verfraait uw 70% SLAAPDISCOUNTER^t Inspraak Startnotitie Plusstrook A12 Woerden - Gouwe rERWEIJ® bUTTECHNIEK Slapen is nog nooit zo lekker (goedkoop) geweest! Gouda Tdé slaapdiscounter^ plafonds en muren MAXI kBEQ MAXI BEDj MAXI BEDj MAXI lBEDj WM - WERKVOORBEREIDER m/v CALCULATOR m/v INMETER m/v TIMMERLIEDEN buitendienst m/v Werken bij een innovatief bedrijf met een goede toekomst. Rijkswaterstaat wogRoesfi F - Advertorial- vanaf vanaf VOOR GOEDE BEDDEN BEDDENGOED N204 A20 Maxi Bed start met een spektaculaire opruiming waarbij het complete assortiment tegen zeer aantrekkelijke kortingen wordt aangeboden. De voordelen nog even op een rij: matrassen van top-kwaliteit behoud van volledige garantie kortingen tot tel. (010)44148 00 tel. (0182)67 87 23 tel. (010) 273 23 66 tel. (010)48017 49 GOUDA SCHIEDAM ROTTERDAM-ZUID ceni Go Inspraakpunt Silco ontwerpt, maakt en verkoopt interieür(elementen) voor elke ruimte en in elke gewenste uitvoering. In de werkplaats worden de producten in eigen beheer door vakkundige werk lieden op maat gemaakt. De showroom bevindt zich op de eerste etage. Hier vindt u interieurelementen van vloeren tot plafonds, van kasten tot een complete kantoorinrichting. Denk bijvoorbeeld aan plafond- en wandverfraaiing met behulp van kwa litatief hoogwaardige producten in meer dan honderd uitvoeringen. De ideale oplossing voor het wegwerken van de lelijke groeven in betonnen plafonds van nieuwbouwwoningen en voor beschadigde of gescheurde authentieke gipsplafonds. IlIrMAXI BED1 NU OOK g»N CAPELLE' CAPELLE A/D USSEL Kanaalweg 23a Joubertstraat 34a Oranjestraat 3-5 Slinge 423 Profiteer nu van deze enorme opruiming en bespaar vele euro's! Tijdens deze uitverkoop blijven de prijzen op het bekende lage niveau, maar krijgt u op veel artikelen nog eens EXTRA KORTINGEN. vanaf Joubertstraat 34a VOOR GOEDE BEDDEN BEDDENGOED 111 y/A iii PAGINA 13 GK/WVW - WOENSDAG 18 JUNI 2003 Verweij Houttechniek zoekt: BODEG Ministerie van Verkeer en Waterstaat (Foto: Lex Fioole.) A12 KORTINGEN TOT 70% Ben jij geïnteresseerd in een uitdagende job, reageer dan schriftelijk of neem contact op met Ellen Delfos in Nieuwerbrug, tel. (0348) 68 82 82. E-mail mag ook: ellen@verweij-ht.nl. DE SPOEDWET WEGVERBREDING De Spoedwet wegverbreding maakt het mogelijk om verschil lende knelpunten uit de File Top 50 versneld aan te pakken. Deze wet vereenvoudigt en bespoedigt de procedures, waardoor de capaciteit van een aantal hoofdwegen snel kan worden vergroot. Het gaat om relatief eenvoudige ingrepen die snel effect hebben: minder files, minder tijdverlies en minder ergernissen in het verkeer. De wet heeft betrekking op een beperkt aantal wegaanpassingen. Wij bieden: Een goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een collegiale werksfeer. Interne en externe opleidingsmogelijkheden. Werken in een moderne en innovatieve organisatie. voor het monteren van kozijnen, ramen en deuren die per stuk zijn ingemeten en exact op pasmaat zijn geproduceerd voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten. Werkgebied is de Randstad. Ervaring gewenst. voor het (elektronisch) inmeten van renovatie-elementen (ramen, deuren en kozijnen) op locatie. De vastgelegde inmeetgegevens worden doorgestuurd naar een CNC-bewerkingssta- tion dat de elementen exact op pasmaat vervaardigt. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of relevante ervaring in de houtbranche/timmerindustrie is een vereiste. voor het voorbereiden van opdrachten die door de verschillende productie-units geproduceerd moeten worden. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche/timmerindustrie is een vereiste. Ook moet je affiniteit hebben met automatisering en ervaring hebben met MS Office. voor het voorbereiden van opdrachten die door de verschillende productie-units geproduceerd moeten worden. Een opleiding op minimaal MTS-niveau en/of ervaring in een soortgelijke functie in de houtbranche/timmerindustrie is een vereiste. Ervaring met werkvoorbereidings- programma’s als HT96 en MatrixKozijn is gewenst. Ervaring met AutoCad LT is een pre. Verweij Houttechniek is producent van houten kozijnen, ramen en deuren voor de klein- en grootschalige nieuwbouw-, renovatie- en restauratiemarkt. Innovatie naar zowel product als proces heeft een hoge