Passage wordt opnieuw bestraat Tennisracket kopen? cnoo Sparen voor textiel bij uw C1000 VADERS OPGELET!! Van Mourik van gele^ I waa park waa vinden, n.l ^ijg nkelier zijn klanten kent, r waar pass: leveren bij J^assage^ oitip: de Passage-bon I I bo'dkZedi/tvg' Hoe spaart u mee? Geen fratsen, dat scheelt. Zo- b-bCjft verreming^ voor uz ook> gfroot Ml J Passaqenieuws Eti rU Passage 208, Waddinxveen Tel. (0182) 38 96 66 •i wachten tot na moederdag.” In eerste instantie zal het gedeelte tussen de speelgoed winkel van Van der Wal en de ABN-AMRO-bank worden her- straat. Dit duurt naar verwach ting twee weken. Daarna is het andere deel van het winkelcen- Heeft u al met uw kinderen gezocht naar een mooi moederdagcadeau? U vindt onze winkels in: Berkel en Rodenrijs Centrumpassage 2 Bleiswijk Dorpsstraat 83 Hillegersberg Freericksplaats 23 Voorburg Kon. Julianalaan 263A Waddinxveen Passage 21 De spelregels: Bij elke 10,-* aan boodschappen ontvangt u een waardecheque. Na inlevering van deze waardecheques krijgt u korting op textiel van Clarysse. U mag net zoveel waardecheques sparen en inleveren als u wilt De actie loopt van dinsdag 22 april tot en met zaterdag 31 mei 2003. U kunt deze waardecheques tot en met zaterdag 7 juni 2003 verzilveren. L I trum aan de beurt, richting de parkeerplaats. Ook de directe omgeving van de Kruiskerk wordt meegenomen in deze herbestrating. Jim Koster bena drukt dat de Passage goed toe gankelijk blijft. „Dat is voor ons een randvoorwaarde”, stelt hij. Bent u nog steeds op zoek naar het tennisracket dat bij u past? Weet u niet of u nu een smal frame racket nodig hebt voor veel balcontrole en weinig power of een dik frame voor „Onze klanten moeten ons tenslotte zonder problemen kunnen bereiken. Natuurlijk ontkom je er niet aan dat er her en der loopplanken komen te liggen, maar we weten het ongemak tot een absoluut minimum te beperken.” Kom eens kijken bij Van der Linde Lingerie, waar u een ruime collec tie lingerie, nachtkleding en badkleding van diverse merken vindt. Mocht u niet kunnen kiezen, dan kunt u uw vrouw ook verwennen met een cadeaubon van Van der Linde. ding, tennisballen, grips, dem pers, schoenen en nog veel meer. gemeente verloopt erg pret tig”, vertelt Koster, „maar je ziet dat er toch altijd veel tijd voor nodig is om alle plannen goed voor te bereiden.Wellicht hadden we iets eerder van start kunnen gaan, maar we hebben bewust besloten om te tegelijkertijd minder blessure- gevoelig wordt voor de alom gevreesde tennisarm. Bij Verzijl Sport adviseren wij u graag bij deze keuze. Met test rackets van Prince, Head, veel power en minder balcon trole? Dit ligt aan uw spelni- veau. Een tennisracket dat goed aansluit bij uw niveau en speel- kwaliteit zorgt ervoor dat u uw spelniveau kunt verbeteren en WADDINXVEEN - Het is zover. Winkelcentrum de Passage krijgt nieuwe bestra ting. Volgende week maandag beginnen de werkzaamheden, die naar schatting tot half juni duren. Wie zijn boodschappen in de Passage doet, hoeft zich geen zorgen te maken, want het winkelcentrum blijft goed toegankelijk. Gemeenteambtenaar Wim v/d Hoeven (r), de ‘drijvende kracht’ achter de herbestrating en uitvoerder Leon van Bruinisse. Zij maken dat de herbestrating van de Passage een feit wordt. Spaar nu voor hoogwaardig textiel van Clarysse. U kunt kiezen uit diverse kleuren bad- en keukentextiel. Het heerlijk zachte badtextiel van zeer hoogwaardige kwaliteit geeft uw badkamer iets extra's. In de hedendaagse keuken zijn de keuken- en theedoeken met het moderne design onmisbaar. De zomer komt eraan en een strandlaken met modieuze motieven zal dan op vele momenten goed van pas komen. Deze vindt u voor aantrekkelijke prijzen bij uw Cl000. Nog steeds is het niet zeker of er op termijn een nieuw win kelcentrum zal verrijzen of dat de Passage in zijn huidige vorm blijft bestaan. Mocht er echter gebouwd gaan worden, dan duurt dit nog zeker drie a vier jaar. Daarom is het besluit genomen om de Passage een flinke opknapbeurt te geven. „Veiligheid staat daarbij voorop, vertelt winkeliersver- enigingvoorzitter Jim Koster. „We pakken niet alleen de bes trating flink aan, ook de verlich ting wordt aanzienlijk verbe terd. Daarnaast is er ook een snoeiplan opgesteld. Al deze dingen werken mee om de Passage een nog prettiger en veiliger winkelcentrum te maken.” De aftrap van de plan nen die nu uitgevoerd gaan worden, was de schouw van gemeente en winkeliers op 20 november vorig jaar. „De samenwerking met de Wilson, Babolat en Pro Kennex in diverse types kunnen wij samen met u het racket vinden dat het beste bij u past. Bij Verzijl Sport kunt u altijd terecht voor al uw tenniskle- GÖf BIG

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 19