Be Fair verzuimt afstand te nemen Hl RIJNDAM 1 Zon, regen en strijd bij jeugdkampioenschappen tennis I A Uitslagen en stand Sportweekvoetbal Karen Weerd verkozen tot talent van het jaar Korbis blijft koploper Rondrit van Trekker- vrienden WSE zoekt Succesvol Waddinxveens karate- WSE kiest Randstad - Fietstoer Damesvoetbal Maak spoorzoekers van CM geen kampioenschap A-diploma Be Fair Dames 2 promoveert th uiszitters nieuw bestuur bij Be Fair \1 Oi HET NIEUWE WERELDMER A. van Leeuwenhoekweg 27, Autoboulevard Alphen a/d Rijn, (0172) 42 42 99 weer soms nog verder weg naar Zuid-ltalië of zelfs Griekenland. Om het allemaal betaalbaar te maken showen wij dit weekend onze occasions tegen speciale prijzen met aantrekkelijke voor waarden, zoals 6 maanden Bovag-garantie, gespreide beta- Onze show is van donderdag t/m zaterdag van 09.00 tot 18.00 uur. Vrijdag koopavond van 19.00 tot 21.00 uur. V Ikigs- en financieringsmogelijkheden, APK-gekeurd en als aan- vullling een keuze uit vele extra’s zoals 12V dvd-speler en monitor, twinnyload-rek, airco voor halve prijs, trekhaak tegen De vakanties naderen weer, plannen worden gemaakt, de kaarten komen op tafel en de discussies volgen. Waar gaan we dit jaar naar toe, blijft het Nederland of toch speciale prijs, spoiler, lichtmetalen velgen, tegen zeer speciale die fantastische camping in bijvoorbeeld Frankrijk of aanbiedingsprijzen. De eerste 75 bezoekers van onze show krijgen tegen inlevering van de advertentie en op vertoon van hun rijbewijs het Stratenboek van de TGP cadeau, dus het wordt makkelijk zoeken voor u. Let op OP OP BedrilfSVOetbal wedstrijd nog enige tijd gelijk I w- PAGINA 21 WOENSDAG 14 MEI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN aan-zijn selectie toe. Op termijn wil Alexandria met de zaterdag- MOERKAPELLE - In het sport park De Wilde Veenen is het haar tweede wedstrijd met 3-3 gelijk tegen Le Mirage. Hierna kan de volgende tussen stand worden opgemaakc I.Yil- 13 uit 6, 3. De Tegenstander 11 uit 7,4. Le Mirage 10 uit 6,5. Fu ture 10 uit 6, 6.Team Wesseling 7 uit 7, 7. De Rozenbottel 5 uit 6, 8. Baxmeier 4 uit 6, 9. GT Turbo 3 uit 6. Het programma voor 23 mei a.s. is om 19.00 uur Future - Bax meier, Alno/GJV - Le Mirage, GT Turbo - Yldirim Spor en Team Wesseling - De Rozenbottel. Om 20.00 uur volgt nog GT Turbo - Alno/GJV,Yildirim Spor - Future, DeTegenstander - De Rozenbot tel en Le Mirage - Baxmeier. NIO nog in de kaart te spelen (I5-I6), maar in de slotsecon den werd door Korbis het be- Gillis/lvo Bardelmeyer, 2e Erik Holierhoek/Roy van de Berg; meisjes B: I e Dieuwer- tje Rip/Nienke Hoondert, 2e Anne Fennema/Nadine Berk hout; jongens C: I e Jeroen Baardolf/Lars Verboom, 2e Luc Overdijk/Mark Sonne- veld; meisjes C: le Dyonne Janmaat/Romy Langbein, 2e Irene Holierhoek/Linda van Dijke; jongens D: I e Arnoud Holierhoek/Casper Drost, 2e Wout Renirie/Duncan Vink; meisjes D: I e Cheyenne Sal- huteru/Natalja Boer, 2e Me lissa Laterveer/Yvonne Gillis. OIO - 4751544, Frans van der Aart, tel, 015 - 2621903 of Ton weer wedstrijden gespeeld.Yildi rim Spor lijkt nog steeds de on betwiste winnaar te worden van dit toernooi, alhoewel Alno/GJV nog steeds niet geheel is uitge schakeld. Vrijdag 23 mei volgt de ontknoping. Yildirim