w IL woonobjecten bedrijfsobjecten nieuwbouw fff Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Mozartlaan 93 Waddinxveen Vraagprijs: 209.000,-- k.k. Gouwestraat 15-16 Boskoop Vraagprijs: 369.000,-- k.k. Nassaulaan 36 Waddinxveen Vraagprijs: 192.500,-- k.k. Tuinstraat 53 Boskoop Vraagprijs: 192.500,-- k.k. Werumeus Buninglaan 110 Waddinxveen Vraagprijs: 155.000,-- k.k. Peppelhorst 10 Waddinxveen Vraagprijs: 169.500,-- k.k. Mendelweg 15 Boskoop Vraagprijs: 179.000,-- k.k. Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl n> Noordeinde 307 Boskoop Vraagprijs: 174.000,- k.k. Kerkweg-West 26 Waddinxveen Vraagprijs: 179.950,- k.k. Koning Willem ll-straat 8 Waddinxveen Vraagprijs: 186.500,- k.k. Wij zoeken u... Uw werkzaamheden... Geïnteresseerd? a. jaay I Secretaresse enthousiaste i .g L Geheel in 2000 gemoderniseerde eengezinswoning voorzien van hardhouten kozijnen met dubbele beglazing. Indeling: hal met meter kast, gang. Tot aan het plafond betegelde toiletruimte met fontein. Keuken met lichte inrichting (bouwjaar 2000), voorzien van kerami sche kookplaat, combimagnetron, vaatwasmachine en vlakschermaf- zuigkap. kelderkast. Woonkamer (type doorzon), groot ca. 7,30 x 3,50 m., wandafwerking spachtelputz, schuurplafpnd en een plavui zen vloer. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, resp. groot ca. 11,5 m2, 13 m2 en 5 m2. De ouderslaapkamer is voorzien van een vaste schuifwandenkast en balkon. Alle slaapkamers zijn voorzien van schuurplafonds en gestukadoorde wanden. Badkamer (b.j. 2000) ingericht met douchecabine, wastafel, tweede toilet en handdoeken radiator. 2e Verdieping: vaste trap. Zolderkamer. Tevens staat hier de C.V.-combiketel (b.j.2000) opge steld. Bijzonderh.: de woning is goed onderhouden. In de achter tuin staat een stenen berging. De achtertuin biedt in de zomer periode de hele dag zon. Tussen twee woningblokken vrij uitzicht, zowel aan de voor- als achterzij de. Grondopp. ca. 143 m2. Inh. ca. 300 m3. Aanvaarding in over leg (planning ca. zomer 2003). Landelijk gesitueerde uitgebouwde hoekwoning met riante en vrije achtertuin met een grote berging. Deze dijkwoning is gebouwd in ca. 1930 en uitgebouwd in ca. 2002 op circa 257 m2 eigen grond en de woning biedt een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: hal/entree. Woonkamer voorzien van dubbel glas. Open woonkeuken, kelderkast en toiletruimte. De recent gerealiseerde uitbouw is ingedeeld met een prachtige badkamer met vloerverwarming compleet ingericht met bad en wastafel, designradiator, aansluiting wasmachine en droger en voorbereid met een aan- en afvoer voor eventueel een nieuwe keu- keninrichting. 1e Verdieping: ruime overloop met badkamermeubel. 3 (drie) slaapkamers voorzien van dakkapel en dubbel glas. Bevloerde bergvliering. In de ruime achtertuin staat een ruime berging met kan- teldeur en biedt voldoende ruimte om een auto of motor te stallen. Bijzonderheden: C.V.-combiketel (ca. 1995). Woning grotendeels geï soleerd. Dakkapel achter ca. 1999. Aanvaarding in overleg. Geheel verbouwd en prachtig gelegen royaal 4(vier)-kamerapparte- ment gesitueerd op de 2e woonlaag op loopafstand van de winkels en het openbaar vervoer. Vanuit het appartement, met een woonopper- vlakte van ca. 85 m2, heeft u zowel aan de voorzijde als achterzijde een prachtig uitzicht. Het appartementengebouw biedt een met inter com beveiligde hoofdentree, een dubbele lift en een trappenhuis. Indeling appartement: entree met ingebouwde kasten. Hal, woonka mer met een oppervlakte van ca. 27 m2 voorzien van vaste kasten, dubbel glas en deur naar het royale balkon op het westen. Woonkeuken met luxe in L-vorm opgestelde keukeninrichting com pleet met uitgebreide inbouwapparatuur en aansluiting wasmachine. 