Zoveel mogelijk buitenspel op het Zwemmen voor zieke kinderen BUURT BEMIDDELING I det J» tfr jEL Goede score bij N.K. voor Rolling’90 .1 Open Toernooi van de Gouwe Smash 4 Mark van Putten Een pets om de oren en wapperende lakens liilü! S.C. Antilope leidt bij Zomerschaak r wiisiWi A-diploma ilMMT Clubrecord Postduiven- nieuws HSW’ers goed op dreef Laatste keer 1 JiilllllM lil i+TtT" Clubrecord ix Blokland APAC-ploeg dunt uit Verbetering Niels Koetsier De uitslagen O O TT ^Restaurant K Achterbaks Lappen katoen Zedenpredikers Fluitje van een cent MB WOENSDAG 9 JULI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN PAGINA 21 A 1 4 i geen uitzicht meer heeft. En de man van de buurvrouw praat heel hard door de telefoon. Ze kan het letterlijk verstaan. Nou, verstaan eigenlijk niet, want hij spreekt Arabisch. door het gezinsleven zo nor maal mogelijk door kan gaan. Voor deze huizen is veel geld nodig.Vandaar dat er aan zoveel mogelijk Nederlandse zwemba den waar de nationale zwem- vierdaagse wordt georgani- Het is het tweede jaar dat de Gouwe Smash in een samen- Gemengd dubbel 7 25+: ge wonnen door B. Groenendijk en N. Hoogendoorn met 6-2 6-3 van E. v.d. Panne en W. Hovener. Heren dubbel 7 25+ gewonnen door Peter Groot en Patrick Rijnbeek met 6-47-6 van W. Nieu wenhuizen en M.Wolswijk. Dames dubbel 7 25+: gewon nen door G. Geurtsen en C Sundararaman met 6-4 en 6- 4 van M. Overdam en M. dat de buurvrouw oneerlijk is en achterbaks.’ Als de buurtbe- middelaar uitlegt dat de buur vrouw en haar man graag willen praten, reageert mevrouw Ou- hamed heel verbaasd. ’Praten? Ze schreeuwen alleen maar te gen mij en de kinderen!’ Ze zal overleggen met haar man of ze mee willen doen aan een be middelingsgesprek. Een paar dagen later gaan ze akkoord. Vooral omdat ze willen dat de kinderen niet langer lastiggeval len worden. Meneer Ouhamed spreekt voldoende Nederlands om voor zijn vrouw te kunnen vertalen. seerd, de sponsoractie voor het kinderfonds verbonden is. Een actie die de afgelopen 10 jaar miljoenen euro?s heeft opgele verd voor dit sympathieke doel. Ook in ons zwembad vindt tij dens de nationale zwemvier- Het was de 22e keer dat het Open Toernooi in hetWarnaar- plantsoen werd gespeeld, voor het eerst gesponsord door de Rabobank. Er worden alleen dubbels gespeeld, geen singles. De spe- Overdam. Gemengd dubbel 6 25+: gewonnen door N. Kor- tenoeven en S. Plooy met 7- 6,4-6, 6-4 van M. Hoogen doorn en B. Garsman. Heren dubbel 6 25+: gewonnen door E. Peters en M.v.d. Hut. Door een blessure van A. v. Weenen kon deze finale niet gespeeld worden. Dames dubbel 6 25+: gewonnen door C.A. Frowein en D. Vlasman met 6-0, 6-2 van A. Vermeij en W. Wennekes. He ren dubbel 5: gewonnen door A. v. Riessen en C. Le Comte met 4-6, 7-6, 7-6 van H. v. Bergeijk en A. de Lange. Gemengd dubbel 5: gewon nen door A. Ramp en R. Al berto (poule). Dames dubbel 5: gewonnen door M. v. Laar en I. v. Rijk (poule). Meneer Ten Kate vertelt dat hij in zijn schuur een takelsysteem heeft gemaakt, daarmee hijst hij twee fietsen de lucht in. Hij wil best met de buurman kijken of ontvangen dan een gratis plons pakket met diverse surprises. Wij zorgen dat het geld overge maakt wordt naar het Ronald McDonaldfonds. Het spreekt voor