zijn overwinning”, blikt een uiterst voldane Niels Pereboom terug. competitie, waarin in ieder ge val veel te leren valt. Ook beide Mini teams gaan een stapje ho ger. Het eerste speelweekend is op 24 januari. Het spits wordt afgebeten door Dames Idie op vrijdagavond om 21.00 uur moeten aantreden tegen MSV. Op zaterdag 25 januari om 19.00 uur staat de wedstrijd Jongens Junioren I tegen Sprin gers op het programma. Dus al le reden om een van deze avon den de Duikelaar te bezoeken. ontbijt en een prijs voor ieder een. De kosten voor deelname bedragen 13 euro, inclusief maaltijden. Opgeven en inlich tingen bij Arjan Hennink, tel: 0182-611260 of bij Albert Prins, tel: 0182-610659. E-mail: schaaknacht@hotmail.com. bics is geen bijzondere kleding WADDINXVEEN - Turnsters vereist, alleen goede binnen- schoenen zijn aan te bevelen. Er wordt gestart met een in troductiecursus van 10 lessen voor 40,-. De les wordt ge geven in het eigen gymlokaal van TOOS aan de Staringlaan, welke is uitgerust met goede sportvloer, spiegelwand vaste meer informatie en/of opge ven: bel met TOOS (0182 - 640277). WADDINXVEEN - Bridgeclub Op Sprong kreeg Marleen Waddinxveen houdt zaterdag I februari de traditionele voor- jaarsmarathon in het Anne Frank Centrum (Jan van Bijnen- Vloer ging goed en was haar score 8.10. Op Balk ging het wat minder en haalde ze 6.25. Met een totaalscore van 29.00 behaalde Marleen de 3e plaats geschat", vertelt oud-interna- tional Petra Meerdink. „Ons doel is nu om de laatste vier te bereiken. Het wordt moei lijk, maar we gaan het probe ren. De krachtsverhoudingen liggen dicht bij elkaar. Dat zag je in de thuiswedstrijd tegen GZC DONK. Wij wonnen met 5-4, maar het had net zo goed anders kunnen zijn. PSV is topscoorster Alice Lind- -hout, die weer naar Italië is gegaan, weer kwijt ge- raakt.Voor de club uit i Eindhoven is Petra Meerdink (witte cap met 3) met De Gouwe in actie tegen streekrivaal GZC DONK. De Waddinxveense waterpoloërs wonnen met 5-4. (Foto: Liesbeth van derVis.) MOERKAPELLE - Peter Kerk hof wordt de nieuwe trainer van de voetbalvereniging Moerkapelle. Hij volgt aan het einde van het seizoen de Zoe- termeerder Andre Ramsteijn op. Kerkhof (44), woonachtig in Alphen aan den Rijn, trainde drie jaar Nieuwkoop en was daarna werkzaam bij Rohda’76 in Bodegraven waar hij tussen tijds vertrok. Momenteel traint hij de BI-junioren van Alphen- se Boys. Ramsteijn is voor het derde jaar in Moerkapelle trai ner. len. Ook Jongens Junioren I haalde deze poule niet, maar dat was ook niet de inzet. Dit team bestaat uit jonge jongens, die nog een groot aantal jaren bij elkaar kunnen blijven en dit seizoen is het voornaamste doel ervaring opdoen. De meeste jeugdteams konden zich handhaven op het niveau van de eerste helft. Alleen Meis jes Kadetten I maakte de sprong naar de eerste klasse. De meisjes krijgen een zware WADDINXVEEN - De club- kampioenschappen bij de senio ren van tafeltennisvereniging Kwiek zijn op vrijdag 17 januari afgesloten. Op de laatste avond speelden nog de A-spelers, aan gevuld met de winnaars uit de B- en C-poule. Met 19 deelne mers een spannend tournooi, de Waddinxveense sjoelers waarbij het vooral om de vraag ging of een herhaling van vorig jaar zou plaatsvinden, of dat er een nieuwe titelkandidaat zich zou aandienen. Na de voorron des bleven uiteindelijk acht titel kandidaten over die zich vervol gens op hun eigen manier probeerden te plaatsen. De finale ging opnieuw tussen eerste teamspelers Wim