Lex Bijl wil met Olympia hogerop Twee turnsters van TOOS bij jong Oranje Polodames maken het Wubben wint laatste Dames Be Fair verliezen in Utrecht Jetske Wiersma schaatskampioen van Zuid-Holland zichzelf moeilijk crosscompetitie ’35e editie Inhalen voor WSE Handbalinstuif Rowah Kwiek raakt verder Uitslag sjoelers achterop Triplette competitie Jeu de boules ’Langs-de- Gouwe loop’ WADDINXVEEN - De 35e editie van de Langs-de-Gouwe loop vindt plaats op zondag 2 maart bij het Gouwebos Sport park, georganiseerd door S.C. Antilope. De runnersvereniging van Nationale Nederlanden heeft zich al gemeld met een delegatie van ongeveer 45 le den. Ook kan men weer met een combinatieteam deelne men aan het koppelklassement. In dit team zit een deelnemer aan de gratis kinderloop (I000 mar) en een deelnemer aan de overige lopen (3,6 km, 6,8 km en 10 km prestatie en wed strijd). x mi a WOENSDAG 19 FEBRUARI WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN a Jetske Wiersma. (Foto: PK) j De turnsters trainen nu twintig uur per week. (Foto: Liesbeth tekent dat hij zondag tegen ONA niet mee kan doen". OW uit Oostvoorne staat bovenaan. Is dat ook de beste ploeg? Lex Bijl: „Ik vind OW niet zo’n beste ploeg. Maar wel een ploeg waarin hard voor elkaar wordt gewerkt. OW speelt echt als een team. Neptunus speelt met ver scheidene voetballers, die in het betaalde voetbal actief zijn geweest zoals Nico Jalink, Eric Tammer en Romeo Wouden. Toch ben ik niet onder de in druk van Neptunus. Romeo Wouden maakte tegen ons (4- 4) met een omhaal een een schitterende goal, maar liet voor de rest niet veel bijzon ders zien". Er resten nog acht wedstrijden waarin Olympia nog acht wedstrijden. De Goudse club staat elf punten achter op koploper OW en zou alleen als alle wedstrijden worden gewonnen nog mee kunnen doen in de strijd om de bovenste plaats. Reëler is de kans op de derde periode- titel. Maar dan zal in de eerste plaats gewonnen moeten wor den van ONA. Bijl: „Als ieder een fit is winnen we van ONA". Een nacompetitie en eventueel promotie zou een mooie beloning zijn voor trai ner Willem Berckenkamp en vrije verdediger Ton Molenaar. Berckenkamp vertrekt na dit seizoen naar Sportlust’46 in Woerden, dat momenteel in de tweede klasse C, de afde ling van Jodan Boys, achter Vi tesse Delft op de tweede plaats staat. Molenaar heeft aangekondigd er na de com petitie een punt achter te zet ten. Opvolger van Bercken kamp is Frank Groenland, die momenteel als assistent-trai- ner fungeert. Bijl: „We maken tilope), veteranen: ILiesbeth Windhorst (SR), korte cross: IDanny Ringlever (Fortuna). Komende zaterdag 22 februari wordt vanaf I2 uur in Zeven huizen de Lions Rottemeren- loop gehouden. Op zondag 2 maart heeft in Waddinxveen de Langs de Gouweloop plaats. Een week later wordt in Alphen aan den Rijn de Twintig van Alphen ge lopen. Op zaterdag 15 maart staat de Plassenloop in Reeuwijk op het programma. het eerste elftal opgesteld. In de bekerwedstrijd tegen BVCB stond ik voor het eerst in de basis. Daarna ben ik er in gebleven". Lex Bijl, zoon van de vroegere Waddinxveen- en ONA-voet- ballerWim Bijl, begon met voetbal in de F’jes van de voetbalvereniging Be Fair in Waddinxveen. Hij zegt: „Ik heb tot en met mijn eerste jaar als B-junior bij Be Fair gevoet bald. Met Be Fair werden we onder leiding van trainer Mi chael Sip kampioen. Ook Ste fan van Wijk, die nu in het eerste speelt, maakte deel uit van het team. Daarna ben ik door Marco van Lochem, scout en