zich dat deelnemers niet verplicht zijn om aan deze actie mee te doen. Maar het zal u ook duidelijk zijn dat wij deze actie zeer nadrukkelijk bij u aan bevelen. v - Ondanks de vele regen van de afgelopen week, kon er bij het Open Toernooi van de Gouwe Smash veel bui ten worden gespeeld. (Foto: Liesbeth van der Vis) Zwarteweg 6, 2741 LC Waddinxveen TeL (0182) 39 44 60 Fax (0182) 39 27 47 www.baarsje.nl e-mail: info@baarsje.nl Ze heeft al een paar keer ge klaagd bij de buren, maar die la chen haar alleen maar uit. Met de buurvrouw kan ze al hele maal geen woord wisselen. De buurtbemiddelaar legt uit dat ze niet op buren kan afstappen en hen eens flink de waarheid zeggen. Ze zijn geen zedenpre dikers die mensen vertellen hoe ze zich moeten gedragen. De bedoeling is dat de buren met elkaar om de tafel gaan en met de hulp van twee bemidde laars de ergernissen uitspreken en oplossingen bedenken. WADDINXVEEN - De Hengel- sportvereniging Waddinxveen (HSW) was afgelopen zaterdag vertegenwoordigd op het Kam pioenschap Zoet, voor indivi- duelen, dames en verenigingen. Dit kampioenschap wordt ge organiseerd door de Federatie van hengelverenigingen ZW Nederland. Dit jaar was er een actie aan verbonden ten bate van de CliniClowns; categorie- winnaars ontvingen als extra prijs een fraai CliniClown- beeldje. Door miscommunica tie waren slechts 31 deelne mers en 5 verenigingen WADDINXVEEN - Een kleine delegatie van twee atletes van S.C. Antilope toog woensdag avond 2 juli naar de atletiek baan in Leiden om daar aan wedstrijden deel te nemen. Marieke van der Harst moest als eerste op de 100 meter horden van start gaan. Zij fi nishte voor het eerst onder de 20 sec en liep in 19.42 sec een nieuw clubrecord. Even later startte Maartje ten Barge op haar 800 meter. Maartje finish te in een knappe 2.40.08 min. en liep daarmee een persoon lijk record. Tot slot moesten beide C juni oren bij het kogelstoten op draven. Hier stootte Maartje wederom een persoonlijk re cord met 8.25 meter en stoot te Marieke een verdienstelijk 9.22 meter wat toch nog ruim I meter onder haar beste prestatie is. WADDINXVEEN - De Natio nale zwemvierdaagse wordt dit jaar voor de 34e keer georgani seerd in ruim 600 zwembaden in heel Nederland. Een jaarlijks terug kerend zwemfestijn, ge start in 1969, waarbij de Nij meegse wandelvierdaagse de grote inspiratiebron was. Eén van deze zwembaden is het Gouwebad De Sniep, waar ie dereen in Waddinxveen en om geving kan deelnemen aan dit landelijk grootste zwemfestijn. Van maandag 18 augustus t/m vrijdag 22 augustus is de natio nale zwemvierdaagse ook in Waddinxveen. De formule van de zwemvier daagse is eigenlijk heel eenvou- dig.Alle deelnemers dienen ge durende minimaal vier van de vijf beschikbare dagen 250 of 500 meter per dag te zwem men, waarna ze als beloning een schitterende nationale zwem vierdaagse medaille ontvangen. Bij het Gouwebad kunnen de deelnemers een keuze maken uit twee verschillende starttij- den verdeeld in twee blokken, tussen 16.00-18.00 uur of tus sen 18.00-20.00 uur. Alle deel nemers moeten minimaal een samen met al die clubs een mailing de deur kür en werden tweede bij het paartijden. Bij het solodansen wist Lizzy Quick een tweede plaats te bemachtigen. Claudia