1 Met het Weekblad voor Waddinxveen naarjim en Jamai CAR VISION debitel* zakelijk de zekerheid van de juiste keuze Ruim I700 inschrijvingen voor Waddinxveen Wandelt 2 3 Vrouw beroofd van tas Honderden motoren verzamelden zich bij ’t Gemaal debitel Business Triple te kiezen Jubileumconcert Martin Mans drie goede redenen om Nu bij Menke Car Vision: Nokia 63101 met gratis handsfree Nokia carkit 1,^1 www.menke.nl WOENSDAG 4 JUNI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 29 In één abonnement? 3e avond - I0 km 4e avond - 10 km I e avond - 10 km. 3e avond - 5 km Intocht 4e avond - 5 km. 2e avond - 5 km het netwerk naar uw keuze. Inclusief ROUTES I e avond - 5 km 2e avond - 10 km. V UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (I0 eurocent per minuut) Bodegraafsestraatweg 3 Gouda tel. 0182 570080 fax 0182 570082 tl Vodafone, KPN en 02... Zeker iets nieuws! yf Jg] IR I lilt ov ii Flexibel, debitel Business Triple is het eerste groepsabonnement dat Vodafone, KPN en 02 combineert. Speciaal voor bedrijven die niet afhankelijk willen zijn van één netwerk. Overzichtelijk. Drie netwerken in één abonnement. Met één contract. één factuur en één aanspreekpunt. Waar krijgt u zoveel vrijheid en zoveel gemak? Nu exclusief bij debitel. Voordelig. Voor elke aansluiting kiest u het meest geschikte netwerk. Dat houdt de kosten beheersbaar. En de tarieven? Ook die zijn uiterst gunstig. Kijk voor de actuele actie en de actievoorwaarden op www.debitelzakelijk.nl Gratis bij een debitel abonnement op montage, exclusief antenne en dashmount. Groepskorting tot 25*%/ t, - Geen jaarbijdrage j Tot 12 maanden geen abonnementskosten Nu ook nog drie keer extra voordeel vonden in het Groenhovenpark in Gouda. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie via telefoonnummer 0900 - 8844 (lokaal tarief). IJsermanweg, rechtdoor De Ak ker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, rechtsaf Kastanjelaan, rechtsaf Sniep- weg, Snieppad, via Dreef naar finish: Be Fair Vanaf Evenemententerrein de Dreef op, rechtsaf Zuidplaslaan, deze volgen tot halverwege het winkelcentrum, linksaf Zuid- plashof, rechtsaf fietspad Ger- stakker op, Dreef oversteken, rechtdoor Sportpad, Kastanje laan, rechtsaf Sniepweg, Sniep pad, via Dreef naar finish: Be Fair. Chopinlaan oversteken, recht door Mozartlaan, linksaf Beethoven laan, linksaf Dorpstraat, linksaf Sniepweg, rechtsaf Evenemententerrein aan de Dreef op en verzamelen voor de intocht. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpad, rechtdoor Stationsstraat-Stationsplein, rechtdoor Prinses Beatrixlaan, nier kan aangeven waarom hij of zij dit concert abso luut niet kan missen, maakt kans op twee vrijkaarten. De meest originele inzender wint drie kaarten voor dit megaconcert in Breda. Al leen per post verzonden in zendingen die vóór dinsdag I0 juni zijn verstuurd, din gen mee. Dus wacht niet te lang met reageren. Inzendin gen kunnen gestuurd wor den naar:Alphens Nieuws blad, prijsvraag megaconcert, postbus 33, 2400 AA in Alphen aan den Rijn.Vergeet niet duidelijk je naam, volledige adres en te lefoonnummers) te vermel den. De winnaars krijgen de kaarten per post thuis ge stuurd. Succes! Wie buiten de prijzen valt, kan ook kaarten bemachtigen via de Ticketbox-verkooppunten. Bel voor het dichtstbijzijnde verkooppunt naar 0900- 9393.Voor meer informatie kun je surfen naar www.tic- ketbox.nl. Zaterdag start het concert om 19.00 uur. Het duurt ongeveer tot 23.00 uur. Het megaconcert van zondag begint om 14.00 