Elke ochtend... Positie Be Fair slechter na verlies tegen Bergambacht Raad neemt nog geen besluit over renovatie hockeyvelden Groeneweg wacht spannend slot competitie Kwiek verliest na twee keer winst Be Fair volleybaldames uit degradatiezone trum Be Fair met 21-25. In de tweede set konden de gasten doordrukken met gerichte ser ves en harde aanvallen. Aan het einde van de set bracht interim coach Marion van Wilgen Jo- landa Claassen in op het mid den in plaats van EvaTuik en de setwinst bleek een feit met 21- 25. Greentex Spanning was echter niet van plan zich bij een verlies neer te leggen en speel de goed in de derde set. Veel persoonlijke fouten aan de kant van Keukencentrum Be Fair leidden tot een verlies van 25- 18. Be Fair sprak zichzelf moed Nieuw WSE Antilope betere baan Waddinxveen Antilopers aan de start van Kabouter- Rosanna door naar finale turnen vraagt aandacht voor Topschakers komen naar 4 tegen 4 toernooi bestuur voetbal bij Be Fair: Eerste uitslagen sportweek- voetbal Balletje trappen voor allerkleinsten de Rotterdam Marathon Schaakvereniging houdt Rapid Toernooi MOERKAPELLE - Schaakver eniging Moerkapelle houdt op zaterdag 19 april in het Dorpshuis Op Moer (Raad huisstraat 40) het jaarlijkse Rapid Toernooi. Er wordt ge schaakt in 4 groepen: senio ren A (rating boven 1600), se nioren B (rating kleiner dan 1600 en huisschakers), jeugd D en jeugd E. De oudere jeugd speelt bij de senioren. Inschrijfgeld: jeugd D en E 3,-, senioren 5,-. Aanvangstijd is 10.00 uur en 1 Rijn en Gouwe - WOENSDAG 9 APRIL 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 (Foto: Liesbeth van der Vis.) WADDINXVEEN - Negen at- Naam: Adres: Postcode: Plaats: eniging WSE houdt op Goede T K W5HH Tel.: (voor controle op de bezorging) Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. vooral koolhydraten op het menu. Dus: gebakken aardappe len, spaghetti, pasta’s, pannen koeken, cake en pinda’s. Tijdens de wedstrijd zelf moe ten de lopers vooral op het drinken letten. Men moet mini maal iedere 5 kilometer drin ken zodat je voor de laatste 5 tot 10 kilometer nog voldoen de reserves over hebt. De deelnemers/sters van S.C. Antilope aan de Rotterdam marathon zijn: Anja Dijkhijzen, Jos van Leeuwen, Frans van der Brule, Cor Broekhuizen, Matt Kaptein, Hans Blokland, Bert van der Knaap, Ron Moons en Cees van der Harst. De drie deelnemers aan de ’Leidsche- Rijn Marathon zijn: Emmy Mol hoek, Bert Kuijper en Piet Graafland.’ Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Moerkapelle verloor op eigen veld met 0-2 van TAW. De Moerkapellenaars kregen in de eerste helft kansen om de lei ding te nemen maar verzuim den dat. In de tweede helft mocht Moerkapelle blij zijn dat de score niet hoger opliep. Voor de Teraarders scoorden David van der Pijl en Peter Va- lentijn.WSE is door de 4-0 ne derlaag bij Kickers nog niet vei lig. De Waddinxveners hebben met nog twee wedstrijden te gaan vier punten voorsprong Be Fair moet nog spelen tegen BVCB (19 april uit) en Roh- da’76 (26 april thuis). Twee clubs degraderen rechtstreeks. De stand onderaan Bergam bacht 20-19, Rohda;76 18-18, Floreant 18-17, Be Fair 20-17, Perkouw 19-15. Be Fair, dat in de tweede helft sterker was dan Bergambacht, had een gelijkspel verdiend. De Waddinxveense club had in die fase pech dat Wibaut van der Wees uit een vrije trap de lat raakte. Daarna forceerde Be op nummer voorlaatst GSV, dat de uitwedstrijd tegen NSV’46 verrassend met 4-6 won. In de vijfde klasse verloor Waddinx veen met 1-4 van hekkensluiter Gouderak. Drie doelpunten vielen uit