prioriteit, waardoor zij een vooraanstaande positie in de markt heeft kunnen veroveren. Een voorbeeld hiervan is onder andere het Columbus-systeem, dat voor renovatie- en nu ook voor nieuwbouwprojecten wordt toegepast. verkrijgbaar in twee breedtematen: 27 cm. en 37 cm. bij een lengte van 275 cm.” Silco Showroom, Zuidkade 230, Waddinxveen Telefoon 0182-616878 www.silco.nl De Startnotitie De Startnotitie vormt de eerste fase van de procedure in het kader van de Wet milieubeheer. Met het uitbrengen van deze Startnotitie maakt Rijkswaterstaat bekend dat een Milieu Effect- rapport (MER) wordt opgesteld. Dit MER dient voor de besluitvorming over een nog nader door de Minister van Verkeer en Waterstaat te nemen wegaanpassingsbesluit in het kader van de Spoedweg wegverbreding. In dit MER zullen de Achtergrond Het wegvak Utrecht - Den Haag staat op nummer 24 in de landelijke File Top 50. Op dat deel van de A12 treden vrijwel dagelijks files op: in de ochtend vooral tussen Gouda en het knooppunt Gouwe; in de avond bij de rijbaanversmalling bij Woerden. Dit vormt de directe aanleiding om op dat deel in westelijke richting een plusstrook in het kader van de Spoedwet wegverbreding te realiseren. Een plusstrook is een tijdelijke extra rijstrook die tijdens de spits wordt opengesteld. Deze strook wordt aan de linkerzijde van de bestaande rijbaan aangelegd. Op het kaartje in deze advertentie is het traject aangegeven waar de plusstrook voorzien is. Waar kunt u de Startnotitie Plusstrook A12 Woerden - Gouwe inzien? De Startnotitie zal van 16 juni tot en met 14 juli 2003 gedurende de reguliere openingstijden ter inzage liggen op de volgende locaties: de gemeentehuizen van Bodegraven, Gouda, Reeuwijk, Waddinxveen en Woerden; de (hoofd)vestigingen van de openbare bibliotheken in bovengenoemde gemeenten; de bibliotheken van Rijkswaterstaat directie Zuid-Holland in Rotterdam en van Rijkswaterstaat directie Utrecht in Nieuwegein; de bibliotheek van de hoofddirectie van Rijkswaterstaat in Den Haag; de bibliotheek van het ministerie van Verkeer en Waterstaat in Den Haag. milieueffecten van voorgenomen wegaanpassing, in dit geval de plusstrook A12 Woerden - Gouwe, nader worden onderzocht. In de Startnotitie is aangegeven wat en hoe er in het MER onder zocht zal worden. Hoe kunt u uw zienswijze kenbaar maken? De Minister van Verkeer en Waterstaat nodigt u uit gedurende de termijn van de terinzagelegging uw zienswijze op deze Startnotitie schriftelijk Voor informatie over de inspraakprocedure kunt u zich wenden tot het Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, telefoon 070 - 351 96 00. Wat gebeurt er met uw reactie? Het Inspraakpunt bundelt alle reacties en stuurt deze onder andere naar de Minister van Verkeer en Waterstaat, de Staatssecretaris van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer en de Commissie voor de milieu- effectrapportage. Mede op basis van de binnengekomen zienswijzen stelt de Minister van Verkeer en Waterstaat de Richtlijnen voor de milieueffectrapportage vast. Inspraakpunt Verkeer en Waterstaat, Plusstrook AT2 Woerden - Gouwe Postbus 30316, 2500 GH Den Haag U kunt ook via internet uw zienswijze kenbaar maken: www.inspraakvenw.nl. Indien u dat wenst, kunt u verzoeken om vertrouwelijke behandeling van uw persoonlijke gegevens. naar voren te brengen. Uw schriftelijke zienswijze kunt u uiterlijk 14 juli 2003 sturen naar: Nadere informatie Voor het aanvragen van een exemplaar van de Startnotitie kunt u contact opnemen met Rijkswaterstaat Directie Zuid-Holland, secretariaat, telefoon 010 - 402 66 04. Voor nadere informatie over de inhoud van de Startnotitie kunt u contact opnemen met de heer AJJ.M. van der Linden, telefoon 010 -402 67 03. Informatiebijeenkomst Op woensdag 2 juli 2003 wordt in het gebouw van de Afdeling Stadswerken van de gemeente Gouda, Antwerpseweg 5 in Gouda, een infor matiebijeenkomst georganiseerd. Medewerkers van Rijkswaterstaat staan van 18.00 uur tot 21.00 uur klaar om uw vragen te beantwoorden. SPOORLIJN I I I I I llllll I I I I I open: maandag 13.00 1730 uur di.t/mvrij. 