Koninginnedag bij speeltuinvereniging de Overkant j PAGINA 11 WOENSDAG 7 MEI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Op de kunstmarkt in Waddinxveen vergaapten bezoe kers zich aan de schilderende pop meneer Hendriks. 1 Foto's: Liesbeth van der Vis en Hans Scholtes Wie wil er nou geen brandweerman of -vrouw worden? Er waren ook fraaie oldtimers te bewonderen in Waddinxveen. Lekkere live-muziek maakt de sfeer van zo’n feest helemaal af. Zonder vrijmarkt is het niet echt Koninginnedag... I j ONINGINNEDAG 2003 werd een beetje vies als je er op ging springen. Toen ik thuis droge kleren had aangetrokken heb ik verder gespeeld in de speeltuin; ik heb een eierkoek versierd met slagroom en aller lei lekkere snoepjes, ik heb ge raden hoeveel bonen er in een pot zaten en ik heb een vlinder op mijn gezicht laten schmin ken. ’s Avonds mocht ik gaan kijken naar de playbackshow In Zevenhuizen kon je ongestraft een auto bekladden. Er ontstond een heus kunst werk! Een zinderende skelterrace op de Burg. Boerstraat, waar een lastig parcours moest worden afgelegd. WADDINXVEEN/Z’HUIZEN/MOERKAPELLE - Er was natuurlijk weer van alles te beleven in onze regio. Hier onder vindt u een impressie van de activiteiten die vori ge week ter ere van Koninginnnedag 2003 werden geor ganiseerd. met zoeken een leuke verras sing. Naast de activiteiten voor de kinderen was er ook aan de volwassenen gedacht. Niet al leen konden zij meedoen aan het rad van fortuin, ook konden zij zich ’s avonds uitleven tij dens de playbackshow. Speciaal voor deze avond hadden de deelnemers hun best gedaan om een zo goed, of beter nog. voor de grote mensen, want mijn vader deed ook mee. Ik moest wel een beetje om hem lachen.." Ook was er speciaal voor deze gelegenheid een schat begra ven, die de kinderen met be hulp van een verhaal en aanwij zingen met z’n allen moesten gaan zoeken. Uiteindelijk is dit gelukt, en in de schat zat voor iedereen die had meegeholpen dere acts waren onder andere K3, Grease en Marianne Weber met Frans Bauer. Na een aantal jaren zonder playbackshow voor volwasse nen wegens te weinig animo was het weer ouderwets gezel lig. Hopelijk zijn er volgend jaar weer genoeg mensen bereid om hun kunstjes te laten zien op het podium van speeltuin vereniging de Overkant. een zo grappig mogelijke show neer te zetten. De drie beste acts gingen niet naar huis met een groot geld bedrag, maar met een mooie beker en niet te vergeten de eer. De eerste prijs ging naar Gert Boere en Willem Droog, die sa men het nummer ’Barcelona’ van Freddie Mercury en Mont serrat Caballé uitvoerden. An- mooie speeltuin, maar ook over een mooi en ruim ge bouw, waar bijna alle activitei ten konden worden voortge zet. Na de buien vroeg in de middag besloot het zonnetje toch nog tevoorschijn te komen en kon den zelfs de springkussens nog opgeblazen worden. Gelukkig hadden ook een heleboel kin deren het idee opgevat nog Lekker springen op het kussen bij het gemaal, terwijl op de achtergrond de klanken van de band Basta klonken. even langs te komen en zo werd het een drukke middag. De kinderen konden meedoen aan tal van spelletjes zoals grabbelen, enveloppen trekken en het rad van fortuin. Maar dat was lang niet alles. Roos, negen jaar: „Vooral de springkussens waren erg leuk, alleen was het een beetje jam mer dat ze een beetje nat wa ren geworden door de regen.Je WADDINXVEEN - De plan ning liep een beetje in de soep doordat het weer wat roet in het eten gooide, maar dit mocht de pret op koninginne dag bij speeltuinvereniging de Overkant niet drukken. Activi teiten die eigenlijk voor buiten bedoeld waren, werden ge woon naar binnen gehaald. Ge lukkig beschikt de speeltuinver eniging niet alleen over een

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 11