strafschoppen, die werden be nut Richard Bakker (2) en Jerry de Jager. Jeroen Boer scoorde de vierde treffer. Rene van der Sluis had eerder Waddinxveen de leiding gegeven. Zondag haalt Waddinxveen in bij Oude- water. WADDINXVEEN - Het eerste seniorenteam van ttv Kwiek heeft met 8-2 verloren van het Rijswijkse Steeds Hoger/TSB-2. In de promotieklasse van de re gionale afdeling Holland-West betekende dit, na twee keer winst, opnieuw een terugval. Hoewel ook de thuiswedstrijd met 2-8 werd verloren, begon Kwiek optimistisch aan de re turn. De laatste twee wedstrijden werden immers ook gewon nen, maar helaas. Ronald Ver- boon verloor de openingspartij tegen Remco Vastenburg (II- 6/3-1 l/l I-8/I0-I2/I2-I4) WADDINXVEEN - Twee topschakers bezoeken op donderdag 17 april de Waddinxveense Schaakver eniging WSV om een simul taan te verzorgen. Eerst zou Erica Sziva met Johan van Mil meekomen, echter doordat zij in blijde verwachting is wordt het toch wat te zwaar om langs de borden de rondjes te maken. WSV heeft daarom WGM Tea Lanchava uitgenodigd om samen met IM Johan van Mil te gaan opnemen tegen zo’n 55 a 60 tegen standers. Het evenement start om klokslag 20.00 uur en de deelname is gratis. Bij een simultaan speelt de simul- taangever zo’n 30 partijen tegelijk, altijd met de witte stukken. De zwartspeler dient een zet te doen zodra de te genstander weer aan z’n bord staat. Nu zijn in het begin van de simultaan alle tegenstan ders nog achter de borden, zodat het met de bedenk tijd wel meevalt. Naarmate er partijen be slist zijn zal ook de simul- taangever weer eerder te rug zijn aan het bord en dat is de fase waarin het steeds moeilijken wordt. Naast leden van WSV zal ook een groot aantal om liggende verenigingen aan wezig zijn. Ook thuisschakers zijn wel kom om aan te schuiven. Voor aanmelding en/of in formatie: www.wsv.net- menu.nl of bel met Bart hold Jansen tel. 0182-610009, of Ton van Nieukerke tel 0182- 630594. Locatie: Anne Frankcen- trum (Jan van Bijnenpad I). Aanvang 20.00 uur. ding te nemen. Martijn Peters schoot na een voorzet van Rob Schijff rakelings voorlangs, een kopbal van Schijff ging net naast en ook een kopbal van Arnold Noorlander uit een vrije trap van Marco Verzijl had beter lot verdiend. Echter, ook Bergam bacht had voor de pauze op voorsprong kunnen komen. Eerst miste aanvoerder Dennis van Krimpen op aangeven van De Jong, later zag Niels de Jong een inzet op de paal belanden. Nadat Bergambacht na een half Op Balk ging het wat minder. Ze viel er twee keer af en had een aantal wiebels zodat zij een score van 6.95 overhield. Voor het laatste onderdeel Vloer kreeg zij voor haar goed uitge voerde oefening een score van 8.15 wat haar een eindtotaal opleverde van 30.950. Dit was goed voor een zevende plaats en hierdoor mag zij deel nemen aan de finale op 17 mei in Ter Apel. waarna Wim van Wageningën de stand gelijk bracht door te winnen van Stephen Gan (9- I 1/4-1 l/l 1-13). Het duurde daarna zeven partijen voor Ro nald Verboon zijn partij tegen Ton van Amerongen in winst om kon zetten 10-12/11 -2/8- 11/5-11) en de stand op 7-2 bracht. Kees Vos kwam niet tot winst, de eindstand werd op nieuw 2-8. Kwiek-4 won, in de 2e klasse degradatie van de Goudse af deling, opnieuw en blijft hier door stevig aan kop. In Haast recht werd met 3-7 gewonnen van TOP-4. Paul van der Hart WADDINXVEEN - De voet balvereniging WSE houdt op maandag 28 april een buitenge wone ledenvergadering in het clubgebouw. Hierin wordt de leden van WSE goedkeuring ge vraagd voor een nieuw bestuur van WSE. De samenstelling