Polodames knokken voor gelijkspel WSE houdt lijn tegen GSV vast dansvoorstellingen TOOS komt met drie Elke ochtend... Medaille-regen voor TOOS heren FLyers Dames I knokt tevergeefs de'*1 Streekgenoten finishen in Weissensee 49e Drie ronden Toernooi van WSV 4 Karateka Blokland wint in Gouwebos Jeugd ttv Kwiek start met winst Groeneweg hoopvol Roosje Glasbeek is in vorm in de prijzen Sterke herstart competitie G. elftal Be Fair na zege Korbis sterkste in streekderby Rijn en Gouwe PAGINA 25 WOENSDAG 29 JANUARI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Naam: Adres: Postcode: Plaats: K W5HH Tel.: (voor controle op de bezorging) Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. WADDINXVEEN Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe" Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. dansspektakel vindt plaats in de eigen zaal aan de Staringlaan en start om 19:30 uur. De groepen die deelnemen aan deze eerste voorstelling zijn: De jazzdans- lessen voor de kinderen van Kevin die het doel via via trof. Een eigen goal en nogmaals Ke vin gaven een ruststand van 4- 0. Gelukkig voor SEV was daar het tradionele foutje van doel man Wouter een feit die een uittrap van de keeper van SEV over zich heen zag gaan. SEV ging massaal in de aanval. Echte kansen leverde het niet op want de verdediging in het cen trum zat potdicht. Binnen 10 minuten werd de wedstrijd be slist door Kevin, met vier doel punten bracht hij de stand op 8-1. Een goed begin van de tweede helft van het seizoen voor Be Fair wat het team weer in de top van de stand brengt. zond werd dat het begin van een zeer aangename dag voor schaatsers en verzorgers. On der aanmoediging van de Uit- blazers draaiden de schaatsers hun rondjes op het kleine meer. Elk jaar is het voor de vele deelnemers weer een persoon lijke prestatie om de gekozen afstand (50/100 of 200 km) te volbrengen. Op de uitslagen werden de volgende tijden ge noteerd: Uit Boskoop: Nic van Bemmel 8.31.37, J. Jongejan 10.24.23, M.D. Jongejan 7.54.02, G.J.J. v.d. Loos 9.34.12 en W. Nieuwerf 8.14.00. Allen reden de 200 ki- 19.30 uur. Deze voorstelling staat in het teken van de win ter. Voor deze Wintervoorstel- ling wordt reeds hard getraind door de jazzdans groepen 4 en 7/8, de streetdance groepen middelbare school klassen 3 4 en de demogroepen FoKus II en FoKus. Vanaf 27 januari zijn de winterse kaartjes voor deze voorstelling verkrijgbaar. De laatste voorstelling uit deze TOOS Danst ..Anders serie is gepland op zaterdag 8 maart om 19:30 uur. Dan is de zomer het thema. Voor meer informa tie: TOOS, 0182 - 640277. (Nationale Wedstrijdsport). Ti mo Gras kwam uit in de leef tijdsklasse ‘instap’. Hij turnde een uitstekende wedstrijd en kon met een totaal van 44.95 ptn. een zilveren medaille in de tas steken. Sander de Graaff bleek een maatje te groot voor de concurrentie bij de pupillen. Hij scoorde 35.15 ptn. en werd hiermee met afstand eerste. Wouter de Graaff en Daan Ver- meij turnden in het niveau jeugd. De twee ploeggenootjes zaten weer erg dicht bij elkaar. Deze keer was Wouter net iets beter en mocht hij met 45.80 ptn. de hoogste trede van het podium bestijgen. Daan kwam met 45.10 ptn. uit op de twee de plaats. Tenslotte kwam Ri chard Nobel uit in niveau Juni or IHij kent ook al jaren een tweestrijd, maar dan met een turner van DOS Alphen a/d Rijn. Richard trok deze keer aan het langste eind, en kreeg met 41.45 ptn. een gouden me daille omgehangen. WADDINXVEEN - Bij tafelten nisvereniging Kwiek is de voor- jaarscompetitie begonnen. Af gelopen zaterdag