Spor speel- trokken Marco van der Hut en Maarten Overdijk van De Gouwe Smash daar aan het langste eind en bij de meisjes Mariska Kleyn en Debbie Ver meulen van TV Waddinxveen. Minstens even strijdlustig als in de A-categorie streden de jongere junioren.Veel wed strijden bij jeugdigere deelne mers waren erg in evenwicht. Hier de volledige uitslagen bij de enkels: Jongens A: le Len nart Barentsen, 2e Brent Compeer; meisjes A: le Chantal Geers, 2e Laura Brouwer; jongens B: I e Fokke Fennema, 2e Steven Gillis; meisjes B: I e Miret Gutker, 2e Liselotte Gijsemijter; jon gens C: le Thomas Veldman, 2e Jeffrey van de Berg; meis jes C: leYvonne Gillis,2e Irene Holierhoek; jongens/meisjes D: I e Aimee Drost, 2e Matthijs den Boer. De dubbels:JongensA: le Maarten Overdijk/Marco van der Hut, 2e Jermo Janmaat/Brent Compeer; meisjes A: I e Mariska Kleyn/Debby Vermeulen, 2e Sanne van Es/Cynthia No men; jongens B: I e Steven zich toe. In de derde set begon Be Fair met spelverdeelster Co ra Bos op de plaats van Wil ma de Jong en met gerichte klappen van Rita Slob op de buitenkant werd de derde set met 25-20 in het voor deel van Be Fair beslist. In de vierde set haalde de Be Fair verdediging veel ballen van de grond en gafVrevok de strijd op. Met 25-15 stel de Be Fair haar promotie veilig. Volgend seizoen zullen zowel het eerste als het tweede damesteam van Be Fair in de promotieklasse uitkomen. Twee jaar geleden kwamen beide teams ook al uit in de zelfde klasse, toen echter de derde divisie. Alexandria’66, dat in de vierde klasse de eerste periodetitel be haalde en op grond daarvan aan de promotie/degradatie-wed- strijden deelneemt, beschikt over een jong team sinds in de Rotterdamse club het besluit is MOERKAPELLE - De Trekker- vrienden uit Moerkapelle hou den op zaterdag 7 juni de jaar lijkse rondrit in de omgeving met oude tractoren. Er wordt om I0 uur vertrokken vanaf het dorpshuis Op Moer in Moerkapelle. De deelnemers wordt verzocht om half tien met hun materiaal aanwezig te zijn. Kinderen onder zestien jaar mogen niet met de trek kers meerijden. Voor hen rijdt een speciale kinderbus waar te gen betaling van twee euro kan worden meegereden. Om I5 uur is de stoet weer terug bij het dorpshuis.Degenen, die aan de rondrit willen deelnemen kunnen zich voor 31 mei opge ven bij Philip Vermulm (tel 079- 5932780) of Bert Vermulm (tel. 0180-633213).Voor de verzor ging onderweg wordt een bij drage van zeven euro gevraagd. Op 30 augustus is de jaarlijkse opendag bij Van der Torren aan de Bredeweg in Waddinxveen. WADDINXVEEN - Karatever- eniging Kurai organiseerde za terdag 10 mei haar eerste Kyo- kushin karate kampioenschap in sporthal De Dreef. En met succes, twee leden van Kurai gingen met prijzen naar huis. Jeróme Gotjé en Kees Krijgs man, beide deelnemend in de categorie heren zwaargewicht t/m 5e kyu, behaalden respec tievelijk de tweede en derde prijs. nieuwe talenten om het team te versterken. Geïnteresseerden kunnen dit seizoen tot eind mei WADDINXVEEN - In het Gou- webad 'de Sniep’ te Waddinx veen is op zaterdag 26 april ge zwommen voor het A-diploma. Er waren 4I kandidaatjes, die al lemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die het A-diplo- ma gehaald hebben, zijn: Alexan der Salomé, Leon Brand, Lisa Veltman, Jamie Verzijl, Merel Treep, Danica Goudriaan, Stefan Bresser, Hannah Treep,Tycho Be rend, Luuk Jansen, Rick Spruyten- burg, Lucas den Dekker, Koen Codée, Amanda Reehuis, Romy de Galan, Jasper Blote, Veerle Warnders, Laurine van Megge- len, Dieta Borkhuis, Damian Hol, Timo Neeleman, Eefke Lodder, Sybren van der Heide, Jolien van Haastregt, Pauline de Jong, Len- nard Lugthart, Pirn Beeker, Janine van Nielen, Lasse vd Woude, Sjoerd Kleiweg, Renate Troost, Bastiaan Ijsselstein, Nathalie Oudhof, Hilco van Staveren, Cor- stiaan Anker, Bas van Aernsbet- gen. Abel Huisman, Monique Marchand, Geert Borkhuis, Lau rens v.d. Woude en Victor Bosch. Congrescentrum 'De Reehorst’ te Ede het ManMeerLKNZB- Waterpologala georganiseerd. Het gala heeft als doel - in na volging van het NOC*NSF Sportgala - jaarlijks de besten in het Nederlandse waterpolo in het zonnetje te zetten. Hiertoe Ook werden de topscoorders bekend gemaakt en afscheid ge nomen van een aantal speelsters en spelers, die na meer dan I0 jaar hoofdklasse een stapje te rug gaan doen. De avond werd druk bezocht, waarbij naar schatting 500 personen uit de waterpolowereld aanwezig wa ren. Het geheel werd gepresen teerd door TV-presentator Humberto Tan. Winnares bij de 'Talenten van het jaar’ 1983 en jonger) werd Karen Weerd van Van Uden-De Gouwe. Zij bleef Meike de Nooy (Brandenburg) WADDINXVEEN - Op don derdag I en vrijdag 2 mei werden de Waddinxveense tenniskampioenschappen ge- houden voor de jeugd in het enkel- en dubbelspel. Alle jeugdleden van tennisvereni gingen Be Fair,Waddinxveen en De Gouwe Smash hadden de mogelijkheid om deel te nemen en een groot deel maakte daar gebruik van. De jeugdcommissies van alle drie de verenigingen hadden met veel inzet gewerkt om het toernooi voor de deelne mers en het publiek leuk te maken. Met gratis drankjes en veel hotdogs lukte dit goed, getuige het enthousiasme bij de deelnemers en de toe schouwers. Op de donderdag stonden de enkelspelen op het programma. De poule- wedstrijden werden op alle drie de parken gespeeld, waarna de eersten per poule door gingen naar de finale. Dat ging echter niet zonder slag of stoot. In veel wedstrij den moest flink strijd gele verd worden, terwijl het weer het spelen bemoeilijkte. Er was veel wind en de wed strijden moesten een paar keer onderbroken worden door regenval. Uiteindelijk ging in de jongens A de titel naar Lennart Barentsen en bij de meisjes Chantal Geers, beiden van TV Waddinxveen. Op de vrijdag stonden de dubbels op het programma. Onder een lekker zonnetje werden ook deze dag span nende wedstrijden getoond. In de middag waren de finales bekend en konden die begin nen bij Be Fair. Helaas moes ten de wedstrijden snel ge staakt worden door regenval, waardoor uitgeweken werd naar de tennishal van Wad dinxveen. Bij de jongens A verscheidene mogelijkheden om voor de rust op voorsprong te komen. Goed doorzetten van Mark de Jong leidde tot een voorzet waaruit Raymond Schijff veld wordt gerenoveerd. WADDINXVEEN - Dames 2 van Be Fair Volleybal is afge lopen zaterdag gepromo veerd naar de Promotieklas se. In een overvolle Noordwesthal in Zoeter- meer werd met 3-1 gewon nen van Vrevok. Coaches Van der