Instituut Sociaal Hocus Raadslieden: Pocus toegankelijk Pllatus Pas voor alle burgers Victor Activiteiten Commissie (VAC) 10 jaar 1 De GroeneHartHopper: vraaggericht en voor iedereen I Wandeltocht voor senioren Inzamelactie Concordia Rabobank neemt nieuw De jeugd BeleggingsAdviesCentrum in gebruik Onder invloed In-TenZ en Rosie rocken Tunnel plat Gaatjes in het kozijn WADDINXVEEN Geen voorrang Disco in de Dick Brunaschool WADDINXVEEN - Het was woensdag I4 juni druk rond de locatie Zuidplashof van de Dick Brunaschool. Auto’s reden af en aan. Talloze kinderen, vaak in schitterende outfit, werden ge bracht en later weer gehaald. Aanleiding voor deze groot scheepse actie was de disco die als happening voor de leerlin gen was georganiseerd door een De discoruimte was feestelijk aangekleed, de.draaitafel en dis- kjockeys deden professioneel aan, de muziek was goed afge- maakt. In principe is het Sociaal Raadsliedenwerk toe- stemd op het aanwezige publiek gankelijk voor alle burgers. Het raadsliedenwerk staat en de catering perfect ver zorgd. In de vroege avond wa ren de kinderen van de groepen 12 en 3 uitgenodigd; het was een feest om naar die dansende kleuters te kijken. Later op de avond kwamen de kinderen uit Instituut is in 2002 ten opzich- de groepen 4, 5 en 6 voor een te van 2001 iets gedaald. De gezellig avondje uit. En ten slot- vrouwelijke vragensteller is, te was er muziek speciaal voor de kinderen uit de groepen 7 en 8, waarvan sommigen volleerde toename komt voornamelijk discogangers leken. De disco- avond bleek een daverend suc ces. Alle leerlingen hebben on danks het warme weer heerlijk kunnen swingen op zeer uiteen lopende muziek en zich tegoed de Zuidplas. gedaan aan allerlei snoeperijen. Van het aantal 1 F u> PAGINA 17 WOENSDAG 18 JUNI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Computers Buurtbemiddeling (A.B.) In LEZERS SCHRIJVEN O L -O I 1 'X; f 1 Het aantal contacten met het hebben aan de regels, ook bij Carlo Broer Gouda heeft vrijwilligers ge traind in conflictbemiddeling, die daardoor kunnen klaar staan om samen met in onmin levende buren deze uit de we reld te helpen. De conflicten zijn van verschil lende aard. In 2002 kwamen over dit onderwerp ^meldin gen binnen en 2I% daarvan kon met een positief resultaat worden opgelost. Het vinden van een geschikte huurwoning zonder dat daarvoor een ver klaring is, toegenomen. Deze Inmiddels is het boekje klaar en in de hele wijk uitgedeeld: alle bewoners hebben er één ontvangen. In het boek je is alles na te lezen over de geschie denis van de vereniging. „Drie mensen gaven de aanzet voor de speeltuin”, vertelt Fred. „Dat waren P. van de Laarse, H.Wentzel enTTeensma. Zij stuurden een brief naar de gemeente met het verzoek om grond beschik baar te stellen voor het oprichten van een speeltuin.” Dit was in juni 1953: de mannen richtten het bestuur voor de vereniging op en bedachten samen de naam van de speeltuin. „Het is begon nen met een heel klein gebouwtje naast de speeltuin”, vertelt jannie. „Je moest lid zijn om in de speeltuin te mogen spelen, er waren mensen die daar toezicht op hielden. Die mensen wilden graag een hokje en zo werd het eerste gebouwtje neergezet.” Er is veel veranderd in de afgelopen vijftig jaar. „Vroeger had je echt nog jongensclub en meisjesclub” weet Fred. „De jon gens gingen figuurzagen, de meisjes breien