i Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n I i NVM 3 Waddinxveen wl -Wafel Waddinxveen Boskoop Boskoop Moerkapelle z ''Z Mi 1 S I i I Bijzonderheden: De woning is v.v. geheel dubbel glas, spachtelputz wanden en c.v.-blokverwarming; Fraaie binnen zonwering en -deels- stoffering; Bijdrage Vereniging van Eigenaren 150,- per maand (inclusief 50,- stookkosten); Lift aanwezig. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze nette onderhouden woning is gelegen in een ruim opgezette wijk. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: C.v.-blokverwarming. Geheel dubbel glas. Geheel voorzien van kunststof ramen en kozijnen. Actieve Vereniging van Eigenaren, bijdrage 112,15 per maand (inclusief voorschot stookkosten). Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Veel glas 'tot aan de grond'; Schitterende natuurstenen vloeren; Fantasierijk ontworpen woning met veel leuke details!; Ideale en rustige locatie met eromheen wandelpa den en daarna autoparkeergelegenheid. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Door de dwars geplaatste kap biedt de 2e verdieping extra effectieve ruimte. De oplevering is in overleg. Bij zonderheden: Deze woning met schitterend uitzicht aan de v.z. op de rivier "De Gouwe" is eventueel geschikt voor dubbele bewo ning of bijvoorbeeld voor praktijk/kantoor aan huis. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: Leuk en levendig uitzicht op singel; Gedeeltelijk dubbel glas; Centrale ligging; Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. 1 Bij zonderheden: De aansluiting/afvoer van de wasmachine en opstelplaats voor c.v.combiketel bevinden zich in de entree. De woning is op ca. 5 minuten loopafstand van het station en nabij het Gouwebos. Oplevering in overleg. Koningin Wilhelminasingel 55 Vraagprijs 187.000,- k.k. Algemeen: Fijne, gerieflijke tussenwoning met berging, verzorgde voor- en achtertuin v.v. vijverpartij. Bouwjaar 1963,144 m2 eigen grond en circa 300 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Entree/gang met meterkast, kelder kast en toilet; Doorzon woonkamer: L-vormig open keuken (essen) met inbouwapparatuur: gaskookplaat, combimag netron, afzuigkap, vaatwasser, koel en vrieskast. Ie Verdieping: Over loop met kast; 3 Slaapkamers; Luxe geheel betegelde douche met vaste wastafel; 2e Verd.: Zolderberging met opstelplaats voor c.v. combiketel (2002); 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde en berging achter knieschotten. Wilgenhorst 8 Vraagprijs 166.000,- k.k. Algemeen: Fraai gesitueerd en comfortabel hoekapparte- ment op de le woonlaag met inpandige berging op de parterre. Het appartementencomplex is op een centrale locatie gele gen, op ca. 3 minuten loopafstand van station en nabij win kels en Gouwebos. Bwjr ca. 1969 en circa 260 m3 inhoud. Indeling: Gang met werkkast, meterkast en tochtdeur naar hal v.v. laminaat- vloer; Luxe, open woonkeuken met laminaatvloer en lichtkleurige keu- keninrichting v.v. apothekerskast, spots, werkblad waaronder de aan sluiting wasappara- tuur en inbouwapp.: gaskookplaat, wasemkap, koelkast en vaatwasser; Leuke woon kamer met deur naar balkon (W) en zonnescherm; 1 Slaapkamer aan de balkonzijde met t.v.-aansluiting; Luxe badkamer v.v. hoekligbad, douchecabine, vaste wastafel, toi let, accessoires, inbouwspots en speakers; 1 Slaapkamer aan de galerijzijde. Beatrixlaan 85 Vraagprijs 298.000,- k.k. Algemeen: Fraaie, nagenoeg geheel vrijstaande bungalow (geschakeld d.m.v. 1 slaapkamer, welke aan een volgende bungalow grenst) met inpandige berging met c.v.-ketel en 80 liter boiler. Deze woning is v.v. eën voor- en een riante achtertuin (Z) met terras. Bwjr. 1969, ca. 360 m3 inhoud en 404 m2 eigen grond. Indeling: Entree met meterkast, hal en toilet met fonteintje; I Woonkamer v.v. I open haard en glas- wanden aan de tuin- en terraszijde; B Studeer- en/of hob- g bykamer, welke B deels is afgeschei- 'B den met de woonka mer en glaswanden aan de entree- en voortuinzijde; Open keuken met L-vormige houten inrichting v.v. inbouw kerami sche kookplaat, afzuigkap, deur naar de tuin, scheidings wand voor wasmachine/drogerruimte en opstelplaats voor koel-/vriescombinatie; Badkamer met ligbad en vaste wastafel op zuil; Gang met werkkast; 1 Slaapkamer aan de v.z. (voor heen 2); 1 Slaapkamer aan de a.z. met deur naar tuin. Ridderbuurt 37 Vraagprijs 235.000,- k.k. Algemeen: Karakteristieke en degelijk, fraai gebouwde dijk woning met inpandige poort en houten berging. Leuk aan gelegde voor- en achtertuin. Bwjr. ca. 1938, ca. 94 m2 eigen grond en inhoud ca. 400 m3. Indeling: Souterrain; Gang; 2 Slaapkamers met deur naar de achtertuin; Badkamer v.v. ligbad, vaste wastafel, toilet en aansl. wasapparatuur; Nis met meterkast, le Verd.: (straatniveau) Kj Gang met toilet en W fonteintje; Deur naar souterrain; B Trapopgang; Kamer B en suite v.v. zwart B marmeren schoor- B steenmantels en M openslaande deuren naar balkon; Open, eigentijds ingerichte keuken v.v. L-vormig blok met inbouwgaskookplaat, "losse" koel-/vrieskast en deur naar balkon. 