waren de junioren aan de beurt. Vijf teams nemen deel aan de com petitie. Het eerste team ging in de landelijke C-klasse op be zoek bij Rega-I. Peter en Dan ny Vermeulen namen Hans Hoogendoorn mee als invaller voor Jaap Cammeraat. Kwiek won met 3-7. Invaller Hans Hoogendoorn kwam niet tot winst, maar de broers Vermeu len bleven ongeslagen en won nen samen ook het dubbel. Een mooie start na de promotie in het vorig seizoen. Kwiek-2 won thuis in klasse 2 met 8-2 van VW-3. Cédric Gütz bleef onge slagen, Hans Hoogendoorn en Remco van Rees wonnen bei den twee partijen, ook het dub bel was voor Kwiek. Kwiek-3 speelde gelijk tegen NTTC-2, Kwiek-4 won met 8-2 van Doing-3 en Kwiek-5 won met 10-0 vanTOV-6. WADDINXVEEN - Drie leden van karatevereniging Kurai na men op zondag 26 januari deel aan een Internationaal karate toernooi in Zutphen. Het was een zwaar toernooi waarin een van de Waddinxveners brons wist binnen te slepen. Tim van der Lans pakte in de strijd om de derde en vierde plaats de winst. Na voorgaande sterke partijen wist hij na een zwaar toernooi deze bronzen titel te bemachtigen. Bill verboom, deelnemend in het zwaarge wicht, moest in de derde ronde afhaken wegens een ernstige blessure. Jeróme Gotjé, even eens deelnemend in het zwaar gewicht, werd na een paar goe de partijen in de vierde ronde uitgeschakeld. Een onreglemen taire knie in het kruis deed hem de das om. WADDINXVEEN - Flyers Da mes I verloor van MSV, Heren I won de uitwedstrijd tegen BS Leiden, ook was er winst voor Heren 3, Jongens Aspiranten 2, Jongens Benjamins I en Jongens Mini’s 2. Verlies was er voor Jongens Junioren I en 2, Jon gens Kadetten 2 en Meisjes As piranten. De Waddinxveense dames trof fen het niet met MSV als eerste Roosje Glasbeek van schaatsvereniging de Gouwe Streek was zondag ochtend op de Uithof goed in vorm. Ze verbeterde haar bes te 500 meter tijd met bijna één seconde tot 55.80. Christiaan van Gorkum en Koen Hoon- dert streden op de 500 meter tegen elkaar. Deze tweestrijd bracht hen beide tot een nieuw record: Christiaan 54.31 en Koen 53.36. Op de 100 meter haalde Christiaan eerder op de och tend al één seconde van zijn snelste tijd af door in 13.55 te finishen». Dames I tegen Lumio het Ravijn De krachtsverhoudingen tus sen de Waddinxveense dames en Lumio het Ravijn waren nog wat onzeker. Het Ravijn was na drie wedstrijden nog ongesla gen, De Gouwe had vorige week een eerste nederlaag op gelopen bij Polar Bears. Lumio het Ravijn startte nu voortva rend,Van Uden-De Gouwe liet zich wat overrompelen en nam halverwege de eerste periode een 0-3 voorsprong. Het Ravijn sloot deze periode af met een I -4 voorsprong. Karen Weerd scoorde begin tweede periode tweemaal; 3-4. Niettemin scoorde ook Het WADDINXVEEN - De bonds- teams van poloclub van Uden- De Gouwe speelden afgelopen zaterdag thuis een spannende wedstrijd. Dames I speelde een grandioze inhaalpartij door het in de kampioenspoule C nog ongeslagen Lumio het Ravijn uiteindelijk een I l-l I gelijkspel af te dwingen. Heren I nam met 7-3 revanche tegen MNC Dordrecht. Dames 2 deed goe de zaken door evenals vorige week van NVA/HHC I te win nen. Deze keer werd het 9-5. Alleen heren 2 moest evenals vorige week het onderspit del ven tegen Alliance 2, ze verlo ren kansloos met 3-11. WADDINXVEEN - De voet balclub Groeneweg heeft weer hoop gekregen na de I - 4 overwinning op SVS in Ca- pelle aan den IJssel. De Ze venhuizenaren staan in de vierde klasse nog wel onder aan, maar de achterstand is te overzien.Trainer Cor Ha- zebroek: „We hebben een goede wedstrijd