Meent en Lupgens hadden de beschik king over tien speelsters. In de eerste set moesten de dames duidelijk wennen aan tegenstander Vrevok en het oorverdovende kabaal. De eerste set werd met 21 -25 verloren. Na een voortva rende start in de tweede set ging middenaanvalster Mar cella Bos door haar enkel en moest naar de kant. Het team hervond zich snel en trok de set met 25-23 naar I van Baxmeier. De Tegenstander versloeg GT Turbo met liefst 11 -0, maar liep Delft. De vertrektijden tegen Future toch een deukje op; het werd 4-4. Datzelfde Futu re had eerder op de avond al van De Rozenbottel gewonnen met 4-2. De Rozenbottel speelde Door Bert Hertog WADDINXVEEN - Be Fair verzuimde in de eerste helft van de wedstrijd tegen Alexandria’66 afstand te nemen. Omdat er in de tweede helft (l-l) niet meer werd ges coord staat de Waddinxveense voetbalclub in de nacom- petitie voor behoud van het derdeklasserschap zaterdag nog een lastige uitwedstrijd tegen hetzelfde Alexand- ria’66 in Rotterdam te wachten. De winnaar speelt daar na twee wedstrijden tegen het Delftse Ariston’80 dat af gelopen zaterdag met 1-0 won van Oude Maas. De eerste ontmoeting tussen deze clubs was in 0-0 geëindigd. benut door Raymond Olden burg. Tegen Floreant zocht hij de op Mark de Jong wiens schot te rechter benedenhoek, nu plaats te Oldenburg de bal links van doelman Jaime Steenbergen: I -1 Meteen was het met het over- en Noeki Klein (LZ 1886) voor. Tot 'Speelster van het jaar’ werd Carla Quint (Polar Bears) geko zen, gevolgd door Karin Kuipers Waddinxveense (Lumio het Ravijn) en Simone Koot (Brandenburg). Bij de 'Ta lenten jongens’ won Koen Plas- meijer van de Zijl/LGB die Ri chard van Eek (Polar Bears) en Willem Wouter Gerritse van AZ&PC voor bleef. Tjerk Kra mer (AZC/Sprey Hout) werd verkozen tot 'Speler van jaar’, gevolgd door Arie van de Bunt (AZ&PC) en (Polar Bears). zacht was om de doelman schrik aan te jagen. Aan de andere kant redde doelman Richard Bitter het gelijkspel door de bal na een wicht van Alexandria gedaan. Be knap schot van Van der Pols tot Fair zocht de aanval en kreeg hoekschop te verwerken. De wedstrijd Alexandria-Be Fair be- Afgelopen vrijdag 9 mei werd in gint zaterdag om 15 uur. De wedstrijd wordt op het tweede veld gespeeld omdat het eerste WADDINXVEEN - Bij het spor tweekvoetbal Waddinxveen, het vrijdende zeventiende doelpunt gescoord: 15-17. De doelpun ten werden gescoord door Mels Graveland (5x), Jaco Wi- neke (5x), Marco van Leeuwen (4x), Rik Molenaar, Marjolein Visser en Stefanie Visser. Korbis 2 won met 5-13 van NIO 4 en blijft daardoor ook koploper. Bij de jeugd speelde de Al de laatste competitiewedstrijd met 15-15 gelijk en is zo goed als zeker gedegradeerd. De A2 wist wel te winnen. Tegenstan der IJsselvogels keerde met een 13-8 nederlaag terug naar Moordrecht. Ook de B3 won van de club uit Moordrecht: 5- 2. De D3 was veel te sterk voor Nieuwerkerk, dat met 9-0 onder de voet werd gelopen. De El en de E2 wonnen beide met 6-2 van respectievelijk Oranje Wit en Sporting Delta. De Fl overrompelde Bolnes met 8-2 en de W2 versloeg Nieuwerkerk: 3-0. Maar liefst vier wedstrijden eindigden on beslist. De B2, de C3, de DI en de D2 speelden allen gelijk. pende Rotterdamse doelman, maar