makelaardij 1 111 ml woonobjecten bedrijf s objecten nieuwbouw w» Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen: donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop: vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Machtelderf 26 Waddinxveen Vraagprijs: 392.500,-- k.k. Prins Bernhardlaan 77 Waddinxveen Vraagprijs: 249.500,- k.k. Troelstrahoeve 56 Waddinxveen Vraagprijs: 435.000,- k.k. Noordeinde 164 Boskoop Vraagprijs: 355.000,- k.k. Nieuwstraat 124 Boskoop Vraagprijs: 249.000,- k.k. Badhuisweg 8 Boskoop Vraagprijs: 699.000,- k.k. (SS Oostpolderweg 86 Waddinxveen Vraagprijs: 224.000,-- k.k. Mendelweg 15 Boskoop Vraagprijs: 167.500,- k.k. Biezen 68 Boskoop Vraagprijs: 452.500,-- k.k. Waddinxveen, Kerkweg Oost 224, tel. (0182) 613822, fax (0182) 611118, e-mail waddinxveen@depater.nl Boskoop, Zijde 6, tel. (0172) 215409, fax (0172) 210389, e-mail boskoop@depater.nl www.depater.nl Jan Willem Frisoweg 70 Waddinxveen Vraag prijs: 194.000,- k.k. Weegbree 25 Boskoop Vraagprijs: 349.000,- k.k. Gijsberterf 18 Waddinxveen Vraagprijs: 442.500,- k.k. shr F -■jfM NVM -2 ZATERDAG 24 WIE! Werkelijk schitterend wonen met aan voor- en achterzijde vrij uitzicht in een lommerrijke woonomgeving in de woonwijk "De Zuidplas”. Deze twee-onder-een-kap-woning met voor- en achtertuin en garage, is prachtig gelegen aan singel op circa 244 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 550 m3. Indeling: entree/hal. Toilet met fontein. Warme L-vormige woonkamer, opp. circa 40 m2, afgewerkt met een parket vloer en voorzien van een schuifpui, convectorput, open haard en kast. Open keuken met een in L-vorm opgestelde lichte inrichting compleet met diverse inbouwapparatuur. Bijkeuken met aansluiting t.b.v. diverse wasapparatuur en een deur naar de tuin. Via de bijkeu ken is ook de verwarmde en inpandige garage met kanteldeur en loopdeur bereikbaar. 1e Verdieping: overloop. 4 (vier) ruime slaapka mers, waarvan 1 (één) met slaapvide en allen voorzien van hardhou ten kozijnen en dubbel glas. Modern afgewerkte en luxe ingerichte badkamer compleet met wastafelmeubel, inbouwdoset, ligbad, dou che en vloerverwarming. 2e Verdieping: bereikbaar d.m.v. een vaste trap. Ruime voorzolder met opstelplaats HR C.V.-combiketel (2002). 2 (twee) slaapkamers waarvan 1 (één) met dakkapel en 1 (één) met Velux dakraam. Bijzonderheden: De woning isfl volledig geïsoleerd en verkeert in een uitstekende staat van onderhoud. Ligging direct nabij een gezellig parkje. Aanvaar- ding in overleg. HHSI Prachtig aan groene dijk gesitueerde uitgebouwde kwadraatwoning met riante tuin gesitueerd op het zuidoosten. Deze rustig gesitueerde woning is gebouwd in ca. 1976 op ca. 226 m2 eigen grond. De bij zonder ingedeelde woning biedt u een inhoud van ca. 410 m3. Inde ling: entree, garderobe. Speels ingedeelde riante woonkamer, opper vlakte ca. 45 m2, met open haard, schuifpui naar tuin en schitterend uitzicht op de groene, vrije woonomgeving. Open keuken ingericht met een luxe keukeninrichting, spoeleiland en uitgebreide inbouwap paratuur. Bijkeuken met opstelplaats voor C.V.-combiketel en aan sluiting wasapparatuur. Portaal met toilet en fontein. 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) slaapkamers (voorheen 3 (drie) slaapkamers). Badkamer met bad, 2e toilet en wastafel. 