René moonS 1 m Gouwe Koerier Bruynzeel Keukens s TEEKENS n Spanplafonds vlak en strak gemonteerd, onderhoudsvrij en mooi voor jaren Piet Tromp Timmerwerken srhoud verbouw nieuwbouw S5 V) Molenaar Grandioze Apparatenactie! BAC Wonen en Slapen i q woninginrichting Meubel» Reparatie»Dienst Nieuwe romantiek Materialen Mix AANGEBODEN In één dag Waddinxveen (0182) 61 99 14 E EECEN E I AI I l l V.! W M J V. W. V Zeugstraat 52 Gouda Tel. (0182) 52 15 19/ (0182) 52 15 20 MEUBELSPUITINRICHTING D. PETERS Staringlaan 17F - Waddinxveen. Telefoon (0182) 61 88 04 OPENHUIS Vraagprijs 395.000,- k.k. O Hoge kortingen op merkapparatuur o.a. Miele Atag, Siemens e.a. bij aankoop van een keuken. w- *1 De nieuwe keuken: intiem functioneel ERKEND Te Huur in Boskoop Oost Voor de beste verzorging van at uw schilderwerk!! •(Foto; Artistic Art/Liesbeth van der Vis.) Huis&Stijl ANTIEK Laminaat Gordijnen Binnenzonwering KEUKENMONTAGE BADKAMERMONTAGE TIMMERBEDRIJF ARIE LAM tel. (0182) 63 32 22 fax (0182) 63 79 53 mobiel (06) 224 70 722 Voor meer informatie kunt u terecht in de unieke showroom van Silco: Zuidkade 230 in Waddinxveen. Tel. 0182-616878 of www.silco.nl - Loods 440 m2 met groot buitenterrein - Loods 190 m2 géén buitenterrein Tapijt Vinyl Parket WOENSDAG 19 FEBRUARI 2003 PAGINA 15 Inl. (06) 13 05 78 72 Na 17.00 uur (0172) 21 86 40 Kapellestraat 5 3421 CT Oudewater Telefoon (0348) 56 47 11 Fax (0348) 56 18 71 e-mail groeneharthuizen@wxs.nl homepage groeneharthuizen.nl hoefte van het moment krijgt de keuken steeds een andere indeling. Het meest bijzondere mobiele element komt van Imperial en is een Japanse te- pan-plaat. Met de verrijdbare plaats kan de specialistische thuiskok direct aan tafel of bui ten op het terras, net als in het Japanse restaurant, een com plete tepan-yaki-maaltijd berei den. Alpes kwam met een op klapbaar fornuis, waarbij steeds twee pitten opgeklapt kunnen worden om extra ruimte op het aanrecht te creeren. In na volging van de mobiele ele menten worden tafels, stoelen, banken en wandmeubelen steeds vaker ontworpen in de zelfde stijl als de keuken. Het benadrukt de centrale functie van de keuken en geeft een harmonische sfeer aan het huis. In een keuken die dat toe laat, kunnen deze in de keuken geplaatst worden waardoor de multifunctionaliteit optimaal tot zijn recht komt. In minder Wie kent het niet? Het gevoel nergens een dagje tijd te kunnen vin den om een plafond van een nieuwe lik verf te voorzien? Een verve lende en tijdrovende klus waarbij het hele huis al snel op z'n kop staat! Die problemen blijven u met een spanplafond bespaard. Een spanplafond heeft namelijk een heleboel voordelen: makkelijk schoon te maken, snel te monteren, vraagt geen onderhoud en is in vele vormen, maten en kleuren te leveren. Opvallend is het samenbren gen van verschillende materia len om de veelzijdigheid van de keuken te benadrukken. Strakke materialen die terug- BAC Wonen en Slapen - Dorpsstraat 145 - Zevenhuizen - Tel. (0180) 63 12 38 BAC Wonen en Slapen - Dorpsstraat 1 - Ms>erkapelle - Tel. (079) 593 14 21 info@bac-wonen.nl S ~o o O O 07 O P rt> Voor het overspuiten van uw keuken, slaapkamer of meubelen, in elke gewenste kleur. Óók voor het matten en biezen van uw stoelen. zaterdag 22 februari van 13.00 tot 16.00 uur elementen of accessoires voor de ‘personal touch’. Strak mini malistisch design is uit; combi neren naar persoonlijke voor keur is in. Mobiele keukenonderdelen onderstre pen het flexibele karakter van de keuken.Verrijdbare