Terug van vakantiei& U heeft (ver)koop plannen! Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop r makelaardij Als je alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! NVM I I Waddinxveen addinxveen Boskoop I 1 k it/B Tl Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij .nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij .nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. O| n ar*. deServiceDesk I WBn Justus van Effenlaan 20 Vraagprijs 139.000,- k.k. Algemeen: In kleinschalig appartementencomplex op de le verdieping gelegen 3 (v/h 4) kamer appartement met ber ging in de onderbouw. Het appartement is op loopafstand gelegen van winkels, openbaar vervoer en het 'Gouwebos'. De centrale entree is afgesloten met intercom installatie. Indeling: Entree/hal met meterkast en toiletruimte met staand closet; Bad- kamer (1997) met douchehoek, was tafel en afzuigin stallatie; Gesloten keuken met een rechte keukenop- stelling v.v. in- bouwgaskookplaat en toegang nar een klein balkon: Royale woonkamer met toegang naar het zonnige balkon; 2 Slaapkamers. Bijzonderheden: Het appartement is nagenoeg geheel v.v. een laminaatvloer. Recentelijk zijn alle kozijnen vervangen door kunststof kozijnen met dubbel glas. Nieuw c.v.- systeem blokverwarming. Dit keurige appartement kan als het ware zo betrokken worden. De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren is circa 112,50 per maand (inclusief 35,- voorschot stookkosten en kabeltelevisie). De oplevering is in overleg. Tuinfluiter 8 Vraagprijs 359.000,- k.k. Algemeen: Op een prachtige locatie aan de rand van het "Gouwebos" nabij winkels en scholen gelegen goed onder houden 2/1 kap woning met vrijstaande stenen garage en riante achter-, zij- en voortuin met parkeerplaats op eigen terrein voor minimaal 2 auto’s. De zijtuin is aan het water gelegen en in 1999 v.v. een beschoeiing. Bwjr. ca. 1990, 404 m2 eigen grond en inhoud ca. 310 m3. Indeling: Entree/ hal; Meterkast; Toi let met fonteintje; L-vormige woon kamer met lami naatvloer en trap kast; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vor- mige keukenopstelling v.v. gaskookplaat, oven en afzuig kap. le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dak kapel en bergruimte achter de knieschotten; 1 Slaapkamer aan de a.z. met bergruimte achter de knieschotten en Velux dakvenster; Badkamer met douchecabine, vaste wastafel, toilet, wasmachineaansl. en Velux dakvenster. 2e Verd.: 1 Zolderkamer met c.v.-combi opstelling, Velux dak venster en bergruimte achter de knieschotten. Bijzonderheden: De woning is gebouwd middels houtske- letbouw en als zodanig uitstekend geïsoleerd. De oplevering is in overleg, indicatie 4e kwartaal 2003. Zuidkade13OB Vraagprijs 275.000,- k.k. Algemeen: Direct aan de rivier "De Gouwe" gesitueerde drive in woning. Deze ruime woning van ca. 400 m3 is nabij het centrum van Boskoop gelegen. De achtertuin (O) is aan het water gelegen, tevens is er een terras (W) op de 2e ver dieping. Indeling: Entree/ tochtportaal met meterkast; Deur naar garage met aansl. wasapp.; 1 Slaap kamer met deur naar de tuin, le Verd.: Ruime L-vor mige woonkamer v.v. lamel parket vloer (beuken) en deur naar de sta len trap welke uit komt in de tuin; Vanuit de woonkamer heeft u prachtig uitzicht op de scheep vaart en de polder; Open in L-vorm opgestelde keuken met inb.app.: vaatwasser, gaskookplaat, afzuigkap en koelkast; Tussenhal met toilet v.v. fonteintje. 2e Verd.: Overloop: Badkamer met douchecabine, wastafel en ligbad; 1 Slaapkamer met deur naar dakterras aan de voorzijde; C.v. ruimte met c.v. ketel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer aan de a.z. Bijzonderheden: Voor wie van wonen aan het water houdt en de auto graag bij of in huis wil parkeren is dit een ideale woning. Precariorechten circa 25,- per jaar. Oplevering in overleg. Brederolaan 21 Vraagprijs 152.000,- k.k. Algemeen: Levendig gesitueerd 4-kamer appartement gele gen op de 2e verdieping en ruime berging op de parterre. Bwjr. ca. 1967 en inhoud ca. 280 m3. Indeling: Entree met meterkast; Hal met betegeld toilet; Douche met vaste wastafel; Woonkamer met vaste kasten; 1 Slaapkamer aan galerijzijde met vaste kasten; 2 Voorslaapkamers waarvan één met deur naar balkon gelegen op het Oosten: Keuken met afzuigkap, mechanische af- zuiging, aanslui ting wasappara- tuur en huurgeiser t.b.v. warmwater voor keuken en douche. Bijzonderheden: De woning is v.v. c.v. blokverwarming. De bijdrage aan de actieve Vereniging van Eigenaren bedraagt 121,50 per