2e Verdieping: vaste trap. De dakopbouw is ingedeeld als kamer met deur naar een zonnig dak terras. Bijzonderheden: dubbel glas. De rustige ligging, de fraaie groene woonomgeving en de ruime woonvertrekken maken dit 1 object zeer aantrekkelijk. Aan- vaarding in overleg. Riante twee-onder-één kapwoning met 5 (vijf) slaapkamers fraai gesi tueerd aan een singel in de wijk “De Zuidplas" op loopafstand van scholen, winkels en het openbaar vervoer. Dit perfect onderhouden herenhuis met een inhoud van ca. 550 m3 is in ca. 1990 gebouwd op ca. 247 m2 eigen grond. Indeling: entree. Modern betegelde toilet ruimte met fontein. Grote woonkamer, oppervlakte ca. 57 m2, met. open haard, aan de voorzijde een erkerkozijn en aan de achterzijde een schuifpui. Woonkeuken, oppervlakte ca. 20 m2, met een in L- vorm opgestelde moderne inrichting compleet met inbouwapparatuur. De voormalige garage/berging, oppervlakte ca. 10 m2, is ook binnen door bereikbaar en is voorzien van vaste kasten. 1e Verdieping: over loop, toilet met fontein. 3 (drie) ruime slaapkamers, waarvan 1 (één) met balkon. Modem betegelde badkamer ingericht met ligbad, was tafel en stoomdouchecabine. 2e Verdieping: overloop, ruimte met een opstelplaats voor wasapparatuur en de C.V.-combiketel. 2 (twee) zol derkamers, waarvan 1 (één) met dakkapel en 1 (één) met Velux dak raam en bergruimte achter de knieschotten. 3e Verdieping: door middel van een schuiftrap is de vliering te bereiken. Bijzon derheden: de voor- en achter tuin zijn fraai aangelegd. In de achtertuin staat een houten ber ging. De woning is voorzien van dubbel glas. Aanvaar-ding in overleg (planning juli 2003). Op zeer fraaie locatie gelegen 3-kamerappartement met eigen par keerplaats en mooi aangelegde achtertuin van circa 10x8 meter op het westen. Indeling: entree. Slaapkamer 1 (één), oppervlakte ca. 2,05 x 3,52 m. gesitueerd aan de oostzijde. Badkamer (licht betegeld) en ingericht met toilet, douchecabine en wastafel. De badkamer wordt mechanisch geventileerd. Slaapkamer 2 (twee), oppervlakte ca. 3,35 x 3,55 m„ eveneens gesitueerd aan de oostzijde. Woonkamer, opper vlakte ca. 3,60 x 6,55 m. met goede lichtinval en vrij uitzicht op tuin, spoorlijn en kwekerijen. Woonkeuken met een nette, witte Bruynzeel inrichting. De keuken is ca. 12 m2 en vanuit de keuken is de achter tuin bereikbaar. Bijzonderheden: de servicekosten bedragen 79,41 per maand inclusief voorschot stookkosten. Het appartement is voor zien van inbraakwerend hang- en sluitwerk. Gezamenlijke fietsenber ging. De dakbedekking is recent gedeeltelijk vernieuwd. De opper vlakte van de tuin is circa 80 m2. Woonoppervlakte circa 65 m2. Dubbel glas, vloer- en geveliso- latie. Oplevering in overleg. Bijzonder fraai vormgegeven, vrijstaande villa, gesitueerd aan de rivier "De Gouwe". Deze romantische rietgedekte villa is verder voor zien van een circa 30 meter brede achtertuin op het westen en 2 (twee) parkeerplaatsen op eigen terrein. Indeling souterrain: ouder- slaapkamer met vaste kastenwand en toegang tot de achtertuin. Bad kamer en suite met wastafel, douche en 2e toilet. Wijnkelder, groot circa 10 m2, bereikbaar vanuit de bijkeuken welke voorzien is van de aansluiting t.b.v. de wasapparatuur. Berging, circa 20 m2, bereikbaar vanuit de achtertuin. Begane grond: overdekte entree. Ruime hal met garderobe. Toilet met fontein. Deur naar verwarmde garage met uit- stortgootsteen en de C.V.