makelaardij Kijk ook op onze site voor ons gehele aanbod www.depater.nl BP - i h [1 fax 0172 -21 03 89 fax 0182 - 61 11 18 Otweg 2 Boskoop Boskoop 3 '’I 181.000,- k.k. 144.000,- k.k. 195.000,- k.k. 157.000,- k.k. 219.000,- k.k. 172.500,- k.k. 189.000,- k.k. Vraagprijs X. ■hm Vraagprijs 475.000,- k.k. 435.000,- k.k. 349.000,- k.k. Vraagprijs Waddinxveen tel. 0172 - 21 54 09 tel. 0182 - 61 38 22 e-mail boskoop@depater.nl e-mail waddinxveen@depater.nl Waddinxveen Van Mecklenburg Schwerinlaan 30 Waddinxveen Burgemeester Trooststraat 19 Waddinxveen O Waddinxveen Azalealaan 99 Boskoop Mauritslaan 34 Meteorenweg 94 Waddinxveen Kerkplein 16 Reijerskoop 34 Waddinxveen Boskoop Calville 75 Boskoop Zuidkade 14 1 - donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Za van 9.30 tot 16.00 uur. Kantoor Boskoop vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. Kerkweg Oost 224 3741 HA Waddinxveen Boskoop Zijde 6 3771 EN Boskoop kast met opstelplaats C.V.-combiketel. Het appartement heeft 1 (één) slaapkamer aan de voorzijde. Bijz.: bouwjaar ca. 1960. Woonopp. ca. 75 m!. Het appartement is centraal gelegen in het groene hart van Holland in een rustige woonomgeving, in de nabijheid van de A12 en vlakbij de grote steden (Rotterdam, Den Haag en Utrecht). Opl. in overleg. Vraagprijs Fraai afgewerkt centraal gelegen 3 (drie)-kamer hoekappartement gesitueerd op de 2e woonlaag met een vrij uitzicht. Indeling: entree met aan de buitenzijde de meterkast. Hal met vaste kast. Fraai betegelde toiletruimte. Woonkamer met zijgevelraam, moederhaard t.b.v. centrale verwarming en prachtig vergezicht. Achterkamer is middels toog vanuit de woonkamer bereikbaar zodat er een royale woonkamer ontstaat. Licht betegelde badkamer met wastafelmeubel en douche. Keuken met lichte inrichting en deur naar balkon. Slaapkamer met loggia. Bijzon derheden: grotendeels nieuwe kozijnen voorzien van dubbel glas. Een goed onderhouden appartement met moederhaard C.V. en radiatoren. De woonka mer en de hal zijn afgewerkt met een laminaatvloer. De berging bevindt zich in de onderbouw van het complex. Daar bevindt zich tevens de hoofdentree, welke afgesloten is. Voorschot service kosten 14,20 per maand. Oplevering in overleg. Vraagprijs 126.500,- k.k. Openingstijden Ma t/m vrij van 08.30 tot 17.30 uur. Kantoor Waddinxveen Stijlvol verbouwde en uitstekend onderhouden royale, vrijstaande een gezinswoning in een vriendelijke woonomgeving. Ind.: hal, meterkast ingericht met bijzonder uitgebreide inrichting. Woonkamer met beuken houten parketvloer. Open keuken met luxe en uitgebreide Siematic keukeninr. v.v. div. ingeb. app. Portaal, toilet. Achtertuin met royale hou ten berging. Grote bergkast en ruime kelder. In de kelder is de opstel ling van de ATAG gasgestookte C.V. ketel, wasm. en droger. 1e Verd.: bereikbaar met vaste trap. Overloop. 1 (één) grote L-vormige slaapka mer met studeerhoek. 2 (twee) mooie slaapvertrekken. Luxe ingerichte badkamer met ligbad, douche, wastafel en hangend toilet. Bijz.: de woning is v.v. een telefooncentrale en op div. plaatsen telefoon- en CAI-aansluiting. Ingeb. halogeen- verlichting. De wanden en pla fonds zijn afgewerkt in stucwerk. De gevelkozijnen zijn grotendeels vervangen door nieuwe hardhou ten kozijnen en ged. v.v. voorzet- beglazing. Grondopp. ca. 121 m2. Inhoud ca 435 m3. Deze uitste kend verzorgde woning, bouwjaar 1908, is opleverb. in overleg. Vraagprijs Werkelijk schitterend karakteristiek vrijstaand herenhuis, gelegen op 552 m2 