Hof Makelaardij: Voor al uw voorjaarsplannen! Van f makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I NVM Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen met 5) Bijzonderheden: Deze woning is vanaf 2001 compleet gerenoveerd zoals nieuwe elektra, leidingen, riolering, plat dak, hardhouten kozijnen en HR glas, c.v. ketel en nieuwe trap. Op deze woning is een dakopbouw mogelijk. Een aantal zaken dient nog afgewerkt te worden door de nieuwe eigenaren. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze woning is v.v. gemetselde voor en achtergevel, deels hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing. De achtertuin wordt met een zandbed en deels bestraat opgeleverd. De oplevering is overleg. Bijzonderheden: Deze speelse woning is bijzonder en verrassend van opzet en gebouwd met G.I.W.-garantie. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is onderdeel van een appartementencomplex met een Vereniging van Eigenaren waarvoor servicekosten 45,- per maand wordt betaald. De oplevering van deze woning waar u zo in kunt is in overleg. Bijzonderheden: Keurig en nette onderhouden woning, welke zo betrokken kan worden. Oplevering in overleg. Bij zonderheden: De woning is v.v. gedeeltelijk dubbel glas en gedeeltelijk nieuwe plafonds. De woning heeft achterstallig onderhoud, onder andere aangetaste kozijnen in de voorgevel. Vrij uit zicht aan de voorzijde en centraal gesitueerd met voldoen de parkeerruimte. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: De woning is v.v. dubbelglas. De woning heeft enige scheef stand. De combiketel is gereviseerd (bouwjaar 1993). Oplevering is in overleg. Bijzonderheden: Deze woning biedt door zijn uitbouw veel leefcomfort en een zeer kinderrijke omgeving. Oplevering in overleg. Tollenslaan 46 Vraagprijs 180.000,- k.k. Algemeen: Nabij winkels, scholen, NS-station en het "Gouwe Bos" gelegen eengezinswoning met voor-, achter tuin en vrijstaande stenen berging. Bwjr. ca. 1968, 147 m2 eigen grond en inhoud ca. 325 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast, trapkast en toilet; Doorzonwoonkamer met hardhouten schuifpui naar de achtertuin; Open keuken met U-vor- mige keukenop- stelling (ca. 1997) v.v. koelkast, vries kast, keramische kookplaat, afzuig- schouw, combi magnetron, vaat- wasmachine en close-in boiler. Verd.: Overloop met vaste kast v.v. aansl. wasapp.; Badkamer met douchehoek en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 2e Verd.: Overloop met bergkast en Nefit combi ketel (1997); Zólderslaapkamer met dakkapel, Velux dakvenster en berg ruimte achter de knieschotten. Antares 25 Vraagprijs 219.000,- k.k. Algemeen: In de wijk Zuidplas gelegen hoekeengezinswo- ning gesitueerd aan een gezellig autovrij straatje. Bwjr. 1996,126 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. De woning is door zijn indeling ook uitermate geschikt voor ouderen bewoning. De tuin (Z/W) is netjes aangelegd en v.v. een vrij staande stenen berging. Indeling: Entree/hal trapopgang naar de verdieping; Woonkamer aan de voorzijde van de woning gesitu- eerd met vide naar de verdieping, zij- raam, trapkast en laminaatvloer; Semi open keuken met rechte keukenopstelling v.v. inb.app.: oven, gaskookplaat en afzuigkap; 1 Slaap-/werkkamer of eetkamer aan de achterzijde; Deze ruimte kan eenvoudig bij de keuken worden getrokken; Portaal met toilet v.v. fon teintje; Badkamer met ligbad en aansl. wasapp. Ie Verd.: Overloop met zicht op de woonkamer; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met deur naar het riante terras; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met deur naar het terras; Badgelegenheid met wastafel, douchehoek en closet; C.v. ruimte met c.v. ketel. De Akker 48 Vraagprijs 209.000,- k.k. Algemeen: In de kindvriendelijke woonwijk Zuidplas gele gen uitgebouwde eengezinstussenwoning. De tuin (Z/O) is v.v. een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bwjr. 1984,109 m2 eigen grond en inhoud ca. 350m3. Indeling: Entree/hal met meterkast; Tussenportaal met trapopgang en toilet met fon teintje; Royale, uit gebouwde woon kamer v.v. schuif pui naar de achter tuin, convectorput en parketvloer; Hoekopgestelde keuken (Tulp 1995) met div. inb.app.: vaatwasser, koel- /vriescombinatie (1998), gaskookplaat (1999), combimagne tron en afzuigkap. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met Velux dakvenster aan de achterzijde; Badkamer met dou chehoek en wastafel; 1 Kleine slaapkamer aan de voorzijde: 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde. 2e Verd.: Voorzolder met c.v. ketel (2001) en aansl. wasapp.; Zolderkamer met dakkapel en Velux dakvenster; De zolder en zolderkamer dienen nog afgewerkt te worden. leplaan 117 Vraagprijs 159.000,- k.k. Algemeen: In de gezellige "Bomenwijk" gelegen geheel gere noveerde dubbele hoekbovenwoning met vrijstaande ste nen berging. De woning is gelegen op loopafstand van win kels, NS-station en openbaar vervoer. In 2003 is deze woning totaal gerenoveerd d.w.z. bedrading/leidingwerk, plafonds, dakkapel, kozijnen, keuken, badkamer, trap enz. De woning wordt bereikt middels een afgesloten cen trale entree waar vier woningen op zijn gesitueerd. Indeling: Entree/hal; Toilet Ij en meterkast; B Slaapkamer; Bad- x kamer met ligbad en wastafel; Royale gesloten keuken uit 2003 in kersen uitge voerd v.v. diverse inbouwapparatuur; L-vormige woonka mer aan de achterzijde met kopgevelraam en nieuwe vaste trap naar de verdieping. Verdieping: Overloop met dakven ster en c.v. ketel (2003); 2 Slaapkamers met dakkapel aan de achterzijde. Sniepweg 50 Vraagprijs 183.000,- k.k. Algemeen: Royale fraai gesitueerde eengezinswoning met vrijstaande stenen schuur, voortuin en betegelde achter tuin. De achtertuin is bereikbaar voor een auto/motor. Bwjr. ca. 1958, inhoud ca. 360 m3 en 169 m2 eigen grond. Indeling: Hal met meter- en kelderkast; Toilet; Keuken v.v. inbouw- kast, keukengeiser (huur) en opstel-» plaats cv-ketel K (Radson, bwjr. ca. 1991); Doorzon-B woonkamer v.v. schoorsteenman- H tel en deur naar de BBMmm|È| tuin. Ie Verd.: B Overloop met toilet; 2 Voorslaapkamers; Douche met granietvloer en vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging met dakraam; 1 Zolderkamer met dakraam en berging. Reijerskoop 149 Vraagprijs 188.000,- k.k. Algemeen: Karakteristiek vrijstaand woonhuis met stenen aanbouw en aangebouwde houten berging v.v. elektra. De poort en de achtertuin zijn op het Zuiden gelegen. Bwjr. 1909,167 m2 eigen grond en inhoud ca. 330 m3. Indeling: Gang met marmeren vloer, trap en meterkast; L-vormige woonkamer met schitterende gre nenhouten vloer, open haard, zij raam, alles bran der en openslaande deuren naar de tuin; Gezellige keu- ken met dubbele r spoelbak, inbouw- gaskookplaat, oven en stalen afzuigkap; Tegelvloer en luik naar de beloopbare droge kelder v.v. houten vlonder en stellages: Bijkeuken met toiletruimte, c.v.-combiketelkast, aansluiting/afvoer wasmachine, plavuizenvloer en deur naar de tuin. Ie Verd.: Overloop met dakraam; 1 Voorslaapkamer; 1 Zij-slaapka- mer; Badkamer met klein ligbad, douche en vaste wastafel: 1 Achterslaapkamer met vaste kastenwand. Burgemeester Trooststraat 50 Vraagprijs 159.000,- k.k. Algemeen: In gezellige woonstraat nabij het centrum en de rivier "De Gouwe" gelegen eengezinswoning. Bwjr. ca. 1933, 116 m2 eigen grond en inhoud ca. 230 m3. De tuin (Z) heeft een achterom en een vrijstaande berging (chalet) met elektra (2002). Indeling: Entree/hal met meterkast; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer; Open keuken (2001) met L-vor- mige keuken v.v. inbouw gaskook plaat en afzuig kap; Bijkeuken met aansluiting wasapparatuur; Us m C.v. ketel (2001); Badgelegenheid met closet, douchecabine en wastafelmeubel. Ie Verd.: Overloop; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Grote bergruimte. Calville 35 Vraagprijs 259.000,- k.k. Algemeen: In de jongste wijk van Boskoop gelegen tussen woning met tuin (W) v.v. een vrijstaande houten berging. Deze leuke woning is gelegen aan een autovrij straatje met parkeerplaatsen naast en achter de woningen. Bwjr. 1998, 124 m2 eigen grond en inhoud ca. 405 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Tuingerichte L-vor- mige woonkamer v.v. lamelparket- vloer (beuken) en trapkast. Aan de voorzijde van de woning is de eet- keuken gesitueerd welke in U-vorm is opgesteld v.v. inb.app.: combimagnetron, koel/vriescombinatie, vaatwasser, afzuigkap (recirculatie) en gaskookplaat. Ie Verd.: Overloop: 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Badkamer met douchecabine, ligbad, closet en wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de voorzijde. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een kamer gecreëerd kan worden, v.v. bergruimte, c.v.-ketel, aansl. wasapp. en deur naar het royale terras. - ■_van ’t hof I is- Dfl W-. M

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 36