tegenwoordig hoofd opleidingen van Excelsior en eveneens in Waddinxveen wo nend, bij Excelsior terecht ge komen. Bij Excelsior kwam ik in BI landelijk te spelen. Het eerste jaar was Aad Putters de trainer. Tegenwoordig is hij materiaalman bij Excelsior.Van Putters heb ik veel opgesto ken, vooral in het sneller spe len van de bal.Vervolgens kwam ik in Al terecht, dat wordt getraind door Marco van Lochem. Evenals in mijn eerste seizoen bij Excelsior, toen ik last had van een rug blessure, ben ik vaak gebles seerd geweest. In de voorbe reiding ging het goed, daarna heb ik veel niet meegedaan. Bij Excelsior speelde ik samen met Leroy Brank, die nu ook bij Olympia speelt, en Dennis Bakker. Hij is afkomstig van Groeneweg. Om in Rotterdam te kunnen trainen en voetbal len werden we met een busje opgehaald. Dat busje rijdt nu nog naar Waddinxveen want mijn broer Mike (I5) speelt in Excelsior Bl". Mike Bijl doet dat onder meer met Jeffrey Zwinkels, die van WSE afkom stig is. Mike Bijl is nog D-spe- ler, maar komt uit in de com petitie voor C-junioren. Vorig jaar moest Olympia de promotie naar de eerste klas se, waar al enkele seizoenen van wordt gedroomd, aan zich voorbij laten nadat lange tijd met het Noordwijkse SJC strijd was gevoerd om het kampioenschap in de tweede klasse. Ook dit seizoen gingen de Olympianen vlot van start. De uitwedstrijd tegen ONA werd met 3-I gewonnen. Lex Bijl, die in de zesde klas van het Coenecoop college zit: „De eerste drie wedstrijden hebben we gewonnen en haal den we negen punten. Daarna sloeg het om en lieten we punten liggen. Soms is er een gebrek aan werklust. De ene week winnen we met 0-4 bij UNIO in Oudewater, de ande re week verspelen we een I-3 voorsprong bij Hekelingen. Het werd daar na een onple zierige wedstrijd 3-3. Er vielen in totaal acht gele kaarten. Bij ons kreeg Gerzom van der Spek een rode kaart. Het be- Pr- WADDINXVEEN - Voor voetbalvereniging WSE is voor zondag 23 februari een inhaalwedstrijd tegen Nico- laas Boys vastgesteld. De wedstrijd in de Oranje- wijk begint om 14 uur. In de afdeling van Groeneweg wordt de wedstrijd Haast- recht-SMV/Hillegersberg ge speeld. Deze ontmoeting werd des tijds gestaakt. In de afdeling van Be Fair komt Rohda’76 in Bodegraven in actie tegen Schoonhoven. De overige clubs uit de Wad- dinxveense regio zijn vrij. Door de vrieskou afgelopen weekeinde konden Be Fair, Groeneweg,WSE en Wad dinxveen geen vervolg geven aan hun overwinningen van vorige week. Be Fair zegevier de met I -0 over Schoonho ven,WSE versloeg MMO met 2-3 en Groeneweg won met 2-0 van Haastrecht.Waddinx veen versloeg Aeolus met 3- 0. Zondag oefende WSE te gen derdeklasser Gouda en won met 2-4. Wedstrijd van de week: Be Fair-DOS (da mesvolleybal) kwartfinale be ker donderdag in sportzaal Groenswaard. Aanvang 21.00 uur. De voetbalstanden zijn: zater dag: derde klasse C: Soccer Boys 14-26, Siveo 14-26, Schoonhoven 13-24,WK 14- 24, BVCB 14-21, PSSC 14-20, Spirit 14-20, Bergambacht 14- 15, Floreant 14-14, Rohda’76 13- 12, FC Perkouw 14-11, Be Fair 14-10, vierde klasse A:AI- phia 14-27, Haz. Boys 14-26, Koudekerk 14-25, Kamerik 14- 24, LSW’70 14-22, Kagia 14-21, Moerkapelle 14-21, TAW 14-19, Sportief 14-18, Linschoten I4-I6.WSB 14- I l,Abbenes 14-2. Zondagvierde klasse A: DONK 14-32, Woerden 14- 29, Bodegraven 14-25, Flore ant 14-22, Nicolaas Boys 13- 19, NSV’46 14-18,WSE 13-17, Kickers 14-17, Bernar dus 14-16, MMO 13-14, GSV 13-13,Alphen 14-9, vierde klasse F: Duivesteyn 14-28, VOC 13-25, Dilettant 