-combiketel. Sfeervolle woonkamer met goede lichtinval, balken plafond, panoramisch uitzicht op "De Gouwe", gas open haard met kalkzandsteenschouw en dubbele deu ren naar het op het westen gelegen terras. Keuken met een lichte in L-vorm opgestelde inrichting compl. met dive, inb.app.. Zowel de keu ken als de woonkamer is voorzien van een fraaie antiek boeren pla vuizen vloer met vloerverwarming. 1e Verdieping: overloop. Badka mer met wastafel, ligbad en douche. Alle sanitaire ruimten zijn op dezelfde wijze voorzien van een tijdloze betegeling. 2 (twee) ruime slaapkamers, resp. groot circa 4,50 x 3,10 meter en 4,25 x 3,00 meter, waarvan er 1 (één) is voorzien van een dakkapel en separaat slaap- of werkvertrek. Toilet. 2e Verdieping: royale bergzolder bereik baar d.m.v. een vlizotrap vanuit de overloop. Bijzonderheden: dak-, gevel-, vloer- en glasisola tie. Inhoud ca. 700 m3. Vloer oppervlakte ca. 250 m2. Grond- oppervlakte ca. 560 m2. Deze woning is door zijn architectuur, goede staat van onderhoud, locatie en afwerking zeer zeker de moeite van een bezichtiging waard! Oplevering in overleg. Aan een van Boskoops mooiste lanen gesitueerde, sfeervolle woning met riante houten schuur op een kavel van ca. 1.100 m2. Er is gezien de 2 (twee) opritten voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Tevens is in de fraai aangelegde achtertuin een carport aanwezig van 35 m2. De zonnige achtertuin welke is voorzien van veel sierbestra ting grenst zowel aan de zij- als achterzijde aan het water. Indeling: entree. Toilet. Badkamer ingericht met ligbad, douchecabine en was tafel. Woonkamer, wandafwerking spachtelputz, diverse glas-in- loodramen en een houtkachel. Royale kelder (stahoogte). Opkamer met vaste kast. Woonkeuken met éen L-vormige inrichting compleet met hete lucht oven, 4-pits gasfornuis, afzuigkap en koelkast. Portaal met opstelplaats C.V.-combiketel (bouwjaar ca. 1997). Bijkeuken met aansluiting wasmachine en uitstortgootsteen. 1e Verdieping: bereik baar d.m.v. een hardhouten trap. Overloop met Velux dakraam en vaste kast. Ouderslaapkamer met vaste kasten en diverse bergruim ten achter de knieschotten. Slaapkamer aan de achterzijde voorzien van Velux dakraam. Bijzonder heden: de gevels en het dak zijn nageïsoleerd. Circa 35 meter diepe achtertuin. Inhoud ca. 450 m’. De woning is recentelijk gemoderniseerd. De woning heeft scheefstand. Aanvaarding in overleg. EXTRA BONUSKORTING van 5.000,- bij transport voor 1 juli 2003 Royale, uitstekend onderhouden eengezinswoning in ruime en aan trekkelijke woonomgeving met tuin op het zuidoosten en gesitueerd in en nabij het centrum van de gemeente Waddinxveen. Ind.entree met royale hal. Meterkast. Betegelde toiletruimte. Royale woonkamer met aluminium schuifpui naar de achtertuin. Open jeuken, ca. 2,50 m. x 3,00 m. Berging is gedeeltelijk inpandig. De begane grondvloer is afgewerkt met Travertin tegelvloer en grotendeels voorzien van vloer verwarming. 1e Verd.: overloop. 3 (drie) slaapkamers, resp. groot ca. 5,40 x 3,40 m., 3,00 x 4,14 m. en 2,08 x 4,14 m.. De ouderslaapka mer is voorzien van een vaste kastenwand. Licht betegelde badka mer is ingericht met ligbad, wastafelmeubel en tweede toilet. 