Twintig jaar Gouwemeubel het mooiste gebouw van Waddinxveen LITI E Éh Wielerronde (4) Wim Hennink e regio Nieuws uit i Fietspad Willem de Zwijgerlaan alleen aan kop nog in 2003 doorgetrokken Getuige gezocht stond geparkeerd op de par keerplaats tussen de Passage en Souburgh. Ik reed met mijn nieu we Opel Zafira achteruit vanuit mijn parkeerplaats, maar zag een groene Toyota Yaris achteruit ko men rijden. Ik stopte, maar kon niet tijdig toeteren om de be stuurder van deze auto te waar- gelegd, totdat het verhaal een schuwen. Zij reed achteruit te gen mijn auto aan, waar slechts een klein deukje in zichtbaar was. Ik moest aan het werk, er zat een patiënt op mij te wach ten en daarom stelde ik de be stuurder van de Toyota voor om alleen gegevens uit te wisselen en later het aanrijdingformulier in te vullen. Zij was duidelijk de schuldige, ik stond stil, zij reed zonder in haar achteruitkijkspie- Om en om voort Beschonken Politie zet onderzoek kappen Mozartlaan niet zeker Oefenreeks Moerkapelle MOERKAPELLE - De voet balclub Moerkapelle, die op maandag 11 augustus de training voor de nieuwe competitie hervat, werkt onder leiding van nieuwe trainer Peter Kerkhof het volgende oefenprogramma af: zaterdag 16 augustus: Moerkapelle-Alphense Boys, dinsdag 19 augustus: beker wedstrijd, zaterdag 23 au gustus: FC Perkouw-Moer- kapelle, dinsdag 26 augustus: bekerwedstrijd, zaterdag 30 augustus: be kerwedstrijd, zaterdag 6 september: aanvang compe titie. De Alphenaar Peter Kerkhof volgt bij de voet balvereniging Moerkapelle Andre Ramsteijn op, die drie jaar trainer is geweest. Ramsteijn heeft voor het nieuwe seizoen nog geen club.Volgens de Zoeter- meerder had hij trainer van ONA 2 kunnen worden, maar financieel kwamen beide partijen er niet uit. ONA stelde daarna oud- speler Leon van Schaik aan als trainer voor het tweede team. Oefen reeks Waddinxveen WADDINXVEEN - De voetbalvereniging Waddinx veen hervat op dinsdag 5 augustus de training voor de nieuwe competitie onder leiding van nieuwe trainer Ad Hoogerbrug. De Reeuw ijker is bekend met Wad dinxveen omdat hij vroeger enkele jaren in het eerste elftal heeft gespeeld. De se lectie bestaat uit 24 spelers. Nieuwe elftalleider wordt Erik Frikken. Het oefenpro gramma is: dinsdag 12 au gustus: Waddinxveen-Aar- landerveen, zondag I7 augustus: BZC’95-Waddinx- veen, dinsdag 19 augustus: bekerwedstrijd, zondag 24 augustus: Waddinxveen-te- genstander nog niet bekend, dinsdag 26 augustus: beker wedstrijd, zondag 31 augus tus: bekerwedstrijd, zondag 7 september: start competi tie. Er worden 24 wedstrij den gespeeld. Op zaterdag 30 augustus heeft het Niek de Leeuw-toernooi bij Wad dinxveen plaats. Spare ribs Keurslager Peter Compeer smaken naar goud Vierde plaats Niels Koetsier bestuurder aangehouden Historisch Centrum weer open voor publiek LEZERS SCHRIJVEN 1 «- E PAGINA 11 WOENSDAG 23 JULI 2003 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN Bel (0900) 708 09 00 (I0 eurocent per minuut) 3 der. Mark van Putten won van Hans Ranft UITSLUITEND VOOR BEZORGKLACHTEN nieuw vervelend staartje kreeg. Een paar weken geleden bericht te mijn verzekering mij dat mijn no-claim van 75 naar 60% was gezakt. Bij navraag bleek dat de vrouw uit de Toyota een schade Ook de genealogische werk groep is weer aanwezig zijn om u het een en ander uit te leggen over stamboom onderzoek. Deze afdeling is tevens nu in de „We wilden een naam die bij de omgeving past”, vertelt René Snijder, eigenaar van Gouwe Meubel.Twintig jaar staat de meubelzaak al in Waddinxveen. (Foto.Liesbeth van der Vis) pand zelf honderd jaar en ook dat laat Snijder niet ongemerkt voorbij gaan. Hij wil een draai boek in elkaar zetten over de honderd jaar die het pand heeft doorgemaakt. „Als er nog men sen zijn die oude foto’s van het pand