ook over de lat Aan de an dere kant werd een fout van doelman Richard Bitter bijna fa taal, maar ook nu verdween de bal over het doel. In de tweede helft raakten kort van Alexandria onder wie doelman Steenbergen geblesseerd en moesten worden vervangen. Be Fair slaagde er niet in hiervan te profiteren. De beste kans kreeg Mark de Jong op aangeven van Raymond Oldenburg, maar hij schoot over het doel van de Rot terdammers, die tevreden waren met het gelijkspel. Halverwege de tweede helft kwam William Hoogeveen Raymond Schijff ver vangen. In de slotfase leek Be Fair toch de volle winst te bemachti gen.Wibaut van der Wees passte maar werd daarbij volgens scheidsrechter L. Molenaar uit Nieuwerkerk aan den IJssel vast- REGIO - Het District Zuid-Hol- land van de Nederlandse Toer Fiets Unie (NTFU) en een groot aantal fietsverenigingen organi seren op zondag 18 mei de Randstad Fietstoer. Er zijn voor dit fietsfestijn maar liefst 11 ver schillende opstapplaatsen: Lisse - Leiden - Zoetermeer - Wate ringen - Delft - Barendrecht - Puttershoek - Dordrecht - Krimpen aan de Lek - Nieuw koop en Alphen aan den Rijn. De zogenaamde '7 tegen 7-toer- afstanden die gefietst kunnen nooi’, zijn afgelopen vrijdag 9 mei worden zijn: 130 km - 90 km - 60 km en 30 km speciaal voor gezinnen met kinderen. Alle tochten zijn volledig uitgepijld. In Alphen aan den Rijn is het vertrek vanuit het clubhuis van Toerclub Avanti aan de Westka- naalweg. De 30 km gaat richting de niet en Alno/GJV won met 3- Nieuwkoop, de 60 km via Nieuwkoop en Lisse. De 900 en 130 km gaan richting Zoeter meer en zijn van 8.00 tot 12.00 uur. De eindcontroleposten sluiten om 17.00 uur. Kosten voor deelname: 4,50 eu ro, voor kinderen tot 12 jaar 3,50 euro. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een speciaal T-shirt. Informatie over startplaatsen, afstanden en routes kunt u krij gen bij: Hans Oosterman, tel. jaarlijkse bedrijfszomeravond- voetbal weer begonnen. Er heb ben veertien teams ingeschre- vanVuuren,Toerclub Avanti 06 - ven. De indeling is: poule A: Bozo 25588779. United, Bakker, Selectvracht, Van WADDINXVEEN - In een spe ciale ledenvergadering van de voetbalvereniging WSE is een nieuw bestuur gekozen. Voor zitter is de 52-jarige assuradeur Frans Bruijstens, die al een ad- viserende functie had bij de voetbalclub. Het bestuur bestaat verder uit Wiebe de Boer (secretaris), Martijn Sol (penningmeester), Gerard Brugman (jeugdvoorzit- ter), Henk Smakman (algemene zaken), John Mulder (spon soring),Tycho Hage (hoofd kan tine), Patrick Rijnbeek (TC-se- het nioren), Joop van der Lans (onderhoud). De voetbalver- Bas de Jong eniging Waddinxveen houdt op 26 mei de algemene ledenver- gadering in het clubgebouw. Op donderdag 29 mei heeft bij Waddinxveen de jaarlijkse fa miliedag plaats. WADDINXVEEN - De voet balvereniging Be Fair wil begin nen met damesvoetbal. Inmid dels hebben zich al dertig dames bij bestuurslid Onno Glasbeek aangemeld. Bij vol doende deelname wil Be Fair met een dames- en meisjes team aan de competitie deelne men. Be Fair kende in het ver leden damesvoetbal in de zaal, maar niet op het veld. In augus tus viert Be Fair het 50-jarig bestaan. In de jubileumweek van 25 tot en met 30 augustus staan voet