aanrech ten en prullenbakken maken het koken makkelijker en leven in de keuken aantrekkelijker. Links ruimte nodig om huis werk te maken? Dan gaat het aanrecht even rechts.Veel te snijden voor het wokken? Dan wordt het aanrecht verlengd en de prullenbak in de buurt gehaald. Al naar gelang de be grote ruimtes is het handig om een open keuken te bouwen met een ruime doorgang naar de eetkamer, waardoor wonen en leven ÈÈn geheel blijven. Of de keuken wordt in zijn geheel in de woonkamer geplaatst, waardoor de woonfunctie van de keuken nog centraler komt te staan. Het kamergedeelte van de keuken fungeert dan als dressoirkast met ruime schap pen voor boeken of mooi glas werk. Zo wordt de hele keu ken een meubel als weerspiegeling van de eigen persoonlijkheid. En voor klei nere woningen is het een uit gelezen manier om de ruimte optimaal te benutten. Tegenhanger van de hightech wandapparatuur en strakke materialen zijn de imtieme ele menten in de keuken. Natuurlijke materialen, warme kleuren, ouderwetse vitrinekas ten en tierelantijnen uit alle windstreken vrolijken de keu ken op en onderstrepen de woonfunctie. Ouderwetse houten kasten staan los in de keuken, terwijl werkbladen gestapeld worden. Gestapelde bladen creeren wa re schiereilanden, waarbij het tafelblad leunt op het keuken- blad, dat weer leunt op het aanrechtblad. Hierbij hebben niet alleen de materialen een warme uitstra ling, ook het stapelen geeft een intieme sfeer. En net als kook- of spoeleilanden zijn schierei landen een slimme, maar gezel lige, manier om de ruimte opti maal te benutten. Restaureren, Repareren en Spuiten van al uw meubelen Stofferen, matten en biezen van uw stoelen Coenecoop 348 Fax (0182) 61 88 43 2741 PM Waddinxveen Mobiel (06) 55 38 51 42 Telefoon (0182) 61 69 25 www.meubelreparatiedienstnl Met de spanplafonds zijn zeer veel variaties mogelijk. Zo kan men kie zen voor hoogglans, diverse motie ven als stucmotief, diverse kleuren als crème of gebroken wit. Daarnaast zijn er hoogteverschillen toe te pas sen. „In woonkamers met een open keuken bijvoorbeeld. Daar maken we vaak in de keuken een verlaagd plafond, dat geeft een speels effect", vertelt Jan Snijders. Maar ook een klassiek plafond met (sier)randen en het inbouwen van spotjes behoren tot de opties. Ook voor de echte cre- atievelingen is een spanplafond een uitdagende optie: het materiaal is tenslotte in ongewone vormen te krijgen. Materialen, indeling, inrichting en apparatuur weerspiegelen de multifunctionele rol van de keuken. Robuuste houten tafels laten zich gemakkelijk combi neren met high-tech materia len en apparatuur die niet on der doet voor een ruimtevaartschip. Romantische prullaria mogen terug de keu ken in, terwijl het koken steeds meer vanuit de wanden ge beurd. In het kloppend hart van het huis wordt gewoond Èn gewerkt. En omdat ieders hart uniek is, kan er lustig op los gefantaseerd worden met modulaire systemen en losse 'nr> e-mail: arielam.keukenmontage@planet.nl Na enkele jaren eindelijk de knoop doorgehakt; compleet nieuw interieur. Wat nog ontbreekt zijn de gordijnen. Gordijnen die een verlengde zijn van mijn interieur en dus ook van mijzelf. Dus ga ik naar de winkel, waar ze mij kennen, inspireren en adviseren. Daar waar ze weten waar ze over praten. De oplossing vonden we natuurlijk samen. Eindelijk weer helemaal thuis in mijn eigen -< huis Zin in een nieuwe kleur in uw interieur? Daar hoeft u de deur niet meer voor uit! Als centrum van het huis combineert de keuken intimi