Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als je alles op ’n NVM I I I fis Waddinxveen Boskoop r lit B MM w. li a 4 J Bijzonderheden: De gehele begane grond is v.v. plavuizen met vloerverwar ming. De le en 2e verdieping zijn v.v. laminaatvloeren. Kabelaansluiting op alle slaapkamers en zolderkamer. Op iedere woonlaag telefoonaansluiting. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Een ideaal appartement voor mensen die openbaar vervoer en winkels dichtbij willen hebben en gelijkvloers willen wonen. De bijdrage aan de VvE bedraagt 113,50 per maand. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. de met Bijzonderheden: Deze maisonnette is in 1997 deels intern verbouwd en grotendeels v.v. gipsplafonds, deels hardhouten kozijnen, deels dubbele beglazing en dakisolatie. De wanden zijn grotendeels v.v. structuurverf. De servicekosten zijn 35,- per maand. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is grotendeels voorzien van hardhouten kozijnen en deels van dubbele beglazing. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is deels voorzien van hardhouten kozijnen en dubbele beglazing. Oplevering in overleg, indicatie le kwartaal 2004. Bijzonderheden: De woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen en dubbele beglazing. Het c.v. systeem is in 1998 compleet aangelegd. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. mi Bijzonderheden: Deze goed onderhouden woning is in 1994 van 2 woonhuizen naar 1 woonhuis verbouwd. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 458 Vraagprijs 182.500,- k.k. Algemeen: In het winkelcentrum van de wijk "Zuidplas" gelegen 3-kamer appartement. Dit appartement is gesitueerd op de eerste verdieping van het appartementencomplex en heeft een berging in de onderbouw. Het appartement is gebouwd in circa 1991, heeft een woonoppervlakte van circa 80 m2 en beschikt over een balkon gelegen op het Zuid-Westen. Indeling: Entree/gang met meterkast en lami- naatvloer (blauw) welke doorloopt in de woonkamer; L-vormige woon kamer (ca. 25m2) met een zeer zonnig balkon; Open, in L- vorm opgestelde keuken (eiken) met inb.app.: vaatwasser, oven, keramische kookplaat, koel-/vriescombinatie en apothekerskast; C.v.-/wasruimte; 2 Slaapkamers aan de galerijzijde; Badkamer (2001) met ligbad en wastafelmeubel; Toiletruimte met closet en fonteintje. Gerstakker 2 Vraagprijs 212.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achtertuin met vrijstaande stenen berging, rietgedekte houten theehuis, houten zijberging en hardhouten schut ting. Bwjr. 1983,179 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Tuingerichte uitge- bouwde woonka- mer met trapkast, elektrisch bedien- bare zonwering en toegang naar de tuin (Z/O); Open keuken met U- vormige keuken- opstelling v.v. koel kast, vrieskast, combi magnetron, gaskookplaat en vaatwasmachine. le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met douchecabine, staand toilet en was tafelmeubel. 2e Verd.: Voorzolder met wasmachineaansl. en c.v. combi opstelling; Zolderslaapkamer met dakkapel en Velux dakvenster. Kleikade 4 Vraagprijs 239.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van Waddinxveen, in 1987 gebouwde dijkwoning met inpandige berging. Vanuit de woning heeft u een weids uitzicht over de polder. Indeling: Souterrain: Overloop met trapkast; 1 Slaapkamer met openslaande deuren naar de tuin; Inpandige berging; Deze verdieping is geheel v.v. een plavuizen- vloer. Begane grond: Entree/hal op dijkhoogte met meterkast; Toilet met fonteintje; L-vormige woon kamer aan achterzijde Frans balkon; Open, uitgebreide keuken (1997) met inb.app.: gaskookplaat, schouw, koel-/vriescombinatie, close-in boiler, vaatwasser en combimagnetron, le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer met dakkapel en vaste kast aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met wastafelmeubel, ligbad, douchecabine en aansl. wasapp. 2e Verd.: Voorzolder met dakvenster; Vliering; C.v. ketel; Grote zolderkamer met 2 grote Velux dakvensters, dakkapel en fraai uitzicht over de polder. Brugweg 30 Vraagprijs 259.000,- k.k. Algemeen: Karakteristiek halfvrij staand woonhuis met voor tuin en circa 25 meter diepe achtertuin v.v. houten tuin berging, houten terrasvlonder en achterom. De woning is in circa 1910 gebouwd, op 270 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 330 m3. Indeling: Entree/hal met vuren vloerdelen en meterkast; Doorzonwoonkamer met vuren vloer delen; Aanbouw met gesloten keu ken met rechte keukenopstelling en kelder/kelder- kast; Bijkeuken met geheel bete gelde toiletruimte, geheel betegelde douchegelegenheid, aansluiting wasmachine, droger, c.v.