Doeltjes in wijk Zuid Centrumplannen (I) Platform Duurzaam Waddinxveen Onder invloed met twee lekke banden Centrumplannen (2) Elke ochtend... Automobiliste rijdt door na aanrijding Burgemeester Jonkman richt zich op de toekomst oriënteert zich voor Triangel WADDINXVEEN - Omdat bin nen enkele jaren een begin zal worden gemaakt met de uitvoe ring van het bestemmingsplan Triangel, waarin meer dan 3000 woningen zullen worden ge bouwd, heeft het Platform Duur zaam Waddinxveen zich alvast georiënteerd in Zoetermeer en een bezoek gebracht aan de nieuwbouwwijk Oosterheem. Naast leden van het Platform hebben ook vertegenwoordigers van gemeente, woonpartners en de Vrouwen Adviescommissie daaraan deelgenomen. In een brief aan het college van burge meester en wethouders geeft kwantumsysteem. In dit systeem het Platform een indruk van wat wordt het milieueffect van wo- er allemaal zou moeten gebeu- ningen in één getal genoemd. Er ren om Triangel te doen slagen en tot een goed einde te bren gen. Uit de evaluatie naar Zoe termeer is gebleken dat hiervoor ontwikkelaar c.q. woningbouw- veel tijd en overleg nodig is. Het corporatie een keuze maken uit Platform is van mening, dat als men met de nieuwbouw de am bitieuze doelstellingen, die onder andere in het klimaatplan van l z Zonta Zomerfair p Het modder- Wereldwinkel en Thea van Kempen te zien in de gooien is weer begonnen Sluitingstijd markt blijft onveranderd bibliotheek a Rijn en Gouwe LEZERS SCHRIJVEN WOENSDAG 11 JUNI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 11 Naam: Adres: Postcode: Plaats: 1 K W5HH Tel.: (voor controle op de bezorging j Wie nu kiest voor een kennismakingsabonnement, ontvangt Rijn en Gouwe vijf weken vóór zeven uur in de bus. Voor deze vrijblijvende kennismaking betaalt u 12,95. een lijst van vrijgestelde maatre gelen. Om de doelstelling van het wordt dan een aantal verplichte maatregelen vastgelegd en daar naast kan de architect, project- Reactie van de Ondernemers Ver eniging Waddinxveen: De VVD voelt zich aangevallen, daar zijn den werd hier al over gespro ken. Reactie van de gemeente: Wij waarderen het als inwoners mee denken over het Centrum. Graag willen wij hen betrekken bij de plannen via een burgerpanel. De heer Visscher is bij deze uitgeno digd om hierin zitting te nemen. verre van constructief. R.J. Visscher uitslag was 1400 ug/l, terwijl 220 de limiet is. De bestuurder bleek ook niet in het bezit te zijn van een gel dig rijbewijs. Tegen de bestuur der wordt proces verbaal op gemaakt. WADDINXVEEN - Bij een in braak in twee bedrijven op de Coenecoop werden diverse computers ontvreemd. Men was in het panden gekomen door een raam open te bre ken en naar binnen te klim men. Op de markt op de Willem de Zwijgerlaan werden drie 13 jarige meisjes aangehouden voor winkeldiefstal. Een van de drie had bij een kraam een topje gekocht, waarna men besloot om er nog twee te stelen. Helaas voor hen lette de marktkoopman goed op zijn spullen.Tegen de drie is procesverbaal opgemaakt en zij zijn naar bureau HALT ver wezen. Op de Henegouwerweg wa ren een personenauto en een vrachtwagencombinatie bij een kop/staart aanrijding be trokken. De bestuurder van de personenauto moest rem men voor het verkeer voor hem en de vrachtwagen chauffeur reageerde daarop te laat. Beide voertuigen liepen materiële schade op. Op de Zwarteweg werd een 19 jarige vrouw het slacht offer van een aanranding. Zij fietste richting Waddinxveen en werd ingehaald door een scooterbestuurder. Deze reed haar voorbij, keerde en reed haar vervolgens klem, waarna hij haar in haar kruis betastte. Toen de vrouw begon te schreeuwen en schelden, koos de dader het hazenpad in de richting Gouda. Zeer vermoe delijk is deze man ook verant woordelijk voor een aanran ding die even later op de Reewal in Reewijk plaatsvond De werkwijze was identiek. In de Burgemeester Troost- straat hoorde een bewoner gekraak