10.00-17.30 uur donderdag 10.00 - 21.00 uur zaterdag 10.00-17.00 uur dinxvi Jphen Verkeer en Waterstaat isolatie en bovendien geluidsisolatie. Er zijn zoveel varianten dat er voor iedere smaak of stijl wel een passende uitvoering te vinden is. Silco spanplafond is leverbaar in vele kleuren, in mat of in hoogglans. Recent plaatste Silco een spanplafond in de Lairesse Apotheek in Amsterdam in opdracht van Concrete Architectural Associates. Met dit interieur, ontworpen door Concrete, won de architect de zogenaamde De Lensvelt-de Architect Interieurprijs. De jury noemt het ontwerp “een innovatief concept voor de inrichting van een apotheek, er is een relatie tussen de inrichting en de context en er is gebruik gemaakt van experimentele materi- aaltoepassingen.” Voor meer informatie en fotomateriaal van het project, zie www.delai- resseapotheek.nl. Met uw interieurvragen en -ideeën kunt u terecht bij de adviseurs in de showroom van Silco. Tijdens een oriënterend gesprek geeft de inrichtingsspecialist u advies over de mogelijkheden en ontvangt u een schets van oplossingen die Silco kan verzorgen. Dat kan eventueel ook bij u thuis. Alle systemen wor den gemonteerd door de vakkundige meubel makers en installateurs van Silco. Knooppui Gouwe Paneelplafonds en wandpanelen Plafond en wandverffaaïng met bijna onbe grensde variatiemogelijkheden, bieden de paneelprogramma’s van Silco. Jan Snijders: “Op rachelwerk dat wordt bevestigd aan uw bestaande plafond of muren worden deze kwaliteitspanelen gemonteerd. De panelen zijn vervaardigd van MDF en voorzien van een decorfolie in effen kleuren of houtmotie- yen in 12 verschillende varianten. Uitgevoerd in aaneengesloten nulvoegen of vierzijdig gegroefd met een losse veer in aangepaste kleur of exclusieve spiegelveren. Deze pane len zijn vochtbestendig en geschikt voor woonkamer, keuken en badkamer.” Onder de naam Silcolux Panelen biedt Silco een lijn van wandpanelen met een nog luxu euzer uitstraling. Jan Snijders: “In het Silcolux assortiment heeft u de keuze uit meer dan honderd kleuren, structuren en patronen, variërend van eenvoudig tot zeer exclusief. De klant kiest een kleur en wij walsen deze op de bestaande MDF panelen. Deze folies zijn van hoogste kwaliteit. Silcolux panelen zijn voorzien van groef en messing voor ver dekte montage. De ontstane voeg wordt afge werkt met een sierstrip in diversen uni kleu ren of in messing, chroom of rvs voor een nog bredere uitstraling. Silcolux panelen zijn Correspondentie-adres: Verweij Houttechniek Hoge Rijndijk 79 2415 AE Nieuwerbrug Tel. 0348 - 68 82 82 25.- 69.- 29 GOUDA Van 16 juni tot en met 14 juli 2003 ligt de Startnotitie Plusstrook A12 Woerden - Gouwe ter inzage. Dit project doorloopt een inspraakprocedure overeenkomstig de Wet milieubeheer. Deze procedure wordt doorlopen ten behoeve van de besluitvorming over een door de Minister van Verkeer en Waterstaat te nemen wegaanpassingsbesluit in het kader van de Spoedwet wegverbreding. Op grond van deze inspraakprocedure kunt u tot en met 14 juli 2003 uw zienswijze op de inhoud van bovengenoemde Startnotitie kenbaar maken. Spanplafonds, voor elk wat wils Wanneer u de showroom bezoekt, zult u zeker onder de indruk zijn van de mogelijk heden van het spanplafond. Dit is een van de specialiteit van Silco waarmee men inmiddels vijftien jaar ervaring heeft. Het spanplafond is een flexibel plafond van een elastisch materi aal dat strak gespannen wordt onder het bestaande plafond. Het resultaat van dit ‘opspannen’ is een vlak plafond, In de afwer king kunnen stijlkenmerken worden doorge voerd, bijvoorbeeld een decoratieve sierlijst of juist een strakke afwerklat. Ook ornamen ten en sierspots bouwt Silco vakkundig voor u in. Jan Snijders: ”Een spanplafond is heel praktisch en onderhoudsvriendelijk. Je hoeft nooit meer te witten. Schoonmaken doe je heel gemakkelijk met een spons of zeem. Het spanplafond is bij uitstek geschikt voor bad kamers; vocht heeft immers geen effect op het elastische materiaal, dat bovendien erg hygiënisch is. Wij maken zelfs spanplafonds voor zwembaden." Maar een spanplafond kan in vrijwel iedere ruimte worden geplaatst. Daarbij is een prettig aspect dat dit plaatsen geen complete verbouwing ople vert; meubels kunnen gewoon blijven staan en een spanplafond is meestal in een dag gemonteerd. Een spanplafond leven warmte- <u - _o _O V,, •/jS’ <]|-'Haastrecht Schoonhoven ileo I

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 13