balwedstrijden, een receptie, een feestavond en een reunie op het programma. -- De jeugdkampioenschappen van tennisverenigingen Be Fair, Waddinxveen en De Gouwe Smash zijn zeer enthousiast beleefd door de jonge tennissers die streden om het goud. Foto: Liesbeth van der Vis WADDINXVEEN/BOSKOOP - ROTTERDAM/WADDINX- VEEN - Afgelopen zaterdag heeft Korbis de kansen op het dirim Spor 16 uit 6, 2. Alno/GJV kampioenschap in de derde klasse bestendigd door in Rot terdam met 15-17 te winnen van NIO. De Waddinxveense korfballers hadden gedurende het overgrote deel van de wed strijd een voorsprong, maar slaagden er niet om de echt los te komen van de tegenstander. Korbis startte de wedstrijd goed en kwam met 1-3 voor; deze voorsprong verdampte echter snel en werd door NIO omgebogen in 5-4. De ruststand van 9-9 was een goede afspiegeling van de krachtsverhoudingen in het e e veld. Na de hervatting ging de op totdat Korbis het beslissen- Ommeren, Gall Gall, Zwanen- de gaatje leek te hebben gesla- burg, café 't Wapen van Moerka- gen: 13-16. Een aantal keren on- pelle, poule B: Bontenbal Interi- nodig balverlies van de eur, Les Adonis, Boonstoppel, La Waddinxveners leek daarna Baracque, De Lordd, Intro Uit- zendburo, ETC. De finaleavond is op vrijdag 6 juni. s I zijn enkele categorieën samen gesteld, zoals de beste speel sters, beste spelers en beste ta lenten (meisjes en jongens). Tevens worden uit de resultaten van de verkiezingen Allstar- teams samengesteld. Alleen de spelers en speelsters van de hoofdklasseteams met hun coaches hebben stemrecht. tegen de paal naast schoot. Uit een hoekschop van Van der Wees knalde verdediger Arnold Noorlander van dichtbij over en na een inzet van Schijff werd de mnicioc over een ionS team s'nds in de van de doe^in gewerkt. Bij ITlclojcb Rotterdamse club het besluit is een afstandsschot van Stefan van WADDINXVEEN - Voetbalver- gevallen dat de zaterdagafdeling Wijk ging de bal over de teruglo- enigingWSE is op zeer korte ter- voor prestatief voetbal gaat, mijn op zoek naar meisjes van 11 Jeugdtrainer Gerard Geerders tot 15 jaar die het leuk zouden werd dit seizoen hoofdtrainer en vinden om te gaan voetballen. De voegde meteen zes A-junioren meisjes junioren spelen in een 7- tal op een half veld. Voor het ko mende seizoen zoekt WSE MJ afdeling hogerop. Be Fair werd in de aanvangsfase verrast door het achter elkaar twee spelers snelle spel van Alexandria waar bij vooral linksbuiten Rick van meetrainen om te kijken hoe het der Pols zich onderscheidde. Hij bevalt. In augustus begint het stond aan de voorbereiding van nieuwe seizoen. De meisjes trai- de openingstreffer, die op naam nen op dinsdag van 18.30 tot kwam van Robin Venhorst 0-1 19.30 uur en spelen op zaterdag Na een kwartier had Be Fair het competitie. Je kunt je aanmelden evenwicht hersteld. Uit een voor een gratis proeftraining bij hoekschop van Wibaut van der Edwin Verweij (06-50641267). Wees kopte Rob den Adel naast. Op donderdag 29 mei (Hemel vaart) spelen de meisjes junioren een toernooi bij WSE. Ook dan zijn nieuwe gezichten welkom op gehouden. De strafschop werd hetWSE-complex voor een ken nismaking met het team en de vereniging. 1

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21