enzo. De kinderen zijn nu an ders.” In 1981 kwam een nieuw ge bouw en dat is er nog steeds. Het team is uitgebreid tot ruim 25 perso nen: vrijwilligers, mensen uit de wijk, zelfs mensen die vroeger zelf als kind in de speeltuin speelden. Elke woens dagmiddag is hier kindermiddag. De eerste woensdag van de maand spelen de kinderen bingo, de andere woensda gen is het knutselen, spelletjes doen, vi deo kijken. De laatste keren hebben de kinderen vlaggetjes gemaakt, die nu in het gebouw hangen om het vijftigjarig bestaan te vieren.Verder heeft de ver eniging op maandagmiddag klaverjassen voor volwassenen, dinsdagmiddag handwerkclub en donderdagavond dar ten. Vrijdagavond is afwisselend: kinder disco, bingo voor volwassenen of kla verjassen. Soms is er op vrijdagavond ook ’goud van oud’, maar meestal is dat op zaterdag. „Het is nu het einde van het seizoen", aldus Jannie. „Maar volgend jaar gaan we weer gewoon door!” REGIO - Als aanvulling op het openbaar ver voer rijdt vanaf I juli de GroeneHartHopper in Midden-Holland. Met de GroeneHartHop per wordt een omslag gemaakt van aanbod- gericht vervoer naar vraaggericht vervoer: de Hopper komt op de tijd dat u dat wilt, aan de deur of bij de zogenaamde sterhalte. Een ander verschil met het al bestaande aanvul lende vervoer is dat iedereen van de Hopper gebruik kan maken en deze niet alleen is weggelegd voor gehandicapten en bejaarden. Op werkdagen is de Hopper te bestellen van zes uur ’s ochtends tot één uur ’s nachts, in het weekeinde is dat vanaf 7 uur 's ochtends. De prijs van de rit is afhankelijk van de tijds duur. Mensen met een functiebeperking kun nen een CW-pas (collectief vraagafhankelijk vervoer) aanvragen bij hun gemeente, waar door zij -na toekenning- tegen een geredu ceerd tarief gebruik kunnen maken van de GroeneHartHopper. De pas kan aangevraagd worden bij De Gemeentebalie in het ge meentehuis of telefonisch bij de WVG-afde- ling. Kinderen onder de 4 jaar reizen gratis, mits zij op schoot kunnen zitten. Om de werking van de GroeneHartHopper nader uit te leggen geeft Liesbeth Crijns (ge meente Waddinxveen) twee voorlichtingsbij eenkomsten in Waddinxveen. De eerste bij eenkomst vindt plaats op donderdag I9 juni om I4.30 uur in Souburgh. De tweede bij eenkomst wordt maandag 23 juni gehouden in het Anne Frankcentrum en begint ook om I4.30 uur. De bijeenkomsten zijn bedoeld voor iedereen die belangstellingstelling heeft voor de GroeneHartHopper. WADDINXVEEN - De Stich ting Waddinxveens Welzijns werk (S.W.W.) houdt op dins dag 24 juni een wandeltocht voor senioren.Vooraf opgeven is niet nodig; u kunt op de dag zelf vanaf 9.30 uur inschrijven in de foyer van het Anne Frank-activi- teiten-centrum (jan van Bijnen- pad). Daar is tevens gelegenheid om ’n kopje koffie of thee te drinken. Om 10.30 uur gaat de groep met een aantal auto’s richting Boskoop. De tocht van I0 kilometer gaat richting Ha- zerswoude. Bij restaurant ’Klein Giethoorn’ wordt een koffie- Centrum in Reeuwijk-Brug nog beter in staat om onze klanten in de regio te bedienen en an deren voor het beleggen te in teresseren. Want de Rabobank de SintVictorkerk noodzakelijk en schakelde enkele enthou siaste parochianen in. Al snel was het geld op en werd de Victor Interieur Commissie (VIC) opgericht. In I993 wilde de commissie zich opheffen, maar ging uiteindelijk verder onder de naam Victor