3 (drie) slaapkamers, waarvan de ouderslaapkamer is voorzien van een vaste kastenwand. Modern betegelde toiletruimte met inbouw- closet en fontein. Modern bete gelde badkamer ingericht met douche en wastafelmeubel. De berging bevindt zich in het onderhuis. Bijzonderheden: het appartement is geheel voorzien van dubbel glas. Voorschot stook-Zservicekosten ca. 150,- - per maand. Aanvaarding in overleg (planning ca. september 2003). Nadere informatie wordt graag verstrekt door Renate van 613822. Wonen in een lommerrijke woonomgeving. Mooi verzorgde, royale eengezinswoning met 4 (vier) slaapkamers, gunstig gesitueerd nabij winkels, scholen en openbaar vervoer. Indeling: hal, garderobe, toilet. Z-vormige woonkamer, oppervlakte ca. 30 m2. Open keuken en een bijkeuken berging. Een vrije achtertuin op het zuidoosten. 1e Verdieping: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 3,64 x 2,55 m., 3,32 x 4,63 m. en 2,82 x 3,32 m., waarvan 1 (één) met deur naar het balkon. Licht betegelde ruime badkamer met douche, tweede toi let, wastafel en aansluiting wasmachine. 2e Verdieping: overloop met opstelplaats voor de C.V.-ketel. Grote zolderkamer met dakkapel en bergruimten. Bijzonderheden: de woning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 149 m2 eigen grond en heeft een inhoud van ca. 350 m3. De woning is gedeeltelijk voorzien van dubbel glas. Voldoende parkeer gelegenheid voor de deur. Aanvaarding in overleg. Halfvrijstaand herenhuis met grote garage, op steenworp afstand van het centrum van de gemeente Boskoop. De woning is door de huidi ge eigenaar in 1996 gerenoveerd. Indeling: entree. Riante living (opp. ca. 75 m2) met openslaande deuren naar de tuin. Open keuken met inbouwapparatuur en toegang tot ruimte met de opstelplaats van de C.V.-ketel. Toilet. Deur voortrap naar verdieping. 1e Verdieping: over loop met 2e toilet. 2 (twee) ruime slaapkamers. Badkamer met ligbad, wastafelmeubel en douchecabine. 2e Verdieping: overloop met 2 (twee) slaapkamers. Bijzonderheden: grote garage geschikt voor 2 (twee) auto's. Door de bijzonde re indeling van het oorspronkelij- ke gebouwd (wonen/kantoor) heeft u te maken met een zeer royaal woonhuis, welke absoluut van binnen bekeken moet zijn om een goed beeld te kunnen krijgen van het geheel. Grondoppervlakte ca. 221 m2. Inhoud ca. 1.025 m3. Bouwjaar ca. 1925. Oplevering in overleg. De Pater Makelaardij is op zoek naar een fulltime Op zeer fraaie locatie gelegen 3-kamerappartement met eigen par keerplaats en mooi aangelegde achtertuin van circa 10x8 meter op het westen. Indeling: entree. Slaapkamer 1 (één), oppervlakte ca. 2,05 x 3,52 m. gesitueerd aan de oostzijde. