CUT CRAMO H E Rental www.cramo.nl Bouwmaterieel Schoomnaakmachines Schuurmachines Onder de franchise organisatie Huurcenter zijn wij met onze vestigingen in Waddinxveen, Gouda en Zoetermeer al geruime tijd bekend als verhuurder van een breed programma in gereedschap, machines en steigers. Het verheugt ons u nu te kunnen meedelen dat we een nauwe samenwerking zijn overeengekomen met Cramo Nederland BV, een onderdeel van de oorspronkelijke Zweedse Cramo groep van verhuurbedrijven. Cramo is marktleider in Scandinavië, met meer dan 180 vestigingen in Zweden, Noorwegen, Finland, Denemarken. Polen en Estland. Achter Cramo staat onder andere het Caterpillar concern, de grootste producent van zware bouwmachines en dieselmotoren ter wereld. Cramo is actief onder de handelsnaam “The Cat Rental Store”, waaronder Caterpillar de wereldwijde verhuuractiviteiten heeft georganiseerd. Wij zijn er dan ook zeer trots op dat we ons voortaan ook onder de naam: Cramo “The Cat Rental Store” zullen presenteren. Cramo, “The Cat Rental Store” vindt u naast Waddinxveen, Gouda en Zoetermeer ook in Ridderkerk, Moerdijk, Maastricht en Heerlen en over niet al te lange tijd ook elders in Nederland. Aanhangwagens Aggregaten Airconditioning Autogereedschap Betonbewerkingmachines Boorgereedscbap Bouwliften Sloopgereedschap Steigers Tijdelijke opslag Tuingereedschap Veiligheidsartikelen Verhuisliften Verwarming Waterpompen Wegbebakening Verlichtingarmaturen Verreikers Breekgereedschap Compressoren Diamant zaagmachines Graafmachines Hef- en hijsgereedschap Heftrucks Hoogwerkers Installatiewerk Ladders en trappen Las en slijp gereedschap Loodgietersgereedschap Luchtdrogingsunits Luchtgereedschap Meetgereedschap Metselmaterieel ZOETERMEER Platinastraat 62 079-3601260 GOUDA Joubertstraat 34 0182-689080 WADDINXVEEN Staringlaan 5 0182-640050 Nieuwe naam, rijke historie nu in Waddinxveen, Gouda en Zoetermeer. Renta

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 15