Erik Hennink vergroot afgesloten a [ennismaken m Mogelijke fusie tussen Waddinxveense voetbalclubs voorsprong bij WSV Luilakvoetbal in super stemming Viscursus succesvol Q Poon akker RUIM 1OOO KOSTUUMS IN VOORRAAD Uw voordeel kan oplopen tot wel 1.840,- Slotdag bij voetbalvereniging W.S.E. Skoda Octavia Collection Bridgeclub luit seizoen af Ballet bij Kreater Uitslag de Sperwer WADDINXVEEN Kennismakingsshow 12, 13 en 14 juni 2003. Zwemdiploma Prima vangst in driekamp Schrijf nu in voor een uitgebreide proefrit met diverse modellen. U rijdt al een Skoda Octavia Collection voor 19.995,- Autopark Heimanswetering, Koperweg 13, Alphen a/d Rijn, Tel.: 0172-441251 séLs.-’ hXw i WOENSDAG 11 JUNI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 25 Peter van Vossen reikt de prijzen uit. Links regisseert voorzitter Martin Uittenbogaard. (Foto: Lex Fioole) WADDINXVEEN Rekent u even mee. Pakketwaarde 3.075,- U betaalt 1.235,- Totale kennismakingsvoordeel 1.840,- Duidelijk Skoda. AUTOBEDRIJF WORTEL SCHENKEVELD regensensor mattenset lederpakket unieke bekleding getinte buitenspiegels kerke won van Ton Kuiper, Wim Mulder versloeg Ronald Dannis. Ryan den Drijver wist tegen Wim van der Hoek geen potten te breken. Jan Muit werd door Laurens Ellers ingerekend. Wat lager op de ranglijst zette Marco de Bruijn alles op alles om Jaap van der Heiden te vloeren en dat lukte dan ookAdriaan van der Starre kon niet tegen Hans van Offeren op. Henk Erkelens speelde tegen Evert Hildebrand. Beide leken moeite met de klok te krijgen, maar uiteindelijk won Evert. Jaap Smit verloor veel ma teriaal tegen Jan Kraijesteijn. Bij de tijdcontrole was de stand rijp voor opgave. Herman van Offe ren verloor van Dirk van Offe ren, Arie Versluis versloeg Jeroen toernooi en de jeugd kon zich uitleven op een aantal leuke at tracties zoals een zeephelling en een springkussen van Moonen Attractieverhuur in Waalwijk. Mede door het schitterende weer was dit een groot succes. Tussendoor was er ook nog tijd voor een aantal ronden Rad van Pakket: dimatronic radio/CD-speler Symphony 16 inch lichtmetalen velgen 205/55 R16 banden centrale deurvergrendeling donkere knipperlichtruiten van der Veen. Stand bovenaan: I. E. Hennink, 2. W. Hennink, 3. Van Os, 4. M. van Putten, 5. A. Hen nink 6. Van Woudenberg, 7. R. Dannis, 8. Philipse, 9. Mulder, 10. Van der Haven. overdreven want al snel bleek dat zijn voetbalkwaliteiten veel hoger liggen dan zijn perfor mance maar zijn gezicht sprak boekdelen. Hij vond het écht heel leuk om dit eens mee te maken. Het zou te ver gaan om de hele uitslag te presenteren daarom hierbij de winnaars uit elke poule. Bij de meisjes wer- lengte van 196 cm. De vierde prijs is gewonnen door Mar- tijn de Wit (8 jaar) met een totale vislengte van 190 cm. De Se ,6e en 7e prijs zijn re spectievelijk gewonnen door Justin Versluis, Rick Heeren en Thimo Bolhuis. De grootste vis, een brasem van 25 cm, is gevangen door Thimo Bolhuis. Tijdens de cursus is de kinde ren gevraagd of zij een affiche wilden maken, gericht op het milieu in en op het water. De prijzen daarvoor zijn gewon nen door Rick Heeren met ’Kijk eens wat ik gevangen heb’ (eerste), Jordy van Dode- waard met ’Water is leven’ (tweede) en Michelle Jacques met ’Gekleurde vissen’ (der de). Na afloop van de viswed strijd hebben de cursisten een examen afgelegd, waar zij 35 vragen moesten beantwoor den. Door de sekretaris van de hengelsportvereniging wer den daarna de diploma’s uitge reikt en voor het lopende jaar hebben alle cursisten een gra tis verenigingsvergunning ge kregen waarmee zij in heel Waddinxveen mogen en kun nen vissen. WADDINXVEEN - In de af gelopen 