J 1 SS makelaardij woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw NIEUW NIEUW NIEUW Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. NIEUW Valkenburgerlaan 40 Boskoop Vraagprijs: 695.000,- k.k. Goudse Rijweg 68 Boskoop Vraagprijs: 258.000,- k.k. Noordeinde 23 Waddinxveen Vraagprijs: 575.000,-- k.k. Oostpolderweg 92 Waddinxveen Vraagprijs: 237.500,- k.k. Burgemeester Trooststraat 92 Waddinxveen Vraagprijs: 179.500,- k.k. Mendelweg 15 Boskoop Vraagprijs: 179.000,-- k.k. Beethovenlaan 9 Waddinxveen Vraagprijs: 205.000,- k.k. Prinses Beatrixlaan 62 Waddinxveen Vraagprijs: 197.500,- k.k. - Dokter Hamburgerlaan 1 Boskoop Vraagprijs: 195.000,- k.k. Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl Zuidplaslaan 117 Waddinxveen Vraagprijs: 255.000,- k.k. Noordeinde 160 Boskoop Vraagprijs: 264.000,- k.k. Wijkdijk 11 Boskoop Vraagprijs: 1.295.000,- k.k. l 1 NIEUW <7^ R I 77 Bi ;7~J SS ^'^7' "y,„ Zeer royaal vrijstaand woonhuis gelegen aan prachtige laan op ca. 580 m2 eigen grond. Indeling: entree met vaste kast. Toilet met fon tein. Z-vormige woonkamer groot ca. 67 m2 met leisteen plavuizen- vloer met vloerverwarming, open haard en 2 (twee) maal dubbele deuren naar onderheid terras.,2 (twee) slaap c.q. hobbykamers resp. groot ca. 10,5 m2 en 9 m2. Keuken met nette lichte keukeninrichting compleet met inbouwapparatuur zoals: koelkast, vaatwasser, kerami sche kookplaat, afzuigkap en combimagnetron. De keuken is groot ca. 15 m2. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en C.V.-combiketel. Garage, groot ca. 30 m2, voorzien van 2 (twee) kanteldeuren, elektra, water en verwarming. Achter de garage is een carport aanwezig. Door de hoogte en de extra kanteldeur kan de carport worden aan gewend voor bijvoorbeeld stalling caravan. 1e Verdieping: overloop met inloopkledingkast. 4 (vier) slaapkamers resp. groot ca. 26 m2, 20 m2, 16 m2 en 12 m2. 2 (twee) badkamers, 1 (één) voorzien van dou che en wastafel. De 2e badkamer is voorzien van douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vlizotrap. De zolder biedt een zee aan bergruimte. Bijzonderheden: inhoud ca. 800 m3. Dak-, gevel-, vloer-, en glasisolatie. De begane grond is voor zien van een natuurstenen vloer met vloerverwarming. Fraai aange legde tuin gesitueerd aan water. Oplevering in overleg. Nabij het “Gouwebos", winkels en openbaar vervoer gesitueerde goed onderhouden, uitgebouwde hoekeengezinswoning met de mogelijkheid voor het aankopen van een garagebox. Indeling: entree, gangkast, toilet met fontein. Doorzonwoonkamer met balken plafond. Open keuken met een in L-vorm opgestelde eiken keukeninrichting. Bijkeuken met aansluiting wasmachine en deur naar de op het zuiden gelegen achtertuin met een stenen schuur. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, waarvan enkele voorzien van vaste kasten. De slaapkamers zijn respectievelijk, groot ca. 13 m2, ca. 12 m2 en ca. 6,5 m2. Doucheruimte met vaste wastafel en douche. 2e Verdieping: voor zolder. Ruime slaapkamer met dakkapel. Bijzonderheden: grondop- pervlakte ca. 132 m2. Inhoud ca. 320 m3. Bouwjaar ca. 1967. Grotendeels vernieuwde hard- houten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs garagebox: 18.000,— k.k. de pater In prachtige polder geheel gerenoveerde woonboerderij met carport van ca. 60 m2, geïsoleerde garage van ca. 80 m2 en verwarmd bui- tenzwembad. Het geheel is gelegen op een perceel van ca. 3.750 m2 eigen grond en biedt een oase van rust en privacy. Indeling: entree met garderobe, toilet en meterkast. Bijkeuken met aansluiting was machine, douche en inloopkast. Riante woonkeuken met luxe keuke ninrichting compleet met inbouwapparatuur. Kelder. Ouderslaapka- mer met badkamer en suite. De badkamer is modern betegeld en ingericht met douchecabine, ligbad, wastafelmeubel, toilet en bidet. Woonkamer ca. 80 m2 met originele balkenplafond, houten planken vloer en gashaard. Vanuit de woonkamer is het onderheide terras bereikbaar. Tevens is vanuit de woonkamer een fraai uitzicht over tuin en polderlandschap. De studeerkamer biedt eveneens toegang tot het onderheide terras. 1e Verdieping: overloop. 5 (vijf) slaapkamers, waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van inloopkledingkast waar in staat opgesteld C.V.-combiketel en 1 (één) slaapkamer is voorzien van een Frans balkon en veel bergruimte. Badkamer met douche, toi let, urinoir en wastafel. De tuin is gelegen rondom de woning. Inpandige berging. De garage is geheel geïsoleerd en voorzien van sauna met douche, bergruimte en eventueel ruimte voor stalling van paard pony. De 1e verdieping van de schuur is thans ingericht als gastenverblijf en voorzien van badkamer en keuken. Het buitenzwembad is verwarmd en is ca. 60 m2 groot en voorzien van jetstreams. Bijzonderheden: inhoud ca. 1.000 m3 exclusief bijgebouwen. Grotendeels dub bele beglazing. Gevel-, vloer- en dakisolatie. Opl. in overleg. Fraai verbouwde eengezinswoning gesitueerd in gezellige woon- straat voorzien van riante stenen berging in achtertuin, welke gelegen is op het zuiden. De woning is gebouwd in de periode van 1930 op ca. 110 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 240 m3. Indeling: fraaie entree voorzien van glas-in-lood ramen. Hal, modern betegeld toilet met fontein. Tuingerichte woonkamer met eiken parketvloer. Open keuken met moderne in L-vorm opgestelde keukeninrichting compleet met uitgebreide inbouwapparatuur. De uitbouw waar de voormalige keuken stond opgesteld, is eventueel als eetkamer of stu deerkamer in te richten. Bijkeuken met opstelplaats voor C.V.-combi ketel. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) slaapkamer voorzien van vaste kast. Moderne luxe afgewerkte badkamer compleet ingericht met Whirlpool, wastafelmeubel, inbouwcloset, douchecabine en voorzien van vloerverwarming. 2e Verdieping: bergvliering. Bijzonderheden: grotendeels dubbel glas. Aanvaarding 'in overleg. Prachtig aan lommerrijke singel gesitueerde, karakteristiek halfvrij- staand woonhuis met vrij uitzicht vanuit de op het westen gelegen achtertuin en op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Deze royale woning is gebouwd in circa 1939 op circa 252 m2 en biedt een inhoud van circa 425 m3. Indeling begane grond: entree voorzien van kelderkast, toilet en trap naar de 1e verdieping. Ruime woonkamer (type doorzon) met aan de voorzijde een erker voorzien van dubbel glas. De keuken is voorzien van een Bruynzeel keukeninrichting met RVS-aanrechtblad, afzuigkap, aansluiting wasmachine en biedt toe gang tot de op het westen gelegen achtertuin. 1e Verdieping: over loop. 4 (vier) royale slaapkamers, waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van een balkon op het westen. De badkamer is betegeld tot aan het plafond en is compleet ingericht met douche en wastafel en deze ruimte wordt mechanisch geventileerd. 