uur. NOKIA CoNSEcreiG People Oe SO Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppad, Sniepweg, rechtdoor rotonde oversteken, einde Sn iepweg linksaf over bruggetje van Piasweg, voetpad Piasweg tot het einde volgen, rechtsaf Herbarenerf, rechtsaf Machtelderf, Machtelderf blij ven volgen, rechtsaf secundaire weg van de Zuidplaslaan volgen, rechtsaf Roosje Voshoeve, linksaf Marga Klompéhoeve, rechtsaf brug over de Sterren laan op,rechtdoor Sterrenlaan volgen, linksaf Castor, rechtsaf Mira, rechtsaf Wega, linksaf Sterrenlaan, links af Poolster, via Poolster rechtsaf Schaep- manhoeve op, Zuidplaslaan oversteken, rechtdoor WADDINXVEEN - Mega goed nieuws voor iedereen die de Idols Jim en Jamai, K3 of Frans Bauer wel eens live aan het werk wil zien. Het Weekblad voor Wad dinxveen heeft een aantal vrijkaarten in de aanbieding voor het Staatsloterij Mu ziekland megaconcert dat op zaterdagavond I4 en zondagmiddag IS juni wordt gehouden in het NAC-sta- dion in Breda. Aan dit concert werken naast eerdergenoemde ar tiesten onder anderen ook Jody Bernal, Xander de Bui- sinjé (ex-Volumia!), de voor malige Alphense songfesti- valdeelneemster Esther Hart, Ruth Jacott en Guus Meeuwis mee. De artiesten geven hun op tredens op een podium dat midden op het veld staat. De presentatie is in handen van ex-TMF en MTV-vj Kris(tina) Bozilovic.Van dit muzikale spektakel worden door de Staatsloterij tv-op- names gemaakt. Wat moet je doen om kans te maken op twee of drie vrijkaarten voor zaterdag avond 14 juni? Wie op een originele ma- Zaandam. Voor het jubileum is een unieke CD uitgegeven ’Martin Mans 25 jaar organist’, die op het concert verkrijgbaar is. De inhoud bevat improvisa ties uit Elburg, Deventer en Ri ga en koorzang van het Holland Boys Choir en het Urker Man nen Ensemble. De toegangsprijs voor het con cert bedraagt 7,50 euro. Voor kinderen tot en met 11 jaar 3 euro. De kaartverkoop is aan de kerk vanaf 19.00 uur. Het concert begint om 20.00 uur. laan oversteken naar Mercuri- usweg, Burg.Trooststraat over steken, rechtdoor Boezemweg, rechtdoor Molenring, via Over toom naar Oost Polderweg, rechtdoor Schielandweg, trot toir linkerzijde aanhouden, linksaf J. Dorrekenskade-Oost, Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppad, rechtsaf Vijverlaan, rechtsaf Puttelaan, Kerkweg-West oversteken en voetpad volgen, rechtsaf Peter Zuidlaan, linksaf J. Postlaan, WADDINXVEEN - Een 54-jari- ge Waddinxveense is op zater dag 31 mei omstreeks 21.30 uur op de Brugweg beroofd van haar tas. De vrouw liep sa men met een vriendin aan de linkerkant van de weg, komen de vanaf de hefbrug. Hun echt genoten liepen voor hen uit. Enkele meters voor de ver keerslichten werd haar handtas van haar schouders getrokken door een bijrijder van een bromfietser. De vrouw viel door de ruk op het wegdek. De bromfietser en bijrijder reden weg in de rich ting van Gouda. De tas met goederen werd later terugge- ROTTERDAM - Op tweede pinksterdag, maandag 9 juni geeft organist Martin Mans een concert in de St. Laurenskerk in Rotterdam. De jubilerende or ganist is dit jaar 25 jaar kerkor ganist. Hij heeft een feestelijk programma voor dit bijzondere evenement samengesteld met diverse improvisaties. Tijdens het concert wordt stilgestaan bij het zilveren jubileum en te vens wordt de 15.000e muziek bundel aan de organist uitge reikt door Uitgeverij en Antiquariaat Jan Zwart uit WADDINXVEEN - Tussen de tweehonderd en driehonderd motorrijders kwamen afgelopen zaterdag bijeen bij ’t Gemaal aan