Activitei ten Commissie (VAC). In april 1995 werd de Stichting tot be houd van de Sint Victorkerk opgericht. Het doel was niet stop gehouden. Bij terugkomst in Waddinxveen is er in het An ne Frank-centrum nog gelegen heid even met elkaar na te pra ten onder het genot van een kopje koffie of thee. De tocht gaat door, indien het goed wan delweer is. Kosten voor deelna me bedragen 2,60, inclusief 3 kopjes koffie/thee. Aan deelne mers die meerijden wordt bo vendien een kleine bijdrage aan de autokosten gevraagd (max. I,-). Voor meer informatie: S.W.W, tel. 615555 of 631932. De volgende wandeltocht is ge pland op dinsdag 22 juli. ter Waddinxveen. Vooral in die gevallen waar de huurders zich zelf urgent vin den, maar van Woonpartners te horen kregen dat dat niet het geval is. Ook beklaagde een aantal woningzoekenden zich over de bejegening door een medewerker bij Woon partners en dat de huurwonin gen in de Bomenwijk te koop worden aangeboden. Deze ééngezinswoningen, met vaak een redelijk lage huur, zijn juist meer het onderhoud van de katholieke SintVictorkerk maar het in stand houden van het, uit 1880 stammende, karakteristie ke kerkgebouw aan de Gouwe, dat zo beeldbepalend is voor Waddinxveen. De VAC is een zeer actieve vrijwilligersgroep gebleven en organiseerde in de loop der jaren tal van activitei ten om geld binnen te halen. Dat het een succes is mag blij ken uit het feit dat in het tien- met betrekking tot schulden en budgetteren toegenomen van 3I naar 5I en ondervindt een toenemend aantal mensen financiële problemen. 22.00 uur (met uitzondering van zon- en feestdagen en zo- wor- den in de aula van de Kohn- stamm school aan de JW Frisoweg. Een gespecialiseerd bedrijf haalt deze toners/car- kerkgebouw stabiel.Veel geld is echter nog nodig, dus de VAC houdt voorlopig niet op te be staan. In de kantine van de voetbal vereniging WSE (Willem de Rij- kelaan) is vrijdag iedereen die de Victorkerk een warm hart toedraagt en in de afgelopen ja ren en financieel steentje heeft bijgedragen welkom. Vanaf I9.30 uur wordt u ontvangen met een gratis ’aangekleed’ kopje koffie. Er is muziek en er wordt teruggekeken op tien jaar VACtiviteiten. Het motto van deze avond is ’De VAC wil iets terugdoen voor haar sym pathisanten’. Diverse activitei ten passeren de revue met leu ke prijzen tegen kleine prijsjes. REGIO - Het BelegginsAdvies- Centrum van de Rabobanken Boskoop-Reeuwijk en Gouwe- zoom is officieel in gebruik ge- nomen.Vrijdag I3 juni onderte kenden de directeuren WG. van Polanen en J.G.J. Mulder én de voorzitters A.C. Nederhof en P.H.M. Onland van beide banken een convenant. Ook onthulden zij een bord op de gezinnen met kleine kinderen, die moeten rondkomen van een inkomen op minimumni veau. In 2002 is twee keer geklaagd over het feit dat kosten ge- van bewoners uit Centrum- Oost en de wijk Groenswaard III.Tegelijk is er een geringe af name te constateren van be woners uit de Vondelwijk en ge van burgemeester en wethouders namelijk sociale co hesie, leefbaarheid, duurzaamheid en een geloofwaardige en betrouwbare gemeente tot kerndoelstellingen ge- Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. een nadering van een voor- rangskruising. Of jawel, de grootste ergernis van alle auto mobilisten op de Bloemendaal- seweg richting Gouda of Wad dinxveen: het oprijden van de ongeveer dertig jeugdige fiet sers