Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van Hof! Als j e alles op ’n NVM I «^0® Waddinxveen Boskoop A ft 1 béMI I M J MMM Bijzonderheden: De woning is v.v. vloer-, muur- en dakisolatie, hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing. Oplevering in overleg indicatie 2e/3e kwartaal 2003, kan eventueel per direct. Bijzonderheden: De woning is centraal gesitueerd en heeft aan de voorzijde een levendig uitzicht op wandelpaden, groen en singel. De woning is v.v. dak-, muur- en vloerisolatie. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze nette onderhouden woning is gelegen in een ruim opgezette wijk. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is gesitueerd op circa vijf minuten loopafstand van winkelcentrum en "Gouwebos". Oplevering is in overleg. C C Bijzonderheden: De woning is ged. v.v. dubbele beglazing en dakisolatie. Door de dwars geplaatst kap biedt de 2e verd. extra effectieve ruimte. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Aantrekkelijke, karakteristieke omgeving en nabij landelijk buitengebied! Oplevering in overleg, indicatie zomer 2003. Bijzonderheden: Oplevering in overleg, indicatie april/mei 2003. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Kuyperhoeve 45 Vraagprijs 225.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas, aan een groot speelveld met speeltuin gelegen uitgebouwde eengezinswoning uit 1991. Deze tussenwoning is gelegen nabij winkels, openbaar ver voer en scholen. De achtertuin is netjes bestraat en beschikt over een berging en over een achterom naar parkeermoge- lijkheid. Inhoud circa 360 m3 en 124 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met vaste kast t.b.v. vloerverwarming- unit, meterkast en toilet met fonteintje; Uitgebouwde woon kamer v.v. een trapkast en een plavuizenvloer met vloerverwar ming; Open keuken met L-vormige opstelling en div. inb.app.: vaatwasser, koelkast, combimagnetron, gaskook plaat en afzuigkap. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde (v/h 2 kamers); 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met wastafelmeubel, ligbad en toilet. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.-ketel en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: Deze woning is gunstig gelegen en biedt veel wooncomfort. Oplevering in overleg. Gerstakker 2 Vraagprijs 217.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" gelegen goed onderhou den uitgebouwde eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achtertuin (Z/0) met vrijstaande stenen berging, houten theehuis en houten zijberging. Bwjr. 1983,179 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Toilet; Tuingerichte uitge bouwde woonka mer: Open keuken met U-vormige keukenopstelling (ca. 1993) v.v. koel kast, vrieskast, combimagnetron, gaskookplaat en vaatwasmachine Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Badkamer met douchecabine, toilet en wastafelmeubel. 2e Verd.: Voorzolder met wasmachineaansl. en c.v. combi opstelling (2000); Zolderslaapkamer met dakkapel en Velux dakvenster. Koekoekdreef 23 Vraagprijs 269.000,- k.k. Algemeen: Stijlvolle eengezinswoning met erker en stenen uitbouw aan de achterzijde over de gehele breedte, vrij staande stenen berging, eigentijds ingerichte voortuin en betegelde achtertuin met auto uitrit. Bwjr. ca. 1984 (uit bouw ca. 1997), 150 m2 eigen grond en inhoud ca. 410 m3. Indeling: Hal; Meterkast; Royale woonkamer met hoe kraam, trapkast en laminaatvloer; Ged. open keuken met U-vormige inrichting v.v. inb.app., tevens beschikt de keu ken over een car rousel en een apo- thekerskast; Hal met kasten: Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; Luxe, badkamer met ligbad, wastafelmeubel, toilet en designradiator; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Overloop met opstelplaats c.v. combiketel (ca. 1997) en aansl. was app.; Zolderkamer met dakkapel aan de achterzijde. Sweelinckhof 29 Vraagprijs 192.500,- k.k. Algemeen: In de wijk "Groenswaard", nabij openbaar ver voer, scholen en winkels gelegen eengezinstussenwoning. De tuin (O) is v.v. een achterom en een vrijstaande stenen ber ging. Bwjr. ca. 1968,149 m2 eigen grond en inhoud ca. 325 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast, toilet met fonteintje en trapkast; Doorzonwoonkamer met open haard partij; Semi open keuken, welke van de woon kamer wordt afge scheiden d.m.v. een bar; De keu ken heeft een rechte opstelling en is v.v. inb.app.: elektrische kook plaat, oven en koelkast. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, closet en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde. 2e Verd.: Voorzolder met dakkapel, c.v. ketel (1985), boiler, wasm.aansl. en ruime werkplek; 1 Grote slaapkamer met wastafel, dakkapel en bergruimte. Dr. Hamburgerlaan 18 Vraagprijs 189.000,- k.k. Algemeen: In groene omgeving gesitueerde hoekeenge- zinswoning met vrijstaande stenen berging, voor-, zij- en fraaie achtertuin met maximale privacy. De woning is gebouwd in 1967 op circa 197m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 335m3. De woning is nagenoeg geheel v.v. dubbelglas. Indeling: Entree/hal met meterkast, trapopgang en trapkast; Toilet met fonteintje; Doorzonwoon kamer v.v. lami naatvloer; Open keuken. Ie Verd.: Overloop; 1 Voor slaapkamer met inbouwkast; Badkamer met douche en wastafel; 2 Achterslaapkamers; Vaste trap/ achterdeur op overloop naar tweede verdieping. 2e Verd.: Zolder met kunststof dakraam, extra berging onder schuine gedeelten en opstelling wand c.v. combiketel (Vaillant, bouwjaar ca. 1997); Er bestaat een mogelijkheid tot het realiseren van een slaapkamer op zolder. s Reijerskoop 291 Vraagprijs 395.000,- k.k. Algemeen: Vrijstaande bungalow met stenen garage. Fraai aangelegde voortuin. Auto-oprit langszij het perceel, welke in gezamenlijk gebruik is met de buren. Vrije en leuk ont worpen achtertuin (Z). Bwjr. ca. 1959 en daarna diverse verbouwingen, eigen grond ca. 680 m2, inhoud woning ca. 440 m3 en inhoud garage ca. 95 m3. Indeling: Entree met meterkast: T- vormige woonka mer met open haard, openslaande deuren en natuur stenen vloer; Open, luxe woonkeuken (ca. 1991) met inb.app.: Atag kera mische kookplaat, RVS afzuigkap, oven, vaatwasser (beiden Bosch) en 10L elektrische boiler; L-vormige eetbar met verlichting en deur naar terras; Badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en toilet; 2 Voorslaapkamers; 1 Achterslaap- kamer; Bijkeuken met opstelplaats c.v. combiketel (2001) en deur naar tuin. Ie Verd.: Zolder; 1 Zolderslaapkamer. Dotterweide 54 Vraagprijs 227.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Groenswaard" gelegen eengezins hoekwoning met een aan het water gelegen deels bestrate achtertuin, zijtuin, berging en voortuin met de mogelijk heid een eigen parkeerplaats te creëren. Bwjr. ca. 1976, 168 m2 eigen grond en inhoud ca. 355 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige keuken opstelling v.v. koel kast, vrieskast, gaskookplaat, elektrische oven, vlakscherm afzuigkap en vaat wasmachine; Tuingerichte woon kamer met eiken parketvloer en toegang tot de tuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achter zijde; Badkamer met douchehoek, wastafel en staand toilet. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling (1991), wasma- chine-/drogeraansl. en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. Azalealaan 39 Vraagprijs 319.000,- k.k. Algemeen: Aan de buitenrand van Boskoop gelegen 2/1 kap- woning welke is gesitueerd dicht aan het sierteeltgebied van Boskoop. Bwjr. ca. 1962, 204 m2 eigen grond en inhoud ca. 430 m3. De tuin (W) wordt doorkruist door een water loop, is netjes aangelegd en beschikt over een vrijstaand houten chalet. Op eigen terrein zijn 2 parkeerplaatsen. Indeling: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Meterkast; L-vor mige woonkamer met plavuizen vloer, gas(open)- haard en schuif pui; Open luxe keuken (1998) in L- vormige opstelling met inb.app.; Bijkeuken met uitstortgootsteen, c.v.-ketel (1998) en wasm.aansl. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer met houten planken (grenen) vloer, vaste schuifwandkast en deur naar balkon aan de achterzijde; Badkamer met ligbad, toilet, douchecabine, wastafelmeubel en vloerverwarming. 2e Verd.: Overloop met, boiler (1999) en wastafelmeubel; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer met vaste kast en dakkapel. [X? hl kA* ft.van t hof WMOWIS. té Van 't Hof Makelaardij: net even anders! I UXUV0.S. num bi *3-,

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 32