van Wageningen en Ronald Ver boon. Vaker hebben zij tegen- WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag hield Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) haar achtste winter- wedstrijd in de Oude Rijn bij Nieuwerbrug.Tien deelnemers vingen gezamenlijk 13 kilo wit- vis. Een redelijke resultaat ge zien het weerbeeld van afgelo pen week. Opvallend was de vangst van zware brasems aan de linker zijde van het parcours. De uit slag was als volgt: IHenk Ro- meijn 3.660 gram, 2. Aat van Leeuwen 3.090 gr, 3. Frans van Steenderen 2.630 gr. en gaat zij rechtstreeks door naar de finale van de Neder landse Kampioenschappen. Bij de Senioren kwamen Nelle- ke en José Droge voor TOOS uit. Nelleke draaide een goede Brug (7.833) en Vloeroefening (7.766). Op Balk haalde ze een lagere score van 5.950 door een aantal mislukkingen. Voor haar Sprong, overslag l/l schroef kreeg Nelleke een 6.850. Met een puntentotaal van 28.399 en een 10e plaats gaat Nelleke door naar de 1/8 finale. Ook José draaide een goede wedstrijd. Voor haar Balkoefe- ning kreeg José een 7.350. Op de Brug had ze een kleine mis lukking maar haalde toch nog een score van 6.833. Sprong ging weer prima en kreeg ze een score van 7.40. Op Vloer haalde José een 7.533 wat haar een eindtotaal opleverde van 29.116 wat goed was voor een 5e plaats en hiermee wist zij zich ook te plaatsen voor de 1/8 finale van het Nederlandse Kampioenschap. WADDINXVEEN - De stand van is als volgt: Klasse A: I. Kees Kuipers (136.21 punten). 2. André van Gemeren (135.98 punten). 3. Jan kersbergen (135.92 punten). pad I). De zaal is open om 9.30 uur. Om 10.05 begint de eerste zitting.Van 13.30 uur tot 14.10 uur is de lunch, waarna tot 17.35 de tweede zitting plaats vindt. Aansluitend is er een warme maaltijd, om 18.20 uur, begint de derde en laatste zit ting. Deer Aldewereld, direc teur van ING-Bank Waddinx veen reikt om 22.00 de prijzen uit. Nog enkele plaatsen zijn vrij. Voor meer informatie: me vrouw van Delft, tel. 0182- 613520. WADDINXVEEN - De Wad dinxveense Schaakvereniging organiseert samen met Wijk- vereniging Zuidplas op vrijdag 31 januari voor de tiende keer de schaaknacht. Een schaak toernooi van 20.00 uur ’s avonds tot 8.00 uur in de och tend. Schakers uit de wijde om geving komen in Wijkgebouw Het Zuidhonk bij elkaar om met een hapje en een drankje bij te praten, maar ook om hun Om de kampioenspoule te bereiken moest De Gouwe in het eerste deel van de com petitie bij de eerste drie ein digen. Geen eenvoudige opga ve voor de Waddinxveense ploeg, die Ellen van der We ijden (terug naar GZC DONK) en Hanneke Kappen (naar Italië) was kwijt geraakt en het ook zonder Kim Mid dendorp (schouderbles- sure) moest stel- - len. De Gouwe was bovendien ingedeeld in een poule met sterke teams als PSV, Nereus en Bran denburg. Brandenburg moest vorig seizoen in de fi nale de landstitel aan Polar Bears laten, maar opvallend genoeg slaagde de Bilthovense ploeg er dit keer niet in zich bij de beste drie te plaatsen. Daarin slaagde De Gouwe wel. „PSV dat erg sterk uit de startblokken ging, verloor slechts een wedstrijd. Dat was een thuiswedstrijd tegen ons. Brandenburg had ik hoger in- per Klomp uit Bemmel (inmid dels ook voorgedragen voor het Nederlands team) voor la ten gaan met een score van I 163 punten. Op de finale dag, afgelopen za terdag in Bemmel, traden de beste tien schutters uit de drie leeftijdsklassen tegen elkaar aan voor een 40 schoten wedstrijd. De beste drie