die geen van allen twee aan twee rijden, maar gewoon met 6 of 8 man dik rijden, zodat je er niet door kan. Zijn die nu geslaagd of gezakt voor het verkeersexamen, deze brugklassers? Zo ja, dan zijn ze wel erg gauw de verkeersregels vergeten die ze geleerd hebben. En als ze gezakt zijn, dan hebben ze niet goed opgelet in het ver keer. Je hoeft niet altijd even netjes te doen, maar denk altijd aan eigen veiligheid en die van andere medeweggebruikers. Voorkom ongelukken, die zijn gauw gemaakt. tevens voor dat de bruikbare kleding als ook schoenen, de kens en gordijnen terecht ko men in de Oostbloklanden en Derde Wereldlanden. De on bruikbare artikelen worden ge recycled. De opbrengst (bere kend aan de hand van het aantal ingeleverde kilo’s) komt ten ba te van het nieuwe clubgebouw. U hoeft het bruikbare niet van het onbruikbare te scheiden. Alles kan ingeleverd worden in vuilniszakken. wee gelijke schoenen moeten wel aan elkaar geknoopt wor den. Ook de kleding kan ingele verd worden in de aula van de voormalige Kohnstammschool op de donderdagavond of bij onderstaande adressen: mevr.J. Bouman (Prinses Margriet- straat I0), tel. 619569 (ook voor inlichtingen), dhr. L.Verwe- ij (Kon. Wilhelminasingel 77), tel. 612623, dhr. J. V.d. Laan (Koekoekdreef 31tel. 612768 en dhr.J. Romijn (Kuyperhoeve 50), tel. 616297. en tegemoetkomingen in de studiekosten. Door de intro ductie van de Euro en het (veronderstelde) duurdere be- ug/l. (limiet 220 ug/l.) De politie stedingspatroon zijn de vragen maakt proces-verbaal tegen de verdachte op. immers ten dienste van burgers die niet in staat zijn om vragen en of problemen met de wet- en regelgeving - die hun primaire bestaansvoorwaarden betreffen - ter beant woorden, respectievelijk tot een oplossing te brengen. werkt voor hergebruik en weer verkocht als compatible cartridges, overigen worden op een verantwoorde manier ver nietigd. De vereniging ontvangt per toner/cartridge een be paald bedrag.Voor meer infor matie: tel. 63331 I Ook doet Concordia mee aan de inzameling van kleding. Een ners, Panasonic Toners, Canon gespecialiseerd bedrijf haalt ie- Inktjets, IBM/Lexmark Inktjets, der kwartaal de kleding op bij Ricoh Toners en Brother kun- Concordia. Dit bedrijf zorgt er nen vanaf heden iedere don derdagavond van 18.00 uur tot WADDINXVEEN - De doelstellingen van het Instituut Sociaal Raadslieden sluit uitstekend aan bij het beleids groep enthousiaste ouders, plan 2003-2006 van de gemeente. Hierin heeft het colle- WADDINXVEEN - De nieuw- bouwplannen van Concordia zijn reeds van start gegaan. Op mervakantie) ingeleverd 2 juni is de eerste paal geslagen voor een nieuw clubgebouw voor Concordia. Ondanks dat de vereniging inmiddels een aardig geldbedrag bij elkaar tridges op. Ze worden ver heeft gebracht, blijft de vereni ging toch acties voeren om ter financiering te komen. Daarom is Concordia vanaf heden ge start met een nieuwe actie na melijk de inzameling van Car tridges of wel inktpatronen van printers en kopieerapparaten. Alle soorten, waaronder HP Toners, HP Inktjets, Canon To- WADDINXVEEN - Een man uit Rotterdam verleende op za terdag I4 juni rond I7.35 uur op een kruising in de Bredeweg soort. Andere banken kiezen geen voorrang aan een 36-jari- ge automobilist uit Schiedam. voor volwassenen is hij de moeite waard.” Jannie is pas een ruim jaar voorzitter van de