8 weken heeft de HengelSportvereniging Wad dinxveen, in samenwerking met de Stichting Wijkwerk de Zuidplas, een succesvolle vis cursus voor jonge hengelaars in de leeftijd van acht tot twaalf jaar gehouden. Een aan tal begeleiders (ervaren sport vissers) heeft in negen bijeen komsten niet alleen de vistechniek zelf aan de 24 jon gens en meisjes onderwezen, maar hen ook laten zien wel ke waterdiertjes en planten er nog meer in en rond het wa ter leven. Met behulp van dia’s en twee microscopen hebben de begeleiders respect probe ren aan de jongelui over te brengen. Zaterdag 7 juni j.l. werd de cursus afgesloten met een vis wedstrijd onder de stralende zon. De eerste prijs is gewon nen door Michelle Jacques (10 jaar). Ze ving een totale vis lengte van 248 cm. De tweede prijs ging naar Koen van Pola- nen 11 jaar) met een visleng te van 244 cm. De derde prijs is gewonnen door Nick Rijn- talder 10 jaar) met een vis- pen. Voor meer informatie: tel. 0182-611179 of 0182-613520. MARKT 32 GOUDA 0182-512509 NAAST DE ZALM teitsverschil binnen de elftallen zijn. Dit zal er uiteindelijk toe lei den dat iedereen op zijn eigen ni veau, met plezier zijn hobby uit kan oefenen. En daar gaat het na tuurlijk allemaal om: Plezier voor iedereen, prestatie voor wie dat wil.” Voorzitter Wim Waltman van voetbalvereniging Waddinxveen staat niet negatief tegenover een eventuele fusie. „Op 14 april gaan we dit onderwerp meene men in de bestuursvergadering en gaan we kijken wat ons stand punt is, maar ik moet toegeven dat ik het wel een loffelijk stre ven vind. Het is waar dat we mo menteel met een aantal proble men kampen. Daarom denk ik dat de rest van de bestuursleden over wat hij de afgelopen an derhalf uur gezien had. „Wer kelijk een grandioos evenement waarbij zoveel kinderen, ou ders en organisatie zijn betrok ken en vooral zoveel plezier aan beleefden”, zei Van Vossen. Zijn ’sprakeloosheid’ was niet Postdui venvereniging de Sperwer hield met 366 duiven een concours vanuit Hensies over een af stand van 191 k.m. Lossingstijd 07.30 uur. De eerste duif arri veerde om 09.31 uur en had een snelheid van 1.565,00 m.p.m. De uitslag: I Kees Hof man; 2 D. Breedijk; 3-4 A. v.d. Made; 5 J. Jansen; 6 D. Heeren; 7 Joh. L. Bol; 8 M. Verbeek; 9 W. Hofman; 10 Comb. van.Vliet. Door Carlo Willemsen WADDINXVEEN - Midden Hol land Sport is een werknaam die vorm geeft aan een gedachte. Namelijk de gedachte om de drie Waddinxveense voetbal clubs Waddinxveen, Be Fair en WSE, te laten fuseren tot één grote voetbalvereniging. Een ver eniging die alle mogelijkheden voor voetbal in Waddinxveen in zich heeft, met als motto: plezier voor iedereen, prestatie voor wie dat wil. Midden Holland Sport wil een discussie op gang brengen om te bepalen of hier voldoende draagvlak voor is. Op internet is op www.home.zon- net.nl/middenhollandsport/ een forum beschikbaar voor ieder een die hierover mee wil discus siëren. Het idee om op deze manier de discussie te starten is afkomstig van één persoon, die liever ano niem blijft „Wie ik ben is op dit moment niet belangrijk, omdat ik lid ben van één van de drie voet- balclubs.Anders wordt de indruk gewekt dat deze vereniging ach ter dit idee zit. Dat is absoluut niet het geval.” Waarom dit idee? „De gemeente Waddinxveen heeft drie voetbal verenigingen en ondanks het feit dat alledrie deze verenigingen hun bestaansrecht hebben bewe zen, kampen ze met dezelfde problemen. Zo hebben ze last van vergrijzing onder de leden, teruglopende ledenaantallen, op lopende kosten voor het draai ende houden van de vereniging, dalende aantallen vrijwilligers en algemeen maatschappelijke pro blemen, zoals normen en