13-23, Swift Boys l4-2l,Alexand- ra’66 14-19, Moordrecht 14- IS.Antibarbari 14-17, SVS 14- 17, Groeneweg 14-16, SMV/Hillegersberg 13-15, Lekkerkerk 14-15, Haastrecht 13-12, vijfde klasse D: Kame rik 11-29, Stolwijk 10-23, Ommoord 12-23, Waddinx veen 9-14, Soccer Boys 11 - 14, RVC’33 12-12, Oudewater 11-12, Bergambacht 11-9, Ae olus 11-8, Gouderak 10-6. nu al kennis met de trainingen van Frank Groenland. Op dinsdagavond wordt gezamen lijk getraind. De ene keer train ik bij Frank, de andere keer bij Willem". deze afstandsresultaten vero verde zij de titel kampioen van Zuid-Holland. Tevens werd ge streden om de GTC wissel bo kaal die in voorgaande edities gewonnen werd door o.a. Ria Visser en Andrea Nuyt. Hier voor moest nog een extra 500 m. gereden worden. Ook deze afstand, en hiermee de bokaal, werd door Jetske gewonnen. Roosje Glasbeek eindigde in de middenmoot met drie PR’s. Zij reed de 100 m. in 13,29 sec., de 300 m. in 34,81 sec. en de 500 m. in 55,76 sec. Bauke Wiersma eindigde als hoogste pupil van zijn leeftijdscategorie (10/11 jaar) op de 18e plaats. WADDINXVEEN - De uitslag van de Waddinxveense sjoelers is als volgt: Klasse A: I. Kees Kuipers (1399 punten), 2. Wim Slingerland jr. (1390 punten) 3. Tine Lutgendorff (1356 pun ten). Klasse B: I .T. van Leeuwen (1341 punten). Klasse C: I. Bas Koppenaal (1239 punten). Klas se D: I.Simon den Oude (1156 punten). Klasse E: I. Gerrie Koppenaal (1056 punten) Door Bert Hertog WADDINXVEEN/GOUDA - „Olympia heeft dit seizoen onnodig veel punten ver speeld. Ik ben nog geen enkele ploeg tegen gekomen, die meer over meer voetbalkwali- teiten beschikt dan wij". Sa men met Leroy Brank is de in Waddinxveen woonachtige Lex Bijl in deze competitie nieuw in het eerste elftal van de footballclub Olympia. De Gouwenaars kenden een goe de competitiestart, maar lie pen later tegen een paar niet geplande nederlagen aan. In middels is Olympia, dat zon dagmiddag op eigen terrein de derby tegen ONA speelt, afge zakt naar het rechter rijtje. RechtermiddenvelderLex Bijl (18) en verdediger Leroy Brank speelden vorig seizoen nog in A-elftal van de eredivi sieclub Excelsior. Door bles sures miste Bijl veel wedstrij den en na afloop van het seizoen besloot de Waddinx- vener naar Olympia te verkas sen. „Olympia is de meest vooruit strevende vereniging. Bovendien was Willem Berc kenkamp daar trainer en dat sprak mij aan. Hoewel ik tweede jaars A-junior ben speelde ik mijn eerste wed strijd bij Olympia in het twee de elftal. Daarna in een toer nooi in Bodegraven werd ik in de vrijdagochtendtraining heb ben beide meisjes vrij gekregen van hun school. Bij de zondag- training zijn ze te gast met René Kleiweg bij Pro Patria aan, maar doorzettingsvermo gen en goed verzorgd spel zorgde ervoor dat de strijd weer snel gelijk op ging. Utrecht paste haar verdediging goed aan aan de Be Fair aanval en wist op het nippertje deze set naar zich toe te trekken. lijk zijn de meisjes voor het he le jaar 2003 geselecteerd. Ge durende dit jaar is er een aan tal centrale trainingen waar Tessa en Dianne aan deel moe ten nemen, tijdens deze trainin gen worden hun vorderingen genoteerd. Aan het eind van 2003 worden deze gegevens gebruikt om te bepalen of ze in de selectie mogen blijven. van der Vis.) In dé vierde set kreeg Be Fair geen grip meer op de wed strijd, onduidelijkheden onder ling en slechte passes lieten ook deze set verloren gaan. Donderdag 20 februari speelt Be Fair de kwartfinale van de bekercompetitie om 