Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop F makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! i NVM Kom EENS Wo^«gwinkeleh WBOSKOOPI Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Voor een glasheldere visie. ■M Ook in Boskoop wordt u "hoffelijk” ontvangen! Wist u al dat Van ’t Hof Waddinxveen ook een kantoor in Boskoop heeft met een opvallende presentatievitrine? Hier richten wij ons vooral op deze gemeente en de omgeving. En vanzelfsprekend bieden wij u ook hier ons complete service- pakket en een goed advies. U vindt ons aan de Zijde 64, vlakbij het centrum. i - F i Werumeus Buninglaan 24 Vraagprijs 19.000,- k.k. Algemeen: Aan pleintje gelegen hoek garagebox met houten kanteldeur. Bijzonderheden: Deze garage is voorzien van elektra, wateraansluiting, close in boiler, krachtstroom en riolering. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Garage v.v. schuifdeur. Schuur met vlonder ten behoeve van extra bergruimte. Bijkeuken met aansl. wasapp. De woning is gelegen in een landelijke omgeving nabij de Dorpstraat. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Oplevering in overleg Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Marga Klompéhoeve 19 Vraagprijs 299.000,- k.k. Bijzonderheden: De woonkamer en de gang zijn v.v. houten vloerdelen. De woning ligt op ca. 7 minuten loopafstand van centrum en centraal station. Kortom aantrekkelijk en levendig wonen. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning heeft een eigen parkeerplaats voor de woning, 2 zonnige hardhouten terrassen aan de achterzijde en is gele gen aan een rustige weg. Alle kabels, audioleidingen en open haard kanaal zijn aanwezig. Oplevering in overleg. 5 Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. I f s deServiceDesk gelegen ruim herenhuis met vrijstaande garage in de achter tuin. Deze woning is gelegen in een uniek rijtje van 10 wonin gen en gesitueerd nabij scholen, winkels en het openbaar ver voer. De tuin is keurig aangelegd en beschikt over een achter om. Bwjr. 1989, ca. 450 m3 inhoud en 185 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal met m.k., provisie kast en toilet v.v. fonteintje; Tuin- gerichte, 6 meter brede woonkamer met massief beu ken parketvloer en schuifpui; Open keuken in L-vormige opstelling met div. inb.app.: oven, gaskookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie en vaatwasser. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met ligbad, wastafel, douchecabine en meu bel; Separate toiletruimte met fonteintje; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Open zolderruimte met aansl. wasapp., mechanische ventilatie unit, c.v.-ketel, bergruimte en Velux dakvenster. Op deze verdieping kan een zolderkamer gereali seerd worden. Nieuwstraat 127 Vraagprijs 192.000,- k.k. Algemeen: Smaakvol en verzorgd, vrijstaand woonhuis in recentelijk gerenoveerde woonstraat. De woning is v.v. een ste nen aanbouw en vrijstaande houten berging en een overkapte poort. Speels aangelegde achtertuin (O). Beplante zijtuin (in gebruik provincie) grenzend aan tunneltje. Bwjr. ca. 1904 op 133 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. Indeling: Begane grond: Gang met deur naar kelder; Woonkamer met schoorsteenmantel, alles brander, ver laagd plafond, ‘extra’ groot zij raam en een schitte rende houten ‘Frans eiken’ vloer (gestoomd) op parterre; Gedeeltelijk open woonkeuken v.v. luxe keukenin- richting met inb.app.: inductiekookplaat, vlakscherm, koelkast, combimagnetron en vaatwasser; Deur naar gang en verdieping in aanbouw; Bijkeuken met opstelplaats c.v.-combiketel en was machine en drogeraansl.; Deur naar tuin en poort welke aan de straatzijde door een deur is afgesloten; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. kunststof ligbad en vaste wastafel. Overloop met luik naar vliering; 1 Vborslaapkamer met wastafelmeubel; 1 Zij slaapkamer v.v. Velux-tuimelraam; 1 Achterslaapkamer met deur naar dakterras; Zijde 98 Vraagprijs 316.000,-k.k. Algemeen: Karakteristiek en sfeervol vrijstaand woonhuis met aangebouwde houten garage v.v. kanteldeur en berging. De vrij gesitueerde achtertuin is fraai aangelegd, v.v. veranda en bruggetje voor achterom (Z). Bwjr. ca. 1925, op 184 m2 eigen grond en inhoud ca. 550 m3. Indeling: Hal/vestibule v.v. authentieke tegels op de vloer en wanden; Deur naar de gang met trap- opgang; Kelder; Kast met cv.