de Kanaaldijk.Van I I.00 tot I7.00 uur konden ze eikaars voertuig bewonderen. Het weertje zat mee, dus het was een gezellige middag. (Foto: Uesbeth van derVis.) iMTii Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppad, rechtsaf Vijverlaan, ree htsaf Puttelaan, Kerkweg-West oversteken en voetpad volgen, rechtsaf Peter Zuidlaan, linksaf J. Postlaan, Chopinlaan oversteken en daarna rechtsaf, linksaf Beetho venlaan, rechtsaf Waddepad, linksaf Wadde, rechtsaf Weide- zoom, rechtdoor Papaverveld, linksaf Gouwebos in, Ie pad links, einde pad linksaf Linden laantje op, linksaf Noordeinde, rechtdoor Dorpstraat, linksaf Sniepweg, rechtsaf Evenemen tenterrein aan de Dreef op en verzamelen voor de intocht. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoor- pad, via bedrijventerrein Coe- necoop linksaf Zuidelijke Rond weg, rotonde Kanaaldijk oversteken, rechtdoor Kouwe Hoek, linksaf Zuidkade, linksaf St Victorstraat, linksaf Fortuna- laan, rechtdoor Herculuspad, rechtdoor Neptunuspad, rechtsaf Minervalaan, Apollo- (voor kruispunt) linksaf fietspad W. de Zwijgerlaan volgen, voor ro tonde rechtsaf W. de Zwijgerlaan oversteken en daarna linksaf rechtsaf Groensvoorde op, rechtdoor Groenezoom, rechtsaf Gouwebos in, recht door, bij kruispunt met Lindenlaantje nog steeds recht door, Bosweg op, linksaf Vogel- laan.Vogellaan volgen via voetpad, aan rechter zijde langs gebouw 89, Vogel- laan oversteken, via voetgangersoversteekplaats, Snijdelwijklaan oversteken naar Puttelaan, direct rechtsaf voetgangers oversteekplaats oversteken en naar links het voetpad van de Puttelaan blij ven volgen, direct na de Aldi winkel rechtsaf, bruggetje over en voetpad naar rechts volgen, daarna naar links en nogmaals een bruggetje over, voetpad volgen, rechtsaf langs de spoor baan, Snijdelwijklaan oversteken en linksaf spoorbaan oversteken, voetpad naar Mendelweg volgen, Mendelweg naar rechts aanhouden, linksaf Linnaeusweg, rechtsafWilgenlaantje op, langs Gouwebos, rechtdoor Alberd- inckThijmlaan, Staringlaan oversteken, linksaf Staringlaan blijven volgen, Bre- derolaan oversteken, rechtsaf H. Heijer- manslaan, linksaf C Huygens- Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtsaf Spoorpad, rechtdoor Stationsstraat-Stationsplein, rechtdoor Prinses Beatrixlaan, (voor kruispunt) linksaffietspadW.de Zwijgerlaan, voor rotonde rechtsaf W. de Zwijgerlaan oversteken en daarna linksaf, rechtsaf Groens voorde op, rechtsaf Noordtunnel door, rechtdoor Staringlaan, Brederolaan over steken, rechtsaf H. Heijermanslaan, linksaf C Huy- genslaan, rechtsaf Da Costa- weg, rechtdoor J.W Frisoweg, linksaf W. de Zwijger laan, rechtsaf Noordkade, links af Nesse, rechtdoor Zuidkade, rechtsaf Raadhuisplein, linksaf Raadhuis straat, rechtsaf J. Dorrekenskade-Oost, recht door Schielandweg oversteken, rechtdoor J. Dorrekenskade-Oost, Kanaal dijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, rechtdoor Snieppad, Sniepweg, rechtdoor rotonde oversteken, rechtsaf Dorpstraat, linksaf Onderweg richting Moerkapelle, bij woonwagen kamp linksaf 6e Tochtweg, rechtsaf Piasweg richting Zevenhuizen, linksaf G. van Dort Kroonweg, linksaf IJs ermanweg, Sterrenlaan oversteken, via Poolster rechtsaf Schaepman- hoeve op, Zuidplaslaan oversteken, recht door IJsermanweg, rechtdoor De Akker, rechtdoor Eksterdreef, Dreef oversteken, rechtdoor Sport- pad, rechtsaf Kastanjelaan, rechtsaf Sniep weg, Snieppad, via Dreef naar fi nish: Be Fair Jim en Jamai kunnen volgende week bij het Staatsloterij Muziekland