van de vloer op de bovenetage. Hij zag dat zijn vrouw buiten zat en realiseer de zich meteen dat hij onge wenst bezoek had. Hij spurtte de trap op en trof boven een jonge man aan. Deze sprintte onmiddellijk naar de achter deur en wist via het dakterras en de schuur van de buurman te ontkomen. Er werd niets ontvreemd. Op de Zuidkade waren een vrachtwagen en een bestel auto bij een aanrijding betrok ken. De bestelwagen stond stil Jonkman. „Er is een basis van vertrouwen nodig.” Hij heeft er alle vertrouwen in dat alle punten in orde komen. Ook de andere collegeleden zouden vol vertrouwen weer aan de slag zijn. Jonkman: „Waar een wil is, is een weg. En de wil is er, dus de weg komt vanzelf wel.” Uw kopij en/of advertenties voor het Weekblad voor Waddinxveen kunt u inleveren in de daarvoor bestemde bus in de winkel van Cl 000 Passage 208, Waddinxveen. L werd aangereden. De bestuur ster, de onbekende vrouw, stap te uit en vroeg hoe het met het slachtoffer ging. Zij gaf aan even de auto weg te zetten. Het slachtoffer heeft de automobilis te echter nooit meer gezien. Het slachtoffer liep door het ongeval een lichte hersenschud ding op. De politie is op zoek naar de automobiliste. en tijdens het voorbijrijden raakte de aanhangwagen van de vrachtauto de bestelauto, waardoor deze een flinke kras en deuk opliep. Op de Brederolaan werd een 13 jarige jongen aangehouden voor een winkeldiefstal. Hij had voor ruim 9 aan hen- gelsportattributen weggeno men. De jongen is voor een alternatieve straf naar bureau HALT gestuurd. Op de Otweg werd ten over staan van een jonge vrouw openbare schennis gepleegd. De vrouw was aan het skaten en zag een man op een bankje zitten. De vrouw reed hem voor bij en enige tijd later werd zij door de man inge haald. De man reed op een fiets. Hij reed haar voorbij, stopte een paar honderd me ter verder en ging met zijn rug naar het fietspad staan. De vrouw de man wilde passeren draaide hij zich om en toonde zijn geslachtsdeel. De identi teit van de dader is inmiddels vastgesteld. In de nacht van zaterdag I op zondag 2 juni is er een aantal pyromanen aan het werk ge weest. In de Juliana van Stol- berglaan werd brand gesticht in een tuin, in de Willem de Zwijgerlaan werden een aan hangwagen met afval en een vuilcontainer in brand gesto ken. In de Mauritslaan ging een schuurdak in brand en heeft men gepoogd een rieten schutting in brand te steken. In de Oostpolderweg ging een afvalcontainer in vlammen op en brandde daarbij ook een pergola gedeeltelijk af. In het Warnaarplantsoen werd een hoop afval in brand gestoken en tenslotte heeft de brand weer nog drie vuilcontainers op verschillende plaatsen ge blust. In de zaak van de straatroof die op 11 mei op de Kerk- weg-Oost plaatsvond is nu ook de derde verdachte aan gehouden. Het gaat om een 26 jarige Waddinxvener. De man werd ook verdacht van diefstal van een gsm uit een woning aan de Busken Huet- laan. Bij zijn aanhouding bleek hij die nog op zak te hebben. De man heeft beide zaken be kend. Hij is voorgeleid bij de officier van justitie. kreeg de melding, toen de be stuurder slingerend en met twee lekke banden over het Noordeinde in de richting van Boskoop reed. De politie trof de stilstaande auto aan op de Voorweg in Hazerswoude.Toen WADDINXVEEN - De gemeente heeft op dinsdag 27 mei doeltjes geplaatst in Wijk Zuid. Het betreft het speelveldje en basketbalveldje in de Apollowijk. De gemeente heeft de plannen voor deze doeltjes in nauw overleg met het Wijk en Buurtbeheer in Wijk Zuid uitgevoerd. De jeugd heeft nu naast een basketbal veldje ook een plek om te voetballen. Een positieve ontwikkeling volgens het Wijk- en Buurtbeheer, aldus voorzitter Slootjes van de wijkvereniging Zuid. Het geeft aan dat het goed gaat met Wijk Zuid. Op zaterdag 28 juni worden de doeltjes officieel in gebruik genomen tij dens het jaarlijkse wijkfeest dat in Wijk Zuid plaatsvindt. De organisatie ervan ligt in handen van de Brede School en vindt plaats rondom de Basisschool de "Kameleon" en bij de sportveldjes in de Apollowijk, tussen 14.00 en 18.00 uur. Er worden die dag verschillende activiteiten georganiseerd door de Brede School, Wijk- en Buurtbeheer en Speeltuinver eniging Zonnig Zuid. De beide speelveld jes in de Apollowijk worden in de toe komst ook gebruikt voor activiteiten van de Brede School. Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar: Rijn en Gouwe, Afdeling Abonnementen, Antwoordnummer 10008, 2400 VB Alphen aan den Rijn. “Rijn en Gouwe gaat zorgvuldig om met uw gegevens. Zie voor nadere informatie het colofon van Rijn en Gouwe" Indien daartoe aanleiding bestaat kan het proefabonnement geweigerd worden. Waddinxveen zijn verwoord, op een goede manier wil bereiken, er op korte termijn doelstellin gen en uitgangspunten geformu leerd moeten worden op het ge bied van het aantal woningen, kwantum sociale woningen, aan tal seniorenwoningen en hoog bouw versus laagbouw. Ook wel ke voorzieningen in de wijk verder nodig zijn, zoals energie, veiligheid en welk deel van de woningen zal bestaan uit ener- gienul woningen. Volgens het Platform kan in dit plan ook gebruik kunnen wor den gemaakt van het ECO- WADDINXVEEN - De politie heeft op zondag 8 juni omst reeks 13.30 uur een 38-jarige automobilist zonder vaste woon- of verblijfplaats aange houden wegens rijden onder invloed van alcohol. De politie Jonkman drie aandachtspunten opgesteld. Zo wil het nieuwe college investeren in de sa menwerking onderling, ook de samenwerking met het ambte lijke apparaat staat voorop en het bijgestelde collegepro gramma krijgt volop aandacht. „Het één kan je niet bereiken zonder het andere”, aldus verantwoordelijk voor geweest. Maar zoals mevrouw Wientjens voorzitter is van de WD fractie en vaak ook de woordvoerder, zo hebben ook wij een voorzitter. He laas heeft de heer Leeflang de ac tualiteit niet goed gevolgd, want Henk de Bas is al 3 jaar lang geen lid meer van de PCW-fractie en sinds september 1999 voorzit ter van de OVW. Juist vanwege mogelijke belangverstrengelingen heeft hij besloten om toen uit de politiek te gaan. En om nog meer duidelijkheid te scheppen; een rui me meerderheid van de OVW-le- den wil stoppen met de eindeloze discussie over de Passage. Er nog langer over praten maakt de loca tie echt niet groter. U geeft in uw brief zelf aan dat er na 25 jaar nog steeds niets is opgelost De nieuwe samenwerkingsovereen komst bied echter mogelijkheden voor andere locaties. Laten wij die mogelijkheden maar snel benut-' ten, want de Waddinxveense on dernemers wachten al zo lang. Tot slot om het verhaal van de heer Leeflang tot de juiste proporties terug te brengen; het contract tus sen HEMA en de Bas is inmiddels niet meer van kracht! Namens het bestuur van de On dernemers Vereniging Waddinx veen, Marius Verboom (2e voorzit ter) milieueffect te bereiken, ontstaat een grotere ontwerpvrijheid en tegelijk een betere milieupresta tie. Om dit alles, gedegen en con form het voorbeeld van Zoeter- meer, interactief voor te bereiden en te monitoren, stelt het Platform het college voor op korte termijn voor Triangel een adviesgroep in te stellen met een zo breed mogelijke samenstel-, ling. Het college van burgemees ter en wethouders heeft het Platform bericht dat binnenkort een startnotitie zal worden op gesteld om de ontwikkeling van dit plangebied ter hand te ne men. In deze startnotitie zal ook aandacht worden besteed aan het planproces. Op dit moment kan het college nog niet zeggen op welke wijze belanghebbende partijen hierbij zullen worden betrokken. In ieder geval zal de brief van het Platform bij de startnotitie worden meegeno men. (A.B.) te bereiken. Een Hema, Bijen korf of V&D krijgt men echt niet naar Waddinxveen. Waar wij in Waddinxveen behoefte aan hebben is een gezellig kleinschalig winkelcentrum