waar den. Een samengaan van de ver enigingen kan hier verlichting brengen. Verder zit er ook een belangrijke voetbalgedachte ach ter het idee. De beste voetbal lers uit dit dorp voetballen niet in Waddinxveen, maar in de re gio! Enkel en alleen omdat het ni veau hier niet hoog genoeg is. Geen van de verenigingen is erin geslaagd een stabiel hoog niveau te halen. Als de clubs de krachten samen bundelen, moet het toch mogelijk zijn om in een gemeen te als Waddinxveen in de 2e klas se te spelen.Verder zal er bij een grotere vereniging minder kwali- Streng, Jos Vrolijk en Ton van der Zijden. De fysiotherapeu ten ’Knabbel en Babbel’ waren ook dit jaar weer present maar hoefden beroepsmatig weinig in actie te komen. Ze hadden dan ook weer ruim de tijd voor het maken van hun video. Vrij willigers van de EHBO verzorg den 20 lichte blessures en slechts één dame moest met de auto naar huis worden ge bracht wegens een verdraaide knie en enkel. Om tien voor half een gaf voorzitter Martin Uittenbo gaard het startsein voor de prijsuitreiking. Vol verwachting hadden de deelnemers zich weer rond de bekertafel ge schaard waar dit jaar Peter van Vossen de prijzen en bij de da mes vooral de kussen uitdeel de. In een kort vraaggesprek van Martin met Peter zei de laatste echt sprakeloos te zijn Wij maken het nu wel heel aantrekkelijk voor u om deze zomer in een nieuwe Skoda te rijden. Naast Streetdance,Afrikaanse dans en Modern Jazz dans kan een ie der vanaf het nieuwe seizoen voor ballet ook bij Kreater te recht. Er is keuze uit:ADV, klas siek ballet en Modern/Klassiek. Dit kan omdat Balletschool Marcella haar activiteiten gaat beëindigen en aan Kreater heeft gevraagd dit te willen voortzetten. De docenten van de school zullen grotendeels gaan werken bij Kreater. Op deze wijze blijft het aanbod bal let behouden en is er bij Kre ater nu sprake van een mooi pakket aan cursussen op ballet en dansgebied voor jong en oud. Inlichtingen verkrijgbaar op za terdag 14 juni aanstaande of bij de administratie van Kreater op kantoordagen/-tijden, tel. 614422. WADDINXVEEN - Het bridge- seizoen van de bridgeclub Wad dinxveen is op maandag 2 juni in het Anne Frank Centrum afgeslo ten met het spelen van een eind- drive. Er deden ongeveer 75 bridgeparen mee aan deze wed strijd, in vier categorieën. Om on geveer 23.00 uur begon de prijs uitreiking. Eerst werden de clubkampioenen van het bridge- seizoen 2002/2003 onder luid ap plaus van de aanwezige bridgers bekendgemaakt. De eindstand voor het clubkampioenschap was als volgt: Op de maandag staan de heren D. Kras en S. Kras eerste (54,75%), tweede zijn de dames Bakker en van der Meer (53,43%), derde de heren van Duppen en Hart (53,32%). Op de donderdag is de eerste plaats voor de heren Kok en van Dup pen (53,90%), met op de tweede en derde plaats respectievelijk de heren van Oudshoorn en van der Pol (50,68%) en de heren Groe nendijk en van der Werf (50,58%). Onder het genot van een drankje en een hapje werden vervolgens de wedstrijdresultaten van de einddrive bekendgemaakt. De eerste plaats werd behaald in ca tegorie A door de heren Ewijk/Wegman met 65,4%, in ca tegorie B door de dames Verwe- ij/van Bergen met 62,7%, in cate gorie C door de heren Anker/Anker met 60,9% en in ca tegorie D door de dames Pij- pers/van Peperstraate met 61,0 De Bridgeclub organiseert in de zomer voor de thuisblijvers haar Zomerbridge, te beginnen op 5 juni 2003. Iedere bridgelief- hebber kan gedurende 13 weken terecht op de donderdagavonden in het Anne Frank Centrum, Jan van Bijnenpad I. Inschrijven kan tot uiterlijk 19.20 uur en de kos ten bedragen 4 per paar per avond. Een mooie gelegenheid