schutters uit ie dere klasse bepaalden tenslotte in een allesbeslissende olympi sche finale wie er met goud, zil ver en brons naar huis mocht. „Ik wilde absoluut de uiteinde lijke finale halen, m’n score vond ik daarbij niet zo belang rijk als ik mij maar kwalificeer de”, was het nuchtere commen taar vooraf van Niels. „In de finale zal het dan nog moeilijk WADDINXVEEN - Jeugdschut- ter Niels Pereboom heeft afge lopen weekend de nationale ju- nioren-competitie winnend afgesloten. Deze wedstrijd, waar ieder jaar 250 jeugdschut- ters uit heel Nederland aan deelnemen, beleefde dit jaar haar tiende editie en is inmid dels uitgegroeid tot hét junio ren evenement binnen de schutte rsbond. De deelnemers aan de finaledag moesten zich via een landelijke voorronde kwalificeren. Van de vier voorronde wedstrijden tel den de beste drie resultaten. Met scores van 385,389 en 386 reikte Niels Pereboom in de voorrondes naar een gedeelde tweede plaats, zijn score van 1160 was evenveel als die van mede kernploeglid Denny Nik- genoeg worden.Want naast m’n kelen uitWijchen. De kernploeg zus die vorig jaar heeft gewon- wedstrijd te vervolgen. „Ik stop schutters moesten slechts Jas- nen zijn er nog wel vier of vijf nu liever om over drie weken WADDINXVEEN - Jazzdans- en turnvereniging TOOS start vrijdag 31 januari met een nieuw uur aerobics op de vrij- dagochtend van 9.45 - 10.45 Goede resultaten turnsters uur in het eigen gymlokaal aan de Staringlaan onder leiding van Wendy Klippel.Voor aero- WADDINXVEEN - Zondag morgen om 07:00 stonden veertien rijders van de Gouwe Streek op de Uithof in Den Haag om hun wedstrijd te rij den. Het bleek later dat het ijs wel heel erg snel was want er zijn die ochtend alleen al 27 Persoonlijke Records (PR) ge reden. Als eerste werd er een 100 meter gereden en ook de ze keer lukte het Jetske Wiers ma (11,93) net niet om het baanrecord te pakken. Het ver schil was deze keer slechts I 100ste seconde. Er werden al 10 PR’s gereden op de 100 me ter waarvan Hester Hoondert (15,57) er het meeste vanaf Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De waterpolodames van Van Uden/De Gouwe stemden hun trainer/coach Jim van Es tevreden door de kampioenspoule te bereiken. Dat be tekent dat de Waddinxveense polovrouwen met de vijf beste waterpoloteams van Nederland strijden om de beste vier plaatsen. Aan het einde van de competitie gelaar bij de nationale selectie strijdt de nummer I tegen nummer 4 en komen ook de .gehaald. Nadat zij met Jong nummers 2 en 3 tegen elkaar in actie. De winnaars van deze wedstrijden strijden om het kampioenschap van Nederland. In de 40 schoten wedstrijd start Niels Pereboom met een serie van 96 punten om dan te ver volgen met een slechte tweede serie van 94 punten. Nog één keer zet hij alles op alles schiet in de derde serie weer een 96’er om met een fantastische serie van 99 te eindigen. Zijn score van 385 is goed voor een plaats in de finale. Van zus Nynke hoeft hij in die finale geen tegenstand te ver wachten. Zij stopt na 12 scho ten met haar wedstrijd. De ijs pret van een week eerder eist uiteindelijk zijn tol. Een val tij dens het schaatsten levert haar gekneusde ribben op en die ma ken het haar onmogelijk de Petra Meerdink (27) heeft als speelster van GZC en De Gouwe een mooie staat van MOERKAPELLE - De voetbal lers van Moerkapelle sloegen een goede slag door de destijds bij de stand 0-0 gestaakte wed strijd tegen Linschoten met 2-1 te winnen. Met de wedstrijd te gen hekkensluiter