21.00 uur in Sporthal de Groens waard tegen Spits/ DOS Idat uitkomt in de derde divisie. PAGINA 21 sprong en was het leed eigen lijk al geschied. In de volgende perioden slaagden de Waddinx veense dames er wel weer in, in de wedstrijd te komen. In de tweede periode scoorde Natascha Baatje 5-2 en Sandra Berckenkamp bracht de stand halverwege op 6-3. Toen Karen Weerd begin derde periode 6-4 scoorde, dacht ie dereen dat De Gouwe het lek boven had, doch twee goals uit een overtalsituatie en een vier- meter bracht de thuisploeg weer op een royale 8-4 voor sprong. Sandra Berckenkamp scoorde met een fraaie boog 8- 5 en bracht begin vierde perio de de stand op 8-6 uit een overtal. Toen ZWV-Nereus halverwege op 9-6 (overtal) kwam, was het pleit beslecht. De doelpunten van Mirjam Overdam en Suzan Kaynar konden daar geen ande re wending meer aan geven. Eindstand 9-8. tra/Leen Roos/Toos Wubben 2- 2-22+; 2.Marco en Arnold Jans- sen/Hans van Woudenberg 2-2- I8+; 3.Roy Hulskamp/Stephan Tabben/Hans Cammeraat 2-2- I4+; 4.Norbert Schifferling/Nel Oudijk/Wim van Bockom Maas 2-I-I+; 5.Anneke en Bert Grootjens/Wim Hendriks 2-I- I-; De wedstrijden worden op de dinsdagavond gespeeld. Wie langs wil komen op de accom modatie om het spel te bekij ken, is welkom. te Zaandam. Vooraf wees niets erop dat de Waddinxveensen het hier al te moeilijk zouden krijgen, maar niets was minder waar. Het team liet zich in de eerste periode volledig over rompelen door ZWV-Nereus en kwam in de eerste periode al op een 5-1 achterstand. Uit eindelijk werd het 9-8 voor ZWV-Nereus. Periodestanden 5-I, I-2.2-2,2-3. Het was onbegrijpelijk hoe da mes I van de Z&PCVan Uden- De Gouwe zich in tijd van ze ven minuten de das om lieten doen. ZWV-Nereus kreeg, wel iswaar geholpen door beide scheidsrechters, alle vrijheid om genadeloos toe te slaan. Na 2-0 wist Brenda Hogenboom uit een overtal 2-I te scoren, doch ZWV-Nereus sloot de periode af met een 5-I voor- WADDINXVEEN - van Van Uden-De WADDINXVEEN/GOUDA - De vierde en laatste cross van de crosscompetitie Midden- Holland in Alphen aan den Rijn is gewonnen door Hans Wub ben. De atleet van AAV’36 liep de negen kilometer in een tijd van 36.33. Leon van Prooijen (AV’47) werd tweede in 38.26 gevolgd door Pascal van Noort (Leiden) in 39.01 en Jos Schin kel van het Schoonhovense Avantri in 39.20. Bij de dames werd de wedstrijd over 4500 meter gewonnen door Lies beth Windhorst (Sportclub Reeuwijk) in 22.35.7. Marja Hogenboom (Leiden) werd tweede in 22.55.4. De winnaar van de korte cross omver twee kilometer werd Danny Ringlever (Fortuna) in 8.40 en bij de veteranen werd de Bos koper Jan de Jong (AV’47) zes de de twee kilometer in 40.48. De eindstanden zijn: senioren: I. Hans Wubben (AAV’36), 2. Jos Schinkel (Avantri), 3. Jan Zijderlaan jr (Avantri), vetera nen: I.Jan de Jong (AV’47), da mes: I. Corina Krijgsman (An- Zoetermeer. Ze trainen daar in de zeer goed geoutilleerde turnhal van Pro Patria, met vrije oefeningsvloer, tumblingbaan en valkuil onder de diverse toestellen. Iets wat in de trai- ningslocatie van TOOS niet aanwezig is. Het afgelopen half jaar hebben ze ook extra trai ningen gevolgd bij Velocitas Gouda in de turnhal van DOS trainingen geweest en uiteinde- WADDINXVEEN - Voor het eerste seniorenteam van tafel tennisvereniging Kwiek is het, na de promotie in de najaars- competitie, afzien. In de promo tieklasse van de regionale afde ling Holland-West verloor Kwiek opnieuw. Ditmaal thuis tegen SNS-I uit Gorkum. Kwiek, dat