van het nieuwe bestuur is: voorzit ter Frans Bruijstens, secretaris: Wiebe de Boer, penningmees ter: Martijn Sol, Henk Smakman (algemene zaken/vrijwilligers), John Mulder (sponsoring), Ger ard Brugman (jeugd), Patrick Rijnbeek (senioren), Tycho Ha- ge (kantine) en Joop van der Lans (onderhoud). De vergade ring begint om 20 uur. twee teams stonden dicht bij elkaar in promotieklasse A. Keukencentrum Be Fair moest even in haar spel komen. De thuisploeg gaf goed partij, maar kon niet verhinderen dat de laatste klappen in de eerste set hard en gericht waren en de setwinst ging naar Keukencen- Fair wel veel hoekschoppen, maar de thuisclub slaagde er niet in veteraan-doelman Arie van Dam te passeren. Uit een counter scoorde Bergambacht onverwacht 0-1. Na een voor zet van Niels de Jong bereikte de bal door een afwachtende houding van de verdediging in valler Jan-Willem van Schaik, die slechts in het doel behoef de te tikken. In de eerste helft van deze ma tige wedstrijd kreeg Be Fair en kele mogelijkheden om de lei- uitstel. Desgevraagd verklaarde de wethouder dat aan het uit stel ook heel praktische bezwa ren kleven. Het streven was om de aanbesteding al eerder te doen plaatsvinden. Kunstgras kan het beste in een droge pe riode worden aangebracht en de vraag is of dit nu haalbaar is. De heer Neutel (CDA) was de redder in nood. Hij stelde voor een extra vergadering in te las sen en niet te wachten tot de volgende raadsvergadering. Hij kreeg voor dit voorstel bijval van WeWa. (A.B.) gen Kickers’69 uit Leimuiden. Vervolgens wordt op Tweede Paasdag bij kampioenskandi- daat Duivesteyn in Rotterdam gespeeld, waarna op zondag 27 april de laatste competitiewed strijd thuis tegen Moordrecht (dat met liefst 0-5 won van Haastrecht) op het programma staat. „Wij moeten nog tegen twee tegenstanders, die er bei- de belang bij hebben. Duives teyn kan kampioen worden, Moordrecht heeft kans op de derde periodetitel", sprak elf- talleider Ferry Polder. De stand onderaan met nog twee wedstrijden te gaan: Swift Boys 24 punten, SVS, Alexandria’66 en Lekkerkerk 22 punten, SMV/Hillegersberg en Groene weg 19 punten. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe". naar dit voorstel te kijken en vroeg om uitstel van dit besluit. Een meerderheid stemde in, in een extra raadsvergadering op 14 april neemt de raad wel een besluit. De afgevaardigden van de hockeyvereniging die vorige week maandagavond naar de raadsvergadering kwamen, wa ren teleurgesteld. Ook het in voeren van een leespauze kon geen genade vinden in de ogen van de raad. De fractie WeWa vond het een schande om de behandeling nu weer uit te stel len. Wethouder Van der Torren in en begon aan de vierde set. Jacqueline v.d. Ruit had op het midden de situatie helemaal onder controle en de midden- aanval van Spanning kwam er niet meer door. Ook de wissel van Monique Swets voor Ange la Hunink bracht hernieuwde energie en Be Fair kwam niet meer in gevaar. Met 20-25 werd de laatste set gewonnen en Keukencentrum Be Fair heeft zich hiermee uit de gevarenzo ne voor degradatie gespeeld. Met nog drie thuiswedstrijden te gaan staat Keukencentrum Be Fair er goed voor. was over dit besluit zichtbaar geïrriteerd. Ten eerste ver wacht hij dat uitstel het plan duurder maakt en ten tweede is het nog maar de vraag of het werk in de zomermaanden kan worden uitgevoerd. Hij kon de beslissing van de raad niet be grijpen omdat het herziene voorstel is aangepast zoals de raadscommissie dat wilde. Er bestonden bezwaren tegen de manier waarop het plan zou worden gefinancierd. Nu aan