Waddinxveen Waddinxveen r makelaardij rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! Als j e alles op 'n I NVM J Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen -4 «mi Waddinxveen Waddinxveen Boskoop 1 dl I L/ Bijzonderheden: Deze royale woning, welke is gelegen op één van de mooiste locaties in Waddinxveen, biedt veel leefgenot en is door zijn indeling ideaal voor bijvoorbeeld grote gezinnen of te gebruiken als praktijk. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. dak- en muurisolatie en ged. dubbel glas. De woning heeft aan de voorzijde vrij uitzicht op wandelpaden en groenstrook. Winkels en scholen liggen op circa 5 minuten loopafstand. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: Dit appartement beschikt tevens over een garagebox, welke tegenover het complex gelegen is. Nagenoeg het gehele appartement is v.v. een fraaie terracotta plavuizenvloer; De servicekosten bedragen 109,11 per maand. Het complex is gebouwd met G.I.W.- garantie. De oplevering is in overleg. Bijzonderheden: De woning is ged. v.v. voorzetramen, gedeeltelijk dubbel glas en gedeeltelijk spachtelputz wanden. Oplevering in overleg. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. Bijzonderheden: Deze verzorgde woning staat in een landelijke omgeving met vrij uitzicht aan de voorzijde op de polder en ligt op ca. 3 min. loopafstand van het "oude" dorpscentrum. Oplevering in overleg. Bijzonderheden: De woning is v.v. hardhouten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing, muur-, vloer- en dakisolatie. Het buiten schilderwerk is in fases tussen 2000 en 2003 uitgevoerd. Oplevering in overleg, indicatie oktober/november 2003. Bijzonderheden: De gehele parterre en 2e verd. zijn v.v. dubbel glas, de le verd. is ged. v.v. voorzetramen, tevens heeft de woning dakisolatie. De woning is gelegen in een fijne woonomgeving en nabij "Gouwebos", station en winkels. Oplevering in overleg. Graanakker 18 Vraagprijs 206.000,- k.k. Algemeen: Fraaie en in kindvriendelijke omgeving gesitueerde hoekeengezinswoning met vrijstaande stenen berging v.v. elektra, voor- zij- en speels aangelegde achtertuin (Z). Bwjr. ca. 1987, 175 m2 eigen grond en ca. 340 m3 inhoud. Indeling: Hal met meterkast en toilet met fonteintje; Woonkamer met trapkast, inbouw- haard en deur naar de achtertuin; De woonkamer en hal zijn v.v. een parket vloer; Keuken met tegelvloer en inb. app.: gaskookplaat en RVS-afzuigkap. le Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Voorslaapkamer; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging, opstelplaats voor c.v. combiketel en aansl. wasapp.; Riante zolderslaap- /studeerkamer met kopgevelraam, Velux tuimelraam, vaste wastafel en bergruimte achter de knieschotten. trapkast; Toilet met fontein; met open haard en Kambala Bijzonderheden: Kunststofkozijnen/ramen/achterdeur (geplaatst in 1995). Er is de mogelijkheid om in combinatie met de woning een garagebox, grenzend aan de poort achterzijde, te kopen. De vraagprijs voor deze garagebox bedraagt 17.500,- k.k. Oplevering in overleg. Beethovenlaan 4 Vraagprijs 203.000,- k.k. Algemeen: Royale tusseneengezinswoning met vrijstaande stenen berging, goed verzorgde voor- en vrij gesitueerde achtertuin (Z). Bwjr. ca. 1968,154 m2 eigen grond en inhoud ca. 375 m3. Indeling: Hal met Doorzonwoonkamer parket; Open, luxe keuken met L- vormige inrichting met granieten aan- rechtblad en dub bele RVS-spoelbak en inb.app.: gas- kooplaat, vlak- scherm en combi- magnetron; le Verd.: Overloop met toilet; 1 Voorslaapkamer; Badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging en opstelplaats voor c.v. combiketel (Vaillant HR 2001) en aansl. wasapp.; Fraaie zolder-/slaap- /hobbykamer met kunststof dakkapel aan de achterzijde. A Distelveld 18 Vraagprijs 449.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk gelegen geschakelde woning met inpandige garage en achtertuin (Z). Bwjr. 1974, 322 m2 eigen grond en inhoud ca. 600 m3. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fontein tje; Royale L-vormige woonkamer met parket, open haard en schuifpui; Luxe in kersen uitgevoerde open keuken (2001) met natuurstenen aanrechtblad en div. inb .app.; Vanuit de woon kamer is een studeerkamer te bereiken, welke ook goed kan func tioneren als eet kamer; Vanuit deze ruimte bereikt men ook de garage met aansl. wasapp. en elektrisch bedienbare deur, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkmrs aan de a.z.; 1 Slaapkmr aan de v.z.; Badkmr met ligbad, wastafel en aansl. wasapp.; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.