eigen grond. Deze villa met een inhoud van 550 m3 is gebouwd in 1910 en wordt gekenmerkt door de vele originele details. Ind.: vesti bule met lambrisering, glas-in-loodramen, originele plavuizen vloer en ornamenten plafond. Zeer royale speelhal met fraaie houten bordestrap en deur naar de achtertuin. Provisiekast. Toiletruimte. Voorkamer met dubbele deuren naar de voortuin, origineel plafond, glas-in-loodramen, vaste kasten en schouw (marmer). De serre/studeerkamer is v.v. dubbele deuren naar de zijtuin en wordt d.m.v. schuifdeuren gescheiden van de voor- en achterkamer. De achterkamer is v.v. vaste kasten, originele pla fonds en glas-in-loodramen met blinden. Keuken met originele inr.stook plaats en waterpomp. 1e Verd.: bereikbaar d.m.v. een fraaie bordestrap met schitterend groot glas-in-loodraam en een doucheruimte. Entresol met deur naar plat. 4 (vier) slaap kamers, waarvan 1 (één) v.v. een deur naar het balkon. De achter tuin grenst a/h water en er bevin den zich enkele schuren op het perceel. Bijz.: deze fraaie vrijst. woning bevindt zich geheel in origi nele staat en dient gerenoveerd te worden. Een bouwkundig inspec tierapport alsmede een funderings- rapport zijn aanwezig. Aanv. i.o. Vraagprijs Gezellig gesitueerd goed onderhouden modern afgewerkt 3-kamerap- partement met aan de achterzijde een royale tuin op het zuiden. Win kels, markt en openbaar vervoer op loopafstand bereikbaar. Tevens void, parkeermogelijkh. aanw. Ind.: entree/hal met provisiekast. Toilet. Moderne badkamer met douche en wastafel. De dichte keuken is voor zien van een nette keukeninrichting een aansluiting wasmachine. Via de keuken heeft u toegang tot de royale tuin op het zuiden met stenen berging en achterom. De voormalige 2e slaapkamer is bij de woonka mer betrokken, waardoor er een royale en lichte woonkamer is ont staan met spachtelputz afgewerkte wanden en gespoten plafond. Berg- IH9MI Fraai gesitueerde hoekeengezinswoning met de mogelijkheid voor het aankopen van 3 (drie) aaneengesloten garageboxen. Indeling: entree, meterkast. Kelderkast. Toilet. Doorzonwoonkamer met zowel aan de voor- als achterzijde vrij uitzicht. Keuken met eiken inrichting compleet met elektrische kookplaat en afzuigkap. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. Badkamer ingericht met zitbad en wastafel. 3 (drie) slaap kamers voorzien van vaste kast. 2e Verdieping: bereikbaar door middel van vlizotrap. Deze zolder biedt de mogelijkheid voor het creëren van een extra slaapkamer. Bijzonder heden: grondoppervlakte ca. 339 m2. Inhoud ca. 300 m3. Optioneel is de aankoop van de 3 (drie) garageboxen met voorterrein. In combinatie met de 3 (drie) gara geboxen is de woning uitermate geschikt voor een combinatie van wonen en werken. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs garagebox 15.000,- per stuk. Vraagprijs Grote en luxe afgewerkte villa met garage/berging en tuin op het zuid westen, gesitueerd Op een schitterende locatie in het centrum van de gemeente Waddinxveen en nabij "De Gouwe". Ind.: hal, meterkast. L- vormige woonkamer, oppervlakte ca. 50 m2, met plavuizen vloer met vloerverwarming, gasgestookte open haard en deur naar betegeld ter ras op het westen. Trappenhuis. Kast. Toilet. Luxe ingerichte keuken (Siematic) met uitgebreide inbouwapp. Achtertuin afgewerkt met sier bestrating. Garage/berging. Houten berging. 1e Verd.: gang. 3 (drie) slaapkamers, respectievelijk groot 22 m2, 11 m2 en 11 m2. Mooi afge werkte badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafel. Kast. Apart toilet met fontein. 