Hockey toernooi Muziek, cadeaus en een medaille: Waddinxveen wandelt Het laatste Ford nieuws en ruim 100 A-1 occasions met foto op vanbunningen www.ford-vanbunningengroep.nl groot succes Antilope tweede in gebiedsfinale TOOS tweede in finale turn- Open Linear HYPOTHEKEN Redelijke vangst in thuiswater Jeu de boules Be Fair en Moerkapelle bij elkaar ingedeeld WADDINXVEEN - De voetbal clubs Be Fair en Moerkapelle zijn voor de volgende competitie, die in de eerste week van septem ber begint, bij elkaar ingedeeld in de vierde klasse B van de zater- dagcompetitie. De KNVB komt daarmee tegemoet aan de wens die door beide verenigingen is geuit. Ook Floreant is in dezelf de afdeling ingedeeld. De vierde klasse B bestaat verder uit BSC’68 (Benthuizen), Hazers- woudse Boys, Koudekerk, kin schoten, FC Perkouw.SDV (Rot terdam), Sportief (Woerdense Verlaat), TAW (Ter Aar) en Zwammerdam. competitie alphen gouda [uithoorn waddinxveen uithoorn sportlaan 17 I t (0297) 56 69 77 waddinxveen noordkade 16 I t (0182) 61 01 70 alphen h. kamerlingh onnesweg 26 I t (0172) 47 56 41 gouda edisonstraat 2 I t (0182) 51 29 77 Bel voor meer info: 0182 51 33 23 of mail naar: aertsglas@planet.nl Onze adviseurs nemen uw situatie zorgvuldig door. Wilt u echt een grondig en per soonlijk advies, bel dan snel 0172 21 37 15 info@loo.nl VAN DER LOO De juiste hypotheekvorm én een lage rente: de Lage Lasten Hypotheek tl 1^ l-.- L uw WOENSDAG 18 JUNI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 (Foto: Liesbeth van der Vis) John Vertierk ADVIES b BEMIDDELING wandelroute, te brengen. Be woners Cees en Ellie bewezen dat je ook zonder te kunnen lopen prima mee kunt doen aan de wandelvierdaagse; vro lijk werden zij door vrienden, familie en groepsleiding achter de menigte aan voortgeduwd in hun rolstoel. Na de route te hebben afge legd door de nog wat rusti ge straten van de componis- tenbuurt, werd het naarmate het evenementen terrein naderde steeds drukker met toeschouwers. Of je nu rustig was begon nen met de vijf kilometer of dat je je enthousiast waagde aan de tien kilometer als voorproefje op de Nijmeeg se vierdaagse, alle deelne mers van deWaddinxveense wandelvierdaagse kwamen vrijdag na het voltooien van vier routes samen tijdens de feestelijke intocht.Verschil lende muziekkorpsen wacht ten op het evenemententer rein op alle wandelaars. Zij begeleidden de wandelaars langs de Zuidplaslaan.de Gerstakker en de Sniepweg, waar vele vrienden, familie en kennissen van de deelne mers hen stonden op te wachten. Zij beloonden de ruimte hebben we helemaal niet nodig”, aldus Kimberly. De C-jeugd is volgens Kimberly een makkelijke leeftijd om een toernooi voor de organiseren. „Ze zijn allemaal onder de zes deelnemers voor de prestatie die zij de afgelopen dagen had den geleverd en spoorden ze aan om de laatste meters nog eventjes door te zetten.Voor alle deelnemers hun medaille in ontvangst konden nemen op Be Fair werden de meesten tij dens de intocht overladen met bloemen, speelgoed en natuur lijk snoep. Niet zomaar zakjes snoep, maar met snoep behan gen hoeden, paraplu’s, je kunt het zo gek niet bedenken of het was ermee beplakt en ver sierd. Dat de laatste loodjes meestal het zwaarst wegen was deze avond duidelijk te merken. Een langzaam tempo, af en toe stoppen voor familie