DOS slaat Be Fair uit bekerstrijd Elke ochtend... Prima resultaten bondsteams polo Wisselend succes Korbisteams Eerste plaatsingswedstrijd voor NK turnen Hillegers derde op Gewest Kampioenschap Flyers Heren I verslaat koploper Leerdam Beginnerwedstrijd Rolling ‘90 Beperkt verkeer mogelijk door Langs-de-Gouwe loop WADDINXVEEN - In verband met de 35e ’Langs-de-Gouwe- loop’ op 2 maart, zijn in de vol gende straten geen of zeer be perkt verkeer mogelijk: Noordkade vanuit richting Bo skoop, Staringlaan, Bosboom Toussaintsingel(noordzijde), Olj WSE snel op Winterclub- Verlies voor Kwiek Stand van Naturistisch zwemuur wordt druk bezocht Matige vangst HSW Heikoop derde in Lionsloop ZEVENHUIZEN - De veertien de Lions Rottemerenloop in Zevenhuizen is gewonnen door Kees van der Zanden uit Poel dijk. De 48-jarige Westlander had voor de 21 kilometer een tijd van 1.22.38 nodig. Op de tweede plaats eindigde Marco Medendorp (De Kieviten) in voorsprong Reserveschakers Waddinxveen bij de wal op? competitie jeu de boules WADDINXVEEN - In de win- terclubcompetitie jeu de bou les, waar in teams van zes per sonen in totaal 9 partijen per wedstrijd tegen elkaar uitko men in de spelvormen, triplet- te, doublette en tête a tête, blijft het goed gaan met het eerste team van Waddinxveen. Na vijf van de zeven wedstrijd dagen heeft dit team alles ge wonnen en voert daarmee de ranglijst aan. Waddinxveen 2 wist de opgaande lijn vast te houden en won haar tweede wedstrijd en steeg daarmee Junioren 3, Jongens Aspiranten van de zevende naar de vijfde I, Meisjes Kadetten I en Jon- plaats. Met nog twee wedstrij- gens Mini’s I de jLX sjoelen Rijn en Gouwe Heren I tegen Katwijk 2 5-3-1 I6+; 3.Gouda-2 5-3- PAGINA 23 WOENSDAG 26 FEBRUARI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Naam: Adres: Postcode: Plaats: WADDINXVEEN - Hengel- woonwijk tussen de Staringlaan X 1 K W5HH Tel.: (voor controle op de bezorging) Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. 119-775 punten. Klasse D: I. Marius Kersbergen 109-620 punten. Klasse E: I. Gerrie Koppenaal 99-912 punten. Heren I begon een beetje aar zelend aan de wedstrijd. Men onder druk gezet en vooral door het snelle spel van de gas theren kwamen de bezoekers er niet meer aan te pas. Ook het scoren aan Flyers kant was goed verzorgd en dat geeft ver trouwen voor de toekomst.Via 26-15 en 25-16 kwam er een duidelijke overwinning op het bord. Uitslag 82-63. Topscoor- der:Wim Koole met 17 punten. stond tegen DOS uit EvaTuik, Yvonne van Erk, Christa van der Starre, Marion van Wil gen, Jacquelien van der Ruit, Sandra van den Bergjolanda sprong Dianne voor het eerst ’schroefsalto’ maar ook hier een paar mislukkingen. Met een totaalscore van 19.65 eindigde Dianne op de 24e plaats. Claassen, Angela Hunink en Monique Swets. Inmiddels is bij Be Fair de inschrijving geo pend voor het jaarlijkse KCW/Be Fair bedrijfsvolley- baltoernooi. Dit toernooi be gint op 26 maart en er wordt ook op de vier woensdagen in gewonnen, twee verloren twee gelijke spellen. In de laatste ronde komt er nog een uitwed strijd tegen het tweede van Nieu- werkerk aan den IJssel. Zelfs bij een overwinning in die wedstrijd is het tweede nog niet absoluut veilig, maar de waarschijnlijkheid is dan wel groot. Het eerste is door een nederlaag tegen Nieu- werkerk aan den IJssel I elke kans op een kampioenschap kwijt Er komen nog twee wed strijden, thuis tegen de reserves Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Dit aspirantenteam dat op het hoogste niveau