k Zijn veran woorde ■afwisseling en gwoording kern- a ASSISTENTEN-ACCOUNTANT nrjVELLEKOOP Ss=S r mastop OPROEPEN P ~>r randstad 'dl totaaltechniek Zoekt u Personeel? Bel Level One BV Verhuur/ baliemedewerker Parttime verhuur medewerker Administratief medewerker (fulltime) Bezorgers m/v Administrateur P. van 't Wout Tijssen Goed voor dieren b.v. CHAUFFEUR BCE(C) +CCV diploma/ MAGAZIJNMEDEWERKER (fulltime) Sandd OP goed voor dieren Aankomend elektromonteur (m/v) F B V Ci (071) Jacintha (3) kan vrijwel niets met haar han den. Toch wil ze spelen. Wie helpt haar een handje? www.handjehelpen.nl horen, zien en helpen Plezier in je werk. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. 8 0182-517799 - gouda@sandd.nl .www.sandd.nl Je profiel: HEIWERKEN Je taken: René Beukema Staringlaan 5 2741 GC Waddinxveen 0182-640050 INTERIEUR- VERZORGSTER biedt zich aan voor - huish. werk - schoonhouden kantoor/ kantine voor ca. 6 uur per week. Tel. na 17.00 uur (06)18 89 05 25 INTERIEURVERZORG(ST)ER NETWORKING Het nieuwe postbedrijf van Nederland BEZOEKERS zoekt Postbezorgers in de regio’s Moerkapelle en Zevenhuizen 8 Iï__l makelaardij - onteigeningszaken www.vellekoop.nl l..„ H E IS GK/WVW - WOENSDAG 23 APRIL 2003 PAGINA 20 Bel gratis tel. 0800 0230 351 Voor de versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift behoort tot de vereisten. houdt ervan 102 GEVRAAGD (Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) 102 101 102 102 Zij zijn voor vele functies inzetbaar o.a. voor uitvoering van al het secretariële en administratieve werk van één van de makelaars. g g WEL GOED ONDER D E GROND Technisch DIVERSEN PERSONEELSDIENSTEN Van ‘t Wout Bedrijven te Waddinxveen is een groep gespecialiseerde ondernemingen voor heiwerken, sondering en funderingstechnieken. Van ‘t Wout beschikt over meer dere gepatenteerde systemen voor het klaren van de moeilijkste heiopdrachten op niet-alledaagse locaties. Ten aanzien van funderingstechnieken wordt beschikt over gespecialiseerde kennis voor herstelwerkzaam heden en is het bedrijf expert in het verplaatsen van gebouwen. DAN Z I T HET Al vele jaren richt Vosko Networking zich volledig op het ontwerpen, realiseren en onderhouden van grote en complexe netwerkinfrastructuren door geheel Nederland. Als netwerkspecialist “pur sang"staan wij tevens bekend om onze stabiele en persoonsgerichte organisatie. We behoren tot de toonaangevende bedrijven in de branche. Onze klanten kiezen voor Vosko om de kwaliteit, de persoonlijke aandacht en continuïteit. Voor meer informatie kan je tussen 07.30 en 17.00 uur bellen met (0172) 23 10 84 en vragen naar Jos Mastop, of mail naar: info@mastop.nl Deze persoon kunnen wij bieden: een leuke en zeer afwisselende baan als elektromonteur, binnen een klein team een prima salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring de mogelijkheid om in de praktijk en door middel van cursussen door te leren collega's die ook over voldoende humor beschikken De persoon die wij zoeken heeft: twee rechterhanden een grote dosis creativiteit een klantgerichte instelling een groot probleemoplossend vermogen een goed gevoel voor humor en is in het bezit van rijbewijs B. die zich, na een (interne) opleiding, gaat bezighouden met: computergestuurde klimaat- en beregeningssystemen automatische filterinstallaties complete elektrotechnische installaties in gebouwen en kweekkassen het onderhouden en plaatsen van drainage- en beregeningspompen Ferweda Boskoop, een onderdeel van Mastop totaaltechniek, is een jong, snel groeiend bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in elektrotechnische installaties voor de boomkwekerij. Binnen onze afdeling administratie worden uw talenten breed ingezet. Debiteuren/crediteuren beheer, het maken van liquiditeitsplanningen en het beheer van de projectadministratie behoren tot uw kerntaken. U produceert tussentijdse cijfers en doet de voorbereiding voor de jaarrekening. Heeft u belangstelling, dan verzoeken wij u uw uitgebreide sollicitatie met c.v. aan ons adres te richten, t.a.v. de heer E.H. Bekker. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heren P. van 't Wout jr of E.H. Bekker. zoekt ter versterking/uitbreiding een jonge, actieve, flexibele, stressbestendige, zelfstandige Personeel gevraagd De voorkeur gaat uit naar kandidaten met (enige) ervaring, maar ook schoolverlaters worden van harte uitgenodigd om te reageren. Buitenkerk 13 Post: Postbus 302 2410 AH Bodegraven Geboden worden zelfstandige, interessante functies in een jong team met een zeer gevarieerd aanbod aan werk, een goede beloning, enz. Spreekt deze functie jou aan? Bel dan voor meer informatie of stuur je schriftelijke sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen naar onderstaand adres, t.a.v. de heer W. Verhoeven. DHS Accountants, sedert 1982 gevestigd te Bodegraven, is volop actief op het uitgebreide terrein van het Midden- en Kleinbedrijf en de zelfstandige beroepen. Er is sprake van een klantgerichte collegiale organisatie met zeer korte communicatielijnen. Onze werkzaamheden richten zich voornamelijk op het voor cliënten verzorgen van financiële administraties, loon administraties, jaarrekeningen, fiscale zaken, sociale wetgeving, subsidie regelingen, alsmede advisering bij diverse ondernemersvraagstukken. Voor sollicitaties en inlichtingen kan contact worden opgenomen met Voor onze vestiging Waddinxveen zoeken wij voor de zaterdag en vakanties een parttime verhuur- medewerker voor het onderhouden en verhuren van ons materieel. Voor onze vestiging Waddinxveen zoeken wij een Verhuur/baliemedewerker voor het reserveren, verhuren en het onderhouden van ons materieel. Functie-eisen: secretariële opleiding of soortgelijke werkervaring algemene computerervaring goede communicatieve vaardigheden in teamverband kunnen werken Wij bieden: een afwisselende baan prettige werkomgeving uitstekende arbeidsvoorwaarden Bellen onder nr: 0900-900.90.69 code 25601 geldig t/m 2 mei (0,70 eur/min) bellen na 18:00 uur Wij hebben een groot bestand van personeel uit Polen in bezit van geldig Duits paspoort en sofi- nummer die binnen Nederland werkzaam mogen zijn. - land- en tuinbouw - productiewerk - bouw - metaal Teamplayer met een zelfstandige en flexibele instelling; Klantgericht denken en handelen; MBO werk- en denkniveau en/of PDB-diploma; Praktische kennis van Word en Excel. Alfensvaart 17 2771 NM Boskoop tel. (0172) 23 10 84 fax (0172) 23 14 84 mail info@mastop.nl Mercuriusweg 16 Postbus 4312740 AK Waddinxveen. Telefoon 0182 - 61 77 67 Fax 0182 - 61 13 76. Rijndijk 83, 2394 AD Hazerswoude R/D Tel. (071) 341 91 25 T (0172) 61 92 24 E info@dhs-accountants.nl Verwerken diverse financiële bescheiden (inkoopfacturen, urenverantwoording, bank); Verzorgen debiteuren- en crediteurenbeheer Vosko Networking B.V; Up to date houden van debiteuren- en crediteurenbestand; Beheren van de liquide middelen. Bel (0172) 652929 of fax (0172) 611771 voor een gratis informatiemap, of bel voor een afspraak met dhr. E. Craanen (06) 53381533. Level One BV v. Tolstraat S 2411 BP Bodegraven Tel. (0I72) 652929 Fax (0I72) 6II77I www.level1.nl info@level1.nl Voor ons kantoor gevestigd op het ITC-terrein zijn wij op zoek naar een voor 6 uur per week tijdens kantooruren. In deze functie ben je werkzaam op de afdeling Administratie (bestaande uit 3 medewerkers). PcM Distributiebedrijf BV vraagt met spoed Minimum leeftijd I5 jaar Op zoek naar nieuwe een baan? Wij zoeken op korte termijn een fulltime secretaresse wa Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn contact met enkele Taken: verzorgen van financiële administraties (intern en extern) opstellen van jaarrekeningen, verzorgen van loonadministraties, belastingzaken, enz. Vereist: MBA, SPD, MEAO, HAVO en/of HEAO, kennis van Word/Excel, goede communicatieve vaardigheden, accuratesse, studiebereidheid Personeel aangeboden Klusjesman zkt SCHILDER WERK, binnen/buiten. 