die bezwaren is tegemoet ge komen, wil de raad plotseling duurde 25 minuten voordat Guido Stuurman het eerste ge richte schot op de eveneens prima acterende doelman Ron Kersbergen, zoon van trainer Aart Kersbergen die volgend seizoen jeugdcoördinator bij Lekkerkerk wordt, kon afvu ren. Kersbergen voorkwam in de 40ste minuut dat Groene weg de score kon openen. Hij reageerde snel en stijlvol op een stevig schot van Stuurman. Juist daarvoor had aan de an dere kant Roy van der Jagt de paal geraakt. In de beginfase van de tweede helft had Groeneweg het op nieuw moeilijk. Een doelpunt van verdediger Niels Kool mees werd door de prima lei dende scheidsrechter Ad Eeg- deman uit Moordrecht wegens hands afgekeurd. Later tikte doelman Haan met vereende kracht een bal van De Vos uit de kruising. Nadat Dennis van Vliet de bin nenkant van de paal had ge raakt werd Groeneweg ster ker. Na een schot van aanvoerder Arjan Klein werd de bal tot hoekschop gewerkt door doelman Kersbergen, Jar no van Dorp kopte uit een voorzet van Stuurman naast en ook invaller Maurice Eckhardt was dicht een doelpunt. Een treffer had het degradatieduel kunnen beslissen, maar dank zij de doelverdedigers Haan en Kersbergen bleef een doelpunt uit. Groeneweg speelt op zondag 13 april in het sportpark Van ’t Verlaat een oefenwedstrijd te- Deze laatste week nemen de lopers vooral gas terug en hou den ze rust. Ook het eten is van belang tijdens de voorbe reiding. De maanden tijdens de zware trainingen is het belang- een tenue is niet verplicht, rijk voedzaam en niet te vet te eten, de laatste week staan de vierde klasse E. Groeneweg heeft daarmee meer punten dan alle l andere clubs die in de vierde en derde klasse van het WADDINXVEEN-Voetbalver eniging Be Fair houdt op zater- ter moesten worden afgelegd, dag 12 april aanvang 10.00 uur weer het Kaboutervoetbal. Kinderen van 4 en 5 jaar kun nen op een speelse en creatie ve manier kennis maken met de voetbalsport. Alles is kosteloos en Voor informatie of opgave: Léon Hogenelst (0182-610491 of Hans Jongejan (0182- 630352). uur in de tweede helft op 0-1 was gekomen hoopte het thuis- clubpubliek nog op een verras sing in de slotfase. Maar hoewel scheidsrechter Joop Wijnholts (Rotterdam) tijd bijtrok bleef het 0-1Na afloop kreeg Johan Scheuierman de rode kaart na een opmerking tegen de scheidsrechter, die ook door de rapporteur langs de lijn werd gehoord. Komende zater dag haalt Rohda’76 in tegen Schoonhoven en Floreant te gen Perkouw. de prijsuitreiking is omst reeks 16.30 uur. Er worden zeven ronden Zwitsers ge speeld en het speeltempo is 20 min. p.p.p.p. De D en E jeugd spelen 9 ronden met 15 min. p.p.p.p. Er kunnen maxi maal 80 senioren en 40 jeugd spelers meedoen. Aanmelden voor 18 april bij Ben van Geffen, tel: 079- 5932238, e-mail: benvangef- fen@hetnet.nl onder vermel ding van naam, vereniging en rating. WADDINXVEEN - Bij het ’7 tegen 7-toernooi’ zijn vrijdag 4 april de eerste wedstrijden ge speeld. Opmerkelijk was het doelpuntenfestijn bij de wed strijd Future vs G.T. Turbo. De wedstrijd eindigde in een 9-8 overwinning voor Future. De overige uitslagen waren: Le Mi rage vs Team Wesseling 4-8, De Rozebottel vs Yildirim Spor 0- 3, Baxmeier vs De Tegenstan der 0-3, G.T. Turbo vs Team Wesseling I -7. Het Team Wes seling heeft de koppositie met 6 uit 2, gevolgd door Yildirim Spor, De Tegenstander en Futu re met elk 3 uit IDe Rozebot tel, Baxmeier en G.T. Turbo hebben 0 uit I en Alno/G.J.V. kwam nog niet aan spelen toe. De volgende wedstrijden wor den I I april gespeeld bij WSE. Aanvang 