uitkomt in de hoofdklasse versloeg in sport hal de Dreef de gedoodverfde van Groenoord en uit tegen de reserves van Messemaker 1847. Op het ogenblik staat het eerste op een vijfde plaats en in deze af deling zou dat nog degradatie kunnen opleveren. Het derde staat met vier gewonnen wed strijden en een verloren op de eerste plaats, maar moet nog te gen het vierde van RSR Ivoren To ren, dat evenveel wedstrijdpunten heeft. Dat kan de beslissende wedstrijd voor het kampioen schap zijn. In het bekertoernooi is men aan de kwartfinale toe. In de interne competitie speelde Mark van Putten de opening met zwart tegen Hans van Woudenberg be ter, maar de partij als geheel min der goed. Hans won verrassend. Erik Hennink kreeg zo te zien een gewonnen eindspel tegen Ar jan, maar liet hem met remise het hardloopteam van Nationa le Nederlanden met ruim 50 lo pers. Ook dit jaar is er een gra tis Kidsrun over 1000 meter en een koppelklassement. Een lo per aan de lOkm loop en een kind dat aan de Kidsrun deel neemt, kunnen samen een ’kop pel’ vormen. Voor meer infor matie: www.scantilope.nl Door Bert Hertog WADDINXVEEN - De volley- balvrouwen van Keukencen- trum/Be Fair deden in de be kerwedstrijd tegen Spits/DOS hun uiterste best, maar kon den niet verhinderen dat de Schoonhovensen na een 0-3 overwinning naar de halve fi nale over gingen. DOS speelt in de derde divisie, hoger dus dan Be Fair dat in de promo tieklasse uitkomt.Toch was aanvankelijk van het klassever- schil niet veel te merken. Be Fair gaf l goed partij, in de derde set bleek dat de Schoonhoven- se volleybalsters over meer aanvalskracht beschik ten: 20-25,21-25 en 21-25. Be Fair draait de laatste we ken in de competitie wat min der. Dat was aanleiding om trainer/coach Erik de Ridder te vervangen. Hij traint nu de mannen bij Be Fair, de training en coaching van de vrouwen wordt gedaan door eerste mannenteamspeler Michael van Maaren. De laatste had twee wijzigingen doorge- april gespeeld. Vorig jaar nam een recordaantal van zeventig bedrijven met teams aan het volleybaltoernooi in de sport zaal Groenswaard deel. Teams kunnen zich aanmelden bij HenkWubben tel. 0182- 611493. ontsnappen.Wim Hennink kwam niet door de Franse verdediging van Eduard Philipse heen: remise. Wim van Os bereikte een gunstig eindspel tegen Ton van Nieuker- ke, maar accepteerde remise met nog twee minuten op de klokjan Muit kwam niet door de verdedi ging van Ryan den Drijver heen en berustte in remise in een gelij ke stelling. Ton Kuiper kreeg vroeg op de avond medewerking van Albert Prins en won. Henk Erkelens en Jaap Smit meenden, een spannend gevecht tegemoet te gaan, maar op de tiende zet verslikte Henk zich en daarvan was geen herstel meer. Hans van Offeren was dit maal heel tevre den met remise tegen neef Dirk. Stand aan de kop (geschat): I. WHennink, 2. E.Hennink, 3. M.van Putten. wedstrijd over te houden: er werd met 17-17 gelijk ge speeld. Korbis 3 verloor teleur- van het laag hoven de set bekwam af daar bij geholpen door enkele sto rende fouten aan de kant van Be Fair; 21-25. Zou Be Fair, zo vroeg het handjevol publiek in de sport zaal Groenswaard zich af nog tot een setwinst komen. Ook "nu ging de wedstrijd vrijwel gelijk op, Be Fair werd zeker niet weggespeeld. DOS nam wel de leiding, maar door punten van Angela Hunink, goed blokken van Jacquelien van der Ruit en slimme balle tjes van Yvonne van Erk hield de Waddinxveense ploeg de kans op een setzege. Na een time out van Van Maaren bij de stand 19-21 gaf het beuk- werk van