vereniging. „Vroeger heb ik ook al in het bestuur gezeten”, vertelt ze. „Ik ben er een paar jaar tus senuit geweest, maar nu ben ik er weer.” Een drukke periode, want er is veel te organiseren omtrent de ver jaardag van de speeltuin. „We houden een receptie, en alle activiteiten krijgen een extra tintje. Woensdag en zaterdag zijn de dagen die er echt uitspringen” Zaterdag de 14e is een receptie en het grote eindfeest. Daarnaast heeft de vereniging ook een extra jubileum boekje uitgegeven. „We hadden een oproep in de krant geplaatst voor mensen die nog iets over de oprichting wisten. Daar kregen we eigenlijk geen reacties op, dus wijn we maar in oude verslagen gaan spitten.” Vooral Fred Smtih en Marjon Bouma hebben daar veel werk aan gehad. „Het was wel leuk”, vertelt Marjon. „Zo lazen we een verhaal over een bingo bij kaars licht; de stroom was toen uitgevallen.” De Waddinxveense jeugd heeft weer examen gedaan. De mees te zijn, neem ik aan, geslaagd na een paar weken geleerd te heb ben. Hoe ga ik veilig door het verkeer en hoe gedraag ik me zelf daarin. De hoogste groep doet examen, je weet wel: net jes rechts rijden van de weg, handje uitsteken bij een hoek, wachten op het groene stop licht en jawel geslaagd. Het eer ste verkeersdiploma is binnen- Na de vakantie gaan de hoogste klassen met hun verkeersdiplo ma naar de HAVO/MAVO of LTS of dergelijk, de brugklas heet dat. Ikzelf ben taxi chauffeur in Gouda en redt per dag ongeveer 7 mensenlevens van de brugklassers die door rood licht rijden. Geen voor rang geven van rechts of op een is en zal ook in de toekomst de gelijkwaardige kruising en lak dichtbijbank blijven.”Tijdens het "open huis" kregen klanten van het BeleggingsAdviesCentrum uitgebreid de gelegenheid om kennis te maken met de mede werkers en een kijkje achter de schermen van het kantoor te nemen. Ook konden zij aange ven wat hun interesses zijn met betrekking tot de thema’s van de later dit jaar te organiseren informatiebijeenkomsten. Vanuit het nieuwe BeleggingsAdvies Centrum, dat op de eerste eta ge van het bestaande Rabo- bankkantoor is gevestigd, bedienen een manager, de zes adviseurs hun relaties uit onder meer Boskoop, Gouda, Reeuw- ijk en Waddinxveen. Allen heb ben ruime ervaring in de effec tenbranche en beschikken over de hoogst haalbare certificering van het Dutch Securities Insti tute (DSI). Het adviesteam wordt ondersteund door 2 me dewerkers van de commerciële binnendienst. gen te bedienen. De Raboban ken Boskoop-Reeuwijk en Gouwezoom hebben er echter bewust voor gekozen om dit jarig bestaan ruim 200.000,- werd ingezameld met o.a. lote rijen, verkoop van Victorwijn, veilingen, fancy-fairs, perga- manokaarten, klaverjassen, bridgedagen etc. Dat de belang stelling groeit mag blijken uit het feit dat vorig jaar bijna 35.000,- werd binnengehaald. Er is geprobeerd om van de SintVictorkerk een rijksmonu- ment te maken. Dat is niet ge lukt - hoewel er nog een be zwaarschrift loopt - omdat de overheid het kerkgebouw niet uniek genoeg vindt. Waddinx veen denkt daar gelukkig an ders over en, dankzij de vele vrijwilligers buiten de VAC die allerlei onderhoudsklussen uit voeren, is de conditie van het maakt voor de gemeentelijke lijkschouwer door de gemeen te Waddinxveen doorbere kend worden aan de nabe staanden. Ouders van een plotseling overleden kind kre gen bij het te verwerken ver driet