gespeeld. De uitslag geeft vertrouwen voor de komende weken”. Alle vier doelpunten voor Groeneweg werden gescoord door Mau rice Eckhardt. Jarno van Dorp had hand in de voorbe reiding. De rust brak aan met de stand 0-2. Daarna scoorde Eckhardt opnieuw en hij deed dat weer nadat SVS I -3 had gescoord. Het laatste doelpunt ontstond uit een strafschop, die door de doel man was veroorzaakt. Waddinxveen verloor met 3- 2 bij Gouderak. De geelzwar ten namen twee keer de lei ding door Rene van der Sluis en Michiel Vunderink, maar Gouderak kwam terug door doelpunten van Johan Steen bergen,Wim den Ouden en Richard Bakker. Patrick Hoogervorst kreeg een rode kaart. De voetbalclub Be Fair hield koploper Siveo in Zeg veld op 0-0. Counterend kre gen de Waddinxveners enke le kansen, maar die werden niet benut.Voor Moerkapelle is de kou voorlopig uit de lucht. De blauwwitten had den geen medelijden met hekkensluiter Abbenes en wonnen na een prima wed strijd met 6-1. Rob van Leeu wen scoorde op aangeven van verdediger Lennard Tep per l-0.Tien minuten voor de rust maakte Lennaert Vis ser er 2-0 van.Vlak voor de rust kreeg verdediger Michiel Bos de bal tegen zijn hand en kreeg Moerkapelle een straf schop tegen die werd benut. Na de hervatting liep Moer kapelle snel van het zwakke Abbenes weg.Alex Hertog scoorde op aangeven van de actieve Martin Lekkerkerk 3- I,Jeroen Hertog met een fa buleus schot 4-1Danny Pols na een mooie solo 5-1 en Rob van Leeuwen op aange ven van Lennard Tepper 6-1. Het programma voor zater dag I februari: Be Fair-FC Perkouw (wedstrijd van de week), Kamerik-Moerkapelle, zondag 2 februari: WSE-Ber- nardus, Groeneweg-Dilettant, Oudewater-Waddinxveen. tegenstander in de kam pioenspoule. MSV was ongesla gen als eerste geëindigd in hun poule. De wedstrijd begon voortvarend voor Flyers, maar na vijf minuten kreeg MSV greep op de wedstrijd en nam in de eerste periode een 16-19 voorsprong. In de tweede en derde periode speelde Flyers te wisselvallig en werd de voor sprong van de Noordwijkse da mes via 15-20 verder uitge bouwd. In de vierde kwamen de Waddinxveense dames terug tot 51-54, maar moesten een speelster missen en dat was te veel van het goede. Uitslag 53- 66. Heren I ging op bezoek bij BS Leiden. Het begin van de wed strijd was voor Flyers drama tisch. De gasten speelden een zone-verdediging waar Flyers vooral in de eerste periode geen antwoord op had. Deze periode werd afgesloten met I 1-0. In de tweede en derde periode werd het accent meer op de eigen verdediging gelegd dan op de aanval en dat betaal de zich uit. Flyers kwam terug op een 19-28 voorsprong. De ze werd in de vierde periode niet meer uit handen gegeven. Het was geen hoogstaande wedstrijd, maar de overwinning was verdiend. Uitslag 28-36. Heren I tegen MNC Dordrecht Het eerste herenteam kent moeilijke tijden. Vorige week konden de heren niet impone ren tegen MNC Dordrecht, af gelopen zaterdag kregen ze een herkansing tegen dezelfde ploeg. Jaco de Jong opende de score, waarna Mark Hensen een 2-1 voorsprong op het scorebord zette. De wil om te winnen was terug. In de tweede periode zorgde Bobby Huikes- hoven voor een 3-1Langzaam kregen de heren steeds meer grip op de wedstrijd. Er moest wel ’geknokt’ worden, maar het team had duidelijk het betere van het spel. Opmerkelijk was de terug komst van Mark Mommers, die na een langslepende blessure, langzaam herstelt. Hij zette de score op 5-2, en na de 6-3 door Remko Overdam was de wed strijd gespeeld. Jaco de Jong zette de eindstand op 7-3. WADDINXVEEN - Het Wad dinxveense Drie