jonker pakte hierbij het brons. Tijdens het kampioenschap werden ook de uitzendingen voor de interland bekend ge maakt en Elja Kamp geselec teerd voor de klasse Espoirs. Zij zal Nederland en natuurlijk ook ons eigen Moerkapelle vertegenwoordigen tijdens dit evenement waaraan sporters uit zeven Europese landen deelnemen. Voor de overige uitslagen kunt u terecht op on ze website www.rolling90.nl. Iers worden in drie categorieën op gedeeld: categorie 5,6 25+ en 7 25+. „Dit zegt iets over de sterkte die mensen spelen. Schalken speelt bijvoorbeeld categorie één. Zo hoog spelen we hier nog niet.” Er wordt ge speeld met een afvalsysteem: verlies je een wedstrijd, dan ben je voor de rest van het toernooi uitgeschakeld. „Alleen bij categorie vijf waren er dit jaar zo weinig inschrijvingen dat we hebben besloten daar in Zo werd er remise overeen gekomen tussen Wim Hennink en Ronald Dannis en ook Van Geffen en Weijermars kwamen tot dit resultaat. Ook remises voor Scheel te gen v/d Haven, Van Wouden berg tegen Erik Hennink en Smit tegen Rensen. Edo Pou- welse speelde zijn eerste avond bij het Zomerschaak en won van Asscheman, zijn twee de nul die avond. Laurens Ellers won van Arie Versluis, Hans van Offeren versloeg Jan Kraijeste- ijn. Randy Girdhari verloor van Hans Ranft en Albert Prins van Wilbert Mourits. Aan de leiding na vier ronden Mark van Putten met twintig punten (honderd procent), op de voet gevolgd door Wim Hennink met achttien punten. Vermeldenswaardig is dat Wim Hennink het afgelopen seizoen bij WSV niet één partij verloor, en dat ook bij het Zomer schaak nog niet deed. Ronde vijf en zes worden op donder dag 10 juli gespeeld in Het Zuidhonk, aanvang 20.00 uur. Bij buurtbemiddeling bestaat ge heimhouding. Bovenstaand voor beeld komt uit een andere ge meente in Nederland. De namen en de privacy veranderd. Heeft u overlast van uw buren of bent u verwikkeld in een burenruzie, bel dan naar Gouda (ook voor 0182 584922. de voorzitter van de organisatie van het toernooi. „Maar we hebben sinds vorig jaar een nieuwe baan, de zoge naamde Canadian Tenn, waarbij de afwatering een stuk geïnformeerd. We doen sneller gaat dan op gravel.” Na de forse regenbui op maandagavond, kon de partij na negen uur gewoon weer buiten gespeeld worden. „En iedereen speelt natuurlijk uit, dat scheelt natuur- I veel liever buiten.” lijk enorm in de kos- I ten.” Bij dit Open Toernooi spelen heel veel mensen uit van de drie andere verenigingen mee, iets wat voorgaande ja- ren weinig gebeurde. De win naar van de meeste toernooi en, die door de vier clubs zijn georganiseerd, krijgt een extra prijs uitgereikt. „De spelers moeten aan minimaal twee wedstrijden hebben meegedaan om in aanmerking te komen voor de extra prijs.” poules te spelen. In deze cate gorie wordt dus geen finale ge speeld.” Officieel begint het toernooi op maandag, met de halve finale op zaterdag en de finale op zondag, maar er zit al tijd een voorweekend aan vast. „Dit jaar hadden we niet zoveel wedstrijden in het voorweek- end”, aldus Uitterhoeve. „Het toernooi zat niet s, helemaal dicht.” In een V: week is bij de Gouwe Smash ruimte voor I 150 wedstrijden. Dit jaar waren er 230 aan meldingen. „Heel veel mensen spelen wel dub bel mee, zowel in