0172- 588721 06-53158455. Oppas en au-pair Babysit gevr. volwass. persn. 1/2 dagen, baby 6 mnd. oud. Woerden. Br.o.nr. 22126280 bur. v.d. bl. Ben je bereid een vak te leren? m/v Wij zijn op zoek naar jonge mensen met een lbo/lts-achtergrond die zich gaan verdiepen in het vak van installatie(hulp)-monteur. Je hebt interesse in de installatiebouw en gaat de fijne kneepjes leren op het gebied van loodgieterij/cv. Het betreft een functie waarin je veel buiten werkt en de vrijheid krijgt om dit vak te gaan leren. Wil je meer informatie en wil je weten of jouw toekomst hier ligt en ben je woonachtig in de omgeving van Waddinxveen? Reageer dan snel. Informatie bij Tamara den Braber-van Leeuwen, tel. (0182) 30 31 91, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. Voor meer vacatures: www.randstad.nl Projectleider m/v Als projectleider cv/werktuigbouwkunde kun je zelfstandig functioneren en beschik je over ervaring, wil en enthousiasme. De projecten zijn gericht op woning- en utiliteitsbouw. Binnen deze projecten ben jij verantwoordelijk voor het aansturen van het personeel, het bewaken van de voortgang en de (financiële planning). Daarnaast woon je af en toe bouwvergaderingen bij. Je hebt kennis van installaties. Informatie bij Tamara den Braber-van Leeuwen, tel. (0182) 30 31 91, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. Werkvoorbereider m/v Als werkvoorbereider op het gebied van werktuigbouwkundige installaties bent u verantwoordelijk voor het plannen en voorbe reiden van projecten. U heeft contacten met diverse instanties, vraagt offertes op en bereid uitvoering van werkprojecten voor. U beschikt over mbo werk- en denkniveau, bent vaardig met het CAD tekenen op werkbouwtuigkundig gebied en hebt bij voorkeur kennis van de applicatie Nordinet. Werkervaring is zeker te compenseren als enthousiasme en doorzettingsvermogen ruimschoots aanwezig zijn. Informatie bij Tamara den Braber-van Leeuwen, tel. (0182) 30 31 91, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. Beveiligingstechnicus m/v In deze functie kun je je initatief en zelfstandigheid zeker kwijt: je bouwt alles van de grond af op en geeft leiding aan een aantal medewerkers. Je bouwt je relatiebestand uit en begeleidt projecten door het gehele land. Je beschikt over een BORG certifi cering op het gebied van electronische beveiliging en een afgeronde mbo/hbo-opleiding. Het gaat om een fulltime functie en uitzicht op vast dienstverband is zeker aanwezig. Informatie bij Tamara den Braber-van Leeuwen, tel. (0182) 30 31 91, Waddinxveen, Koningin Wilhelminaplein 47. Je straalt een pro-actieve werkhouding uit en houdt ervan om je handen uit de mouwen te steken, neem dan contact met ons op. parkeren - toegang uitsluitend Sandd (sort and deliver) is een nieuwe organisatie in de postmarkt. Vanwege de sterke toename in haar activiteiten is Sandd op zoek naar nieuwe postbezorgers die op vaste dagen (dinsdag en vrijdag) op flexibele bezorgtijden tussen 08.00 en 18.00 uur post willen bezorgen. Per bezorgdag kunt u op stuksvergoeding of op contractbasis tussen de 4 en 8 uren werken. De post wordt voor elke bezorgdag bij u thuis afgeleverd. Sandd verwacht van u een