2e Verd.: overloop, riante bergkast fi aSMMI en 1 (één) kamer is voorzien van een Velux dakraam. Op de zol der staat de gasgestookte Vail- lant HR C.V.-combiketel van het bouwjaar 2001 opgesteld. Bijz.: inhoud ca. 425 m3. Grondopp. ca. 146 m2. Bouwjaar ca. 1979. Aanv. i.o. (planning eind 2003/ begin 2004). Landelijk wonen tegenover een groengebied en toch direct bij win kels, scholen, openb. vervoer in een royale, ruim gebouwde eenge zinswoning met gewilde courante afmetingen en de mogelijkheid om daarbij ook een autobox aan te kopen. Indeling: voortuin ca. 6,00 x 3,00 m„ entree met tochtsluis, gang, toilet, kelderkast met HR C.V.- combiketel (augustus 2002). Fraaie keuken, opp. ca. 2,17 x 2,70 m.. Doorzonwoonkamer, opp. ca. 3,50 x 8,00 m., met open haard en met deur naar tuin aan de westzijde. Tuin ca. 6,10 x 10,50 m. gesitueerd op het westen met stenen berging. 1e Verdieping: overloop. Slaap kamer, opp. ca. 3,50 x 3,90 m. met balkon. Slaapkamer, opp. ca. 2,17 x 2,70 m.. Slaapkamer, opp. ca. 3,50 x 3,90 m. met wastafel. Luxe betegelde badkamer, opp. ca. 2,17 x 2,70 m. met half verzonken dou- che/ligbad, wastafel, 2e toilet en aansluiting wasmachine. 2e Verdie ping: overloop/ruime voorzolder, opp. 2,17 x 6,00 m. met afgewerkte bergruimte. Eén kamer met wastafel, dakkapel en Velux dakraam opp. ca. 3,50 x 6,00 m„ even eens met afgewerkte berg ruimte. Bijzonderheden: gedeel telijk dubbel beglaasd. Bouwjaar ca. 1963. Grondopp. ca. 139 m2. Inhoud ca. 390 m’. Aanvaarding in overleg. Event.l in combinatie te koop met een garagebox aan de van Lippe Biesterfeldlaan 30 te Waddinxveen. Vraagprijs garagebox: 18.000,- k.k. Riante multifunctionele eengezinswoning (voormalige drive-in wo ning) met 5 (vijf) slaapkamers, een achtertuin en een parkeerplaats op eigen terrein. De goed onderhouden ruime eengezinswoning is gebouwd in ca. 1969 op ca. 126 m2 eigen grond en biedt een inhoud van ca. 500 m3. Indeling: begane grond, entree afgewerkt met lichte plavuizen vloer. Toilet met fontein. Bergkast. Slaapkamer met deur naar tuin. Inpandige berging/bijkeuken met aansluiting wasappara tuur en deur naar tuin. De voormalige garage is ingedeeld met com puterkamer en slaapkamer (eventueel ook te gebruiken als kantoor- /praktijkruimte). 1e Verdieping: fraaie spiltrap. Royale woonkamer, opp. ca. 40 m2, en deur naar balkon op het zuiden. Woonkeuken met een in L-vorm opgestelde inrichting compl. met div. inb.app. en C.V.- kast met C.V.-combiketel. 2e Verdieping: fraaie spiltrap. Overloop. 3 (drie) slaapkamers waarvan 2 (twee) voorzien van bergkasten. Licht betegelde badkamer compleet ingericht met wastafelmeubel, ligbad, separate douche en 2é toilet. De houten berging staat in de achtertuin. Bijzonderheden: grotendeels nieuwe hardhouten kozijnen voorzien van dubbel glas. De dakbedekking is in ca. 2000 vernieuwd. Aanv. in over leg. Riant karakteristiek vrijstaand herenhuis gesitueerd in sfeervolle woonstraat met parkeergelegenheid naast de woning. De achtertuin is gelegen op het zuidwesten en grenst aan water en boomkwekerij. Indeling: royale hal met fraai trappenhuis. Kelder ca. 1,75 m. hoog. Toilet. Keuken, ca. 2,25 x 3,70 m. met witte inrichting. Bijkeuken c.q. berging met aansluiting wasmachine en C.V.