2e Verdieping: ruime voorzolder. Slaapkamer voorzien van dakkapel en berg ruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden: de gehele woning wordt verwarmd d.m.v. gaskachels. Er bevindt zich een stenen berging in de achtertuin. Aanvaarding in overleg. Royale, uitstekend onderhouden eengezinswoning met tuin op het zuidoosten en gesitueerd in een kindvriendelijke woonomgeving nabij het centrum van de Gemeente Waddinxveen. Indeling: entree, licht betegelde toiletruimte met fontein. Tuingerichte woonkamer met vaste kast en lichte laminaatvloer. Vanuit de woonkamer is de achter tuin bereikbaar d.m.v. deur. Hier staat een houten berging opgesteld. Open keuken met recent vernieuwde lichte inrichting, compleet met vaatwasmachine, hete luchtoven, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 5,40 x 3,40 m., 3,00 x 4,14 m. en 2,08 x 4,14 m. De ouderslaap- kamer is voorzien van vaste kastenwand. Licht betegelde badkamer ingericht met douche, wastafel en tweede toilet. 2e Verdieping: overloop, riante bergkast en 2 (twee) kamers voorzien van Velux dakramen. Bijzonder heden: bitumineuze dakbedek king van de woning is recentelijk vernieuwd. Inhoud ca. 450 m3. Grondopp. ca. 138 m2. Oplevering in overleg. Mooi verzorgde royale eengezinswoning met 5 (vijf) slaapkamers, gunstig gesitueerd nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Deze woning is gebouwd in ca. 1963 op ca. 133 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 350 m3. Indeling: hal, garderobe, toilet. Doorzonwoonkamer. Dichte keuken. 1 e Verdieping: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Betegelde badkamer met douche, wastafel en aanslui ting wasmachine. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats voor de C.V.-ketel. Grote zolderkamer met dakkapel en bergruimten. Bijzonderheden: de vrije achter- tuin is gesitueerd op het zuid- ^3 westen en voorzien van een ste- nen berging. De woning is voor- zien van hardhouten kozijnen en is gedeeltelijk voorzien van dub bel glas. Tevens is een garage box te koop aan de Prinses Beatrixlaan 72: vraagprijs 16.000,— k.k. Aanvaarding in overleg. Landelijk gesitueerde vrijstaande villa met dubbele garage/berging in het onderhuis en een royale vrije tuin gesitueerd op het zuidoosten. Indeling: grote hal met vide en een hardhouten open trap. Toilet met fontein. L-vormige woonkamer met open haard. Woonkeuken met eiken inrichting met aansluitend een betegelde bijkeuken. Ouderslaapkamer met vaste kastenwand en deur naar betegeld bal kon. Een compleet ingerichte badkamer met ligbad, wastafel en dou che. 1e Verdieping: ruime overloop, tweede toilet. De tweede badka mer is ingericht met douche en wastafel. 3 (drie) royale slaapkamers (voorheen 4 (vier)) met voldoende bergruimte achter de knieschotten. 2e Verdieping: bereikbaar door middel van een vlizotrap. De grote zolder biedt de mogelijkheid voor het realiseren van 2 (twee) slaap kamers. Onderhuis: het onderhuis is binnendoor bereikbaar en inge deeld met een betegeld portaal, bijkeuken en een dubbele gara ge/berging voorzien van 2 (twee) stalen kanteldeuren. Bijzonder heden: deze traditioneel ge bouwde woning is in ca. 1982 gebouwd. Grondoppervlakte ca. 564 m2. Inhoud ca. 800 m3. Aanvaarding in overleg. Zorgvuldig bewoonde, riante eengezinswoning (type herenhuis) met fraai aangelegde achtertuin op het noordwesten. Deze in circa 1987 gebouwde woning met een inhoud van circa 400 m3 is gunstig gesi tueerd t.o.v. scholen, sportaccommodaties, openbaar vervoer en win kels. Indeling: uitgebouwde entree. Betegelde toiletruimte. Tuingerichte woonkamer, oppervlakte circa 31 m2, kast en deur naar de tuin. Open keuken. 