Hof Makelaardij: Voor al uw voorjaarsplannen! Van Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! NVM Moerkapelle Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen MM .3 la ïB - 11 met - Bijzonderheden: Deze keurig onderhouden woning is gereed om zo te kun nen betrekken. De oplevering is in overleg. Bij zonderheden: Deze woning is deels v.v. dubbele beglazing en dakisolatie. De servicekosten bedragen 45,- per maand. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woning heeft elektrische sereens, zonweringen en is in zeer goede staat afgewerkt. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. kunststof-, aluminium- en hardhouten kozijnen. De begane grond is v.v. dubbele beglazing en de muren van spouwisolatie. Bij dit project is een vaste notaris aangewezen. Oplevering in overleg, kan per direct. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze woning is v.v. hardhouten kozijnen en deels dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Schitterend panoramisch uitzicht aan de voorzijde op de polder. De dakbedekking is in circa 1995 vernieuwd. De hoogte van het souterrain is circa 2.05m. Oplevering in overleg, ca. november/december 2003. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij.nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De woning is centraal gesitueerd en heeft aan de voorzijde een levendig uitzicht op wandelpaden, groen en singel. Oplevering in overleg. Overtoom 2 Vraagprijs 189.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk, tegenover een speel weide, gelegen eengezinshoekwoning, welke met de aange bouwde berging is geschakeld aan de buren. Het woonhuis is keurig verzorgd en vanaf 2000 flink aangepakt. De keurige achtertuin (0) heeft een achterom en is vormgegeven in een taartpunt. Bouwjaar ca. 1979, ca. 275 m3 inhoud en 147 m2 eig. gr. Indeling: Entree/hal met meter kast en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met plavuizenvloer met vloerverwarming en trapkast; Aan de voorzijde van het huis is het eetgedeelte gesitueerd, welke aan sluit op de in 2000 vernieuwde keuken, welke in U-vorm is opgesteld en is v.v. inbouwapparatuur; Vanuit de keuken is de berging met aansl. wasapp. bereikbaar. Ie Verd.: 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; Luxe uitgevoerde badkamer (2000) met douchecabine, hangend closet, wastafel, vloerver warming en dakkapel; C.v.-ruimte met c.v.-combiketel (1998); 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Op de overloop is een luik met schuiftrap naar de bevloerde vliering met stahoogte. leplaan 133 Vraagprijs 155.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex, nabij winkels, scholen en N.S.-station, gelegen goed onderhou den bovenwoning op de le en 2e verdieping. Deze woning is bereikbaar middels gesloten entree met intercom en beschikt over een vrijstaande stenen berging. Bouwjaar ca. 1957 en inhoud ca. 290 m3. Indeling: le Verd.: Entree/- hal met trapkast en toilet; Hobby/- logeerkamer met telefoonaansluiting; Riante woonkamer (ca. 31 m2) met ker- k g sen laminaatvloer en vaste kast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. RV.S.-afzuigschouw, R.V.S.-5 pits gas kookplaat, RV.S.-oven, aansl. vaatwasser, wasmachineaansl. en toegang tot het balkon (Z). 2e Verd.: Overloop met toe gang tot de bergvliering, vaste kast en c.v.-combiketel met boiler; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kastenwand en dakkapel; Badkamer met ligbad, douchecabine, wastafel- meubel, mechanische ventilatie en deel van het dakkapel. Meidoomstraat 35 Vraagprijs 144.000,- k.k. Algemeen: In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en op het Oosten gelegen achtertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar ca. 1955, ca. 150 m2 eigen grond en inhoud ca. 250 m3. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Indeling: Entree/hal met trap- /kelderkast en meter- S kast; Toiletruimte; B Gesloten keuken B met rechte keuken- p opstelling en was-kg machine- en vaat- wasmachineaansl.; B Doorzonwoon- H kamer, le Verd.: Overloop; 2 Slaap kamers aan de achterzijde, beide met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; Badgelegenheid met douche- hoek en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken 2e verd. met voorzolder v.v. c.v. opstelling (Vaillant combiketel ca. 1999); Zolderkamer met dakvenster. Kielkade 38 Vraagprijs 177.500,- k.k. Algemeen: Leuke en eigentijdse dijkwoning met vrijstaande houten berging, achtertuin (Z) met achterom. Bouwjaar ca. 1930, 92 m2 eigen grond en inhoud ca. 290 m3. Indeling: Souterrain: Hal met trapkast en c.v. combiketel kast (1995); Toilet; Bergkast; Badkamer met klein ligbad, vaste wastafel en royale douche v.v. thermostaat- kraan; Hobbykamer met "open" ber ging, aansluiting wasapp. en inge bouwde vrieskast (evt. ter overname), le Verd. (straat niveau): Entree met meterkast; Woon - kamer met schoorsteenmantel; Luxe, open keuken met L-vormige inrichting v.v. RVS spoelbak en inb.app.: RVS gas kookplaat, vlakscherm, combimagnetron inclusief grill, koel-/vrieskast en vaatwasser. 