de ge mengd dubbel als in de heren of dames.” Uitterhoeve organi seert dit toernooi samen met zes andere Gouwe Smash spe lers: Christel Fillee, Gerard van Kampen, Peter Janmaat,Wil van der Valk, Greet van de Berg en Linda Stuyfzand. Zelf speelde Uitterhoeve altijd met het Open Toernooi mee. „Vorig jaar heb ik gewonnen, samen met mijn dochter. Dit jaar kon ik niet meedoen, omdat ik net een rugoperatie heb gehad.Vol gend jaar doe ik zeker wel weer mee.” Een week later schuiven echt paar Ten Kate en echtpaar Ou hamed Aan tafel. De twee be middelaars zitten er tussenin en leiden het gesprek. Wat me vrouw ten Kate het meeste dwarszit zijn de rondslingeren de fietsen in de hal. Waarom zetten ze de fietsen niet ge woon in de schuur? Als ze be zoek krijgt, schaamt ze zich dood voor de puinhoop en het ongemak. Bovendien zijn ze het prachtige uitzicht op de vijver kwijt door de lappen katoen van de bovenburen’, zegt me vrouw Ten Kate verontwaar- ze samen zo’n systeem kunnen maken. Meneer Ouhamed vindt dit een goed idee. Dan zijn er nog de lakens, die voor de ra men van de familie Ten Kate wapperen. Mevrouw Ouhamed zegt via haar man dat ze het be langrijk vindt dat haar was bui ten kan drogen. Maar ze kan zich ook voorstellen dat de bu ren het niet prettg vinden om mers en 5 tegen haar lakens aan te kijken, aanwezig. Er werd gevist in het Zijn er misschien dagen dat meneer en mevrouw niet thuis zijn? Over en weer maken de buren afspraken wanneer de was wel en wanneer niet buiten kan hangen. Ook de geluids overlast komt ter sprake. Meneer Ouhamed probeert zijn kinderen wat meer in toom te houden. Met de bemidde laars spreken de buren af om twee nieuwe afspraken werken. Zo niet, dan gaan ze opnieuw in ge sprek. WADDINXVEEN - Ronde drie en vier stonden op het pro gramma bij het Zomerschaak op donderdag 3 juli in Het Zuidhonk. In de top, voor zo ver daar van gesproken kan worden na twee ronden, een aantal leuke partijen tussen de lijstaanvoerders. Wim Mulder mocht aantreden tegen Bart hold Jansen. Een WSV onderonsje dat in het voordeel van Jansen werd be slist. Mark van Putten won van Ab Scheel en in het treffen tus sen Erik en Wim Hennink, zoon en vader, wist Wim zijnn zoon onder de duim te hou den. Ronald Dannis versloeg Hans van Woudenberg. Ben van Geffen won van Arjan Hen nink en in het potje tussen Mourits en Ranft werd het punt gedeeld. Enige uitslagen uit ronde drie: v/d Haven - Hil debrand 1-0, Asscheman-Van Nieukerke 0-1, Versluis -Stam 0-1, N.Dannis - Pouwelse - en Rensen -Van Offeren -. In ronde vier zette Van Putten z’n zegereeks voort: hij won met de zwarte stukken van Jansen. Deze zege bracht hem alleen aan de leiding want de achtervolgers pakten geen van allen de volle winst Mevrouw Ten Kate belt op naar buurtbemiddeling. ’Ik ben het spuugzat. U moet onmiddellijk iets tegen mijn buren doen. Ze zijn gewoon asociaal.’ De buurtbemiddelaar vraagt wat er precies aan de hand is. Me vrouw ten Kate vertelt dat ze in een flat woont. Boven haar woont een gezin met vijf kleine kinderen. De kinderen laten steeds hun fietsen in de hal van de flat slin geren. Ze heeft al een paar keer bijna haar benen over die fiet sen gebroken. De kinderen ma ken bovendien veel rumoer. Ze zijn tot ’s-avonds laat op en stommelen en rennen door de kamer. In de avond heeft me vrouw ten Kate vaak hoofdpijn en kan ze dat er niet bij heb ben. De buurvrouw heeft iede re dag was aan de lijn hangen. De lakens wapperen voor haar woonkamerraam, zodat ze zij samen met haar partner Mark Bakker met een wel zeer ruime puntenmarge de nationa le titel te veroveren. Emily van ’t Wout won de tweede plaats bij de figuurwedstrijden en on danks haar wat mindere presta tie bij het vrijtijden werd zij in de combinatie derde. Claudia Jonker werd derde bij figuurrij- den en wist dat in de combina tie vast te houden. Elise Hoogendoorn won ook een tweede plaats. Mark Bakker en Tamara Bontebal rolschaatsen ondanks het feit dat Tamara lang geblesseerd was geweest een uitstekende korte en lange den in deze klasse werd ge wonnen door Jasper Kamp en Lindsey Krijgsman. Colin Hoogendoorn en Elja Kamp wonnen deze titel in de klasse Aspiranten. In de vrije klasse werd Mark Bakker kampioen fi- guren-vrijrijden en combinatie. Bij de dames in deze klasse wist Sjoukje van Haastert twee van de drie titels te bemachtigen (figuren en combinatie. Het so lodansen was voor het eerst een officieel onderdeel tijdens de nationale kampioenschap pen en de eerste titel in deze categorie ging naar Iris Dijke- ma. Ook in het paardansen wist Nu moet mevrouw Ten Kate even slikken. Hier heeft ze niet op gerekend. Wordt het er niet erger op als ze samen aan tafel gaan? Met die mensen valt toch helemaal niet te praten? De mevrouw van buurtbemidde ling vertelt dat dat meestal wel meevalt. Als er neutrale men sen bijzitten, verloopt het ge sprek meestal rustiger. Boven dien leven er vaak misverstanden over en weer. Ten Kate besluit de gok te wa gen, ze wil samen met haar man Willem in gesprek. diploma A bezitten. Ze betalen, ongeacht de leeftijd, slechts 6.00 voor deelname aan een he le midweek zwemmen. Na het zwemmen van de gekozen af stand is het recreatiebad en bij goed weer het buitenbad nog open voor vrijzwemmen. Helaas is deze vorm van spor tieve inspanning niet voor alle kinderen mogelijk.Jaarlijks wor den heel veel kinderen met ern stige lichamelijke aandoeningen op genomen in een ziekenhuis. Voor hen is dat een ingrijpende gebeurtenis. Het is dan van groot belang.dat een kind in de ze angstige en moeilijke perio de, warmte en geborgenheid kan vinden bij zijn ouders. Maar door de afstand tussen zieken huis en thuis is dat veelal niet mogelijk. De Ronald McDonald Huizen zijn op loopafstand van een academisch ziekenhuis ge bouwd, waardoor ouders dicht bij hun ernstig zieke kind kun nen zijn! Zo?n Ronald MacDo nald Huis wordt op die manier een thuis ver van huis waar- REGIO - De regionale APAC- schaatsploeg van trainer/coach Wim Nieuwenhuizen ziet drie rijders(sters) vertrekken. Pau- lien van Deutekom en Tim Sa lomons, beiden uit Gouda, heb ben voor volgend seizoen een uitnodiging gekregen om uit te komen voor de gewestelijke se lecties van respectievelijk Zuid- Holland en Noord- Holland/Utrecht. Rick van der Woerdt gaat marathons rijden. Daardoor blijven Linda Bou- wens (Gouda) en Hans Kool (Nieuwerkerk aan den IJssel) alleen over. Nieuwenhuizen wil zijn team aanvullen met nieuwe schaatsers(sters). WADDINXVEEN - Het pols- stokverspringen