1 e Verdieping: overloop. 3 (drie) ruime slaap kamers. Goed afgewerkte badkamer met toilet, ligbad en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. Grote voorzolder met opstelplaats voor de wasapparatuur en een C.V.- combiketel (2001). Riante zol- derkamer met tuimelraam en een dakkapel. Bijzonderheden: grondoppervlakte ca. 225 m2. Aanvaarding in overleg. Op zeer fraaie locatie gelegen 3-kamerappartement met eigen par keerplaats en mooi aangelegde achtertuin van circa 10x8 meter op het westen. Indeling: entree. Slaapkamer 1 (één), oppervlakte ca. 2,05 x 3,52 m. gesitueerd aan de oostzijde. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met toilet, douchecabine en wastafel. De badkamer wordt mechanisch geventileerd. Slaapkamer 2 (twee), oppervlakte ca. 3,35 x 3,55 m., eveneens gesitueerd aan de oostzijde. Woonkamer, opper vlakte ca. 3,60 x 6,55 m. met goede lichtinval en vrij uitzicht op tuin, spoorlijn en kwekerijen. Woonkeuken met een nette, witte Bruynzeel inrichting. De keuken is ca. 12 m2 en vanuit de keuken is de achter tuin bereikbaar. Bijzonderheden: de servicekosten bedragen 79,41 per maand inclusief voorschot stookkosten. Het appartement is voor zien van inbraakwerend hang- en sluitwerk. Gezamenlijke fietsenber ging. De dakbedekking is recent gedeeltelijk vernieuwd. De oppervlakte van de tuin is circa 80 m2. Woonoppervlakte circa 65 m2. Dubbelglas, vloer- en gevelisolatie. Oplevering in over leg. Riant uitgebouwde eengezinswoning (type herenhuis) met 4 (vier) slaapkamers, gunstig gesitueerd nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: hal, garderobe, toilet. Z-vormige woonkamer, opp. ca. 40 m2, met open haard, parket vloer, convectorput en schuifpui naar de achtertuin. Open keuken met een in U-vorm opgestelde inrichting en een bijkeuken/berging. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) royale slaapkamers, resp. groot ca. 3,64 x 2,55 m., 3,32 x 4,63 m. en 2,82 x 3,32 m., waarvan 1 (één) met een deur naar het balkon. Licht betegelde ruime badkamer met ligbad, tweede toilet, wastafel en dou che. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats voor de C.V.-ketel en een geiser. Grote zolderkamer met dakkapel en bergruimten. Bijzonderheden: de woning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 149 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 375 m3. De ach tertuin is gesitueerd op het noor den. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Aanvaarding in overleg. Romantisch wonen in een halfvrijstaande dijkwoning met een bijzon der mooi aangelegde achtertuin, loods en atelier/kantoorruimte. Indeling begane grond: woonkamer met houten vloer, voorzet open haard, balkén plafond en trap. Souterrain: woonkeuken met luxe keu keninrichting met inbouwapparatuur. Bijkeuken, toilet en tochtsluis. Schitterend aangelegde achtertuin. Loods, 15,00 x 8,00 m. met een kantoor atelierruimte voorzien van gaskachel, toiletruimte en badgeiser. 1e Verdieping: entresol. 3 (drie) bijzonder mooi gevormde slaapvertrekken. Badkamer met ligbad en dubbele wastafel. Bijzonderheden: dit bijzonder mooie huis heeft een inhoud van circa 300 m3 met een woonoppervlak te van circa 105 m2, is gebouwd in circa 1910 en heeft een per ceel schitterend aangelegde tuin en ondergrond groot circa 435 m2. Aanvaarding in overleg (planning ca. oktober 2003). I Millu’Sw J l ‘^■7- jf

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 12