Ronden toer nooi van de Waddinxveense Schaakvereniging start op za terdag 15 februari om 9.00 uur. Voor de 49e keer zijn zowel club- als huisschakers welkom in het Anne Frank centrum (Jan van Bijnenpad I). De deelne mers worden naar sterkte in groepen van vier ingedeeld. Te vens houdt de organisatie zo veel mogelijk rekening met eventuele wensen voor wat be treft de indeling. De speelduur van een partij is een uur per persoon per partij. Het toer nooi duurt van 10.00 uur tot 17.00 uur. In de pauze kunnen deelnemers gebruik maken van de faciliteiten van de keuken van het Anne Frankcentrum. Direct na de laatste ronde volgt de prijsuitreiking. Het in schrijfgeld bedraagt zes euro, betalen kan bij aanvang aan de zaal. Bij inschrijving moet ook de speelsterkte worden ver meld. De.inschrijving sluit op vrijdag 14 februari. Voor in schrijven: B.B.W. Jansen 0182- 610009 of T. van Nieukerke 0182-630594. E-mail bart- hold@freeler.nl of tvnieuker- ke@wxs.nl. man Erwin Versloot.Tien minu ten later had WSE meer succes. Tobias Wolfgram kon na een pasje van Ferdy Schenk alleen doorgaan. Hij omspeelde doel man Versloot en gafWSE de lei ding: 0-1Daarna had de Wad dinxveense doelman Rene Boekhorst veel moeite met schoten van Ferry Christ en Leon van Golden. In de tweede helft probeerde WSE, dat de thuiswedstrijd met 3-0 had gewonnen, verder uit te lopen. Invaller Speetjens kopte echter uit een voorzet van Luuk Schwiebbe naast, na een vrije trap van Fred van ’t Veldt deed Tobias Wolfgram hetzelfde. GSV miste de kans op de gelijkmaker toen Marco Versloot op aangeven van Ber nardo Abel alleen voor het doel van WSE verscheen. Boekhorst hield echter de nul voor de Waddinxveners en zou dat na dien nog enkele keren doen. Versloot maakte later plaats voor Kevin van der Stad. Bij WSE kwam Fouad Mehadi in de plaats van verdediger Marco Kok. Doordat een tweede treffer van WSE uitbleef bleef de matige wedstrijd spannend tot het einde. De laatste kans was voor Luuk Schwiebbe, maar hij zag de bal voorlangs het Goudse doel gaan. Scheids rechter Ad Eegdeman uit Moordrecht toonde gele kaar ten aan Sonny Risamasu, Ber nardo Abel en Ferry Christ van GSV. WADDINXVEEN - De derde cross voor de crosscompetitie Midden Holland, die door de atletiekvereniging Antilope werd gehouden in het Gou webos, is gewonnen door Joost Blokland. De Waddinxveense atleet, lid van AV Gouda, liet over de elf kilometer op een drassig parcours een tijd note ren van 40 min. 48 sec. De Bos koper Jan de Jong (AV’47) werd tweede in 42.19 en Jos Schinkel (Avantri) derde in 43.33. Er gin gen slechts 26 atleten van start. Bij de A-junioren won Robert Ton van AV Gouda de acht ki lometer in 29.20.Voor Blokland en Ton was het een goede trai ningsloop voor de wedstrijden die komen. De vierde cross voor de crosscompetitie wordt op za terdag 15 februari in Alphen aan den Rijn gehouden. Het programma is verder: zaterdag 22 februari: Tunnelloop in Hei- nenoord voor Zuidersterserie en Lions Rottemerenloop in Zevenhuizen, 12 uur, zondag 23 februari: Middenlandloop in Lekkerkerk, 12 uur, zondag 2 maart: Langs de Gouweloop van SC Antilope in Waddinx veen, 13.30 uur. WADDINXVEEN - In de uit wedstrijd tegen streekgenoot Reeuwijk heeft Korbis afgelo pen zaterdag een 11-14 over winning geboekt. Reeuwijk, de hekkensluiter in de derde klas se, zou normaal gesproken geen partij voor Korbis moeten zijn. In de eerste helft voldeed Korbis aan die verwachting en liep uit naar 2-8 voorsprong bij rust. Na de hervatting bracht Korbis zichzelf in een lastig par ket door concentratieverlies