in Linschoten verliep met twaalf sprongen van meer dan zeventien meter spectaculair. Dat was nog niet eerder bij de polsstokbond Holland voorgekomen. Win naar werd Remco van den Berg (Lopikerkapel) met een afstand van 18.10 meter voor Theo van Kooten (Driebruggen) met 17.93 meter en Erik Bos (Waarder) met 17.90 meter. Van den Berg was de vijfde springer die deze zomer over de achttien in het zandbed landde. Het aantal zeventien metersprongen bedraagt in middels 54 (vorige zomer 49). Tot degenen die hun persoon lijke record scherper stelden behoorde Niels Koetsier. Bij de jongens kwam de Waddinxve- ner tot 12.83 meter waarmee hij vijfde werd. GOUDA/ WADDINXVEEN - De Gouda-atleet Joost Blok land eindigde op de derde plaats op de drie kilometer steeple chase in een wedstrijd voor het internationale baan- circuit in Uden. Met zijn tijd van 8.50.92 verbeterde de j Waddinxvener zijn eigen clubrecord dat op 8.53.72 stond. digd. Meneer en mevrouw Ou hamed vallen het meest over het feit dat mevrouw ten Kate hun kinderen geslagen heeft. Dat vinden ze onverteerbaar. De bemiddelaar vraagt aan me vrouw Ten Kate hoe dit zo ge komen is. 'Nou ja, geslagen...,’ pruttelt mevrouw ten Kate te gen. ’Ik heb ze een pets om de oren gegeven omdat ze weiger den hun fietsen op te ruimen.’ Ze geeft nu toe dat ze hiermee te ver gegaan is. ‘Ik ging even door het lint, ik kon er niet meer tegen,' zegt mevrouw ten Kate. Ze biedt haar excuses aan, daardoor ontspant het echtpaar Ouhamed en ze kij ken minder boos. De bemidde laar vraagt aan het echtpaar Ouhamed of ze zich kunnen voorstellen dat de fietsen in de hal storend zijn voor hun bu ren. ’Ja, dat kan ik kan me voor stellen. Maar we hebben zes fietsen, die passen niet allemaal in de box. Als ik ze buiten de flat neerzet, worden ze gesto len.’ -i Buurtbemiddeling neemt con tact op met de bovenburen. Mevrouw Ouhamed doet de deur open. Als ze hoort dat het over de familie Ten Kate gaat, begint ze heftig in hetAarabisch te praten. Haar oudste zoon van twaalf vertaalt. ’Ze zegt dat mevrouw ten Kate niet aardig is. Ze slaat mijn zusjes en ze heeft een keer mijn fiets op straat gegooid, die was meteen kapot. Toen mijn moeder niet thuis was, heeft mevrouw ten Kate onze lakens van de waslijn getrokken. Mijn moeder belde aan om de lakens terug te vra gen. Ze deed net of ze het niet gedaan had. Mijn moeder zegt daagse deze sponsoractie plaats. De deelnemers kunnen zich laten sponsoren door fami lieleden en kennissen. Op de laatste dag van de zwemvier daagse leveren zij de kaart en het geld bij ons zwembad in, en WADDINXVEEN - Rolling ’90 kan met tevredenheid terugkij ken op de Nationale Kam pioenschappen. De leden van de rolschaatsvereniging haalden tien nationale titels, vier keer de tweede plaats en ook vier keer de derde plaats. Niet al leen sportief waren er goede resultaten gehaald ook de vriendschappelijke, gastvrije manier waarop de organisatie van de Oude Molen iedereen onthaalde heeft zeker bijgedra gen tot het welslagen van het evenement. Bij de pupillen werd Maxime Disseldorp kam pioen figuurrijden. Het paarrij- WADDINXVEEN - In het Gouwebad De Sniep is op don derdag 3 juli voor de laatste keer dit seizoen gezwommen voor het A-diploma. Er waren 35 