de linkeraanvalster van DOS de doorslag: 21 -25. Na het verlies richt Keuken- centrum/Be Fair zich weer op de competitie. Coach Van Maaren: „Belangrijk is dat we in de komende weken veilig komen, dat we in het linker rijtje komen te staan. Het is een jong team dat nog verder kan doorgroeien. De komende weken laten we al vast enkele speelsters uit de junioren mee trainen. Zij worden voor het senioren volleybal klaar gestoomd. Is het niet voor volgend seizoen, dan is het voor het seizoen daarna". De selectie van Be Fair be- kampioen Die Haghe Cl met 5-4. Bij de overige jeugdwed strijden speelde de Al net als vorige week met 13-13 gelijk. Ditmaal was het lager geklas seerde Albatros de tegenstan der en deze wedstrijd had de Al dan ook moeten en kunnen winnen. Ook de A2 deed geen goede zaken. Het verspeelde min of meer het kampioen schap door onnodig van Trek vogels te verliezen: 11-12. Het zelfde verhaal gaat op voor de BI. Concurrent TOP was met 13-9 te sterk voor de B-junio- ren, zodat de titel nu wel erg ver weg is. Twee andere B- teams wonnen hun wedstrijd wel. De B2 overrompelde NIO met 10-1 en de B3 versloeg de Regenboog simpel met 4-11. Verder waren er overwinnin gen voor de C3. De C4, de D2, de E2 en de F2. voorsprong op drie achtervol gers, dat veranderde na de zes de ronde toen vijf spelers op 7 punten stonden. Hillegers had wel het beste moyenne dus stond hij nog steeds bovenaan. In de eerste twee partijen van de laatste ronde verloren twee medekoplopers hun partij zo dat het er rooskleurig uit zag. In de afsluitende partijen leek er ook geen vuiltje aan de lucht. De Jong stond op grote achterstand en Hillegers stond WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van tafeltennis vereniging Kwiek heeft op nieuw verloren. In de promotieklasse van de re gionale afdeling Holland-West verloor Kwiek ditmaal van het Rijswijkse Steeds Hoger/TSB-2. Het werd 2-8, Ronald Verboon won een partij en, samen met Wim van Wageningen, het dub bel, Kees Vos scoorde niet. Kwiek-2 verloor, in de 2e klas se prom, van de Goudse afde ling, thuis met 1-9 van het Schoonhovense Smash-3. Al leen Frank van der Laan wist te scoren, Coen van der Laan en Marco Brookman wonnen niet. Kwiek-3 won, in klasse 2-degr., met ruime cijfers van het Haas trechtse TOP-4. Paul van der Hart en Rob Kappé bleven on- geslagen, Jacques Brand won twee keer en, samen met Rob Kappé, het dubbel. Uitslag 9-1 Winst was er ook voor Kwiek- 6 (8-2 tegen het Nieuwkoopse TTVN-5), Kwiek-7 (6-4 tegen het Ouderkerkse OTTV-2), Kwiek-9 (6-4 tegen TTVN-7), Kwiek-10 (8-2 tegen TZM-3 uit Moerkapelle) en Kwiek-11 (9-1 tegen het Goudse Flamingo’s- 9). In het niveau Pupil I draaide Tessa een redelijke wedstrijd maar had een aantal mislukkin gen op Balk. Ook op Brug liet ze een redelijke oefening zien maar viel ze er met de ‘zolen- draai’ af. Het onderdeel Vloer ging goed maar mist ze nog een aantal on derdelen voor een hoge uit gangswaarde en op het laatste toestel Sprong wist Tessa een hoge score van 8.70 te behalen. Met een totaalscore van 23.317 werd Tessa 25e. In het niveau Jeugd draaide Dianne haar eerste wedstrijd in de klasse Topsport. Ook Dianne draaide een redelijke wedstrijd maar had op Balk een aantal mislukkingen. Brug ging redelijk met ’Losom tot handstand’ maar viel er daarna af. Voor Sprong kreeg ze voor haar ’overslag’ een 6.35. Op het laatste onderdeel Vloer Cheaska een 5e plaats waar door ze in de combinatie op de 3e plaats uitkwam. Er was nog een groep de be ginners B2, deze deelnemers