- combi opstelling (Nefit HR circa 1994) en toegang tot de achtertuin, le Verd.: Overloop; 1 Riante slaapkamer aan de voorzijde met schuifwandkast en toegang tot de bergvlie- ring; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Op eenvoudige wijze kan er een derde slaapkamer worden gecreëerd. Nassaulaan 24 Vraagprijs 192.000,- k.k. Algemeen: Aan gemeenteplantsoen gelegen goed onder houden eengezinswoning met scholen, winkels en openbaar vervoer nabijVerder is er de beschikking over een voortuin en een achtertuin v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1962,151 m2 eigen grond en inhoud ca. 330 m3. Indeling: Entree/tochtsluis met meterkast; Hal; Toilet; Gesloten keuken met rechte lichte keuken opstelling v.v. kera mische kookplaat, heteluchtoven, afzuigkap, wasma- chineaansl., kelder kast en toegang naar de achtertuin; Woonkamer met massief eikenvloer en vaste kast, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast en toegang tot het balkon; Badkamer met ligbad, vaste wastafel en vaste kast. 2e Verd.: Overloop met Velux dakvenster en c.v.-combi opstelling; Riante zolderslaapkamer met bergruimte achter de knieschotten en dakkapel aan de voor- en achterzijde. Azalealaan 142 Vraagprijs 155.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op loopafstand van winkels en openbaar vervoer gelegen 4 kamer maisonnette. Bwjr. ca. 1965, woonopp. ca. 100 m2 en riante inpandige berging. Indeling: Entree/hal; Berg-/meterkast; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling, wasmachineaansl. en bergkast; Bad kamer met dou- chehoek en vaste wastafel; Toilet ruimte met hang- toilet; Royale door zonwoonkamer; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; Werk/logeerkamer met vaste trap naar de le verdieping, le Verd.: Overloop met Velux dakvenster en vaste kastenwand v.v. c.v. combi opstel ling; 2 Slaapkamers met Velux dakvensters en vaste kasten wand. Kleikade 30 Vraagprijs 318.000,- k.k. Algemeen: In 1994 grotendeels verbouwd "dubbel" woonhuis (hoekwoning) met uniek vrij uitzicht over de polder en riante fraai aangelegde achtertuin met achterom. Bwjr. ca. 1926, 288 m2 eigen grond en inhoud ca. 570 m3. Indeling: Souterrain: Woonkeuken met Vaillant c.v.-combiketel en ruime U-vormige keukenopstelling; Bijkeuken met bergkast en was machineaansl.; Badkamer (1998) met ligbad, douche cabine, toilet, was tafel en elektri sche ventilatie; Vanuit de keuken fraai uitzicht op en toegang tot de tuin; Tevens toegang tot de riante inpandige berging met verwarming en eveneens toegang tot de tuin. Begane grond (straatniveau): Entree/hal; Meterkast; Riante woonkamer met grote open haard en prachtig uitzicht over de polder; Trapopgangen naar de le verd. en het souterrain, le Verd.: Overloop met openslaande deuren naar het balkon; 3 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Bergkamer aan de a.z. waar op eenvoudige wijze een slaapkamer te creëren is; Toilet met fonteintje. .d» Bosweg 32 Vraagprijs 213.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Snijdelwijk" gelegen goed onder houden eengezinswoning met voortuin en een bestrate achtertuin (O) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. ca. 1969, 173 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/tochtsluis; Toilet; Meterkast; L-vormige woonkamer met zonwering aan de v.z. en elektri- sche zonwering I aan de a.z.; Open M keuken met U-vor-H mige opstelling v.v. H div. inb.app.: koel-r kast, vrieskast, H vaatwasmachine, H combi-magnetron, gaskookplaat, afzuig kap, wasmachine en droger, le Verd.: Overloop: Toilet; Badkamer met douchehoek en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met zonwering; 2 Slaapkamers aan de a.z.; De slaapkamers zijn v.v. kabel en telefoonaanslui ting. 2e Verd.: Overloop met c.v. combi opstelling; Zolderslaapkamer met dakkapel, bergruimte achter de knieschotten, kabel en telefoonaansluiting. J V-. MM ><1 Van 't Hof Makelaardij: net even anders! ■_van ’t hof sssatt I'

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 26