2e Verd.: hobbyruimte, 24 m2, grenzende aan een balkon van 24 m2. Kamer, 12 m2 en een werkkamer van 12 m2. 3e Verd.: bergzolder bereikbaar d.m.v. een schuiftrap. Bijz.: bouwjaar circa 1995. Inhoud 600 m3. Grondopp. ±216 m2. De tuin is rondom v.v. een schitterend meta len hekwerk. De wanden zijn gro tendeels afgewerkt met sierpleis- terwerk en sierlijsten langs de plafonds. Uitst. geïsoleerd. Aanv. in overleg (planning circa 2e kwar taal 2004). Uitstekend verzorgd hoekappartement op de 1 e woonlaag met zonnige tuin van ca. 72 m2 en stenen berging gesitueerd in goede en rustige woonstraat. Dit ruime appartement is gebouwd in ca. 1953 en heeft een woonopp. van ca. 110 m2.1e Verd.: bereikbaar d.m.v. vaste trap. Ruime entree met bergkast. Half betegeld toilet met mechanische ventilatie. Woonkamer, groot ca. 25 m2, v.v. laminaatvloer en wandafwerking stuc- wérk. Lichte woonkeuken, groot ca. 10 m2, met correcte jonge inrich ting, trapkast en deur naar balkon. Tot plafond licht betegelde douche ruimte met douche en wastafel. Slaapkamer, groot ca. 12 m2. 2e Verd.: vaste trap. Overloop met voldoende bergruimte achter knieschotten. Grote voorzolder met Velux dak raam, wasmachine aansl. en toe gang tot bergvliering. Mogelijkheid tot voor het creëren van een extra slaapkamer. Ruime slaap-/stu- deerslaapkamer met Velux dak raam, opstelplaats voor Agpo HR C.V.-ketel (1999) en void, berg ruimte. Bijz.: hardhouten kozijnen met dubbel glas en ged. dakisola tie. Inh. ca. 280 m3. Servicekosten ca. 50,- per mnd. Aanv. in overl. Vraagprijs Recentelijk gerenoveerde eengezinswoning gesitueerd aan de rivier "De Gouwe" in een landelijke omgeving. Indeling: uitgebouwde entree. Modern betegeld toilet. Modern betegelde badkamer, met doucheca bine, hoekbad en wastafel. Keuken met een nette inrichting (bouwjaar 1998). Kelder, circa 8 m2. Woonkamer met een fraai uitzicht over de rivier "De Gouwe". 1e Verdieping: overloop. 2 (twee) ruime slaapka mers waarvan 1 (één) slaapkamer is voorzien van een dubbele wasta fel. 2e Verdieping: bergzolder met opstelplaats C.V.-combiketel (bouw jaar 1998). Bijzonderheden: bouwjaar circa 1900. Voor- en achtertuin. Hardhouten berging in de achtertuin. Voor diegene die landelijk wil wonen en rust zoe ken, is deze woning zeker de i moeite van een bezichtiging j waard. Dak-, gevel-, vloer- en j glasisolatie. Aanvaarding in over- leg. 1“ Goed onderhouden halfvrijstaand woonhuis gelegen in de jonge woon wijk "Waterrijk" met hardhouten vlonder aan het water en tuin met onderheid, hardhouten terras gelegen op het zuiden. Ind.: entree, toi let. Zonnige, tuingerichte woonkamer met trapkast en deur naar de tuin. Open keuken met een nette, in L-vorm opgestelde inrichting compl.met inb.app.: gaskookplaat, RVS afzuigschouw, vaatwasm., koelkast en combimagnetron. D.m.v. de vide en de hoge ramen 5,50 meter) is de woonkeuken zeer speels en licht. De gehele parterre is afgewerkt met een eikenhouten vloer en de wanden zijn v.v. spachtelputz. 1e Verd.: overloop. 3 (drie) ruime slaapkamers, resp. groot 9 m2, 13,5 m2 en 10 m2. Luxe badkamer ingericht met handdoekenradiator, douchecabine, hoekbad, hangend closet en wastafel. 2e Verd.: riante open zolder, 37 m2, met aansl. wasm. en opstelplaats C.V.-combiketel. Vanuit de zol derkamer is het op het noorden gelegen dakterras bereikbaar. De zolder biedt ruimte voor 2 (twee) slaapkamers. Bijzonderheden: j bouwjaar 1998. Grondopp. 