ook nog onverwacht een forse rekening van de gemeen te gepresenteerd. Het Instituut zal het college van burgemees ter en wethouders hierover nader rapporteren. In andere gemeenten zoals Rotterdam en Gouda worden deze kosten niet aan de nabestaanden doorberekend. Ondanks het feit dat in 2002 veel tijd is geïnvesteerd in voorlichting over wet- en re gelgeving, blijkt nog steeds dat veel mensen helemaal niet of niet goed worden bereikt of dat zij niet in staat zijn om op eigen kracht in hun minimale bestaansvoorwaarden te voor zien. Ook wil het Instituut on der leiding van Corrie de Bak ker dat de computer wordt opgenomen in de zogenoemde witgoedregeling, zeker als er kinderen zijn die het voortge zet onderwijs of het beroeps onderwijs volgen. De bureau cratische lijn voor kwijtschelding van belastingen moet worden vereenvoudigd. De commissie Welzijn, Educa tie en Zorg die het verslag donderdagavond behandelde was bijzonder tevreden over de duidelijkheid en ziet met belangstelling de voorgestelde rapportage tegemoet. Het ver slag werd verder voor kennis geving aangenomen. WADDINXVEEN - Er komt een hoop gejoel uit het gebouwtje bij speeltuinvereniging De Paddestoel. Het is woensdagmiddag, de zon schijnt, maar de speeltuin is helemaal uitge storven. De kinderen zijn niet geïnte resseerd in de schommels en de glij baan, want binnen is clown Teddy bezig met een geweldige show. „Hocus po cus Pilatus Pas”, roept hij uit en plots zijn alle gekleurde doekjes verdwenen. „Hoe doet hij dat?”, klinkt het uit de zaal. De kinderen vinden hem geweldig. Jessica (7 jaar): „De clown is gek!” Haar vriendinnetje Laura is het met haar eens. De twee meisjes zijn harts vriendinnen. Ze komen eigenlijk nooit op woensdagmiddag in De Paddestoel. „We gingen naar de speeltuin”, vertelt Laura, „en iedereen ging ineens hier heen, dus gingen we mee. En het is hartstikke leuk!” „We moeten nog een liedje zingen”, zegt de clown. Want hij is hier niet zomaar deze week. De speeltuinvereni ging bestaat vijftig jaar en dat moet ge vierd worden. Al snel zingen alle kinde ren uit volle borst mee, niet alleen voor de speeltuin, ook voor een jarig meisje, dat trots vooraan - naast de clown! - mag staan. Dat willen alle kin deren wel. Als Teddy vraagt wie hem wil helpen, klinkt het overal: „Ikke, ik ke, ikke!” Niet voor niets natuurlijk, want iedereen die hem helpt, krijgt een mooie dierenballon. Teddy Klarinetti, zoals de clown voluit heet, maakt muziek op een zaag, jong leert met ringen en haalt grapjes uit. „Hij is echt heel leuk”, vertelt Jannie Scheuierman, voorzitter van de vereni ging. „Hij was vorig jaar ook al in de wijk, voor Woonpartners, maar toen heb ik hem niet kunnen zien. Zelfs Van het aantal bezoekers maakten de buitenlandse in woners bijna 40 procent uit van het totaal en de vragen die deze groep stelt gaan over ZEVENHUIZEN - De politie de Werkloosheidsuitkering, de hield op donderdag I2 juni WAO, rond 00.45 uur op de Swanla- Algemene Bijstandswet en bij weg een 58-jarige automobilist zondere bijstand, belastingen uit Nieuwerkerk aan den IJssel aan. De man verkeerde onder invloed van alcohol. De uitslag van de ademanalyse was 335 Nieuw is het in maart 2002 ge starte project buurtbemidde- WADDINXVEEN - Afgelopen ling. De stichting Welzijn zaterdag heeft de Waddinx veense band In-TenZ, samen met de Haagse band Rosie, de Tunnel