2e Verd.: Overloop met schuifdeur en werkkast; 1 Voorslaapkamer (mogelijk om hier 2 kamers van te maken); 1 Achterslaapkamer; Luxe toilet met vaste wastafel. Middelweg 13 Vraagprijs 425.000,- k.k. Algemeen: Midden in akkerbouw gebied, en toch nabij de bebouwing van Moerkapelle, gelegen vrijstaande bungalow met een prachtig weids uitzicht over polderlandschap. Bouwjaar ca. 1960, op 1.137 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. Indeling: Entree/hal met pla vuizenvloer; Meter kast; Toiletruimte met fonteintje; Douchegelegenheid met vaste wastafel; Doorzonwoonkamer met uitzicht over het polderlandschap; Gesloten keuken met L-vormige keukenop stelling en vaste kast; Bijkeuken met Vaillant c.v.-ketel uit ca. 1991, wasmachine- en drogeraansluiting, vaste kast en toegang tot de achtertuin; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast, le Verd.: Middels een vlizotrap is de zolderverdieping te bereiken met een nokhoogte van circa 1.80m. Noordeinde 17 Vraagprijs 439.000,- k.k. Algemeen: Aan de buitenrand van Waddinxveen waar de bebouwde kern overgaat in het polderlandschap is deze bij zondere en moderne vrijstaande woning gelegen. De woning heeft een woonoppervlakte van maar liefst ca. 165 m2,428 m2 eigen grond en een inhoud van ruim 570 m3. Indeling: Entree/hal met trapopgang en toegang tot de garage met c.v. ketel (Nefit HR combi met 80L boiler uit 1993) en toegang tot de was en droogruimte en overkapte bergplaats. Via de trap komt men in de hal op dijkniveau met toi letruimte met was tafel en met hangclo- set; 2 Slaapkamers aan dezelfde zijde; Eetkeuken met een in L-vorm opgestelde keuken v.v. inb.app.: inductie/keramische kookplaat, friteuse, RVS schouw, heteluchtoven, koelkast, vrieskast, magnetron, vaatwasser en close-in boiler; Woonkamer (ca. 52 m2) v.v. een haard en massieve eikenvloer; Vanuit de hal gaat men middels de trap naar een verd. aan de achterzijde van het huis; Op deze verd. bevindt zich de ouder- slaapkamer; Badkamer (1993) met ligbad, hangcloset, dou checabine en wastafel, deze kan zowel vanuit de slaapkamer als de vide bereikt worden. Koekoekdreef 23 Vraagprijs 249.000,- k.k. Algemeen: Stijlvolle, comfortabele eengezinswoning met erker en stenen uitbouw aan de achterzijde over de gehele breedte, vrijstaande stenen berging, voortuin en betegelde achtertuin met auto uitrit. Bouwjaar ca. 1984 (uitbouw ca. 1997), 150 m2 eigen grond en inhoud ca. 410 m3. Indeling: Hal met trapopgang; Meterkast; Royale woonka mer met laminaat- vloer; Gedeeltelijk open keuken met U-vormige lichtge kleurde inrichting v.v. inbouwappara tuur: inductiekook- plaat, RVS afzuig kap, combimagne tron, koelkast, vrieskast en vaatwas ser, tevens beschikt de keuken over een carrousel en een apothekerskast; Hal; Toilet met fonteintje; De keuken, hal en toilet zijn voorzien van vloerverwarming, le Verd.: Overloop; Luxe badkamer met ligbad, wastafelmeubel, toilet en designradiator; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Overloop met opstelplaats c.v. combiketel (ca. 1997) en aansluiting wasapp.; Zolderkamer met dakkapel aan de achterzijde. Jan Luykenstraat 23 Vraagprijs 219.000,- k.k. Algemeen: Deze hoekeengezinswoning is gelegen in een ruim opgezette woonwijk en is gunstig gelegen ten opzichte van winkels, NS station en het "Gouwe Bos". De woning is aan de achterzijde uitgebouwd middels een serre. Netjes onderhouden voor- en achtertuin (O) met houten berging. Bouwjaar ca. 1968, ca. 350 m3 inhoud en 180 m2 eigen grond. Indeling: Entree/hal meterkast; Royale woonkamer met serre, trapkast en laminaatvloer; De serre is v.v. een schuifpui; Open keuken met rechte keukenopstelling (2001) met houten fronten en inb.app.: vaatwasser, koel kast, gaskookplaat en afzuigkap, le Verd.: Overloop met toiletruimte; Luxe badkamer (2001) v.v. toilet, ligbad en groot wastafelmeubel; 1 Grote slaapkamer aan de achter zijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met wastafel' Badgelegenheid met douchehoek en wastafel. 2e Verd?: Voorzolder met wasmachine-/drogeraansl„ c.v. ketel (1989) en Velux dakvenster; 1 Slaapkamer met 2 dakkapellen en bergruimte. s ■_van ’t hof s i

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 22