Van Waddinxveen Waddinxveen Boskoop rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n f I NVM Hof Makelaardij: Voor al uw voorjaarsplannen! I Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Boskoop i V] H-Vt 1 4:1 met Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Verder beschikt deze woning over een poort (in eigendom samen met nummer 35) en over een achtertuin. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De gehele beg. gr. is v.v. vloerverwarming en aan de voorzijde elektrisch bedienbare, zon en wind afhankelijke zonwering. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: In 2002 is de buitenzijde geschilderd en is de dwars geplaatste kap aan beide zijden, over bijna de gehele lengte v.v. een dakkapel. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De oplevering is in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De oplevering van deze fraaie woning is in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. dak- en muurisolatie en gedeeltelijk dub bel glas. De woning heeft aan de voorzijde vrij uitzicht op wandelpaden en groenstrook. Winkels en scholen liggen op circa 5 minuten loopafstand. Oplevering in overleg. Centauri 17 Vraagprijs 449.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas gelegen luxe afgewerkt half- vrij staand herenhuis met inpandige garage en carport met 3 parkeerplaatsen op eigen terrein. Bwjr. ca. 1997, 315 m2 eigen grond, inhoud ca. 520 m3 en woonopp. ca. 160 m2. De voor-, zij- en riante achtertuin zijn onder architectuur aan gelegd. Door de centrale ligging van Waddinxveen zijn de steden in de rand stad gemakkelijk te bereiken. Indeling: Entree/hal meterkast en toe gang tot de garage; Toiletruimte v.v. toilet en fonteintje; Open keuken met luxe U-vormige Siem- atic keukenopstelling v.v. RVS 5 pits fornuis met oven, RVS schouw, koelkast, vrieskast, vaatwasmachine en granieten aan- rechtblad; Royale tuingerichte L-vormige woonkamer met toe gang tot de achtertuin. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde: 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met toegang tot het dakterras; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine, vaste wastafel; Toiletruimte v.v. toilet en fon teintje. 2e Verd.: Overloop; Stookruimte met c.v. combiketel met zonnecollector en zonneboiler, wasmachine en drogerop- stelling; 1 Zolderslaapkamer/kantoor. Graanakker 18 Vraagprijs 206.000,- k.k. Algemeen: Fraaie en in kindvriendelijke omgeving gesitu eerde hoekeengezinswoning (tuinkamertype) met vrijstaande stenen berging v.v. elektra, voor- zij- en speels aangelegde achtertuin v.v. houten terrassen (Z). Bwjr. ca. 1987 en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: Hal met meterkast, nis en toilet met fonteintje; Woon-1 kamer met trap- L kast, inbouwhaard en deur naar de achtertuin; De woon kamer en hal zijn v.v. een parketvloer; Keuken met tegel vloer en inbouwapp.: gaskookplaat en RVS-afzuigkap. Ie Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging, opstelplaats voor c.v. combiketel, unit ten behoeve van de mechanische afzuiging en aansluiting wasapparatuur; Riante zolderslaap-/studeerka- mer met kopgevelraam, Velux tuimelraam, vaste wastafel en bergruimte achter de knieschotten. Nieuwstraat 109 Vraagprijs 189.000,- k.k. Algemeen: Aan gezellige woonstraat, nabij het centrum, gelegen goed onderhouden woonhuis (helft van dubbel) met achterplaats (O) v.v. berging en achterom. Bwjr. ca. 1924,129 m2 eigen grond en inhoud ca. 400 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast; Riante woonkamer met lami- naatvloer, RVS rook kanaal en toegang tot de achter plaats; Hal met toi- letruimte v.v. toilet en fonteintje; Gesloten keuken met toegang tot de achterplaats en lichte U-vormige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, oven, afzuigkap, close-in boiler en aansl. vaatwasmachine, wasmachine en droger. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; CV kast met c.v.- combi opstelling; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en toegang tot het dakterras (O); Badkamer met douchecabine, ligbad, wastafel en designradiator. Nieuwstraat 33 Vraagprijs 79.000,- k.k. Algemeen: Eenvoudige 2-onder-l kapwoning gelegen in een van de gezelligste straten van Boskoop met entree aan de achterzijde van de woning. Bouwjaar 1897, 250 m3 inhoud en circa 77 m2 eigen grond. Indeling: Begane grond: Entree/hal; Woonkamer met gaskachel; Gesloten in L-vorm opgestelde keuken met inbouwappa- ratuur. Ie Verd.: Overloop met ber ging; 1 Slaap kamer aan de voor zijde; Badkamer met douchecabi ne; 1 Grote slaap kamer aan de achter zijde; 1 Slaapkamer aan de voorzijde. te i Apollolaan 47 Vraagprijs 339.