reden allen een kür. Martijn Robbemond kwam voor de tweede keer dit seizoen op de eerste plaats. De heren kregen afgelopen za terdag de kans om zich te re vancheren voor het verlies in de uitwedstrijd tegen hekken sluiter Katwijk. De ploeg van ex-Gouwecoach Hugo Boon- stoppel. De Waddinxveners wa ren gewaarschuwd, vorige week won Katwijk knap van koploper en de Bosboom Tousaintsingel zijn alleen via de Herman He- ijermanslaan te bereiken. Aan de loop nemen zo’n 300 lopers deel. Zij kunnen kiezen voor de 3,6,6,8 of de 10 km. De start is om 13.30. Na-lnschrij- ving is mogelijk op de dag zelf tot 12.45. Onder de voorin schrijvingen bevindt zich ook voor tegen concurrent Berg man. Echter in de achtste beurt sloeg het noodlot toe. Bergman kreeg door een arbitrale dwa ling een carambole cadeau en kwam zo langszij. In de volgen de beurt was Hillegers nog zo confuus dat hij met de verkeer de bal afstootte. De tegenstan der profiteerde optimaal en kwam via een leuke serie ruim op voorsprong.Toen hij later in de partij nogmaals, weer door een foute beslissing van de ar- Chelsie goed af (3e) waardoor ze in de combinatie op een derde plaats terecht kwam. Bij beginners B2 was Rolling90 weer succesvol. Figuren: Deni se Koorevaar (2e) en Cheaska v.d.Poel (3e) stonden op het podium. Bij het vrijtijden behaalde biter, benadeeld werd was het verzet van Paul gebroken. Na 19 beurten was de stand 40-27 voor Bergman, die de kopposi tie overnam. De partij op het andere biljart kreeg een onver wachte wending en wist De Jong alsnog de volle winst te grijpen en het kampioenschap, met als gevolg dat hij doorgaat naar het NK in Arnhem. Paul Hillegers eindigde op de derde plaats met een moyenne van 1.81. strijd was nog van alles moge lijk. In de derde periode leek het erop dat de Gouweheren meer grip op de wedstrijd kre gen. Keeper Erik van Beek pa- thuiswedstrijd tegen Maassluis I winnen, liefst met tamelijk grote cijfers. Dat laatste viel niet mee, maar een overtuigende overwin- Uit het duel pakte het team van trainer Anton Heiden twee be langrijke punten door met 10-8 te winnen. Ook heren 2 deed nipte overwinning vaster goede zaken door in Alphen a/d Rijn tegen AZC-Sprey Hout 4 met 5-6 de winst te pakken. Dames 2 blijft het goed doen in de eerste klasse. Zij wonnen in Oosterhout met 3-9 van De Warande IDames I speelt ko- voerd. Monique Swets speelde werkte de ploeg uit Schoon- op de plaats van Christa van der Starre, Sandra van den Berg, middenaanvalster, begon aan de buitenkant. Na afloop was Van Maaren tevreden over het spel zoals dat was gelopen. Merel de Best was geblesseerd. Van Maaren zei: „Be Fair heeft goed gespeeld, alleen was DOS net iets be ter. In de eerste set werden onnodig fouten gemaakt, die -hadden we kunnen winnen. Jammer dat de blokke- ring nog niet goed was". I In de eer- J? ste set ging de strijd ge- F lijk tot 12-12. Daarna liep DOS weg van Be Fair, dat echter goed terug kwam tot 20-20.Vervolgens trok DOS binnen het kwar tier de set naar zich toe. In de tweede set nam Be Fair tot viermaal toe een voor sprong, onder meer door een mooie klap van Sandra van den Berg. DOS kwam steeds goed te rug. Eerst tot 7-7, vervolgens tot I l-l I en 14-14 en daarna tot 18-18. Na een time-out reerde een aantal zeer fraaie schoten, Remko Overdam en Peter Bergenhenegouwen scoorden een 6-4 voorsprong ning kwam er wel: vier partijen die later uitgebouwd werd naar gewonnen, twee verloren en een 10-6 door Mark Mommers, Marc Faber en Remko Over dam. De wedstrijd was ge speeld. Uiteindelijk werden de Waddinxveense heren met 10- 8 de terechte overwinnaar. 