19.00 uur. WADDINXVEEN - Het eerste damesteam van Keukencen trum Be Fair had afgelopen za terdag een belangrijke wed strijd tegen het eerste damesteam van Bleiswijk. Net als Keukencentrum Be Fair speelde Greentex Spanning de afgelopen weken sterk en de ren tussen 01-01- 90/01-01- 92. Het programma start om I 1.00 uur en duurt tot onge veer 16.00 uur. Iedereen moet om 10.15 uur aanwezig zijn. Er is plaats voor 48 teams van maximaal 5 personen. Inschrijf- Ook de andere uitslagen formulieren zijn te verkrijgen op zaterdag in de commissieka mer van WSE en kunnen hier ook worden ingeleverd. De ui terste inschrijfdatum is woens dag 16 april. WADDINXVEEN - Bij Voetbal vereniging Waddinxveen kun nen kinderen vanaf vier jaar ie dere dinsdagavond van 18.00 tot 19.00 uur een balletje trap- pen.Vanaf 5 jaar mogen de spe lertjes aan voetbalwedstrijden meedoen. De eerste drie maanden zijn gratis van contri butie. Voor voetbalschoenen kan men een kijkje nemen in de grote doos om te zien of de juiste maat aanwezig is. Wed- strijdtenue, shirt, broek en sok ken worden verzorgd door de vereniging. Voor informatie of opgave: Hanny Simonis, tel. 06- turnverenigingTOOS heeft zich 20090953. afgelopen zaterdag in Amster dam weten te plaatsen voor de LOS finale van het Nederlands kampioenschap turnen voor junioren. Op Sprong scoorde Rosanna een 7.30 voor haar overslag. WADDINXVEEN - Voetbalver- Voor haar goede Brugoefening eniging WSE houdt op Goede behaalde ze een hoge score van Vrijdag 18 april het jaarlijkse 4 8.55. tegen 4 toernooi. Deelname is voor leden en niet-leden (jon gens en meisjes) in de volgende leeftijdscategorieën: F-Groep geboren op of na 01 -01 - 94, E- Groep geboren tussen 01-01- WADDINXVEEN - Be Fair 92/01-01- 94, D-Groep gebo- heeft geen vervolg kunnen ge ven aan het succes dat tegen Floreant werd behaald. Op ei gen veld verloren de Waddinx veense voetballers met 0-1 van Bergambacht, dat daardoor Be Fair op de ranglijst passeerde. 1 waren niet in het voordeel van de ploeg van trainer Cees Fran sen. Rohda’76 won verrassend met 3-1 van Schoonhoven en Perkouw versloeg Spirit met 2- I. WADDINXVEEN - Rosanna van Bruinessen van jazzdans-en bleef ongeslagen, Jacques Brand won twee keer, Rob Kappé le verde met winst in één partij en, samen met Paul van der Hart, het dubbel ook z’n aan deel. Het eerste jeugdteam van Kwiek blijft het goed doen in de landelijke competitie. De thuiswedstrijd tegen Bijmaat-I in de C-klasse werd met 7-3 gewonnen. Peter Vermeulen en Jaap Cammeraat en Danny Ver meulen wonnen ieder twee partijen, De broers Vermeulen wonnen ook het dubbel. Kwiek behoudt hiermee de tweede plaats. Lekkerkerk goed weg toen de bal na een inzet van Dennis van Vliet via de binnenkant van de paal uit doel kaatste. Later vermorste invaller Maurice Eckhardt een prima mogelijk heid. Trainer Cor Hazebroek was beter te spreken over de inzet van zijn ploeg dan een week geleden toen Groene weg onthutsend met v 1-5 verloor van SMV/Hillegers- I berg en daar- door deze ploeg weer in het zadel hielp. Hij zei: „Als we in het eerste kwartier met 2-0 achter hadden gestaan hadden we niets te vertellen. Doelman Gert Haan, die een goede wedstrijd speelde, heeft ons gered. In vergelijking met vorige week is er hard ge werkt. Dat is met de komende wedstrijden in het vooruitzicht positief. Maar wij zullen toch vooral zelf de punten moeten pakken". Bij Groeneweg ontbrak de ge schorste centrale verdediger Marco Terpstra. Zijn vervanger Michael Vermulm had moeite om in de beginfase het juiste ritme te vinden waardoor zich