en het missen van aardig wat kan sen. Reeuwijk kwam hierdoor nog gevaarlijk dichtbij (8-10). Met vier doelpunten op rij stel de Korbis vervolgens de over- Ravijn tweemaal, doch bracht Petra Meerdink de stand hal verwege op 4-6. Ook in de der de periode kon Ravijn niet echt weglopen, omdat de ploeg van Gouwecoach Jim van Es steeds weer de marge op maximaal drie doelpunten hield. De score ging van 5-7, naar 6-8, naar 7-9. In de vierde periode vond Sandra Berckenkamp weer aan sluiting (8-9) en twee afstands schoten van Natascha Baatje zorgde zelfs voor een voor sprong van 10-9. De grootste plaag voor De Gouwe was Ma rieke Heerdink. Zij scoorde ze venmaal en zorgde ook voor de 10-11 voorsprong in de laat ste minuut. Met nog 12 secon den te spelen wist Petra Meerdink Het Ravijn toch nog een punt te ontfutselen. Eind stand I l-l I en een enorme opsteker voor Van Uden-De Gouwe dat daarmee de derde plaats bezet in de kampioensp oule. WADDINXVEEN - Het G. elf tal van Be Fair is afgelopen za terdag de tweede helft van de competitie sterk begonnen. Te gen SEV uit Leidschendam, waartegen halverwege het sei zoen nog met I -4 van was ver loren, kon men weer met een compleet elftal aantreden.Vanaf het beginsignaal zocht Be Fair de aanval. Op de linkerflank was Jos weer terug na een afwezigheid van bijna een half jaar. SEV had het moeilijk met die linkerkant. Na ruim 10 minuten kwam er een mooie dieptepass van Jos op Renee die eerst nog de paal raakte maar daarna feilloos de I -0 inschoot. Vlak daarop kwam een goal van Door Bert Hertog GOUDA/WADDINXVEEN - De voetbalclub GSV slaagt er niet meer in een wedstrijd te gen WSE te winnen. In maart 1996 zegevierden de Gouwe naars voor de laatste keer over de Waddinxveners. In de Oran- jewijk werd het toen 0-1 voor GSV, maar zondagmiddag trok WSE opnieuw aan het langste eind: 0-1 door een fraai doel punt van Tobias Wolfgram. Volgens WSE-statisticus Joop van der Lans hebben WSE en GSV sinds 27 april 1975 25 keer tegen elkaar gevoetbald inclusief beker- en oefenwed strijden. Hiervan won WSE er elf en zes keer eindigde een wedstrijd in een gelijkspel. GSV zegevierde acht maal, vooral in de jaren tachtig. Toch had WSE er dit keer een zwaar hoofd in. Bij de Waddinxve- ners ont- braken John Mul- der, Guido I Hack en Martijn van der Wal we- X gens vakantie en staan Michiel Sol, Erwin Pleus en Hafid Assoulymani op de blessure- lijst. Ramon van Swieten is ge- schorst.Trainer Ben Stukart, die volgend seizoen de zondagaf- deling van Oudewater onder zijn hoede neemt: „Gezien de omstandigheden hebben wij het prima gedaan. Ik moest zelfs een beroep doen op een paar A-junioren. Ik ben blij dat groep 3 en groep 6, de street dance lessen voor de middelba re school klassen I 2, de jeugdselectie, de demogroep FoKus. Geheel in het thema is er een speurtocht door de bossen, waarin de verschillende groe pen hun aandeel hebben. En al vriest of sneeuwt het buiten op de 25 januari, de ’theaterzaal’ blijft omgetoverd in herfstsfe ren. Er is slechts nog een be perkt aantal kaarten over. De volgende voorstelling is ge pland op zaterdag 15 februari en vangt eveneens aan om WADDINXVEEN - Voor de TOOS turners startte afgelo pen zaterdag het nieuwe wed- strijdseizoen in Alphen a/d Rijn. Een mooiere seizoenstart bleek nauwelijks denkbaar, want de groep keerde huis waarts met acht medailles. De eerste wedstrijd werd ge turnd in de LOS (Landelijke Oefen Stof).Voor TOOS deden in de categorie Junior I LOS 2 vier jongens mee. Groot was de verassing voor Menno Ver sluis toen hij een gouden