hebben, wil ik die vragen die foto’s aan ons ter beschik king te stellen. Misschien zijn er ook mensen die in de Een dracht gewerkt hebben, die zijn altijd welkom om langs te ko men en te vertellen hoe het er daar aan toeging.” Zelf heeft Snijder nog wel oude attribu ten uit de meelmaalderij, zoals houten katrollen. dernemerschap is het meest mooie vak dat er is”, vertelt Snijder. „Je bent bezig met in koop, verkoop, reclame en een stukje service. Het is in deze tijd zeker niet makkelijk, de overheid legt ons allemaal re geltjes op die we moeten nale ven. In I982 was het allemaal veel vrijer.” Hij weet nog goed dat hij zijn eerste fauteuil ver kocht. „Mijn vader had toen een meubelzaak in Den Haag. Ik was een knul van een jaar of veertien, maar ik weet het nog als de dag van gisteren. Ik weet zelfs nog precies welke stoel het was.” In 2007 bestaat het aanrijdingformulier in te vullen en op te sturen. Na een maand hoorde ik van de verzekering dat ik bij gebrek aan getuigen te weinig poot had om op te staan. Jammer voor mij, maar ik had me er maar bij neer- WADDINXVEEN - Het college heroverweegt haar besluit tot om en om rooien van de essen aan de Mozartlaan. B W be sloot dinsdag I5 juli een onaf hankelijk onderzoeksbureau in te schakelen om te bezien of om en om rooien en herbe- planten technisch gezien niet mogelijk is. Nog deze maand moet er uit dat onderzoek een antwoord komen en wordt een besluit genomen. De bewoners worden dan uitgenodigd voor een gesprek. Alleen wethouder Barth stemde tegen. Eerder stelde de WD vragen over de handelswijze van het college bij deze kapvergunnin- gen. De meerderheid van de buurt wil dat alle twaalf de es sen worden gekapt. Zij kampen door de bomen met schaduw- overlast en ongelijk liggende trottoirs. Als maar de helft van de bomen gekapt wordt, blijft de worteldruk bestaan. De af deling Beheer Openbare Ruim te gaf het advies mee alle bo men te kappen. Het om en om verwijderen van de essen was een compromisvoorstel van de gemeente. Slechts vier families aan de Mozartlaan zijn tegen het kappen van alle bomen. De vragen van de WD worden de ze week besproken. De aanleg van het fietspad ge beurt in het kader van hetVer- keersCirculatiePlan, een plan dat jaren geleden gemaakt naar aanleiding van een aantal ver keersknelpunten in Waddinx veen. Inmiddels zijn een aantal MOERKAPELLE - De politie heeft op dinsdag I5 juli een on derzoek ingesteld in en bij een woning aan de Grutto en de Herenweg. Bij beide woningen werd in de nacht van maandag I4 op dinsdag I5 juli ingebro ken. Om binnen te komen wer den gaatjes in raamsponningen geboord om zo de sluitboom- pjes van de ramen te kunnen ontsluiten. Uit de woningen aan de Grutto is vermoedelijk niets gestolen. Bij de andere woning zijn sieraden, een horloge, geld en een fotocamera gestolen. Het onderzoek door de politie heeft tot op heden niets opge leverd. De politie zet het on derzoek voort. aan haar auto had geclaimd van 890 euro! Mijn verzekerings maatschappij achtte mij schuldi ger, omdat ik uit een parkeerha ven kwam en de vrouw gewoon achteruit reed. Dit levert mij een premieverhoging van 460 euro per jaar op. Ik zoek nu een getuige. Er was een vrouw, die na de aanrijding naar mij toe kwam en mij waar schuwde om goed op te letten of ik inderdaad geen schade had. Helaas vergat ik haar naam te gelegenheid om u gegevens te kopiëren en u tegen een kleine vergoeding mee te geven. Op de gekoelde bovenverdie ping houdt de Jan C. Lunenburg Stichting zich bezig met het in standhouden van een unieke molenverzameling in de vorm van een zeer uitgebreide biblio theek en een grote fotocollec tie. Verder treft u op deze ver dieping weer de filmzaal waar voor de laatste keer dit jaar de diaserie over Zevenhuizen deel I gedraaid zal worden. Deze