2e Verd.: Artistieke zit-/slaap-/eetkamer v.v. schuif deuren, houtenvloer en keukeninrichting v.v. div. inbouwapp.: RVS gaskookplaat, oven, RVS afzuigkap, koelkast en RVS achter wand; Badkamer met ligbad, douche, toilet en vaste wastafel; Open trap naar hobby-/zolderkamer met opstelplaats c.v.-com- biketel. Sweelinckhof 29 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: In de wijk Groenswaard, nabij openbaar vervoer, scholen en winkels gelegen eengezinstussenwoning. De woning is gesitueerd aan een rustige straat met goede par keervoorzieningen en alleen bestemmingsverkeer. De tuin (O) is v.v. een achterom en een vrijstaande stenen berging. Bwjr. ca. 1968, 149 m2 eigen grond en inhoud ca. 325 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast, toi letruimte met clo set en fonteintje en trapkast; Doorzon- woonkamer met open haard partij v.v. schoonmetsel- werk; Semi open keuken, welke van de woonkamer wordt afgescheiden door middel van een bar; De keuken heeft een rechte opstelling en is v.v. inbouwapp.: elektrische kookplaat, oven en koelkast, le Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, clo set en wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Kleine slaapkamer aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. 2e Verd.: Voorzolder met dakkapel, c.v. ketel, boiler, wasmachine aansluiting en ruime werkplek; 1 Grote slaapkamer met wastafel, dakkapel en bergruimte. Justus van Effenlaan 58 Vraagprijs 139.000,- k.k. Algemeen: Aantrekkelijk top-appartement gesitueerd op de 3e woonlaag met ruim balkon op het Westen en ruime inpan dige berging voorzien van elektra op de parterre. Dit apparte ment is gelegen in een gezellige woonomgeving en biedt levendig uitzicht op onder andere winkelcentrum "de Luifelbaan". Het appartementencomplex is op circa 5 minu ten loopafstand van openbaar vervoer en het "Gouwebos". Bouwjaar ca. 1964 en circa 240 m3 inh. Indeling: Entree- /hal met inbouw- kast en laminaat vloer; Doorzonwoon- kamer (ca. 37 m2) met laminaatvloer en toegang naar het balkon; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met inbouwkast en deur naar het balkon; Betegeld toilet; Betegelde badkamer met douche en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Royale keuken (vernieuwd in 1996) met losse’ gaskookplaat, afzuigkap, aansluiting wasap paratuur en toegang naar klein balkon. Zijde 336 Vraagprijs 177.000,- k.k. Algemeen: Smaakvolle, karakteristieke hoekwoning met vrij staande houten hobbyschuur v.v. elektra. Houten aanbouw. Leuke achtertuin (Z) met ‘Open’ ligging aan de achterzijde en een eigen parkeerplaats. Bwjr. ca. 1910 op 112 m2 eigen grond en inhoud van ca. 265 m3. Indeling: Entree/hal (via achterom d.m.v. poort tussen de wonin gen); Betegelde dou- che met wastafel- meubel, Grohe kra nen, designradia tor, inbouwspots en toilet. Open woon keuken met L-vor mige inrichting v.v. inbouwapp.: 4-pits gaskookplaat, RVS- afzuigkap, koelkast, vaatwasser, carrousel; Woonkamer met trapkast en glas-in lood ramen. Grenen vloer in woonkamer en keuken v.v. isola tie en paneeldeuren, le Verd.: Overloop; 2 Voorslaapkamers; 1 Achterslaapkamer; 1 Slaapkamer heeft ‘extra’ een zijraam en een open verbinding met de achterslaapkamer; Vanuit de overloop is de bergzolder bereikbaar waarvan de vloer geïso leerd is. Dotterweide 54 Vraagprijs 209.000,- k.k. Algemeen: In de rustige wijk "Groenswaard" gelegen eenge- zinshoekwoning met stenen berging. Bwjr. ca. 1976, 168 m2 eigen grond en inhoud ca. 355 m3. Verder is er de beschik king over een aan het water gelegen achtertuin, zijtuin en voortuin met de mogelijkheid een eigen parkeer plaats te creëren. Indeling: Entree/hal met pla- vuizenvloer; Meter kast; Toilet v.v. staand toilet en fonteintje; Open keuken met plavui- zenvloer en L-vor- mige keukenopstel- ling v.v. koelkast, vrieskast, gaskook plaat, elektrische oven, vlakscherm afzuigkap en vaatwasma- chine; Tuingerichte woonkamer v.v. spachtelputz wanden, eiken parketvloer en toegang tot de tuin, le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer v.v. douchehoek met thermostaatkraan, wastafel en staand toilet. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling, wasma- chine-/drogeraansl. en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de v.z. met laminaatvloer, wastafel en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de a.z. I 1 c 4* rip 4 Van’t Hof Makelaardij: Voor al uw voorjaarsplannen! ■_van ’t hof j|8 gU 3 1 -

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 30