-combiketel (1996). De woonkamer (en suite) is voorzien van 2 (twee) schouwen, vaste kas ten en deur naar achtertuin. De woonkamer is groot ca. 9,70 m. x 4,15 m.. 1e Verdieping: overloop. 4 (vier) slaapkamers. Slaapkamer 1 is voorzien van deur naar dakterras en 1 (één) vaste kast. Slaapkamer 2 is voorzien van 3 (drie) vaste kasten en vaste wastafel. Slaapkamer 3 is voorzien van 1 (één) vaste kast. Slaapkamer 4: vanuit deze kamer is d.m.v. een losse trap de bergvliering bereikbaar. De 4 (vier) slaapkamers zijn respectievelijk groot ca. 12 m2, 9 m2,10 m2en 14 m2. De badkamer is ingericht met douche en wastafel. Bijzonder-heden: bouwjaar 20’er jaren. Inhoud ca. 400 m3. Grondopp. ca. 191 m2. Gevelisolatie. Aanvaarding in overleg. de pater Geschakeld halfvrijstaand riant herenhuis met voor-, zij- en riante achtertuin, inpandige berging en rustig gesitueerd in een kindvrien delijke woonomgeving nabij sportaccommodaties, scholen, winkels en openbaar vervoer. Dit modern afgewerkte herenhuis is gebouwd in 1995 op 369 m2 eigen grond en biedt een inhoud van circa 630 m3. Indeling: entree, modem betegelde toiletruimte met fontein. L-vor mige woonkamer, oppervlakte circa 45 m2, met aan de achterzijde een schuifpui naar de tuin. De vloer van de entree en de woonkamer is afgewerkt met brede houten vloerdelen. De sfeervolle uitgebouwde woonkeuken (opp. circa 20 m2) is ingericht met een fraaie keuken compleet met diverse inbouwapparatuur. De vloer is afgewerkt met plavuizen. Via de betegelde bijkeuken met aansluitingen voor de was apparatuur, is de ruime inpandige berging voorzien van een stalen kanteldeur bereikbaar. 1e Verdieping: overloop met betegelde toilet ruimte. 4 (vier) royale slaapkamers, waarvan 1 (één) voorzien is van een balkon. Modern betegelde badkamer ingericht met wastafelmeu bel, douche met glazen deur en een ligbad. 2e Verdieping: vaste trap. Gedeeltelijk open zolder met opstelplaats voor de C.V.-combiketel, bergruimte en een slaapkamer. De zolder biedt voldoende ruimte om nog een extra kamer te realiseren. Bijzonderheden: u kunt uw auto op eigen terrein aan de voorzijde van de woning parkeren. De woning is geheel voorzien van dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Alarminstal latie. Aanvaarding in overleg (planning ca. 3e kwartaal 2003). Aan de achterzijde uitgebouwde vrijstaande woning gelegen op ca. 1.400 m2 eigen grond en voorzien van,een grote schuur. Hierdoor is dit woonhuis een buitenkans voor de tuinliefhebber en voor diegene die een grote schuur zoeken. Indeling: entree, bijkeuken met opstel plaats C.V.-ketel (bouwjaar 1997). Toilet met hangend closet en fon tein. Keuken met L-vormige keukeninrichting compleet met Ameri kaanse koelkast, keramische kookplaat, inbouwgrill, frituur en vaatwasmachine. Vanuit de keuken is de serre bereikbaar met schuif pui naar achtertuin. Woonkamer met grenen vloerdelen, open haard, glas-in-lóod en balkenplafond. Ouderslaapkamer met lambrisering, kelder. Badkamer ingericht met douchecabine, ligbad, wastafelmeu bel en vaste kast. 1e Verdieping: overloop, 2 (twee) slaapkamers, beiden voorzien van dakkapel en veel bergruimte achter knie schotten. Bijzonderheden: de woning is voorzien van dubbel glas. De tuin is fraai aangelegd, extra tuinhuisje aanwezig. Ople-1 vering in overleg. - r-wjar»' - WB 5™ - -

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 14