me daille in ontvangst nam. Hij turnde een heel goede wed strijd en werd terecht eerste met 44.60 ptn. Naast Menno mocht Bas van Agten op het podium plaatsnemen. Hij had met een totaal van 41.30 ptn. zilver. Ook de bronzen medail le werd uitgereikt aan een tur ner van TOOS. Jordi Thiele kreeg een puntentotaal van 40.70. De tweede wedstrijd was het toneel van de heren in de NWS winning zeker (8-14), al liet Reeuwijk zich in de slotminu ten ook niet onbetuigd (11-14). De doelpunten in de wedstrijd kwamen van: Rik Molenaar (3x), Mark van den Brink (2x), Maureen Kientz (2x), Jaco Wi- neke (2x), Donja van Otterloo (2x), Patricia de Wilde (2x) en Marco van Leeuwen. Bij de ove rige seniorenteams kwam Kor bis 2 tot een duidelijke 16-21 overwinning op Oranje Wit 5 (uit Dordrecht), terwijl Korbis 3 een 17-14 winstpartij boekte tegen Olympia 2 (uit Spijkenis- se). Korbis 5 leed een 13-9 ne derlaag tegen Capproen 3 (uit Hellevoetsluis). lometer. Uit Waddinxveen Mw. H.A. v.d. Tuin van Tol 10.32.42, K.H.M. Drukker in 9.35.32 en uit Zevenhuizen S.J.A. Knijnen- burg in 8.13.45. Ook zij reden 200 kilometer. Volgende week verschijnen an dere streekgenoten aan de start. Via Internet en de web cam van Stichting Wintermara- thon zijn de activiteiten op de Weissensee te volgen. Wie in het bezit is van ADSL kan beeld en geluid van de startfinishlijn optimaal volgen. Meer info op www.weissensee.nl. SBS6 zendt op zondag 2 februari een im pressie uit van de kampioen schappen door de profs. BOSKOOP/WEISSENSEE - Op 24 januari werd de eerste van drie Alternatieve Elfsteden tocht toertochten gereden in het Oostenrijkse Weissensee. Afgelopen week wilde het met het vriezen na de nodige sneeuwval niet zo erg meer lukken. Gelukkig kon in samen werking met de ijsmeester en de brandweer toch weer een redelijk mooie ijsbaan worden gemaakt. Zo’n duizend deelne mers verschenen bij de eerste toertocht aan de start waaron der ook enkele streekgenoten. Er was geen wind en toen rond 8 uur de zon haar eerste stra len over de Dolemietenblick Opnieuw slaagde GSV er niet in van WSE te winnen. De laatste keer dat de Gouwe naars de volle winst pakten was in het voorjaar van 1996. (Fotoüesbeth van derVis.) wij de punten hebben gepakt al bleef het tot het laatst span nend omdat wij geen tweede doelpunt scoorden. Je weet dat bij 2-0 ,de pot’ is gespeeld". WSE verzuimde dus de wed strijd in een vroeg stadium te beslissen. Tweemaal haalden de Goudse verdedigers Glenn Te- lusa en Jurgen Zorg de bal van de doellijn na inzetten van Fer dy Schenk en invaller Robert Speetjens. In de slotfase kwam echter WSE goed weg toen schoten van Mohammed Mo- handis en invaller Kevin van der Stad het doel op een haar na misten. Bovendien verrichtte doelman Rene Boekhorst een uitstekende redding op een fraai schot van Sonny Risamasu. Door het verlies blijft GSV, dat dit jaar het 90-jarig bestaan hoopt te vieren, in de- gradatiezorgen. Bij de Goudse club zijn de k broers V Niels en 1 Dennis jj Lansber- Sen Se" p stopt en zijn Jeffrey Pattiwael en Chris Langeveld ge schorst. Langeveld kan in de volgende wedstrijd tegen het sterke Woerden weer mee doen en dat scheelt een flink stuk in aanvallend opzicht en scorend vermogen. Het duurde tot de 23ste minuut voordat WSE gevaarlijk werd. Na een pass van Michael Berhane stuit te Joad Assoulymani op doel- WADDINXVEEN - TOOS start zaterdag 25 januari met de eerste van een serie van drie dansvoorstellingen: de HERFST - voorstelling van TOOS Danst Anders. Het i -

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 25