met een variatie aan gezellige win kels. Een groot winkelcentrum lokt veel auto’s en dan zitten wij weer opgescheept met par keerproblemen en ergernis voor de omwonenden. Bewo ners aan de rand van onze ge meente komen niet te voet of met de fiets. Kijk eens naar on ze buren, Boskoop en Zeven huizen. Prachtige voorbeelden van een leuk centrum waar men graag winkelt. Als wij nu eens boven het par keerterrein bij Cl000 winkels bouwen. Wij gaan dan niet on dergronds parkeren. De groot te van het parkeerterrein blijft ongewijzigd en boven de win kels kunnen appartementen ko- Logisch: eigen belang gaat altijd voor. Met het straks volbouwen van de Triangel komen er ook wo ningen bij. Een winkelcentrum tussen deze Triangel en de Pas sage is dus zeer goed denkbaar. De Be-Fair locatie komt daar door weer in beeld. Jaren gele- wij als voltallige OVW-bestuur dan bij het aanspreken van de be stuurder bleek dat hij inder daad onder invloed was van al cohol werd hij direct aangehouden en overgebracht naar het bureau waar een blaastest werd afgenomen. De Reactie van de Ondernemers Ver eniging Waddinxveen: In zijn brief geeft de heer Visser aan in ieder geval mee te denken met oploss ingen waar Waddinxveen op zit te wachten. Helaas zal zijn gewens te variatie aan gezellige winkels niet te realiseren zijn in een klein schalig winkelcentrum, maar con structief meedenken is natuurlijk altijd beter dan modder gooien. De gemeente vroeg vorige week aan inwoners en organisaties om mee te denken in een zogenaamd burgerpanel, daar heeft men WADDINXVEEN - De meer derheid van consumenten en handelaren op de markt wil de huidige sluitingstijd van 18.00 uur handhaven. Dat blijkt uit een onderzoek dat op verzoek van de marktcommissie is ver richt. De markt zal dan ook in de toekomst tot 18.00 open zijn. Om 17.30 uur beginnen de handelaren met het inpakken van hun koopwaar. De marktcommissie had signa len ontvangen dat er de wens bestond om de markt om 17.30 uur te sluiten. Op basis van die signalen heeft de marktcommissie gevraagd om een onderzoek. Indien meer dan 75% van de handelaren voor vervroeging van de slui tingstijd zou zijn (en indien dit niet op bezwaren van de con sument zou stuiten), zou de commissie aan B&W adviseren om de sluitingstijd te vervroe- gen. Vijftig geënquêteerden hebben een voorkeur voor de sluitingstijd van 18.00 uur; 34 geënquêteerden kozen voor 17.30 uur. WADDINXVEEN - Een nog on bekende automobiliste is op dinsdag 3 juni rond 19.20 uur op de Kanaaldijk na een aanrij ding doorgereden nadat ze zich kort op de hoogte had gesteld van de toestand van het slacht offer, een 20 jarige vrouw uit Waddinxveen. De vrouw reed op haar fiets toen ze door een witte auto ijzer en ouder geworden - spreken hier nu weer over. Wees ook dan duidelijk en zeg, dat je op die nieuwe locatie graag een grote HEMA wil neerzetten en verstop je dan niet als voorzitter van de O.V.W. maar noem jezelf ge woon Henk de Bas van hopelijk de toekomstige HEMA daar. Praat je met PCW-ers of met ondernemers in Waddinxveen ert je noemt de aktie van Henk de Bas tegen de WD dan be gint vrijwel iedereen te lachen. Je kent hem toch. Niets van aantrekken. Hij is gewoon bang, mensen nodig zoals de heer Vis ser. Als ondernemers vinden wij het een kwalijke zaak als er weer rust is gekomen over de bouw van een nieuw (winkel)centrum voor Waddinxveen. Er moet beweging en actie zijn, want anders gebeurd er echt nooit iets. Waddinxveen verdient behoorlijke voorzieningen die passen bij een gemeente van bijna 30.000 inwoners, dus inder daad niet te ambitieus. En 30.000 inwoners zijn er (met alle respect) toch wel heel wat meer dan de gemeenten Boskoop en Zevenhuizen hebben. Wij hebben de indruk dat wij als OVW bestuur altijd zeer construc tief bezig geweest zijn. Maar dat na alle discussie (die dus al bijna 25 jaar duurt) op dit moment nog geen termijn genoemd kan wor den waarop