1.23.51. De Moordrechtenaar Maurits Heikoop werd derde in 1.23.52. Eerste vrouw was Ma thilde Nybakker van llion uit Zoetermeer in 1.44.36. De wedstrijd over vijf kilometer werd gewonnen door Rien van Vliet (Nieuwerkerk aan den IJs sel) in 19 min. 52 sec. voor Gerard van den Bovenkamp (PK) in 19.58. Op de tien kilo meter toonde Antal Amptmeier uit Rotterdam zich het snelst in 34.21. Bert Koster van het Bo- skoopse AV’47 werd tweede in 35.58 en Maarten van Erkel (Nieuwerkerk aan den IJssel) derde in 36.13. Er kwamen in totaal 189 lopers aan de start. Het startschot werd gegeven door burgemeester J. Westen dorp van Zevenhuizen-Moer- kapelle. Komende zondag heeft de Langs de Gouweloop in Waddinxveen plaats. De start is om 13.30 uur op de atletiek baan van SC Antilope. WADDINXVEEN - Alleen Kor bis I kende afgelopen zaterdag een rustdag. De overige senio renteams kwamen wel in actie. Alleen Korbis 2 slaagde er te gen Trekvogels 3 (uit Rotter- Flyers Dames I wacht nog dam) in om een punt aan de steeds op de eerste overwin ning. Flyers speelt in een poule, waar iedereen van iedereen kan winnen, maar voor Flyers geldt, stellend met 13-9 dat het team dan wel compleet geklasseerde IJsselvogels 4 (uit moet zijn. In den Haag tegen Jumpers was dit niet het geval. Flyers miste een paar basis speelsters en dat kwam de WADDINXVEEN - De voet balclub WSE stond in de in haalwedstrijd tegen het zwak ke Nicolaas Boys snel op een 3-0 voorsprong door doelpun ten van Tobias Wolfgram en Hishe Berhane (2). In de twee de helft verkleinde Ferry Len- ting de achterstand, maar het laatste woord was aan WSE dat voor twee doelpunten van Guido Hack de eindstand op 5-1 bracht. In dezelfde afdeling verloor GSV op eigen veld met 0-1 van MMO. Be Fair kwam niet binnen de lijnen. Zaterdag wacht de Waddinx veners het lastige duel met FC Perkouw. Ron van Tol is door een blessure, opgelopen tij dens de training, voor drie we ken uitgeschakeld. Het mee doen van Wim van der Starre is onzeker. Johan Scheuierman en Raymond Schijff zijn op wintersport. Het programma voor zaterdag I maart is: Be Fair-FC Perkouw, Kamerik- Moerkapelle, zondag 2 maart: WSE-Bernardus, Groeneweg- Dilettant, Oudewater-Wad- dinxveen. Alliance. Ruimte voor onder schatting was er duidelijk niet voor de ploeg. Beide ploegen gingen vanaf het begin voor de overwinning, het geen een fanatieke wedstrijd opleverde van begin tot eind.Ja- co de Jong opende de score in de eerste periode met twee af standschoten in de overtal-situ- aties. Met een 2-1 voorsprong gingen de heren de tweede pe riode in, waarin beide ploegen nog steeds zeer aan elkaar ge waagd waren. Met een 4-4 tus senstand halverwege de wed- Moordrecht). Ook Korbis 4 bleef aan de verkeerde kant van de score tegen Nieuwerkerk 6: 11-12. Koploper PKC 10 (uit wedstrijd niet ten goede.Verde- Papendrecht) was met 11 -18 te digend klopte het nog wel, maar sterk voor Korbis 5. aanvallend kon men geen pot- De meest in het oog springen- ten breken. Jumpers bepaalde de prestatie van het weekend de gang van zaken en via 12-8, werd geleverd door Korbis CI 12-8, 13-6 en 15-4 konden de Waddinxveense dames met een 52-26 nederlaag huiswaarts ke ren. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe”. MOERKAPELLE - Paul Hille gers van biljartvereniging Moerkapelle veroverde een derde plaats op het kampioen schap van Zuid-Holland in de 4e klasse bandstoten. Hillegers begon op vrijdag met verlies en vervolgde met een winstpartij in 17 beurten. Op zaterdag won hij twee partijen, gevolgd door een gelijkspel. Als lijstaan voerder begon Hillegers aan de afsluitende zondag. Samen met Verhoef had hij twee punten WADDINXVEEN - WSV 2 had op donderdag 20 februari een kans om wat uit de degradatiezo ne te komen. Dan moest het de den te gaan is de stand aan kop: I .Waddinxveen-1 (Fred, Rob en Ron van Dijken/Elly had geen idee hoe sterk koplo- Nieuwland/ Andries Roos/Wout Versluis 5-5-I79+; 2.Gouda-l 5-4-l60+;3.Gouda- I 16+. De eerstvolgende wed strijd in deze cyclus is op zaterdag I maart. WADDINXVEEN - Flyers He ren I deed goede zaken door de ongeslagen koploper Leer dam te verslaan. Een incom pleet Dames I had geen kans in Den Haag tegen Jumpers.Winst was er voor Jongens Kadetten I en Dames 2. Verloren werd er door Heren 2, Heren 4,Jongens De volleybalvrouwen van Be Fair (donkere broek) gaven DOS goed partijmaar ver loren toch met 0-3 van de Schoonhovensen. (Foto: Liesbeth van der Vis.) MOERKAPELLE - Rolschaats- vereniging Rolling‘90 hield een beginnerswedstrijd in Op Moer. De jongste deelnemers waren deze dag de Beginners A. Bij het figuren wisten Chel- sie Rupke (2e) en Nicky Boer(3e) het podium te beha len. Ook het vrijtijden ging ZEVENHUIZEN - De NPN or- Alb.Thymlaan,Wilgenlaantje. De ganiseert iedere zaterdag van 16.30 uur tot 18.00 uur natu ristisch zwemmen in het zwem bad de Koornmolen. Wekelijks komen 70 tot 80 mensen zwemmen. Na de verbouwing van het zwembad zijn de entree en de kleedkamers veel ruimer geworden. Ook de temperatuur van het water is aangenaam warm. Vrijblijvend kennismaken is mo gelijk. Voor meer informatie: ht- tp//www. nfn.nl/puur_natuur. mende donderdag de wedstrijd tegen Polar Bears in De Sniep. per Leerdam zou spelen. De eerste paar minuten waren voor de bezoekers, maar na een minuut of zes zagen de Wad dinxveners wel mogelijkheden om een goed resultaat te boe ken en namen het initiatief. De eerste periode werd afgesloten met 18-15. In de tweede perio de vocht Leerdam zich knap te rug en pakte deze periode met 13-17. In de derde en vierde pe riode was het alleen nog maar Flyers dat de toon zette. Met sportvereniging Waddinxveen goed basketball werd Leerdam (HSW) viste afgelopen zater dag met twaalf deelnemers de elfde winterwedstrijd in het Amsterdam-Rijnkanaal bij Breukelen. Ondanks een kou de start werden - naarmate de WADDINXVEEN - Afgelopen wedstrijd vorderde - door zaterdag speelde heren I van sommige vissers leuke vang- Van Uden-De Gouwe thuis in sten gedaan. Gouwebad De Sniep tegen me- Bij elkaar werd 13.250 gr dedegradatiekandidaat Katwijk, voornamelijk bliek en brasem gevangen. Een aantal vissers bleef zonder vis. Rob Jenner nestelde zich met een aan kop. De uitslag was: I. Rob Jenner 3.780 gr, 2. Frans van Steende ren 3.680 gr, 3. Herman Kraan 1.940 gr. WADDINXVEEN - De stand WADDINXVEEN-TOOS reis- van de Waddinxveense sjoe- de afgelopen zondag 23 febru- lers is als volgt: Klasse A: I. ari af naar Bergen op Zoom Kees Kuipers 136-675 punten, voor de eerste plaatsingswed- 2. André van Gemeren 135- strijd voor het NK turnen. 983 punten. 3.Wim Slingerland Turnsters Tessa Gutker en jr. 135-613 punten. Klasse B: I. DianneTeunisse komen dit jaar Teus Visser 129-367 punten, voor het eerst uit in het niveau Klasse C: I. Cees Slingerland Topsport. Na drie plaatsings- wedstrijden gaan alleen de bes te turnsters door naar de Na tionale kampioenschappen Turnen.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 23