se rie is het gedeelte van de Dorpsstraat vanaf het Zuidein- de tot aan de Oude Mannen huizen waar nu de boom staat in de Dorpsstraat. De lichtbeel den worden uitvoerig en op een speciale wijze toegelicht door de heren Dirk Braat en Piet Bontenbal. Tevens is hier de gelegenheid om u zich in te schrijven als sympathisant van de Molenviergang van de Twee- manspolder. WADDINXVEEN - Tijdens de nationale spare ribs keuring ge organiseerd door de Vereniging van Keurslagers zijn de spare ribs van Keurslager Peter Com peer door een onafhankelijke vakjury, bestaande uit docenten van de Slagersvakopleiding (SVO), gekeurd. De jury stelde vast dat uiterlijk, smaak en sa menstelling van de spare ribs van prima kwaliteit zijn. Daar om verdienen deze spare ribs het predikaat Goudkeur. Uiteraard is Keurslager Peter Compeer zeer tevreden met het behaalde resultaat. Met het barbecueseizoen in aantocht is het behalen van Goudkeur voor dit product een prima start. Ook is het een goede stimulans om de kwaliteit van de spare ribs in het oog te houden en te zien of het product verbeterd kan worden. De Vereniging van Keurslagers heeft 565 leden, gevestigd door het hele land. Elke Keurslager moet voldoen aan strenge eisen op het gebied van kwaliteit, versheid, presen tatie, assortiment, hygiëne en service. Regelmatig wordt ook een productkeuring georgani seerd. coop. Hoewel enige overlast niet valt te ontkennen is de be reikbaarheid gewaarborgd en wat het geluid betreft moet dit een keer per jaar geen bezwaar zijn. Wie zich er toch aan er- „Maar het is nog steeds een Snijder die het scepter zwaait.” In I982 begon de zaak gelijk met een actie: met de koe naar de uitverkoop. Degene die het eerst met een koe voor het pand stond, kreeg een leren fauteuil. „Degene die won was de dag ervoor al rond een uur of vier voor de zaak gaan staan. Hij had er dus de hele nacht ge staan.” De pers was erbij en de meubelzaak had gelijk naam ge maakt. Later volgde meer van dit soort acties, zoals bijvoor beeld de Hemelbedactie. „De persoon die met een Hemel bed voor onze zaak stond, kreeg een eethoek. Ook zij had de hele nacht voor de deur ge staan, maar zij kon natuurlijk lekker slapen.” In de twintig jaar dat Snijder de kele uren gesloten houden en als men buiten wil vertoeven heeft men mogelijkheden ge noeg om van de natuur te ge nieten. Het Gouwebos, de Win- zaak runt, gebeurden nog meer leuke dingen. „In I984 hadden we een nieuwe vrachtwagen gekocht. Er moest Gouwe Meubel op komen te staan, dus dat werd er met vliegtuigletters opgeplakt, ’s Avonds reed ik in die vrachtwagen naar huis toe. Ik kijk in mijn achteruitkijkspie gel, zie ik die letters eraf zeilen. Dus ik stap uit, staat er in koei enletters op mijn wagen: ’ouwe ubel’. Ik heb helemaal dubbel gelegen van het lachen.” Toen Snijder in I990 zijn pand wilde uitbreiden, kreeg hij veel tegenwerking van buurtbewo ners en gemeente. „Door be zwaarschriften en een stukje bodemverontreiniging duurde het allemaal heel lang, maar uit eindelijk hebben we wel een heel stuk eraan gebouwd.” De laatste en meest ingrijpende verbouwing was in 2001, toen de hele buitenkant werd opge knapt. Dit werd in Waddinx veen wel heel goed ontvangen; de gemeente heeft alles snel ons kunnen regelen. Nu wordt Gouwe Meubel niet echt gro ter meer, volgens Snijder is het huidige volume meer dan vol doende. „De zaak is nu voor klanten overzichtelijk. Veel mensen gaan naar een meubel boulevard, maar weten op een vragen en dat is mij duur komen te staan. Ik hoop dat als u die mevrouw bent die mij toen op mogelijk schade wees, mij zou willen helpen. Misschien zijn er ook anderen die het ongeval toentertijd gezien hebben en zich willen melden. Ik had een klein deukje, maar principieel hoort zij mijn schade te vergoe den. Wilt u mij