de start van de bouw van een nieuw centrum te ver wachten zal zijn, is wel een teken aan de wand. Namens het bestuur van de On dernemers Vereniging Waddinx veen, Marius Verboom (2e voorzit ter) Dacht ik dat er nu eindelijk eens rust was gekomen over de bouw van een nieuw winkel centrum, echter daar barsten alweer de verwijten los. Je kon er eigenlijk op wachten. De ondernemers van Waddinx veen vonden het weer nodig om de WD aan te vallen door middel van een ingezonden brief in dit weekblad enkele weken geleden. De bevolking van Waddinxveen was net een beetje bekomen van het deba cle van het vorige college. Die plannen waren op zich goed, echter er was voorbij gegaan aan wensen van de omwonen den. Ook was het plan finan cieel absoluut niet haalbaar. Het nieuwe college bestudeert het centrumplan opnieuw door middel van een haalbaarheids onderzoek. Wethouder Barth beloofde enige maanden gele den dat er binnen afzienbare tijd een nieuw voorstel op tafel zou liggen. Door de perikelen binnen het college is dit plan helaas vertraagd. Wij wachten met spanning af wat de voorstellen zullen zijn en wanneer wij weer iets ho ren. Henk de Bas schrijft, namens het bestuur van de Onderne mers Vereniging Waddinxveen, dat de Passage opgeknapt wordt. Ik constateer dat het al leen de bestrating is, hetgeen hard en hard nodig was. Hier mede wordt de Passage echt niet aantrekkelijker. Wat te zeg gen van de kale parkeervlakte bij C1000. Foei lelijk. Onlangs is er weer een prachtige winkel voor huishoudelijke artikelen verdwenen en er een kleding zaak ingetrokken. De variatie aan winkels wordt dunner. Nu gaat ook Rianne, een exclusieve damesmodezaak, haar deuren sluiten. Jammer. Laten wij wat het winkelcen trum betreft niet te ambitieus zijn. Niet ver van ons dorp lig gen de grote steden als Rotter dam en Den Haag. Op nog kor tere afstand Alphen, Zoetermeer en Gouda. Daar kan men grootschalig winkelen. Gouda en Alphen zijn met de LightRail snel en comfortabel WADDINXVEEN - Burge meester Jonkman, inmiddels ruim twee weken weer aan de slag, wil vooral vooruit kijken. „Vanaf nu richten we onze energie en creativiteit op de toekomst. Het boek over de afgelopen periode gaat dicht”, aldus Jonkman. Samen met de andere collegeleden heeft WADDINXVEEN De Wereld winkel Waddinxveen en plaats- genote Thea van Kempen (57) vullen elkaar uitstekend aan in de juni expositie in de biblio theek. Thea van Kempen ge bruikt diverse technieken, zoals pastelkrijt, acryl en potlood. Die combinatie geeft effecten, waar je je als kijker over ver wondert. Olieverf? Aquarel? Het is bijzonder. Negen jaar ge leden begon Thea van Kempen met schilderen. Zij is leerling van Aleid Abels bij Kreater., lid van de Kunstkring Waddinx veen, exposeerde in collectief verband, maar dit is haar eerste solo tentoonstelling. Dieren, bloemen, portretten. Geen poespas, heel direct. „Een leuke ansichtkaart, fotos, ik laat mijn fantasie de gang gaan. Por tretten van mijn kleinkinderen maak ik van fotos, ik laat ze niet poseren.Thea van Kempen ver koopt haar werken goed door mond tot mond reclame. Eens per week werkt zij bij kapsalon Voshol in Waddinxveen. „Ook creatief”, zegt ze met een lach in haar stem. „Er hangt een portret van een vrouw met mooi opgestoken haar in de bi bliotheek. Gemaakt naar een heel klein plaatje.” De Wereldwinkel is een graag geziene gast in de bibliotheek. Te weinig mensen weten hoe veel artikelen uit landen, die ook onze steun hard nodig hebben, de mooie winkel te genover de ingang van Albert Heijn verkoopt. Cadeautjes, hebbedingetjes, kunstwerkjes, gebruiksartikelen. De prijzen vallen mee. En originaliteit is gegarandeerd. Een blik in de uitstallingen in de bieb kan me nigeen op nieuwe ideeën bren gen als er een cadeautje wordt aangeschaft. men. Vervolgens worden de bestaande gelijkvloerse winkels gesloopt en bouwen daar nieu we moderne winkels met daar boven ook