met invaller Jurgen Reichard speelde had geen schijn van kans. Vanaf de eerste partij lukte het niet om grip te krijgen op de wedstrijd. Kees Vos won uitein delijk de laatste partij tegen v/d Wal in drie games, Wim van Wageningen en Reichard kwamen niet tot sco ren. Uitslag I-9. Kwiek-2 speelde, in de 2e klas se van de Goudse afdeling thuis teerd De der gingen op de invitatie in. De Koninklijke Nederlandse De Waddinxvener Lex Blij heeft zijn draai gevonden bij Olympia. Zondag wacht hem de derby tegen ONA. (Foto: Liesbeth van der Vis.) in Alphen a/d Rijn. Ook deze is goed geoutilleerd met de ver eiste turntoestellen. In januari hebben Tessa en Dianne samen met René Klei weg een trainingsweekend ge had met alle uitverkoren meis jes van de Oranje Jong Talent Selectie in Beekbergen. Daarbij zijn allerlei testen, proeven en De voorsprong van Be Fair werd op het laatste moment echter weggewerkt door Utrecht met een sterke servi- cebeurt, zij wonnen dan ook de set met 25-23. In de tweede set paste Van Maaren een aantal wissels toe WADDINXVEEN - Ondanks de winterse omstandigheden is voor de jeu de boulers op I I februari het wedstrijdseizoen begonnen. Gestart is met het clubkampioenschap triplette, 3 tegen 3, dit is een goede voor bereiding op de Nationale Competitie die op I3 april be gint. Aan het clubkampioen schap nemen 12 teams deel. De eerste twee wedstrijden zitten er inmiddels op en daarmee is de stand aan kop:^I.Jan Koois- waarna de speelsters duidelijk even de nieuwe opstelling moesten wennen. De stijgende lijn in deze set kon echter niet in winst wor den omgezet. In de derde set keek Be Fair al snel tegen een achterstand delijk weer jong talent te vin den om de huidige top turn- moeilijke ploeg, met onder andere de Waddinxveense en bij TOOS begonnen Verona van der Leur, in de komende jaren te kunnen opvolgen. Hierdoor zijn er lan- f WADDINXVEEN - Be Fair heeft afgelopen zaterdag geen punten kunnen pakken in Utrecht. Interim-coach Micha el van Maaren beschikte over 8 van de I0 speelsters. In de eerste set werd er goed en snel gespeeld, waarbij spelver- deelster Yvonne van Erk haar aanvalsters variërend liet aan vallen. Veelal blijken veel (regionale) toppers de ’langs-de-Gouw- loop’ te gebruiken als opwar mer voor het klassieker circuit welke begint met de '20 van Al phen’. Lokaal hoopt men dat Joost Blokland weer van de partij is die vorig jaar derde werd in een persoonlijke re cord van 31:43 min. Het par- coursrecord staat bij de heren op naam van Bert van Vlaande ren op 29.05 min, bij de dames op naam van Nadia Prest met 31.54 min. De premie voor het verbeteren van parcoursrecord is verhoogd van €50,- naar €l 00,-. Voor meer informatie: www.scantilope.nl.’ WADDINXVEEN - Jetske Wiersma van schaatsvereniging De Gouwe Streek heeft op zondag I6 februari het Zuid- Hollands kampioenschap voor pupillen gewonnen. Andere deelnemers van de Waddinx veense schaatsvereniging waren Bauke Wiersma en Roosje Glasbeek. Jetske Wiersma won alle afstanden op dit kampioen schap. Op de I00 meter reed zij zelfs een baanrecord en een algemeen clubrecord in I 1,64 sec. Op de 300 m. reed zij net geen PR en op de 500 m. reed ze met 46,49 sec. vierhonder- ste sec. boven haar op het NK in Groningen gereden PR. Met René Kleiweg en zeer zeker voor Tessa en Dianne komen we in aanraking met een niveau dat lange tijd niet binnen TOOS was geweest. Iedereen zal er hard aan moeten werken om dat niveau binnen TOOS te kunnen houden en proberen te