bellen als u meer weet: tel. 0182-613395 of 0624921607. Alvast bedankt voor het graven in uw geheugen. Heleen Fledderus, fysiotherapie Zuidplas deelplannen daarvan verwezen lijkt, het fietspad aan de Willem de Zwijgerlaan is daar één van. Binnen de gemeente wordt nog verder gepraat over het asfalte ren van fietspaden in het kader van duurzaamheid. „Bestrating lijkt eerder vervangen te moe ten worden dan asfalt”, aldus een woordvoerder. „Het is mis schien dus goedkoper om voortaan te asfalteren, maar dat wordt nog uitgezocht.” Een aantal bewoners van de gel te kijken naar achteren. Zij wijk waar de wielerronde van had geen schade. Toen ik haar Waddinxveen wordt gehouden, twee dagen later belde, ontken- wenst verplaatsing naar Coene- de de vrouw de toedracht van de aanrijding geheel en weigerde tot invullen van het aanrijding formulier over te gaan. Ik heb vervolgens aangifte gedaan bij de politie Waddinxveen, waar de dienstdoende agent mij vertelde gert kan ramen en deuren en- dat er geen sprake was van een strafbaar feit en dat ik daarom geen aangifte kon doen. Wel bood hij aan om de vrouw te bellen met de vraag toch het avond, ditmaal tegen Pouwelse. Henk van Erk versloeg Van Meeteren. Een honderd% score deze avond voor onder andere Hans van Offeren, Dirk van Of feren en Herman Smitskamp. Inmiddels zijn we over de helft van het toernooi en de ver wachting is dat er een vijftal schakers zijn die gaan uitmaken wie de titel krijgt op I4 augus tus. Wim Hennink, Mark van Putten, Ronald Dannis, Ben van Geffen en Hans Ranft lijken de beste papieren in handen te hebben, al is het doen van een voorspelling, zo is gebleken erg gevaarlijk bij het Zomer- gingsleven door de jaren heen, schaak. Ronde negen en tien In oktober I982 nam René Snijder de zaak van zijn vader over. „Mijn vader kocht het pand dertien jaar daarvoor van een coöperatieve meelmaalde rij, de Eendracht genaamd. Hij heeft er toen een meubelzaak van gemaakt: Snijder Meubel- centrum.” Zijn zoon wilde een naam die meer verbondenheid met de omgeving aangaf en dus werd het Gouwe Meubel. gegeven moment niet meer wat ze waar hebben gezien.” Bij Gouwe Meubel worden men sen persoonlijk geholpen. „In terieur is iets persoonlijks. Uit dit pand straalt sfeer en gezel ligheid en dat spreekt mensen aan.” Dat is ook één van de be langrijkste redenen dat Gouwe Meubel een vrij grote vaste klantenkring heeft. „Er zijn zelfs mensen die drie of vier keer een nieuw bankstel bij mij heb ben gekocht.” Snijder is een echte handelsman: de verkoop vindt hij net zo leuk als het di recteurschap. De variatie in zijn vak spreekt hem echt aan. „On hoofd en gezicht. De dader heeft zichzelf bij de politie gemeld en tegen hem is procesverbaal op gemaakt. Op de Henegouwerweg ont stond voor de rotonde een zo genaamde kop/staart aanrijding waarbij vier personenauto’s wa ren betrokken. De laatste be stuurder merkte de stilstaande auto’s te laat op en schoof zo de andere auto’s op elkaar. Een van de bestuurders moest met nek- klachten naar het ziekenhuis worden vervoerd. Vrijdag werd ingebroken in het buurtcentrum aan de Christiaan Huygenslaan. Men was via een bovenlichtje binnengekomen. Een maal binnen heeft men veel schade veroorzaakt door deuren en koelkasten open te breken. Uiteindelijk werd er niets wegge nomen. Bij een snelheidscontrole op de Chopinlaan en Juliana van Stol- berglaan gingen 47 bestuurders op de bon voor het overschrij den van de maximumsnelheid van 50 km/u. De hoogste geme ten snelheid was 80 km/u. In een supermarkt aan de Kerk- weg-Oost werd een 20 jarige winkeldief aangehouden. De man had, samen met een maat, voor I0 euro aan levensmiddelen zon der te betalen meegenomen. Zijn maat wist aan het personeel te ontsnappen.Tegen de man is pro cesverbaal opgemaakt Naar aanleiding