-combi- ketel; Toilet met fonteintje; Keuken v.v. afzuigkap; Woon kamer met open haard en schoorsteen mantel. Ie Verd.: Ruime overloop met bergruimte; 2 Voorslaapkamers met vaste wastafel; Badkamer v.v. ligbad, douche, wastafelblok en kunststof dak raam; 2 Achterslaapkamers v.v. vaste wastafel. 2e Verd.: Vliering welke gedeeltelijk is bevloerd. P^van’thof Badhuisweg 9 Vraagprijs 389.000,- k.k. Algemeen: Op unieke locatie in Boskoop aan de "Gouwe" gesi tueerde vrijstaande woning, welke in 2000 is gebouwd. Dit fraaie pand is aan de achterzijde tegen het sierteelt gebied van Boskoop gelegen. Vanuit de woonkamer, welke boven straatni veau is gelegen, kijkt u neer op de scheep-/pleziervaart op de "Gouwe". Indeling: Entree/hal met meterkast; Berging van ca. 25m2 met aansl. wasapp.; Grote slaap kamer aan de a.z. met openslaande deuren naar het ter ras welke aan het water is gesitueerd. Ie Verd.: Overloop; Toilet; Woonkamer met erker aan de v.z. en plavuizenvloer met vloerverwarming; Bergkast/c.v. ruimte met c.v. ketel; Open luxe keuken met div. inb.app.: magnetron, koelkast, vaatwasser en gaskookplaat. 2e Verd: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met vloerverwarming, ligbad, douchecabine, wastafel, hangend closet en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast. Onderweg 31 Vraagprijs 166.000,- k.k. Algemeen: Leuke, knusse halfvrijstaande woning met vrij- Algemeen: Op rustige locatie in de wijk Zuidplas, aan singel staande stenen garage met schuur, bijkeuken en voor- en achtertuin. Bwjr. ca. 1920, op 154 m2 eigen grond en inhoud ca. 270 m3 (woning) en 95 m3 (garage/schuur/bijkeuken). Indeling: Gang met zijraam; Woonkamer met meterkast en open spiltrap v.v. hardhouten treden; Open woonkeuken v.v. L-vormige kunststof keukeninrichting met inb.app.: koel- /vriescombinatie, RVS gaskookplaat I (ATAG) en vlak- scherm; De keuken B is tevens v.v. een carrousel, massief® houten vloer en X deur naar de achter tuin. Houten aanbouw: Badkamer met douche en vaste wasta fel; Toilet met fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Voor- slaapkamer met dakkapel aan de v.z, zijraam en vaste kasten- wand; 2 Achterslaapkamers met dakkapel over nagenoeg de gehele breedte aan de achterzijde. Reijerskoop 291 Vraagprijs 395.000,- k.k. Algemeen: Sfeervolle, eigentijdse vrijstaande bungalow met stenen garage v.v. stalen kanteldeur, loopdeur en elektra. Fraai aangelegde voortuin v.v. grindpaden en betegelde inpandige corridor naar oprit. Auto-oprit langszij het perceel, welke in gezamenlijk gebruik is met de buren. Vrije en leuk ontworpen achtertuin (Z) met 2 terrassen waaronder 1 is gerealiseerd eind 2002 en van bankirai is. Bwjr. ca. 1959 en daarna diverse ver bouwingen, eigen grond circa 680 m2. Inhoud van de woning ca. 440 m3 en garage ca. 95 m3. Indeling: Entree met L-vormige gang v.v. meterkast; T-vormige woonkamer met open haard, plateau, openslaande deuren en natuurstenen vloer; Open, luxe woonkeuken met inb.app.: Atag keramische kookplaat, RVS afzuigkap, oven, vaatwasser, 10L elektrische boiler; L-vormige eetbar met verlichting en deur naar terras; Badkamer v.v. ligbad, douche, vaste wastafel en toilet; 2 Voorslaapkamers; 1 Achterslaapkamer; Bijkeuken met opstelplaats c.v. combiketel. Ie Verd.: Zolder; 1 Zolderslaapkamer. - 'V xB I 1 4' J Van 't Hof Makelaardij: net even anders! ■_van t hof i ft Zuidplaslaan 432,2743 KE Waddinxveen Centraal telefoonnr. 0182 - 61 80 55 Internet www.deservicedesk.nl E-mail info@deservicedesk.nl deServiceDesk heeft advieskantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. deServiceDesk is een initiatief van de Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. 1 X 4

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24