en vrienden en dan ook nog eens beladen worden met ca deaus maakt het lopen er niet gemakkelijker op, zeker niet als je er al de nodige kilometers op hebt zitten. Maar eenmaal op weg naar huis, in het bezit van de medaille en de presen tjes van trotse toeschouwers, is iedereen de knellende schoenen en zere benen al weer snel vergeten. tien, dus je hebt niet het gezeur van wel of geen alcohol schen ken. Daarbij brengen ze niet veel overlast aan de buurt. Ook belangrijk, gezien het feit dat er een woonwijk naast de hockey club zit.” Voorgaande jaren or ganiseerde de club voor de C- jeugd altijd een het strand- en zeetoernooi: een ééndagstoer- nooi. Dit jaar wilde meisjes Al iets nieuws doen. „Het was ons Fortuna winnaar en het team van Antilope tweede. Voor alle uitslagen van deze wedstrijd kijk op de site van llion www.ilion.nu eniging Love ’70. Er werden veel poule-wedstrijden ge speeld in de categorieën 6, 7, en 8. De wedstrijdleiding be staande uit Hans Verdoom en Gert Zoet had niet te klagen over het weer en alle geplande partijen konden in de week WADDINXVEEN - Afgelopen weekend werd voor het eerst een hockeytoernooi gehouden op de velden van Hockeyclub Waddinxveen. Het weer zat in ieder geval mee voor de jongens en meisjes die de wedstrijden moes ten spelen. Meisjes Al organiseerde het toernooi voor de C-jeugd. „Het was een groot succes”, aldus Kimberly, één van de organisatoren. „Er zijn helemaal geen problemen geweest, het was absoluut een geslaagd toernooi.Volgend jaar doen we dit zeker weer.” MOERKAPELLE - De afgelo pen week heeft het Open Lin ear Dubbel- en Mixtoernooi Door Naomi Vuik WADDINXVEEN - Na het startsein van de zevende editie van Waddinxveen Wandelt door burgemeester Jonkman, begonnen maar liefst 1874 wandelaars aan de vijf of tien kilometer lange wandelingen door Waddinxveen en -in het geval van de tien kilometer- Waddinxveen en omstreken. Niet alleen scholen, sportver enigingen en enthousiaste ou ders liepen mee, ook een aan tal verstandelijk gehandicapte bewoners van de Bruggen in Waddinxveen waren zo dap per om aan dit evenement deel te nemen. Na de nodige voorbereidingen zoals het aan doen van stevige wandelschoe nen, veters extra goed vastma ken en een extra rolstoel voor plotselinge gevallen van ver moeidheid, stond de taxi voor de deur om de deelnemers naar de sportvelden van Be- Fair, het startpunt van elke aÉrts I en de baan op. Dit bleken alle maal deelnemers van de ten- HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN PENSIOENEN waren we daarna onze eerste positie kwijt geraakt aan Fortu na. Maar er waren nog drie on derdelen te gaan, met toch mo gelijk nog kansen voor Antilope. Echter bij de 1.000 m werd niet 'tOCmOOi WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag is het Jongens Junioren D-team tweede geworden in de gebiedsfinale van de KNAU. De wedstrijd werd gehouden bij llion te Zoetermeer. De wed strijd bestond uit 8 atletiek on derdelen. Het eerste onderdeel was de estafette. Startloper was Olaf Zwaard, vervolgens Niels Kouwenhoven, Jarno van Klave ren en eindloper Steven de Lan ge. Antilope werd eerste in een tijd van 44,75 sec. Op de vol gende twee onderdelen werd ook goed gepresteerd. Sander de Bruin verbeterde zijn pr naar 4m49 en Steven de Lange haalde I m40 bij het