teit met functionaliteit. Het is de plaats waar kinderen hun huiswerk maken en vrienden een borrel drinken. Maar ook de plaats waar mannen en vrouwen, jong en oud, zich wijden aan hun grote liefhebberij en exquise ge rechten bereiden. waardoor barsten en scheuren zijn ontstaan. Een spanplafond wordt er vervolgens geheel recht gemonteerd en daarmee zijn alle nadelen van een oud plafond weer weggewerkt. Dat zelfde geldt voor nieuwbouwhuizen waarin het beton vaak ook niet hele maal glad is. Geen vet, schimmel of barsten meer Het materiaal leent zich voor elke ruimte in huis of bedrijf. Zeker is het een aanrader voor keukens en bad kamers. Een keuken is toch vaak een vettige ruimte. Dat laagje haal je met een doekje zo van het plafond in tegenstelling tot een gestuukt of geverfd exemplaar. „En met een spanplafond in je badkamer heb je nooit meer last van vochtplekken of schimmel en na een lekkage heb je geen schade". Silco heeft mede om die redenen ook plafonds gemon teerd in zwembaden en sportzalen. Het Waddinxveense bedrijf Silco heeft al meer dan tien jaar ervaring met de spanplafonds. Jan Snijders, adviseur bij Silco, legt uit wat een spanplafond nu eigenlijk is. „Het is een plafond van een hoogwaardige kunststof die we onder het bestaande plafond monteren. We spannen 'm koud voor en vervolgens met een heteluchtkanon wordt het materiaal warm nagespannen. Na het afkoelen is het plafond terug in de normale staat. Resultaat: een strak, vlak en verantwoord plafond dat voldoet aan alle eisen." Het monteren gaat een stuk sneller dan het schilderen van het bestaande plafond. „In de meeste gevallen wordt een spanplafond in één dag gemonteerd, gaat Jan Snijders ver der. „Daarnaast hoeven de bewoners niet het hele huis overhoop te halen voor de montage. Niks afdekken of rommel, wij komen 's ochtends en 's avonds zitten de mensen weer in een opgeknapt huis voor de televisie." Bel eens voor een afspraak, dan komen wij met onze stalencollectie graag bij u langs. Vervolgens maken we vrijblijvend een prijsopgave. U krijgt een deskundig advies èg de gelegenheid om thuis in alle rjtist uw keuze te maken. De vakmensen van Silco komen met de spanplafonds in zowel oude als nieuwbouwhuizen. In oude huizen is het plafond vaak scheefgezakt Uniek monumentaal PARTERRE-APPARTE MENT met souterrain, patiotuin (zw) en GARAGE, in het 19e eeuwse ged van de 14e eeuwse Ursu- lakapel en in het hartje van de stad Gewoon komen kijken naar de fraaie uitvoer ing van ruimte, sfeer, comfort en karakter Een heel bijzondere living (56 m2) met ruim 4 mtr. hoog plafond. 2 slaapk., logeerruimte, badk. en zonnige patiotuin. Meer info: www.groeneharthuizen.nl. U bent van harte welkom! Eerder bezichtigen kan natuurlijk ook Wonen met eigentijds comfort in een eeuwenoude ambiance! grijpen op de functionaliteit van de keuken worden gecom bineerd met zachtere materia len uit de natuur, die juist de intimiteit van de keuken weer spiegelen. Aan de functionele kant van het spectrum heeft het strakke roestvrijstaal aan aluminium inmiddels een seri euze concurrent gekregen. Het is harder en minder glad dus beter bestand tegen krassen en vetvlekken. Nieuw is de intre de van hoogglans, maar dan wel in warme kleuren, zoals bordeaux rood. Roestvrijstaal, aluminium en hoogglans laten zich moeiteloos combineren met hout, natuursteen en zelfs bamboe voor fronten, werkbla den, meubels en vloeren. Dikke houten bladen en fronten doen hun intrede voor een robuus te, natuurlijke uitstraling.Voor