voor niet-leden om eens een kijk je te gaan nemen bij de Bridge club Waddinxveen. Op zaterdag 20 september organiseert de BridgedubWaddinxveen voor de 6e keer weer de Horeca Bridge Drive, waaraan 7 horeca locaties langs de Gouwe weer haar deu ren zullen openstellen om bridge- liefhebbers te ontvangen. Het in schrijfgeld bedraagt 40,00 per Genoemde vanaf prijs is ind. BTW en BPM, exd. verwijderin^bijdrage en kosten rijklaar maken. Brandstofverbruik gemiddeld 5,0-9,11/100 km (1 op 11,0-20,0). COj-emissie 135-218G/km WADDINXVEEN - Het voet balseizoen bij voetbalvereniging W.S.E. is zondag I juni weer af gesloten met de traditionele slotdag. Een zeer gezellige dag, waarop voor jong en oud van al les te beleven was.Voor de seni oren was het zweten geblazen tijdens het zeven-tegen-zeven WADDINXVEEN - In Gou- webad De Sniep is op zaterdag 7 juni weer gezwommen voor het A-diploma. Er waren 29 kandidaatjes, die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kin deren die het A-diploma ge haald hebben zijn: Daisy Nonk- es, Kevin Verboom, Irene Ammeraal, Fenno den Boon, Dylan van Eyck, Dagmar Ey- maal, Britt van Mil, Max Ver huist, Daan de Leeuw, Bart Cok, Mitchel Ooms,Tom Wog- num, Lieke van Lare, Lorenzo Stolwijk, Damey Beauchez,Alex Vergroesen, Ewoud van Dijk, Maikel van den Berg, Bart Moons, Djordy Anders, Saskia de Mik, Bradley van Barneveld, Niels van de Kreke, Jeffrey Jas pers, Kelly Luitjes, Tara Over vliet, Daan London, Twan Brandhorst en Mitchell van Barneveld. het ook geen slecht idee zal vin den om te gaan fuseren.” Voorzitter André Moons van WSE is wat sceptischer over Midden Holland Sport „Dit is maar een rare éénmansactie. Ge woon een persoon die overal e- mailq'es aan het verspreiden is, zonder eerst overleg te hebben met de bestuursleden van de clubs. Ik vind het best interessant om de mogelijkheden voor een fusie te bekijken, maar niet op deze manier. Dan moet er eerst eens een goed plan gemaakt paar. De lunch is hierbij inbegre- worden, want zonder plan kan je ook niets voorleggen.” Het bestuur van Be Fair is nog niet op de hoogte van deze actie en wil er daarom ook niet op re- Junioren Rolling a§e en ’90 vliegen uit WADDINXVEEN - Claudia Jon ker (solodansen) en Mark Bakker en Iris Dijkema (paardansen) zijn door de Engelse roldanstrainer Ashley Moore uitgenodigd het weekeinde van 20 t/m 22 juni voor een trainingsstage naar En geland te komen. Deze trainings stage betekent voor de sporters de kans om te proeven aan dan sen op hoog niveau. Zij krijgen, naast privéles, de kans eens mee te kijken over de schouders van sporters die al meer ervaring hebben op het wedstrijdvlak. Het is de bedoeling dat het geheel een vervolg krijgt en er in de toe komst meer sporters de over steek gaan maken. Daarnaast neemt dit jaar een recordaantal van 22 sporters deel aan de Ne derlandse kampioenschappen in Beek en Donk en Helmond. Er wordt deelgenomen aan het fi- guurrijden, vrijrijden, paarrijden, solodansen en paardansen van de beginners tot de internationale wedstrijdklasse. Nickey Boer, Chantal Hertog, Denise Koore- vaar, Maxime Disseldorp, Joyce Bakker, Tamara Bontebal, Colin Hoogendoorn, Elja Kamp,Valerie Krijgsman, Lindsey Krijgsman, Colette kamp, Mariotte Vonk, Stefanie Hathie, Iris Dijkema, Liz zy Quick, Emily van’t Wout, Clau dia Jonker, Sjoukje van Haastert, Elise Hoogendoorn, Mark Bakker, Sonja Kroep en Danielle Hoogendoorn vertegenwoordi gen Rolling’90. WADDINXVEEN - In de 34ste ronde van de interne competitie bij de Waddinxveense Schaak Vereniging stond het duel tussen Erik Hennink, de aanvoerder van het klassement, en Arjan Hen nink, de bekerhouder, op het programma. Arjan, derde