hoogsprin gen, zodat we de eerste plaats goed konden behouden. Daarna volgde twee onderdelen waar bij we wisten dat we minder waren dan onze concurrenten, namelijk de 80 m horden en discus. Niels Kouwenhoven haalde toch 16:12 bij de horden en Marten deVries met I5m44 op discus een verbetering van zijn persoonlijk record. Helaas WADDINXVEEN - Afgelopen zaterdag viste de Hengelsport- vereniging Waddinxveen (HSW) de vijfde wedstrijd van de zomercompetitie in het Gouwekanaal. In dit voor HSW’ers bekende thuiswater werd redelijk gevangen. Veer tien deelnemers brachten ruim 57 kilo, hoofdzakelijk bra sem, op het droge. De uitslag was als volgt: I. Rinus Reichard 15.530 gram, 2. John van Els zijkant van het grasveld een bungeerun neergezet, daar ren je dan vanaf aan een elastiek,” vertelt Dieuwke, die ook met de organisatie had geholpen. „Dat sloeg echt aan, daar waren de hele tijd wel kinderen op te bij twaalf teams gelaten.” vinden.” Ook de tenten neer zetten was geen probleem. Za terdagavond werden die ge woon op het grasveld neergezet, aangezien daar zon dag toch geen wedstrijden wa ren. „Daarbij krijgen we binnen kort een nieuw kunstgrasveld, dus we mochten het grasveld gewoon kapot maken”, vertelt Dieuwke.Volgend jaar moet dat ook geen problemen geven. „Ze houden als het goed is een strook grasveld open naast het nieuwe kunstgrasveld. Zoveel Er deden in totaal twaalf teams aan het toernooi mee. Kimber ly: „We hadden heel veel aan meldingen, maar veel meer meisjes dan jongens. We wilden niet een al te groot verschil hebben, dus hebben we het maar Vier jongens- en acht meisjes teams streden dit weekend om de eerste plaats. Zaterdag wer den de poulewedstrijden ge speeld, zowel op kunstgras als op gras. Zondag volgde de fina les. Waddinxveen haalde die overigens niet: het jongensteam werd vierde, de meisjes eindig den op de zesde plaats. Box meer won bij de meisjes, Al phen bij de jongens, ’s Avonds was er een barbecue en een feest. „We hadden ook aan de WADDINXVEEN - Voor het clubkampioenschap tête a tête van de jeule de boules compe titie zijn nu twee van de vier avonden gespeeld. De stand per 10 juni is: I.Roy Hulskamp 8-8- 6I+; 2.Toos Wubben 8-6-34+; 3.Marco Janssen 8-6-29+; 4.Rob van Dijken 8-5-22+; 5.Arnold Janssen 8-5-18+; Het luilak- toernooi ging dit jaar gelukkig door, er waren 15 deelnemers. De eindstand na vijf partijen: I.Henry van Wageningen 5-5- 3I+; 2.Peter Rubeling 5-4-25+; 3. Roy Hulskamp 5-4-22+; 4. Rob van Dijken 5-3-23+; 5. Barend Monster 5-3-7+. In het zondagvoetbal speeltWSE weer in de vierde klasse B met Alkmania, Bernardus, Floreant, Kickers’69, Meerburg, MMO, Ni- colaas Boys, Nieuwkoop, NSV’46, ROAC’97 en SJZ. De overige clubs uit de Goudse re gio zijn ingedeeld in de vierde klasse C. Groeneweg en Wad dinxveen zijn in de vijfde klasse ingedeeld in een afdeling met dertien clubs. De vijfde klasse C bestaat uit Aeolus, Bergambacht, Gouderak, Groeneweg, Kralin- gen, NOC, Oudewater, PKC’85, RVC’33, Schiebroek, Stolwijk, Waddinxveen en Zwarte Pijl. GLASZETTER het beoogde resultaat gehaald. Steven de Lange kon het ver schil niet wegwerken. Hij moest zelf de atleet van Fortuna enige meters voor laten gaan. Bij het plaats gevonden bij tennisver- kogelstoten werd de afstand met Fortuna toch nog ver kleind. Jarno van