enkele gevaarlijke situaties voor het doel van de Zeven huizenaren voordeden. Uit een voorzet van Jeroen van Rumph had Daan de Vos, vorig jaar nog regionaal topscorer, de score kunnen openen, maar doelman Gert Haan redde prima. Na een fout van Vermulm knalde Van Rumph over het doel. Het WADDINXVEEN - De atle tiekbaan bij Antilope is een groot deel van het jaar niet be speelbaar door wateroverlast. Dat probleem legde de heer Van der Knaap van atletiekver eniging Antilope de raadsleden voor, tijdens de raadsvergade ring van vorige week maandag. Nu de hockeyvelden waar schijnlijk verbeterd gaan wor den, is hij van mening dat een reconstructie van de atletiek baan ook een hoge prioriteit moet krijgen en hij drong er op aan gelden beschikbaar te stel len voor een nieuwe kunststof- toplaag. Daarmee dalen de on derhoudskosten, tevens kunnen in de winter op de baan condi- Groeneweg, in de eerste helft de mindere van Lekkerkerk, herstelde zich in de twee de helft. Gescoord werd er echter niet in Zevenhuizen waar tegen de degradatie wordt gestreden. Opstellingen: Groeneweg: Haan, Crielaard,Vermulm, Eind hoven, Lekkerkerk, Kevin Zij- derhand (Peter Zijderhand), Klein, Van Yperen (Eckhardt), Van Vliet, Van Dorp (Vroegop), Stuurman, Lekkerkerk: Kers bergen, Spek, De Wit, Kool mees, Verwaard, Van der Jagt, Roos, Den Oudsten, DeVos, Londen,Van Rumph. WADDINXVEEN WADDINXVEEN - Het college van B en W en de raad komen er niet uit, hoe de renovatie van de hockeyvelden op te los sen in verband met de kosten. Om die reden kwam wethou- derVan derTorren vlak voor de raadsvergadering van vorige week maandag met een nieuw voorstel. Daarin staat hoe het college denkt over de vervan ging van het kunstgrasveld en de aanleg van een tweede kunstgrasveld van de hockey club in sportpark De Sniep. De PvdA had geen tijd gehad om den, de schaatsvereniging kan de baan in de winter gebruiken, terwijl de baan ook kan wor den gebruikt door de scholen, leten van Antilope starten zon- De raad hoorde de inspreker dag 13 april voor de Rotterdam aan maar ging niet verder op Marathon. Een week later star- het verzoek in. (A.B.) ten deze negen, samen met drie andere atleten voor de Leid- sche-Rijn Marathon. De mara thonlopers hebben afgelopen maanden zwaar getraind door vele kilometers en trainings- wedstrijden te lopen en tests uit te voeren onder begeleiding van trainer Gerdard Dekker. Duurlopen tot wel 35 kilome- Door Bert Hertog ZEVENHUIZEN - Met nog twee wedstrijden te gaan wacht de voetbalvereniging Groeneweg een spannend slot van de competitie. Na een 0-0 gelijkspel tegen concurrent Lekkerkerk staat Groeneweg met negentien punten met SMV/Hillegersberg op een ge deelde laatste plaats in district West II onderaan staan. Echter, veilig is de club van voorzitter Adriaan Roos nog lang niet. De competitie kan zelfs een verlenging krijgen als over enkele weken blijkt dat meer clubs met een zelfde aantal onderaan zijn geëindigd. De nummer laatst degradeert rechtstreeks naar de vijfde klasse, de nummer voorlaatst kan zich redden via pd/wed- strijden. In de wedstrijd Groeneweg- Lekkerkerk bleek dat beide ploegen uitermate moeilijk tot scoren komen. Dank zij het feit dat de Lekkerkerkers over een goede verdediging beschikken speelden zij tien keer gelijk. De laatste zege van Groeneweg was tegen Haastrecht 2-0), maar dat is al weer een poosje geleden. In de wedstrijd tegen Groeneweg hadden de bezoe kers in het eerste kwartier al op voorsprong kunnen komen. Maar in de tweede helft kwam

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 29