weer appartemen ten. Door middel van een traverse zijn de winkels boven het parkeerterrein te bereiken. Bovendien kunnen de bezoe kers grotendeels overdekt win kelen. In andere gemeenten gaan ze creatief om met de be schikbare ruimte. In Engeland ziet men in veel kleine gemeen ten een dergelijk winkelcen trum. Misschien een idee om eens over na te denken. Het lijkt mij ook goedkoper dan alle vorige plannen. Nu gaan de partijen elkaar weer bestoken met verwijten. De ondernemers dienen zich hiervan te onthouden. Houd toch op met dat moddergooi en, het is zo kinderachtig en De kinderen in wijk Zuid genieten van hun nieuwe doeltjes. (Foto: Liesbeth van der Vis) REGIO - Zontaclub Gouda or ganiseert op 18 juni voor het derde achtereenvolgende jaar haar Zonta Zomerfair in restau rant Akkeroord in Waddinx veen. Zonta is een internationa le service organisatie die vrouwelijke leden heeft met een zelfstandige positie in de maat schappij. De leden zetten zich in voor sponsorprojecten ten be hoeve van een goed doel. Elk jaar wordt rondom de da tum van 21 juni het begin van de zomer gevierd met een zomer se avond, waarbij culinaire en ar tistieke producten worden ver kocht, waarvan de opbrengst dit jaar naar het Bibliotheekprojct van Midden Holland gaat. Met behulp van zogenaamde leeskoffertjes, bestaande uit een boek, leeshulpmiddelen en luis- terbandjes, helpen ouderen jon ge kinderen, die van huis uit niet in lezen begeleid worden, met leren lezen. Tijdens de avond kan wijn wor den geproefd en kan kunst wor den gekocht. De kinderboeken schrijfster Vivian den Hollander (lid van Zontaclub Gouda) sig neert haar boeken. Zoals ook in de voorgaande jaren zorgt res taurant Akkeroord voor een gastvrij onthaal. Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. We willen voorrang verlenen aan het upgraden van de passa ge. Er moet wat meer gebeuren dan alleen de straat verbete ren. De Passage als centrumge bied krijgt onze aandacht, zegt onze fractie. Lezen we in het Weekblad voor Waddinxveen van 21 mei ook iets over een discussieavond van de PCW waar als uitkomst naar voren kwam, dat de centrumontwik- keling topprioriteit krijgt. Bij voorkeur op de Passagelocatie. Pas als dit niet haalbaar blijkt te zijn komen andere locaties aan bod. Leuk denk je dan, dat PCW en WD zo eensgezind zijn over de Passage als eerste keuze. Lo gisch dat als daar niets inzit, je verder moet kijken, maar niet eerst verder kijken - tijd en kosten daarin steken - en dan daarna pas weer terugkomen op de problemen van de Passa ge. Stap voor stap de proble men nu eens oplossen. Over deze Passage wordt toch in middels al meer dan 25 jaar ge dacht! Mag dat eens opgelost worden! Doe iets of doe niets meer daaraan, maar maak wel duidelijkheid! Ondanks deze eensgezindheid tussen PCW en WD richt daar opeens in hetzelfdeWeekblad voor Waddinxveen onderne mer Henk de Bas zijn pijlen op de WD. Eerst denk je nog: Leuk Dezelfde personen - nu wat gr- voor Henk, dat zijn PCW het zelfde denkt over de Passage als de WD, maar verder lezend denk je toch al gauw: Zou hij in die discussieavond van de PCW soms niet aan het woord zijn mogen komen en nu maar zijn gram haalt op de WD? Hij ver wijt nu de WD iets waar ook bij de PCW vrijwel hetzelfde over wordt gedacht! Waarom dan die aanval op de WD? Hoe zit dat dan? Spreken namens de O.V.W. blijft zeer moeilijk, omdat vrij wel alle ondernemers in Wad dinxveen toch eerst kijken naar hun eigen belang. Een winkelier dat het allemaal zo lang gaat op de Groensvoorde of de Lui- duren - die ontwikkeling naar felbaan zal minder aandacht een groot winkelcentrum - dat voor het Passageprobleem heb- hij daardoor nooit zijn HEMA ben dan een Passage-winkelier. gerealiseerd ziet. Mag je dan na mens de O.V.W. je persoonlijke grieven uiten? Naar mijn me ning niet. J.A. Leeflang, voorzitter WD j 'Xi<

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 11