verhogen. Tessa Gutker 9 jaar en uitko mend in klasse Pupil I en Dian ne Teunisse I I jaar en uitko mend in klasse Jeugd deden vorig jaar nog beiden mee in het niveau Nationale Wed strijdsport. gelijk tegen Gouda-2. De lent Selectie, Dianne en Tessa Nu ze geselecteerd waren voor broers Frank en Coen van der gingen op de invitatie in. de Oranje Jong Talent Selectie Laan wonnen beiden twee par- De Koninklijke Nederlandse moeten ze meedoen in het tijen en samen ook het dubbel. Gymnastiek Unie probeert lan- hoogste niveau in Nederland, won delijk weer jong talent te vin- de ’topsport’. Het aantal trai- in den om de huidige top turn- ningsuren werd omhoog ge schroefd van I0 per week, naar I7 en later naar 20 uur per week. Deze uren worden alle maal gedraaid onder de vlag van TOOS. Behalve de gecom- delijk diverse selecties geweest bineerde keurgroeptrainingen voor meisjes van 8 tot I2 jaar waarvoor circa 75 meisjes voor WADDINXVEEN - TOOS heeft sinds een half jaar twee turnsters in de Oranje Jong Ta lent Selectie zitten. Tessa Gut ker en Dianne Teunisse zijn sinds juni 2002 voor deze groep geselecteerd. Hoofdtrai ner van de keurgroep, René Kleiweg, ging in juni met zeven meiden naar een selectietrai- ning van de regio. Die training invaller Jurgen ging niet door, maar de meiden konden wel meedoen met de Oranje Jong Talent Selectietest. Drie van hen werden geselec- voor de Oranje Jong Ta lent Selectie, Dianne en Tessa WADDINXVEEN - Handbal vereniging ROWAH/SPACE houdt in de voorjaarsvakantie op 26 februari in sporthal de Dreef een handbalinstuif voor WADDINXVEEN - Dames I zowel jeugd als voor volwasse- van Van Uden-De Gouwe nen.Tal van trainers zijn die dag speelde afgelopen zaterdag uit aanwezig om een ieder kennis tegen ZWV-Nereus in De Slag te laten maken met de handbal sport en met Rowah.Tijden van de instuif: van 13.00 tot 15.00 uur. Rowah speelt met zeven teams mee in de Rotterdamse regio en heeft teams voor jongens en meisjes van iedere leeftijd. Het jongste team bestaat uit jon gens en meisjes van 6 en 7 jaar, waarbij het vooral om spelple- zier gaat. Oplopend in leeftijd tot aan de twee seniorenteams waar meer prestatiegericht ge speeld wordt. Ook voor senioren die de we kelijkse wedstrijd te belastend vinden, heeft Rowah een team. Rowah beschikt over zowel een heren als een dames recre antenteam dat mee speelt in de competitie, waarin eens in de 3 weken op een doordeweekse avond een wedstrijd gespeeld wordt. Bij deze teams staat lek ker ballen en veel gezelligheid voorop. Voor meer informatie: tel. 618437. Invaller Jacques Brand niet. Kwiek-3 speelde Schoonhoven een wedstrijd tegen Smash-2. Met 10-0 werd verloren, voor Ed Slappendel, Chris de Kogel en Jurgen Reichard een teleurstel lend resultaat in de tweede klasse. Winst was er voor Kwiek-7 (7- 3 tegen het Goudse Flamingo’s- de Oranje Jong Talent Selectie 5), Kwiek-8 (8-2 tegen het geselecteerd. Het is voor Goudse ISV-2), Kwiek-10 (3-7 TOOS de eerste keer dat meis- tegen het Ouderkerkse OTTV- jes zijn geselecteerd voor de' 4), Kwiek-11 (6-4 tegen Com- Oranje Jong Talent Selectie tyi- bat-5 uit Bleiswijk) en Kwiek- I2 (7-3 tegen het Goudse Vriendenschaar-20). van de dames op maandag, woensdag, donderdag en zater dag trainen Tessa en Dianne nog extra op vrijdagochtend, vrijdagavond en zondag. Voor n link O/1- der leiding van de huidige hoofdtrainer René Kleiweg. Zowel voor de vereniging, voor - tDi<qomvê/ [Streek M

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21