van een caféru- zie afgelopen zondag werd een 26 jarige man uit Wit Rusland aangehouden, die zonder vaste woon- of verblijfplaats in Neder land was. De man was op de Nesse uit het café gezet omdat hij beschonken was en andere klanten lastig viel. De man is na enige aandrang verdwenen. Heeft zich later kennelijk be dacht en is teruggegaan en gooi de een glas naar de mensen op het terras. Over wat er daarna gebeurde lopen de verklaringen uiteen. Kennelijk is de man gesla gen wat hij had wat verwondin gen. In verband met zijn illegale verblijf is de man overgedragen aan de vreemdelingendienst Maandag was op de Brugweg de bestuurder van een personen auto met aanhangwagen even in slaap gevallen, waardoor hij over een betonblok reed. Hierbij sloeg de auto over de kop en kwam vervolgens tegen een lichtmast tot stilstand. De man kon wonderwel zonder verwon dingen uit de auto kruipen. 24 juli in Het Zuidhonk. Toe schouwers zijn altijd welkom. Dirk Aanvang 20.00 uur. WADDINXVEEN - Niels Koetsier eindigde op de vierde plaats bij het pols- stokverspringen in Jaarsveld. De Waddinxvener kwam in de jongensgroep tot een af stand van I2.19 meter. Win naar werd de nationale re cordhouder Jarno Knijff uit Kamerik met 16.94 meter voor Floris van Elzakker (Linschoten) met I4.63 me ter en Corne Spruit (Snelre- waard) met 13.02 meter. Bij de senioren werd de wed strijd gewonnen door Ro nald Overbeek (Benschop) met I7.26 meter en bij de dames kwam Margriet Kamphof (Linschoten) met 13.68 meter het verst. WADDINXVEEN - Gouwe Meubel bestaat twintig jaar en daarom viert de meubelzaak het hele jaar feest. Iede re klant krijgt van René Snijder, de eigenaar, een flesje wijn mee. Op het etiket staat het pand, waar Gouwe Meu bel in gehuisvest is, afgedrukt. Er is inmiddels veel veran derd aan het gebouw: een uitbreiding in 1990, een nieuw dak in 2001Snijder is erg tevreden met zijn zaak. Ik denk dat dit één van de mooiste panden van Waddinxveen is.” Op dit moment wordt de binnenkant van het gebouw vernieuwd. Op de tweede etage is de vloer rechtgetrok ken en wordt het plafon vernieuwd. „De kapconstructie is nu te zien, die is van Amerikaans grenenhout. Iedereen die wil, kan komen kijken.” ZEVENHUIZEN - De politie hield op woensdag 16 juli rond 00.20 uur op de Swanlaweg een 30-jarige automobilist uit Nieu- werkerk aan den IJssel aan. Agenten verdachten de be stuurder van het gebruik van alcohol. De uitslag van de aan het bu reau gehouden ademanalyse was 480 ug/l. limiet 220 ug/l.) De politie maakt proces-ver- baal tegen de verdachte pp. denken dat zoiets naar de Maasvlakte verplaatst zou wor den. We mogen, nee we moe ten blij zijn dat er in Waddinx veen comités zijn die, vaak in hun vrije tijd, een evenement organiseren en dit de burgerij gratis aanbieden. Hulde is hier zeker op zijn plaats. Hopelijk is de grote meerderheid van onze inwoners zo tolerant dat de wielerronde en andere evene menten behouden blijven en daarmee voor ’leven’ in ons dorp zorgen. Lau van der Lans genomen met 36 punten uit 8 partijen. De opkomst was met 30 schakers matig te noemen. Hans Ranft en Erik Hennink Een groot aantal denksporters pakte tweede winst van de zijn reeds op vakantie. Dat nam niet weg dat er toch wel wat te genieten viel in Het Zuidhonk. Zo was er de confrontatie tus sen mogelijke titelkandidaten Mark van Putten en Ronald Dannis. Zij zetten een leuke partij op waarin er weinig gele genheid was om voordeel te behalen, het werd een remise. De langste partij van de zeven de ronde kwam op naam van Ben van Geffen en Wim Hen nink. Hennink won uiteindelijk. Hans Ranft versloeg Van Nieu- kerke. Arjan Hennink verloor van Wim Mulder. Verrassend was de winst van Ab Scheel op Leo van der Haven. Frank moest het afleggen tegen Edo worden gespeeld op donderdag