Megaconcert in Breda laten zien wie live de échte nummer I is. Foto:Frans van Zijst WADDINXVEEN - Bij de twee voorinschrijfdagen voor het jaarlijkse wandelevenement ’Waddinxveen Wandelt’ heb ben zich ruim 1700 wandelaars aangemeld. De laatste inschrijfmogelijkheid is dinsdag I0 juni, de eerste avond van het Waddinxveense wandelevenement. De organisatie is inmiddels al druk en ver op weg met de voorbereidingen voor de ze vende editie van deze Wad dinxveense avondvierdaagse. Daarnaast is de organisatie een nieuwe weg ingeslagen. Zo loopt ’Waddinxveen Wandelt’ dit jaar voor het eerst ook digi taal en wel via www.waddinx- veenwandelt.nl. Een wandeltocht op de site maakt de wandelaar wegwijs in de aanloop en het verloop van dit evenement. Naast informatie over inschrij vingen, start en finishplaats, routes, sponsors en kleurplaat- wedstrijd is er vanaf de site het inschrijfformulier voor deelna me aan de wandelvierdaagse te downloaden. Inschrijven moet nog wel fysiek gebeuren. Dat kan dus nog op de eerste dag van de wandelvierdaagse tus sen 17.00 tot 18.00 uur in de commissiekamer van de voet balvereniging Be Fair. Aan de tocht kunnen wande laars uit Waddinxveen, de di recte en de wijde omgeving deelnemen. Dat steeds meer mensen de weg weten te vin den naar dit Waddinxveense wandelfestijn blijkt wel uit het jaarlijks oplopende aantal deel nemers. Zo startte de organisatie in 1997 het evenement met 1300 wandelaars, in I998 waren dat er 1700, in I999 gingen welge teld I857 wandelaars op stap. In de daarop volgende edities liepen de aantallen opnieuw op en schreven gemiddeld 1900 lopers zich in. Dit jaar verwacht de organisatie van ’Waddinx veen Wandelt’ de grenzen ver der te verleggen en het aantal van 2000 deelnemers te berei ken. De wandelaars kunnen evenals voorgaande jaren per groep of per individu kiezen uit de ge bruikelijk 5 en I0 kilometer route. De start en finish liggen weer als vanouds op het ter rein van de voetbalvereniging Be Fair, op het Burg. Warnaar- plantsoen aan de Dreef. De in tocht is op vrijdag via de Sniep weg, het Snieppad, de Dreef naar de finish op het Be Fair terrein. Start: Be Fair, rechtsaf Dreef, voor viaduct linksaf rijbaan oversteken, rechtdoor Spoor- pad, via bedrijventerrein Coe- necoop linksaf Zuidelijke Rond weg, rechtsaf Kanaaldijk, rechtdoor Noordringdijk, links af 't Weegje, over de brug rechtsaf pad langs spoorlijn vol gen, rechts aanhouden, spoorviaduct onderdoor, pad volgen tot splitsing, linksaf rich ting Broekweg, linksaf Stoofkade, rechtdoor Wilhelminakade, rechtdoor Zuidkade, linksaf St Victorstraat, linksaf Fortuna- laan, rechtdoor Herculuspad, rechtdoor Neptunuspad, rechtsaf Miner valaan, Apollolaan oversteken naar Mercuriusweg, Burg. Trooststraat oversteken, rechtdoor Boezemweg, recht door Molenring, via Overtoom naar Oost Polder weg, rechtdoor Schielandweg, trottoir linkerzijde aanhouden, linksaf J. Dorre kenskade-Oost, Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad onder langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar finish: Be Fair. laan, rechtsaf Da Costaweg, rechtdoor J.W. Fri soweg, linksaf W. de Zwijger laan, rechtsaf Noordkade, linksaf Nesse, rechtdoor Zuidkade, rechtsaf Raadhuisplein, linksaf Raadhuisstraat, rechtsaf J. Dorrekenskade-Oost, recht door Schielandweg oversteken, rechtdoor J. Dorrekenskade- Oost, Kanaaldijk oversteken, linksaf voetpad on der langs Kanaaldijk, rechtsaf via Dreef naar, finish: Be Fair W- j

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 29