kandidaatjes, die allemaal zijn geslaagd. De namen van de kinderen die het A-diploma hebben gehaald, zijn: Enzo Zammit, Sanne Over- eijnder, Loubna Bokasba, Se- bastiaan Koops, Hannah van Vlaardingen, Danique van Heij- ningen,Thomas Oosterom.Adil Bouchekourte, Renske Baars, Naomi Meenks, Dennis van der Lecq, Bas van Berkel, Marianne Ubbens, Fatih Ozan, Roy Mo reira, Arnoud Dorst, Marinde Spuij, Corwin Kersbergen, Daan Lindhout, Nienke Alblas, Matthijs van der Louw,Jeske de Boer, Marleen Eshuis, Younes Khouakhi, Btissame Ben Dri- ham.Yonaro Meijers, Madeleine Zevenbergen, Mandy Aslander, Anne-Laurien Bout,Arne Bree- dijk,Jesse van de Lagemaat, Bas Klever, Tarif Ifrandi, Joussef Li- coumine en Ziggy Joe Delgado Fortes. Voornsekanaal, waar de vangst zeer matig was. Individueel win naar werd HSW’er Rinus Rei chard: vissend in vak A was hij met 9.460 gram iedereen de baas. Frans van Steenderen won het B-vak met 1.900 gram en Herman Kraan werd met 4.200 gram tweede in vak C. Door deze resultaten werd HSW ook kampioen bij de ver maanden te kijken of de enigingen. Bij de dames werd er gewonnen door Mw. Jansen uit Melissant met 2.260 gram. De vijfde zomeravondwedstrijd van HSW werd gehouden in de Heimanswetering. De vangst daar was goed, I I deelnemers vingen in totaal 23 kilo witvis. De uitslag was: I. Rinus Rei- omstandigheden zijn vanwege chard 5.070 gr, 2. Erwin Keijzer 3.140 gr, 3. Martin van Leeuwen 3.110 gr. Met nog één wedstrijd te gaan is de stand aan kop: I. buurtbemiddeling Jan Verhoef 12.990 gr, 2. Aat van Waddinxveen): Leeuwen 9.640 gr, 3. Frans van Steenderen 9.130 gr. WADDINXVEEN - Van het slechte weer afgelopen week was op de banen van tennisvereniging de Gouwe Smash weinig te merken.Tijdens het Open Toernooi, gesponsord werkingsverband speelt met de door de Rabobank, speelt iedereen, weer of geen weer, tennisverenigingen Be Fair, zijn partij. Ook publiek is er altijd te vinden, al zijn er na- Waddinxveen en Boskoop, „le tuurlijk meer mensen als de zon schijnt. „Bij echt slecht dereen organiseert gewoon weer wijken we uit naar de hal”, vertelt Jan Uitterhoeve, zijn eigen toernooien”, aldus Uitterhoeve. „Maar de spelers worden wel gezamenlijk WADDINXVEEN - De Wad- dinxveense postduivenvereni ging de Sperwer name met 602 duiven deel aan een jonge duiven vlucht vanuit Duffel, afstand 106 km. Lossingstijd 13.15 uur. Bewolkt en NW wind. Aankomst eerste duif 14.48 uur, snelheid 1.131 m.p.m. Uitslag: 1-2 Mw. A. v/d Made; 3-7 D. Heeren; 4-6-9 D. Breedijk; 5 R. Hofman; 8 R.A. v/d Made; 10 J. Jansen Ook nam de Sperwer met 214 duiven deel aan een vlucht van uit Tours, afstand 591 km. Los singstijd 08.50 uur. Aankomst eerste duif 17.07 uur, snelheid 1186 m.p.m. Uitslag: I -4-5 R.A. v/d Made; 2-3 W. Breedijk; 6 Mw. A. v/d Made; 7-8 Joh. L. Bol; 9 E. van Beek; 10 C.A. Bode. - Siiip Tijdelijk eenjubileumcheque t.w.v. 20,- bij een diner voor min. 2 personen. Wilt u genieten van het mooie weer, even geen zin om zelf te koken? Gewoon eens tussendoor verwend worden? Profiteer nu van ons 3-gangen zomermenu met dagelijks verse producten d 29,50 p.p. *tot 1 septemlxm 2003; van dinsdag t/m vrijdag; vermeld bij uw reservering ‘zomermenu

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 21