Waddinxveen r makelaardij n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als j e alles op I I 'o Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen 90 fi Si 4 Ja, wij willen graag dat er een makelaar langskomt voor een kostenloze prijsindicatie van ons huis, zonder enige verplichting. ,m/v Opmerkingen/bij zonderheden o Naam Adres Postcode/plaats Telefoon Een eigen huis is een spaarpot die elk jaar dikker wordt. Als u weet hoeveel er in zit, kunt u plannen maken. Zoals voor de overstap van een appartement naar een huis met een tuin. U kunt de overwaarde van uw huis ook benutten voor een Tweede hypotheek. Bijvoorbeeld voor een verbouwing, een nieuwe keuken of een mooie badkamer. De waarde van uw huis kan ook een 1 belangrijke rol spelen bij het regelen van een pensioenvoorziening, zodat u eer der kunt stoppen met werken. Maar voor alles geldt: u kunt pas echt plannen gaan maken als u weet hoeveel uw huidige huis nu waard is. U weet dat uw huis in waarde is gestegen, maar u weet niet hoeveel. Op die vraag geeft Van ’t Hof u snel een duidelijk antwoord - zonder kosten of verplichting! Bel snel of gebruik het Waarde Certificaat. Bel snel voor een afspraak: (0182) 618055, op maandag t/m zaterdag tijdens de kantooruren. Komt u dat niet uit, vul dan het Waarde Certificaat in en stuur het op. Wij nemen dan snel contact met u op voor het maken van afspraak. Zuidwijk 31 Vraagprijs 465.000,- k.k. Algemeen: Midden in het kwekerij gebied van Boskoop gelegen vrijstaande bungalow met inpandige garage. Bouwjaar ca. 1963,1325 m2 eigen grond en inhoud ca. 530 m3. De woning beschikt over een vrij gelegen tuin met par keervoorzieningen voor ca. 6 auto’s. Indeling: Entree/royale hal; Meterkast; Toiletruimte met staand toilet en fonteintje; Tuingerichte woon kamer (ca. 40 m2) met openhaard en toegang tot de tuin; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling: Bijkeuken met lavet en toegang tot de patio; Inpandige garage (ca. 6.00 x 5.48/3.18m) v.v. sta len kanteldeur met loopdeur en verwarming; Vanuit de hal is er toegang tot de tweede hal; 2 Slaapkamers aan de voorzijde (resp. ca. 3.63 x 2.68m en 3.76 x 2.46m) beide met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde (resp. ca. 4.02 x 3.03m en 3.03 x 2.01m) waarvan één met vaste kast; Badkamer met ligbad, vaste wastafel, staand toilet en vloerverwarming. Bijzonderheden: In ca. 1980 is het pand geheel v.v. hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Oplevering in overleg, maar kan per direct. Sparrengaarde 23 Vraagprijs 219.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk, welke zeer centraal gelegen is t.o.v. scholen, openbaar vervoer, N.S.-station (2 minuten) en het "Gouwebos", is deze royale eengezinswo ning gelegen. Bouwjaar 1978, circa 400 m3 inhoud en 124 m2 eigen grond. Deze woning beschikt over een achtertuin (O) met vrijstaande berging. Indeling: Entree/hal met meterkast, toilet met fonteintje; L- vormige woonka mer met zitkamer aan de tuinzijde, houtkachel/open haardaansluiting, plavuizenvloer en trapkast; Aan de voor zijde bevindt zich de eetkamer, welke aansluit op de L-vor- mige open keuken met inb.app.: vaatwasser, koelkast, RVS- schouw en gaskookplaat. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaap kamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer (1997) met wastafel, hangend closet, doucheca bine, ligbad en vloerverwarming. 2e Verd.: Ruime voorzol der met dakkapel, aansl. wasapparatuur, kast voor c.v.- ketel (1992); Bergvliering; 1 Zolderslaapkamer met dakka pel aan de voorzijde. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Onderweg 31 Vraagprijs 176.000,- k.k. Algemeen: Leuke, knusse halfvrij staande woning met vrij staande stenen garage met schuur en bijkeuken en voor- en achtertuin. Bouwjaar circa 1920, 154 m2 eigen grond en inhoud circa 270 m3 (woning) en 95 m3 (garage/schuur/bij- keuken). Indeling: Gang; Woonkamer met meterkast en open spil- trap v.v. hardhouten treden; Open woon keuken met L-vor- mige kunststof keukeninrichting (geplaatst in 1995) en inbouwappara- tuur: koel-/vries- combinatie, RVS gaskookplaat (ATAG) en vlak- scherm; De keuken is tevens v.v. een carrousel, massief houten vloer en deur naar de achtertuin. Houten aan bouw: Badkamer met douche en vaste wastafel; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop: 1 Voorslaapkamer met dak kapel aan de voorzijde (geplaatst circa eind 1994), zijraam en vaste kastenwand; 2 Achterslaapkamers met dakkapel over nagenoeg de gehele breedte aan de achterzijde. Bijzonderheden: Deze ruime woning is ideaal voor grotere gezinnen. Oplevering is medio augustus 2003. prijsindicatie van uw woning. Dat kost u niets en het geeft geen enkele verplichting. Wij zien dat namelijk als een serviceverlening, die past bij onze klant gerichte werkwijze als actieve en moderne makelaar. Met zo’n prijsindicatie weet u dus globaal hoeveel uw huidige huis waard is en kunt u gericht gaan plannen. Overigens: u kunt onze bezoekende makelaar ook om advies vragen over alle zaken die met huizen, hypotheken en verze keringen te maken hebben. En alweer zonder kosten en zonder enige verplichting! Stuurt u het ingevulde Waarde Certificaat in een gesloten envelop aan Van 't Hof Makelaardij B.V., Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen of Van 't Hof Makelaardij B.V., Zijde 64, 2771 EP Boskoop. Bijzonderheden: De woning is gelegen in een landelijke omgeving nabij de Dorpstraat. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is grotendeels v.v. dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Snelle prijsindicatie zonder kosten! Als u even contact met ons opneemt, komt er snel een makelaar bij u langs voor een Schuberthof 5 Vraagprijs 197.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk nabij winkels en scholen gelegen eengezinswoning met voortuin en achter tuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging. Bouwjaar 1968, 155 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/hal: Meterkast; Toilet met fonteintje; Trapkast; Doorzonwoonkamer met plavuizenvloer, open haard, schuifpui naar de achter tuin en zonne scherm; Open keu ken met schuifpui naar de achter tuin en L-vormige keukenopstelling (1995) v.v. koel kast, combimagne tron, vaatwasmachine, gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap en close-in boiler (2001). Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad met spat- scherm, toilet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voor zijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met keukenblok, wasmachineaansluiting, c.v. combi opstelling en Velux dakvenster: Werkkamer/bergkamer met Velux dakvenster; Royale zolderslaapkamer met dak kapellen aan de voor- en achterzijde. i I Pb T/ Van 't Hof Makelaardij: net even anders! ■_van ’t hof 'SF 54

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24