Klaveren stootte bijna 9 m ver, een bete re prestatie dan de atleet van Fortuna. Het laatste onderdeel was de sprint over 80 m. Uit voorgaande wedstrijden kon opgemaakt worden dat Fortuna volgens schema gespeeld wor de betere papieren zou hebben. den. Zondag 15 juni om half Jarno heeft echter alles gege- vier gingen de drie finalepartij- ven, maar de atleet van Fortuna was hem toch 0,1 seconde voor gebleven. Dus uiteindelijk werd nisvereniging uit Zevenhuizen en uit Moerkapelle te zijn. De prijswinnaars: Heren Dubbel 7: Roeland van Meeteren en Frits Teusink (Zevenhuizen) tegen WimKoolhoven en Ad Lafeber (Moerkapelle) 6-3, 6-3. Heren Dubbel 8: Jeroen Dijkema en Hans Jonker (Moerkapelle) te gen Frans Kreder en Klaas Schmidt (Zevenhuizen) 6-2, 7- 5. Mix Dubbel 7: Sylvia en Eef Kreder (Zevenhuizen) tegen Charlotte Vellenga en Herman Lindhout (Moerkapelle) 5-7, 7- 5,6-3. Dames Dubbel 6: eerste in de poule Corry Mesker en Lia Strik (Zevenhuizen) twee de Janny Ottevanger en Jeanne Claassen. (Moerkapelle en Waddinxveen). Dames Dubbel 7: eerste in de poule: Corry Mesker en Tineke van Vliet (Zevenhuizen). Dames Dubbel 8: eerste in de poule: Lenie van Hooidonk en Loes Merkestijn (Dekker, Zoetermeer). Ge mengd Dubbel 6: eerste in de poule: Anja Tepper en Henk Huisman (Moerkapelle). Heren Dubbel 6: eerste in de poule: Henk Huisman en Guy Mar- tienus (Moerkapelle). De wandelaars van de avondvierdaagse worden bij binnenkomst allemaal in de wat ten gelegd en bedolven onder cadeaus. Het eerste hockeytoernooi dat in Waddinxveen gehouden werd, was een groot succes. „Volgend jaar doen we het ze ker weer’”, aldus één van de organisatoren. (Foto:Liesbeth van derVis) WADDINXVEEN - De turn sters van de Waddinxveense Jazzdans- en Turnvereniging TOOS zijn zaterdag 7 juni in Beverwijk tweede geworden in de finale van de turncompetitie in poule Ib. In deze poule moesten de turnsters Ingeborg Droge, Brenda Blom, Carmen Venema, Rosa Schinkelshoek en Denise de Wilde het opnemen tegen de turnsters vanVelocitas uit Gouda. Beide teams waren goed aan elkaar gewaagd. Zo wel op Vloer als op Brug was TOOS beter, met op Brug zeer hoge scores voor Carmen (9.45) en Ingeborg (9.40). Ook Sprong ging erg goed, maarVe- locitas haalde net iets meer punten. Op Balk maakte het Goudse team het verschil gro ter en met een verschil van 0.625 punten werd Velocitas eerste tijdens deze finale met een eindtotaal van 131.075. De turnsters van TOOS behaalden een eindtotaal van 130.45. Persoonlijke successen waren er voor Ingeborg met een tweede plaats met 34.375 pun ten en voor Carmen die derde werd met een totaal van 33.375 punten. eigen initiatief”, vertelt Kimber ly. „We wilden iets terugdoen wijk 8.840 gr, 3. Herman Kraan voor de club, omdat we dit jaar 5.390 gr, 4. Rob Jenner 4.450 een nieuwe, vrij dure, trainer gr, 5. Jan Rupke 3.870 gr. Door hebben gekregen. Dit was een zijn overwinning nestelde Rei- soort bedankje.” chard zich met 35.470 gr aan de kop van het klassement, bleef Van Elswijk tweede (30.230 gr) en zakten A. van Leeuwen (27.520 gr) en Jan Rupke (24.710 gr) respectieve lijk naar de derde en vierde plaats. M. v. Leeuwen bleef vijf de met 19.160 gr. 5 jaar: v.a 3,25% 10 jaar: va 3,90% 20 jaar: v.a 4,35% - UZ: fusion

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21