222 m2. Inhoud 425 m3. Dak-, gevel-, vloer- en glasisolatie. Bui- tenwerk geschilderd in 2002. Houten berging. Kindvriendelijke I woonomg. Het water aan het ter- ras is direct toegankelijk. Aan- I vaarding in overleg. Vraagprijs Gebouw "De Pastorie’gelegen aan het Kerkplein in het centrum van Boskoop, biedt u het genoegen van een comfortabel, luxe afgewerkt en uiterst functioneel uitgerust appartement van circa 95 m2 op de 1e woonlaag met berging en parkeerplaats in de parkeerkelder. De gezel lige winkels, het NS-station, kerken en diverse andere voorzieningen liggen allen op loopafstand. Het gebouw biedt veel luxe en veiligheid, o.a. een royale entree met trappenhuis, lift en videofooninstallatie. Het appartement is als volgt ingedeeld: royale hal/entree. Fraai betegeld toilet met inbouwcloset. Woonkamer, opp. ruim 36 m2 met ruim balkon gesitueerd op het zuidwesten. Open keuken met een luxe in L-vorm opgestelde Siematic inrichting met uitgebreide inbouwapp. (Siemens). Inpandige bijkeuken/berging met opstelplaats C.V.-combiketel en aan- sluiting wasapparatuur. 2 (twee) slaapkamers, waarvan 1 (één) met deur naar het balkon. Luxe inge richte en afgewerkte badkamer compl. met wastafelmeubel, dou checabine, whirlpool en badka- merradiator. Bijz.: de wanden zijn afgewerkt met spachtelputz. f Bouwjaar circa 2002. Bijdrage Vereniging van Eigenaren circa H 98,- per maand. Aanvaarding in g overleg. 269.000,- k.k. Goed onderhouden hoekeengezinswoning gelegen nabij de dorpskern, scholen en openb. vervoer. Ind.: entree, meterkast, trapkast en toilet ruimte. Zonnige doorzonwoonkamer met extra kopgevelraam, open haard en eiken parket vloer. Semi open keuken met nette in L-vorm opgestelde inrichting compleet met oven, gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en vriezer. De inbouwapp. is met uitzondering van de vriezer vernieuwd in 2001 en vervangen door RVS inbouwapparatuur. De voor- en achtertuin zijn voorzien van borders en sierbestrating en in de achtertuin staat een stenen schuur. 1e Verdieping: overloop met vaste kast. 3 (drie) slaapkamers, waarvan 1 (één) v.v. vaste kastenwand en 1 (één) v.v. 1 (één) vaste kast. Badkamer voorzien van wastafel en douche. 2e Verdieping: zolder- kamer met aan weerszijde een dakkapel. De dakkapel aan de voorzijde is in 2002 grotendeels vernieuwd. Stookruimte met HR C.V.-combiketel (1996). Bijzon derheden: de woning is geheel v.v. kunststof kozijnen (1998) en dubbel glas. Grondopp. ca. 211 m2. Inhoud ca. 300 m3. Aanv. in Wèagprijs 3-kamerappartement met fraai uitzicht en balkon van circa 8,5 m2 gele gen op het westen. Indeling: entree met videofooninstallatie. Badkamer ingericht met ligbad/douche en wastafelmeubel. Berging, ca. 3 m2, met opstelplaats voor de HR C.V.-combiketel, aansluiting wasmachine en droger en mechanische afzuigunit. Woonkamer, oppervlakte ca. 30 m2, met schuifpui naar betegeld balkon. De woonkamer is eenvoudig te vergroten tot ca. 41 m2 d.m.v. het bijvoegen van 1 (één) slaapkamer. Keuken ingericht met een L-vormige opstelling compleet met koelkast, vaatwasmachine, 5-pits gaskook- plaat, afzuigkap en elektrische M|H oven. Slaapkamer 1, ca. 10,9 m2 groot, met doorgang naar de bad kamer. Slaapkamer 2, ca. 15 m2 groot. Toilet met fontein. Bijzon derheden: vloeroppervlakte ca. 80 m2. Bouwjaar ca. 1999. Berging op de begane grond. Servicekos ten ca. 76,67 per maand. Aan vaarding in overleg (planning oktober 2003). Vraagprijs F 1 Ie?

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 12