in het klassement, speelde met zwart. Hij rokeerde kort; Erik lang, dat garandeert een levendige strijd. Erik won en daarmee is Wim Hennink de enige concurrent voor het kampioenschap. Wim van Os won van Hennie de Roodt kwam weer een plaats hoger. Mark van Putten bleef te gen Wim van Vuuren overeind, hoewel de pionnenstelling van Wim wat beter was. Het eindig de in een remise. Ton van Nieu- De jeugd kon zich zondag I juni weer uitleven op de slotdag W.S.E. Avontuur waarmee erg leuke prijzen te winnen waren. Als af sluiting was er voor de jeugd en de senioren een wedstrijd eier- gooien waar heel enthousiast aan mee werd gedaan. Al met al kunnen we terugkijken op een heel geslaagde dag die zeker weer voor herhaling vatbaar is. BOSKOOP - Met 834 deelnemers verdeeld over 79 elftal len mag de Stichting Luilakvoetbal zich verheugen op een toenemend aantal deelnemers. Ada Dortland, bestuurslid en ladyspeaker, blikt even terug. „Toen wij met de nieuwe ploeg bestuursleden begonnen kwamen we net aan de vijftig. Daar waren we blij mee maar we hebben het de af gelopen jaren zien groeien en dat is hartstikke leuk. Dat er nu meer kinderen deelnemen kan wellicht ook een ge volg zijn van steeds meer kinderen in Boskoop. Kijk maar naar de basisscholen, deze krijgen ook meer kinderen en dat zijn toch onze deelnemers.” van voetbalvereniging Birds en De grasmaaiers. Bij de jongens waren dat: Morituri-te- Salutant, The knights of the round table, Borussia Boskoop, De Rangers, Pro-Kids, Met van Vos- se is het altijd goed tosse, gehouden en wel op 29 mei wekomendichterbij.nl, FC Pan- 2004. (KS) Het weer gooide dit jaar geen roet in het eten waardoor het programma strak kon worden afgewerkt. Bij de opening stond burgemeester Rijsdijk niet al leen want de heren politici, hadden er al een partijtje voet bal opzitten. Daarom begon het toernooi als uitzondering dit jaar om kwart voor vier. De twee ploegen waren gemixt sa mengesteld en broederlijk speelden links en recht een keer aan een kant. Het werd I - 0. Om vier uur was het veld voor de kinderen. En niet te vergeten de scheidsrechters. Naast de organisatie hebben zij ook een zware taak want ze lo pen tot I 1.00 uur aan één stuk te fluiten. Dit jaar waren dat Ri chard van Ham, Guido Brand, Gerard Heij, André de Jong, Jan van der Lip, John van der Lip, Sjaak van der Meer, Paul Milten burg, Jan Slappendel, Rob WADDINXVEEN - In de Oude Rijn tussen Nieuwerbrug en Barwoutswaarder werd afgelo pen zaterdag de driekamp ge houden tussen de hengelver- enigingen van Moordrecht, Waddinxveen en Zevenhui- zen/Moerkapelle. De 31 deelnemers, verdeeld over twee vakken, haalden ge zamenlijk I 17 kg aan witvis op het droge. Het Moordrechtse team (5 man) werd winnaar met 38 kg, dat van Zevenhui- zen/Moerkapelle tweede met 15 kg en het Waddinxveense team derde met 12 kg. Individu eel winnaar (vissend in vak A) werd J. van Uunen uit Moord recht met een vangstgewicht van 25.940 gram. Vak B werd gewonnen door M. van Leeu wen uit Waddinxveen met 14.330 gram. De overige prijswinnaars wa ren, in vak A: 2. R. Hofland (Mod) 8820 gr, 3. M. Bogaard (Mod) 8620 gr, 4. A. van Erk (Zvh) 7680 gr. In vak B: 2. F. van Steenderen (Wvn) 3.950 gr, 3. M. Reichard (Wvn) 3.850 gr, 4. K. Swagemaker (Zvh) 3.090 gr. den dat de teams: De lauwe na, De oranje ballen en De ak- chinees, Chika Rita’s, Early kerboys. Voor elke deelnemende ploeg was er een beker beschikbaar. Peter van Vossen ging met een mooie bonsaiboom naar huis. grasmonsters, Boskoop Volgend jaar zal voor de 49e maal het luilakvoetbal worden S 1 J7?W 3^ - I.Ri-rijstéff»

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 25