in Boskoop omgetoverd in een kolkende popvesting. In- TenZ trad in totaal anderhalf uur op met veelzijdige muziek. Zo passeerden er nummers van Offspring,Anouk, Live en Metel- lica. Steeds weer weten de bandleden het publiek te ver rassen. Hierna volgen een op treden van de band Rosie met AC/DC getinte muziek. Ook zij wordt al jaren een steeds gro- wisten de zaal plat te spelen. De ter wordend probleem in gitaristen begaven zich al spe lend onder het springende pu bliek en lieten hen deelnemen aan hun optreden. Dankzij de vele fans van de twee bands was het een zeer geslaagde avond. de nacht van woensdag I I juni op donderdag I2 juni werd inge- aantrekkelijk voor éénouder- broken in een woning aan de Zuidplaslaan. Door gaatjes te boren in een kozijn aan de voorzijde, kon een raam geo pend worden. De woonkamer, gang en keuken werden door zocht. Behalve enkele kostbare camera’s en portemonnee’s, werden ook de sleutels van een kleine personenauto ont vreemd, waarna de auto is meegenomen. Vermoedelijk waren de daders op zoek naar de sleutels van een dure per sonenauto die voor de woning geparkeerd stond, maar die zijn niet gevonden. In dezelfde nacht werd een poging gedaan in te breken in een woning aan het Wou- brechterf. Ook daar werden boorgaten aangetroffen aan de voor- en achterzijde van de woning. De luxe auto die voor de woning geparkeerd stond, is gevel van het Rabobankkantoor uitdaging. Samenwerken waarschijnlijk reden geweest in Reeuwijk-Brug. Officieus wa- voor de inbraak. ren de beleggingsadviesteams van beide banken al per 2 mei samengegaan en werkten zij vanuit het kantoor dat aan de Raadhuisweg 43 gevestigd is. Binnen de regio is het Beleg gingsAdviesCentrum van de twee buurbanken uniek in zijn er steeds vaker voor om de klant met meer specifieke advisering wij met ons BeieggingsAdvies- Bij de aanrijding die volgde liep vanuit verder gelegen vestigin- de man uit Rotterdam letsel op aan borst, nek en rug. Hij werd overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Clown Teddy, voorzitter Jannie Scheuierman en de kinderen vierden afgelopen woensdag het vijftigjarig be staan van speeltuin De Paddestoel. (Foto: Liesbeth van der Vis) WADDINXVEEN - De Victor Activiteiten Commissie (VAC) bestaat tien jaar en dat gaan ze vieren op vrijdag 20 juni in de kantine van voetbalvereniging WSE. De VAC, een vrijwilligers groep van de Stichting tot be houd van de Sint Victorkerk, is zeer actief met allerlei festivi teiten om geld bij elkaar te brengen voor de ruim 120 jaar oude Sint Victorkerk aan de Zuidkade. Het begon allemaal eind 1980. De toenmalige pas tor T. Buitendijk vond het op knappen van het interieur van niet te doen en dichtbij hun klanten een adviescentrum voor de gemeenten Boskoop, Gouda, Reeuwijk en Waddinx veen in te richten. „We hebben de ambitie een uitstekende financiële dienst verlener voor onze klanten te zijn. Daarbij is het op verschil lende terreinen verwerven van marktleiderschap voor ons de met een naburige Rabobank die de zelfde ambities heeft, lag dan ook voor de hand”, aldus alge meen directeur Joop Mulder van Rabobank Gouwezoom, Wilfred van Polanen, algemeen directeur van Rabobank Bo skoop-Reeuwijk: „Door bunde ling van kennis en kunde en ge bruik makend van geavanceerde apparatuur zijn j I—t AA' jMMü'i '7-

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 17