de romantische uitstraling ko men ook de houten vloeren weer terug. Planken en parket blijven lastig op de keukenvloer vanwege de naden. Een harde houtsoort, zoals eiken, is het meest geschikt. De stelpoten van de keuken moeten in dat geval op de on dervloer worden gezet waarna de houten vloerdelen onder het aan recht door gelegd wor den. Op deze manier kan het hout gewoon werken (uitzetten en krimpen), maar het effect van een eventuele zwevende vloer wordt daarmee teniet gedaan. Een goede afwerking is van we- zensbelang bij houten vloeren in de keuken. Lakken kan alleen als de vloer vastligt, anders verdient de vloer een stevige oliebewerking. Helemaal in opkomst en super- goedkoop zijn ook de meranti vloerplaten van tropisch hard hout. Dit zijn grote platte platen die •Hollands buffet antiek eiken, met ronde kastjes en facet geslepen spiegel op Queen Anne poten, prijs 565 Bellen onder nr 0900-900.90.69 code 67772 geldig t/m 3 maart (0,70 eur/min) •Hollandse spiegel, mooi, antiek, massief eiken, met geslepen glas, ca. 100 jaar oud, hxb 190 x 94 cm. prijs 335 Bellen onder nr. 0900- 900.90.69 code 03652 geldig t/m 3 maart (0,70 eur/min) •Duits stoommachientje, jaren 20, staand koperen keteltje met spiri tusbrander, hoogte 22 cm. vaste prijs 175 Bellen onder nr 0900- 900.90.69 code 68373 geldig t/m 3 maart (0,70 eur/min) •Duitse blikken, (Tipco) raceauto, opwindbaar, met chauffeur, lengte 50 cm, in smetteloze staat, alleen serieu ze verzamelaars. Bellen onder nr 0900-900.90.69 code 76314 geldig t/m 3 maart (0,70 eur/min) •Linnekast, antiek, geloogd, gre nen, 2 deurs, onderiade, met hang/leg gedeelte, prijs 250 Bellen onder nr 0900-900.90.69 code 84004 geldig t/m 3 maart (0,70 eur/min) vroeger slechts als ondervloer werden gebruikt. De platen worden eerst gebeitst en dan gelakt en geven een warme, knusse sfeer aan de ruimte. Vooral licht gebeitst hout, voor vloeren, wanden en bladen, is aan een ware opmars bezig. Ook natuurstenen worden weer volop gebruikt voor aan- rechtbladen en vloeren. Granito blijft populair en komt ook weer terug als spoelbak, waarbij het aanrechtblad met spoelbak uit ÈÈn stuk gegoten worden. Om toch de natuurlij ke uitstraling te realiseren maar tegelijk een zwevende, niet te zware of goedkopere vloer te leggen, kan ook wor den gekozen voor kunststof met een natuurlijke uitstraling. Laminaat, gegoten of linoleum vloeren bieden dan uitkomst. /j Schildersbedrijf m 7 Spanplafonds. Wereldwijd worden ze al dertig jaar in woningen en bedrijven aangebracht. Frankrijk is een voorloper op dit gebied, daar zijn woningen en bedrijven te vinden die voorzien zijn van spanplafonds. Maar ook in Por tugal en Spanje is het een populair plafond. Naast spanplafonds is Silco een specialist in (schuif)kastenwan- den, interieurbetimmeringen, hou ten plafonds en wanden, systeempla fonds, verlichting, scheidingswan den, kantoormeubilair, laminaat, marmofloor en deuren. Als ware Japanse tepan-kok kan met deze verrijdbare te- pan-plaat van Imperial direct aan tafel een complete te pan-yaki-maaltijd getoverd worden. De loungekeuken van Tulp is ontworpen als meubel voor in de woonkamer. Het ontwerp sluit naadloos aan bij de woonsfeer met haar warme kleurgebruik, luxe af werking en rijke houtsoort. Het kamergedeelte van de keuken fungeert als dressoirkast met ruime schappen voor boeken of mooi glaswerk. Tel.(0182) 551231 Mob.(06) 52014987 Fax:(0182)511239 (06)52014988 «ff» c "X

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 15