Abbenes voor de boeg heeft de blauw witte club uitzicht op een plaats in de middenmoot. Er moesten nog 58 minuten wor den gespeeld toen de scheids rechter vorige keer de wed strijd staakte. Een speler van Linschoten werd uit het veld gestuurd waardoor de bezoe kers dit keer met tien spelers aantraden. Moerkapelle speelde zonder Pieter Lips en Rob Reigwein. Lips raakte voor de winterstop in de uitwedstrijd tegen TAVV geblesseerd en is tot het einde van het seizoen uitgeschakeld. De jonge Reigwein liep in het trainingskamp dat Moerkapelle in het Brabantse Schaik hield een enkelbreuk op. Ook deze speler is voorlopig niet inzet baar. Ondanks de numerieke meerderheid van Moerkapelle was de eerste kans voor Lin schoten. De actieve spits Mar cel Sluys schoot voorlangs. Aan de andere kant liet doelman Gerwin Geeresteyn de bal na een inzet van Martin Lekker- kerk los waarna de attente Rob van Leeuwen Moerkapelle op een I -0 voorsprong zette. Na de hervatting kreeg Moer kapelle een bittere pil te slik ken. Een snel genomen vrije trap leidde tot een dieptepass op Sluys. De uit zijn doel geko men Matthew Dubbis trapte fi naal over de bal heen waarna het voor Sluys een koud kunsje was om l-l te laten aanteke nen. Het handjevol supporters van Moerkapelle zag de bui daarna al hangen, maar Moer kapelle herstelde zich goed. Uit een voorzet van Peter Paul Breedijk schoot Jeroen Hertog naast in een positie waar hij de bal beter had kunnen koppen. Een kopbal van Rob van Leeu wen ging over, maar dezelfde speler zorgde er na een half uur voor dat de drie punten toch in Moerkapelle bleven. Na een voorzet van Ramon van der Loos ving Van Leeuwen de bal keurig op en schoot die vervolgens laag langs Geeres teyn: 2-1 Bij Moerkapelle kwam Mark Noomen nog binnen de lijnen voor Michiel Bos waardoor Danny Pols naar de laatste linie verhuisde. Noomen had Moer kapelle een grotere voorsprong kunnen bezorgen, maar schoot op aangeven van de rappe Breedijk voorlangs het Linscho- tense doel. De wedstrijd Spor- tief-Kamerik, destijds door mist gestaakt, eindigde in 0-0 waar door de stand in de vierde klas se is: Alphia 12-23, LSW en Koudekerk 12-22, Kamerik 12- 21, Hazerswoudse Boys 12-20, Moerkapelle 12-17, TAW 12- 17, Kagia 12-17, Sportief 12-14, Linschoten I2-I3.WSB 12-11, Abbenes 12-2. Be Fair oefende bij Hazers woudse Boys en verloor met 3- 2. WSE zegevierde met 5-0 over Oudewater. Groeneweg, dat een trainingskamp van drie dagen hield in de Beekse ber gen hoopt op een betere twee de competitiehelft. De Zeven huizenaren hebben nog veel goed te maken. Het programma voor zaterdag 25 januari: Siveo- Be Fair, Moerkapelle-Abbenes, zondag 26 januari: GSV-WSE (wedstrijd van de week), SVS- Groeneweg. van TOOS hebben afgelopen zaterdag goede resultaten be haald tijdens de turnkampioen- schappen in de NWS en Top sport van de regio Zuid-Holland Noord. Bij de Pupil I in de klasse Top sport draaide Tessa Gutker een en stabiele wedstrijd. Tessa be- geluidsinstallatie. Voor heerst nog niet alle onderdelen maar behaalde toch een pun tentotaal van 28.15 wat goed was voor een 2e plaats. Bij de Pupil I in de NWS kwamen 4 turnsters voor TOOS uit, nl: In geborg Dróge, Desiree Den Ouden, Brenda Blom en Car men Venema, geen van hen be haalde een finaleplaats. Bij de Junioren kwam Marleen Heikens voor TOOS in actie. voor haar overslag een 7.15. Brug was erg netjes en behaalde ze een 7.50. Ook het onderdeel L

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 23