Pouwelse. Winst ook in deze ronde voor Hans van Offeren, Herman Smitskamp en terdijk, het Weegje en het ’s Gravenwildertpad zijn binnen loop- of fietsafstand. Dat een wielerronde graag in het dorp wordt gehouden heeft te ma ken met de ambiance: het is niet alleen wielrennen maar te vens een sociaal gebeuren, evenals de kindermarkt en het ballonnenfestival om er een paar te noemen. Niet voor niets is de finish van de Tour de France in het hart van Parijs en huldigingen van Feijenoord op de Coolsingel. We moeten er toch niet aan gen langs de noordzijde (tussen de Alexandertunnel en het KW-plein) doorgetrokken worden. Dit gebeurt nog in 2003. k. WADDINXVEEN - Na de vier- van Offeren tegen respectieve- WADDINXVEEN - Het fiets- de speelavond van het Zomer- lijk Ellers, Van Meeteren en schaaktoernooi heeft WSV’er ZEVENHUIZEN - Zaterdag 26 juli is de oudheidkamer Ons Verleden (Tweemanspolder 15) weer geopend voor het publiek en wel van ’s middags 13.30 uur tot 16.00 uur. Deze dag zal in het teken staan van de fototen toonstelling over het vereni- van lijk Ellers, Van Meeteren en pad aan de Willem de Zwijger- Klaassen. laan wordt nog in 2003 door- Wim Hennink alleen de leiding In ronde acht was Wim Hen- getrokken tot de Noordkade. nink snel klaar tegen Wim Mul- Dit heeft het college dinsdag 15 juli besloten. Het wegdek van het oostelijke wegvlak van de Willem de Zwij gerlaan verkeert in een derma te slechte staat, dat dit wegvak van een nieuwe asfaltlaag moet worden voorzien. Het fietspad kan dan gelijk in twee richtin- WADDINXVEEN - In een win kel in de Passage werd een man maandagmiddag 14 juli het slachtoffer van een wel heel snel le dief. De man had zijn porte monnee op de toonbank gelegd om af te rekenen en draaide zich even om. Toen hij enkele ogen blikken later zijn portemonnee wilde pakken was deze verdwe nen. Dinsdag 15 juli werd in het zwembad aan de Sniepweg een 14-jarige jongen aangehouden voor mishandeling. De knaap kon in het bad zijn handen niet thuis houden bij twee meisjes. Na di verse malen te zijn gewaar schuwd kreeg hij van één van de meisjes een tik op zijn vingers, waarna hij het meisje vol in het gezicht stompte. De jongen heeft een zwembadverbod gekregen en tegen hem is procesverbaal opgemaakt voor mishandeling en aanranding. Op de Beijerincklaan waren afge lopen donderdag een bestelauto en een personenauto bij een ver keersongeval betrokken. De be stuurder van de bestelbus was door onbekende oorzaak ge deeltelijk op de weghelft voor het tegemoetkomende verkeer gekomen en schampte daarbij de personenauto. Beide auto’s lie pen plaatschade op. Diezelfde dag had in de Kanaal straat een vrouw haar auto op het trottoir geparkeerd om een paar boodschappen in te laten. Toen zij de rijbaan weer wilde oprijden, had zij niet in de gaten dat er langs de rand enige grote betonnen onstakels liggen. Zij raakte er een, waardoor de air bags in de auto uitklapten. De vrouw liep daardoor een pijnlijke arm op en is voor onderzoek naar het ziekenhuis overge bracht. Een meningsverschil over een lo slopende hond en het al dan niet schoppen van een andere hond liep op de Fazantdreef aardig uit de hand.Toen de eigenaar van de hond de andere man zag en hem vroeg waarom hij zijn hond had geschopt, kreeg hij een ant woord dat hem niet beviel en haalde hij direct uit naar zij op ponent. De man ging direct naar de grond, waarop zijn belager di rect spijt had en hem eerste hulp verleende. Het slachtoffer werd per ambulance naar het zieken huis vervoerd. Daar constateer de men een gebroken jukbeen, een hersenschudding en nog wat andere j/erwondingen aan het Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fatsoen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent.

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 11