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met toilet, douchecabine en wastafel. De badkamer wordt mechanisch geventileerd. Slaapkamer 2 (twee), oppervlakte ca. 3,35 x 3,55 m., eveneens gesitueerd aan de oostzijde. Woonkamer, opper vlakte ca. 3,60 x 6,55 m. met goede lichtinval en vrij uitzicht op tuin, spoorlijn en kwekerijen. Woonkeuken met een nette, witte Bruynzeel inrichting. De keuken is ca. 12 m2 en vanuit de keuken is de achter tuin bereikbaar. Bijzonderheden: de servicekosten bedragen €79,41 per maand inclusief voorschot stookkosten. Het appartement is voor zien van inbraakwerend hang- en sluitwerk. Gezamenlijke fietsenber ging. De dakbedekking is recent gedeeltelijk vernieuwd. De opper vlakte van de tuin is circa 80 m2. Woonoppervlakte circa 65 m2. Dubbelglas, vloer- en gevelisolatie. Oplevering in overleg. Geheel verbouwde sfeervolle hoekwoning met grote schuur/berging aantrekkelijk gesitueerd nabij de oude dorpskern. De woning biedt een inhoud van ca. 275 m3 en is gebouwd in ca. 1914 op ca. 198 m2 eigen grond. De ruime fraai aangelegde achtertuin biedt veel privacy. Indeling: entree. Modern afgewerkte toiletruimte met inbouwcloset. Royale woonkamer met open trap en hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. Open woonkeuken met moderne en luxe in L-vorm opgestelde keukeninrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Diverse extra bergruimte en een betegelde kast voorzien van aan sluiting wasapparatuur. 1e Verdieping: overloop met C.V.-kast voor zien van C.V.-combiketel (1985). 2 (twee) fraai afgetimmerde slaap kamers voorzien van dakkapel. Luxe afgewerkte badkamer compleet ingericht met ligbad, inbouwcloset, wastafel en doucheruimte. Als u op zoek bent naar een fraai afgewerkte gezellig gesitueerde woning met een vrije achtertuin en een grote schuur is een bezichtiging zeker de moeite waard. Aanvaarding in overleg. Uitstekend onderhouden en verbouwde sfeervolle centraal gesitueer de eengezinswoning met stenen berging in de achtertuin. De woning is gebouwd in ca. 1962 op ca. 138 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 300 m3. Indeling: entree, hal, kelderkast. Modern bete gelde toiletruimte met inbouwcloset. Doorzonwoonkamer met aan de voor- en achterzijde dubbel glas. De begane grondvloer is met uit zondering van de keuken afgewerkt met fraaie grenen brede vloerde len. De keuken is voorzien van een lichte plavuizen vloer en heeft een lichte inrichting. Bijkeuken met aansluiting wasmachine. 1e Verdieping: overloop met bergkast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 2 (twee) met vaste kast. Licht betegelde badkamer met wastafel en douche. 2e Verdieping: de ruime nog af te werken zolder is bereik baar door middel van een vaste trap en is voorzien van een kunststof dakkapel met dubbel glas en een Velux dakraam. Tevens staat hier de C.V.-combiketel (1999) opgesteld. Bijzonderheden: alle plafonds zijn uitgevoerd in gipsplaten. Alle kozijnen met uitzondering van het hardhouten kozijn in de woonkamer zijn uitgevoerd in kunststof. De woning is geheel voorzien van dubbel glas. De wanden van de begane grond zijn uitgevoerd in granol. Aanvaarding is in over leg. particulier en Met een enthousiast team worden in opdracht van verkoop van woningen en verkoop en verhuur van De Pater Makelaardij is makelaar en vastgoeddeskundige op het gebied van bedrijfsmatig onroerend goed met vestigingen in Waddinxveen en Boskoop. derden diensten verleend met betrekking tot kantoren, bedrijfsruimten en winkels. Geheel gemoderniseerd 4 (vier)-kamerhoekappartement met berging in het onderhuis en ruim balkon aan de westzijde. Indeling: entree, hal met vaste kast en meterkast. Woonkamer met vrij uitzicht. De gehele vloer is afgewerkt met laminaat. Open keuken met een moder ne inrichting (bouwjaar 2000), compleet met afzuigkap, gaskookplaat, oven, vaatwasser, magnetron en koel-A/rieskast. Tevens is in de keu ken de aansluiting van de wasmachine aanwezig. Toiletruimte is in 2002 betegeld en is voorzien van een closet en fontein. Badkamer is in 2002 betegeld en is ingericht met een douchecabine en een was tafelmeubel. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 3,25 x 4,10 m., 2,30x4,11 m. en 1,97x3,16 m., waarvan 1 (één) slaapkamer is voor zien van een deur naar het balkon. Bijzonderheden: het appartement is grotendeels voorzien van dubbel glas (HR++). Servicekosten ca. 168,- per maand, inclusief ca. m- 40.- voorschot stookkosten. Ï-. Oplevering in overleg (kan rf ft spoedig). i kS Zeer goed onderhouden vrijstaande woning met achtertuin gelegen aan water en vrij uitzicht aan zowel voor- als achterzijde over boom kwekerijen. Indeling: entree met granitovloer. Toilet met fontein. Kelder met groepenkast. De kelder is hoog ca. 1,70 m2. Keuken met eiken L-vormige inrichting voorzien van inbouwapparatuur. Tuin gele gen op het oosten met hardhouten vlonder aan water. Doorzonwoonkamer (ca. 30 m2) met openhaard, wandafwerking spachtelputz en dubbele deuren naar de achtertuin. 1e Verdieping: overloop met vaste kast en schuifwandenkast. Slaapkamer 1 met douchecabine, deur naar dakterras, vaste kastenwand, wandafwer king spachtelputz. 2 (twee) slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 (één) voorzien is van vaste wastafel en 1 (één) met luik naar kleine bergvliering. Bijzonderheden: Inhoud ca. 300 m3. Grondoppervlakte 115 m2. Gedeeltelijk dubbel glas. Onderheide schuur met aanslui ting wasmachine. Rustige lig ging. Aanvaarding in overleg. de pater SS makelaardij U heeft ervaring en een secretariële opleiding op MBO-niveau. U bent een enthousiaste en representatieve medewerker met een dienstverlenende en klantgerichte instelling. U beschikt over een uitstekende uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal (in woord en geschrift) en bent nauwkeurig en ordelijk. Daarnaast bent u stressbestendig, accuraat, verantwoordelijk, initiatiefrijk en gemotiveerd. Ondanks het uitgebreide takenpakket bent u in staat overzicht te houden. U kunt goed zelfstandig werken, maar beschikt ook over een gezonde teamgeest. U heeft kennis en ervaring in het werken met Wórd, Excel, Microsoft Outlook, e.d. U ontvangt klanten op kantoor en informeert ze over de diverse projecten. Tevens voert u (commerciële) telefoongesprekken. Ook het invoeren en verwerken van mutaties in het registratiesysteem is een onderdeel van uw werkzaamheden. Verder biedt u admi nistratieve ondersteuning aan de makelaars, bent u verantwoordelijk voor de verwerkingen en het opstellen van de correspon dentie en beheert u het agenda van de makelaars. Tenslotte biedt u ondersteuning aan de PR en communicatie voor de verkoop. De werkzaamheden vinden in beide vestigingen plaats. Tilburg, commercieel binnendienstmedewerkster, telefoonnummer 0182- Zoekt u een uitdagende, interessante en veelzijdige baan, waarbij u het eerste aanspreekpunt bent voor de klanten? Stuur dan uw brief met Curriculum Vitae naar: De Pater Makelaardij Waddinxveen, Postbus 225, 2740 AE Waddinxveen of sol liciteer via e-mail renate@depater.nl.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 18