flexibele/accurate instelling en doorzettingsvermogen. U bent in het bezit van een fiets en fysiek in staat een aantal uren per dag te fietsen. Geïnteresseerd? Neem contact op met Sandd Gouda, Marconistraat 54, 2809 PE Gouda. Nadere informatie verkrijgbaar bij en sollicitaties met C.V. graag spoedig richten aan de heer M. Hogebrug AA/FB of de heer J. de Haan AA. Voor deze spilfunctie beschikt u over een afgeronde MEAO-opleiding, aangevuld met MBA. Wellicht heeft u een ruime ervaring in de bouw- of accountantssector. Branche-ervaring is een pré. Goede kennis van software als Excel, Exact en projectadministratie is vanzelfsprekend. U werkt zelfstandig maar is ook een uitstekend teamplayer. Heb je interesse in deze functie, bel, schrijf, fax of e-mail je gegevens vóór 3 mei naar Angèle van der Wiel (e-mail: angele.van.der.wiel@vosko.nl Voor inhoudelijke informatie over de functie kan je vra gen naar Jan Muit (Administrateur). Ook kun je onze web-site raadplegen: www.vosko.nl. Corr.adres: Postbus 284, 2740 AG Waddinxveen.Tel (0182-622822). Fax (0182-614536). Vellekoop Makelaardij - Onteigeningszaken is een modem makelaarskantoor gevestigd in Bleiswijk. Naast goede en marktconforme arbeidsvoorwaarden biedt Vosko de medewerkers een omgeving waarin talent tot volle bloei kan komen.Teamgeest, klantgerichtheid en enthousiasme zijn bij ons net zo belangrijk als vakinhoudelijke kennis. Wij nodigen ook schoolverlaters uit om op deze functie te solliciteren. Algemeen Gezocht MODELLEN!! My Way Models zoekt modellen; jong, oud, dik, dun, kort of lang. Géén inschrijfgeld. Er varing niet vereist! Bel voor afspr. 8.00-21.00uur. Tel 020- 5708942 of tel. 030-6701432. Wil je werken als visagist(e); hairstylist(e), ervaring niet noodzak, opleiding mog. Bel Elite 0418-653153 (tot 21:00). Zeer hoge bijverdienste en nog vele extra’s waaronder gratis regenpak, gratis krant 6 weken extra betaling per jaar. Onze dienstverlening bestaat onder meer uit bemiddeling bij aan- en verkoop, huur en verhuur en taxaties van glastuinbouw- bedrijven, alsmede onteigeningszaken. Groothandel in dierbenodigdheden Cram o is een van de leidende ver huurbedrijven in Noord Europa met naast vestigingen in Nederland ook vestigingen in Zweden, Noorwegen, Denemarken, Finland, Estland, Polen en Hongarije. We verhuren machines, apparatuur en tijdelijke behui zingen aan de bouwsector, industrie en overheid middels 180 vestigingen. Cramo heeft meer dan 880 medewer kers en een omzet van 300 miljoen euro in 2002. r r J Accountants Door de constante groei en een steeds snellere toename van onze dienstverlening zijn wij altijd op zoek naar enthousiaste nieuwe medewerkers. Zij moeten zich kunnen vinden in, en thuis voelen bij, onze cultuur en werkwijze. Op dit moment hebben wij ruimte voor een nieuwe collega voor de functie van: Wij vragen een gezonde dosis werklust, correcte omgangsvormen, flexibiliteit, collegialiteit, concentratievermogen en een dienstvaardige opstelling. Van Styn Sandwich Panels en Marina Plywood Belgiëlaan 5,2391 PH Hazerswoude-Dorp Tel. (0172) 21 08 15 De werkzaamheden zullen bestaan uit: bij vakantie/ziekte of andere redenen van afwezigheid, van één onzer chauffeurs, paraat staan om in te vallen op een city-trailer/bakwagen/bulkwagen voor regionale distributie van onze producten 60%. Assistentie bij overige werkzaamheden in magazijn 40%. PM 11*? Dan komen wij graag in XX VvvX wL contact met kandidaten (m/v) voor de functie van: Kappers- personeel Voor onze kapsalon zoeken wij een parttime HAARSTY- LISTE. Heb je interesse? Bel «Kunstkerstbomen gevraagd ons: 0172-574229 Hairline Anja, Dorpsstraat 145, Nieuwkoop.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 20