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalige nieuwbouwwijk met vrij uit zicht over een singel gelegen 2/1 kap woning met garage, fraai aangelegde achtertuin met achterom en tuinhuisje. Voortuin met eigen parkeerplaats op de oprit. Bwjr. ca. 1993, 217 m2 eigen grond en inhoud ca. 510 m3. Indeling: Entree/hal met vide; Toiletruimte v.v. toilet en fon teintje; Riante L-vor mige woonkamer met lichte plavui- zenvloer, granol- wanden en schuif pui naar de tuin; Semi open keuken met L-vormige keu kenopstelling v.v. keramische kook- plaat, vlakscherm afzuigkap, vaatwasmachine, combimagnetron, koelkast en close-in boiler; Bijkeuken met wasm.-en drogeraansl.; Vanuit de bijkeuken is de garage bereikbaar. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de voor zijde; Badkamer met ligbad, douchecabine met thermo- staatkraan, toilet en wastafelmeubel. 2e Verd.: Overloop met hobbykamer; Riante slaapkamer met dakkapel: Bergkast met c.v.-combi; Middels schaartrap bereikbare bergvliering. Beethovenlaan 4 Vraagprijs 203.000,-k.k. Algemeen: Royale tusseneengezinswoning met vrijstaande stenen berging, goed verzorgde voor- en vrij gesitueerde achtertuin (Z). Bwjr. ca. 1968,154 m2 eigen grond en inhoud ca. 375 m3. Indeling: Hal met trapkast; Toilet met fontein; Doorzonwoonkamer met open haard en Kambala parket; Open, luxe keuken met L-vormige in richting met gra nieten aanrecht- blad en dubbele RVS-spoelbak en inbouwapp.: gas kookplaat, vlak scherm en combi magnetron; De hal en keuken zijn v.v. een lichtkleurige pla- vuizenvloer. Ie Verd.: Overloop met toilet; 1 Voorslaapkamer v.v. inbouwkasten; Betegelde badkamer met ligbad en dub bele vaste wastafel: 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging en opstelplaats voor c.v. combiketel en aansl. wasapp.; Fraaie zolder-/slaap-/hobbykamer met kunststof dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: Kunststofkozijnen/ramen/achterdeur. Er is de mogelijkheid om in combinatie met de woning een garagebox, grenzend aan de poort achterzijde, te kopen. De vraagprijs voor deze garagebox bedraagt 17.500,- k.k. Oplevering in overleg. Voorkade 39 Vraagprijs 449.000,- k.k. Algemeen: Aan de rivier "De Gouwe" gelegen vrijstaand woonhuis met fraai aangelegde achtertuin (Z/0) v.v. terras sen, tuinberging en achterom. Bwjr. ca. 1900, 400 m2 eigen grond en inhoud ca. 650 m3. Indeling: Vestibule met marmeren vloer; Hal met toegang tot L-vór- mige woonkamer v.v. erker, open haard en massief eiken parketvloer; Eetkeuken v.v. schoorsteenmantel en U-vormige keu kenopstelling met granieten aan- rechtblad v.v. koel kast, vrieskast, afzuig kap, keramische kookplaat, inbouw frituur, oven, magne tron, vaatwasmachine en binnenbarbecue; Serre met open slaande deuren naar de tuin; Hal met vaste trap naar de beloopbare kelder; Bijkeuken met kast t.b.v. c.v.-ketel en gei ser; Toiletruimte annex douchehoek. Ie Verd.: Overloop: 1 Slaapkamer aan de v.z. met toegang tot het balkon; Toilet; Badkamer met douchehoek, ligbad, dubbele wastafel en vloerverwarming; Werkkamer: 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot dakterras. 2e Verd.: Overloop; Studeer/hob- bykamer met dakkapel; 1 Riante zolderslaapkamer met dakkapel. Zuidkade 136 A Vraagprijs 279.000,- k.k. Algemeen: Aan de levendige rivier "De Gouwe" gelegen royaal herenhuis met inpandige garage, geheel bestrate aan het water gelegen tuin en dakterras (W). Bwjr. 1992, 75 m2 eigen grond en inhoud ca. 420 m3. Indeling: Entree/tochtsluis; Meterkast; Hal met trapkast en trapop- gang naar de le verd.; Inpandige garage v.v. elektra, verwarming en wasmachineaansl.; Werkkamer/slaap- kamer aan de achterzijde met toegang tot de tuin, le Verd.: Overloop; Toilet ruimte met toilet en fonteintje; L-vormige woonkamer v.v. gedeeltelijk verhoogd gedeelte met prachtig uitzicht over de "Gouwe" en toegang middels buitentrap tot de tuin; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. wasem- kap, gaskookplaat en oven. 2e Verd.: Overloop met toegang tot het terras; Toiletruimte met fonteintje; CV kast met Agpo combi ketel bouwjaar ca. 1992; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met toegang tot het terras (W); 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Badkamer met ligbad, douchehoek en wastafel. 1 •I ■.van’t hof r makelaardij ft Dfl I

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 30