-combiketel en 120 liter boiler; Bergruimte; 1 Slaapkmr met dakkapel aan de a.z.; 1 Royale biljartkmr met groot zijraam en dakkapel, ingericht met cafébiljart (kunnen ook 1 of 2 slaapkmrs worden). De Visserhoeve 6 Vraagprijs 219.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" gelegen in 1996 uitgebouwde eengezinswoning met voortuin en achtertuin (N/O) met vrijstaande stenen berging. Bwjr. ca. 1990,122 m2 eigen grond en inhoud ca. 340 m3. Indeling: Entree/hal met lichte plavuizenvloer met vloer verwarming, trapkast en meterkast; Toilet met fonteintje; Uitgebouwde woon kamer met toegang tot de achtertuin, lichte plavuizen- vloer met vloer verwarming en in de uitbouw een laminaatvloer Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling (ca. 1999) v.v. koelkast, vrieskast, 5 pits RVS gaskookplaat, RVS schouw, combimagnetron en vaatwasmachine. le Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek, vaste wastafel en wasmachineaansl.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. met dakkapel. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combi opstelling; 1 Zolderslaapkamer met Velux dakvenster. Meteorenweg 36 Vraagprijs 269.000,- k.k. Algemeen: In de gewilde wijk ‘Zuidplas 90’ zijn drie luxe appartemententorens gelegen. Dit appartement is gelegen in de middelste toren op de le verd., heeft een woonopp. van ca. 95 m2 en is gebouwd in 1999. De berging bevindt zich in de onderbouw van het complex. Indeling: Entree/grote hal met toilet v.v. fonteintje; Badkamer met lig bad, douchecabine, wastafel en closet; 1 Grote slaapkamer met laminaatvloer: 1 Kleine slaapkamer; /werkkamer met laminaatvloer; Was- /c.v.-ruimte; Woon kamer met schuif- pui naar royaal bal kon en vrij uitzicht over het landschap; Open keuken in L-vormige opstelling v.v. vaatwasser, hete lucht oven, gaskookplaat, koel/vriescombinatie en R.V.S.-schouw. Kielkade 47 Vraagprijs 172.500,- k.k. Algemeen: Leuke dijkwoning met souterrain (tussen woning), vrijstaand houten tuinhuisje en fraaie achtertuin (Z) met achterom. Bwjr. ca. 1933, 93 m2 eigen grond en inhoud ca. 280 m3. Indeling: Souterrain: "Open" hobbyruimte met een lichtgekleurde gemêleerde plavuizenvloer (2001); Open trap; Toilet; Af zonderlijke ruimte voor wasmachine en c.v. combiketel (AGPO HR 2001); Badkamer met lig bad, douche, vaste wastafel en radiator sfc,, (hoogte souterrain Bg ca. 2.00m). Begane v grond (straatniveau): Entree; Woonkamer met open keuken (1996) met inb.app.: gaskookplaat, afzuigkap en koelkast; De woonkamer en keuken zijn v.v. een laminaatvloer. le Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer: 1 Voor-/achterslaapkamer; 1 Achter- slaapkamer; Alle slaapkamers zijn v.v. kunststof dakkapel len (geplaatst over nagenoeg de gehele breedte aan voor- en achterzijde van de woning in 2000 (noordzijde) en 2001 (zuidzijde). Nieuwstraat 127 Vraagprijs 192.000,- k.k. Algemeen: Smaakvol en eigentijds verzorgd, vrijstaand woonhuis in karakteristieke en recentelijk gerenoveerde woonstraat. De woning is v.v. een stenen aanbouw en vrijstaande houten berging. Achtertuin (O) en zijtuin. Bwjr. ca. 1904,133 m2 eigen grond en inhoud ca. 300 m3. Indeling: Gang met deur naar kelder; Fraaie woonkamer met schoorsteenmantel, alles brander, verlaagd plafond, ‘extra’ groot zij raam en een schitterende houten ‘Frans eiken’ vloer op de parterre; Woonkeuken v.v. luxe keukeninrichting met inb.app.: inductiekookplaat, vlakscherm, koelkast, combimagnetron en vaatwasser; Bijkeuken met opstel plaats c.v.-combiketel en wasmachine en drogeraansl.; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad en vaste wastafel, le Verd.: Overloop met berging en luik naar vliering; 1 Voorslaapkamer met wastafelmeubel; 1 Zijslaapkamer v.v. groot Velux-tuimelraam; 1 Achterslaapkamer met deur naar dakterras; Bergingen ten hoogte van de knieschotten. Constantijn Huijgenslaan 51 Vraagprijs 199.000,- k.k. Algemeen: Sfeervol en goed verzorgd hoekhuis met erker, vrijstaande stenen berging, voor-, zij- en achtertuin (Z). Bwjr. ca. 1964,189m2 eigen grond en inhoud ca. 345m3. Indeling: Hal met meterkast, trapkast en luxe toilet met fonteintje; Keuken met nis voor koel-/vrieskast en afzuigkap; Doorzonwoonkamer met houtkachel en laminaatvloer. le Verd.: Overloop met toilet; 1 Voorslaapkamer met inbouwkast v.v. schuifdeur en deur naar het balkon; Luxe bad kamer met dou che, designradiator en vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Overloop met opstelplaats c.v. combiketel (Nefit HR circa 1994 met 80L boiler) en betegelde bak voor wasmachine; Zolderberging: Riante zolderslaapkamer met grote dakkapel aan de achterzijde, Velux tuimelraam en berging. Ar -- iA*™ r I 5» L ai - o Zes heee dagen open! Van't Hof. van’t hof „ings s

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 26