maand, inclusief voorschot stookkosten. Leuke woonomgeving en onder het kleinschalige appartementen complex bevindt)zich het winkelcentrum "De Luifelbaan". Verder is het appartement centraal gelegen ten opzichte van station en bushalte en op circa 5 minuten loopafstand van het "Gouwe Bos". Oplevering in overleg. Distelvéld 18 Vraagprijs 429.000,- k.k. Algemeen: In ruim opgezette woonwijk gelegen geschakel de woning met inpandige garage gelegen op een perceel van 322 m2. Bwjr. 1974 en inhoud ca. 600 m3. De achtertuin is netjes onderhouden en ligt op het Zuiden. Indeling: Entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje; Royale L-vormige woonkamer v.v. mozaïek parket, open haard en schuifpui; Luxe in kersen uit gevoerde open keu ken v.v. div. inb. app.: vaatwasser, keramische kook plaat, koel/vries- comb., oven en af- zuigscherm; Studeer kamer, welke ook goed kan functione ren als eetkamer, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met ligbad, wasta fel en aansl. wasapp.; Toilet met fonteintje. 2e Verd.: Voorzolder met combiketel en 120 liter boiler; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Royale kamer met groot zijraam en dakkapel (kunnen ook 1 of 2 slaapkamers worden). Bijzonderheden: Deze royale woning, gelegen op één van de mooiste locaties in Waddinxveen, biedt veel leefgenot en is door zijn indeling ideaal voor bijvoorbeeld grote gezinnen of te gebruiken als praktijk. Oplevering in overleg. Calville 35 Vraagprijs 249.000,- k.k. Algemeen: In de jongste wijk van Boskoop gelegen tussen woning welke is gebouwd in 1998. Deze woning is gelegen aan een autovrij straatje met parkeerplaatsen naast en ach ter de woningen. De inhoud van de woning is ca. 405 m3 en heeft een tuin op het Westen welke is v.v. een vrijstaande houten berging. De woning is gelegen op loopafstand van winkels en is ge- bouwd op 124 m2 eigen grond. Indeling: Entree/ hal met meterkast en toilet met fon teintje; Tuingerichte L-vormige woon kamer v.v. lamel- parketvloer (beu ken), trapkast en trap naar de verdieping. Aan de voorzijde van de woning is de eetkeuken gesitueerd welke in U-vorm is opgesteld v.v. inb.app.: combimagnetron, koel/vriescombinatie, vaatwas ser, afzuigkap (recirculatie) en gaskookplaat, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer met dou checabine, ligbad, closet en wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de v.z. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een kamer gecreëerd kan worden, v.v. bergruimte, c.v.-ketel, aansl. wasapparatuur en deur naar het royale terras. Bijzonderheden: Keurig en nette onderhouden woning, welke zo betrokken kan worden. Oplevering in overleg. Kielkade 4 Vraagprijs 239.000,- k.k. Algemeen: Aan de rand van Waddinxveen, in 1987 gebouwde dijkwoning met inpandige berging. De woning ligt op loop afstand van het oude centrum en nabij uitvalswegen en openbaar vervoer. Vanuit de woning heeft u een weids uit zicht over de polder. Indeling: Souterrain: Overloop met trapkast; 1 Slaapkamer met openslaande deuren naar de tuin; Inpandige berging. Begane grond: Entree/hal op dijkhoogte met meterkast; Toilet met fonteintje; L-vormige woonka mer aan de achter zijde met plavuizen- vloer en Frans balkon; Open, uitgebreide keuken (1997) met inb.app.: gaskookplaat, schouw, koel-/vriescombinatie, close-in boiler, vaatwasser en combimagnetron, le Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met wastafelmeubel, lig bad, douchecabine en aansl. wasapp. 2e Verd.: Voorzolder met dakvenster; Vliering; C.v. ketel (1987); Grote zolderka mer met 2 grote Velux dakvensters en dakkapel. Bijzonderheden: Oplevering in overleg. Gerstakker 2 Vraagprijs 209.000,- k.k. Algemeen: In de wijk "Zuidplas" gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinshoekwoning met voor-, zij- en achtertuin met vrijstaande stenen berging en rietgedekte houten theehuis. Bwjr. 1983,179 m2 eigen grond en inhoud ca. 350 m3. Indeling: Entree/hal; Meterkast: Toilet met fonteintje: Tuingerichte uitge bouwde woonka mer met elektrisch bedienbare zonwe ring en toegang naar de tuin (Z/O); Open keuken met U-vormige keukeh- opstelling v.v. koel kast, vrieskast, combimagnetron, gaskookplaat en vaatwasmachine. le Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; 1 Slaapkamer aan de a.z. met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, toilet en wastafelmeubel. 2e Verd.: Voorzolder met wasmachine aansl. en c.v. combi opstelling (2000); Zolderslaapkamer met dakkapel en Velux dakvenster. Bijzonderheden: De gehele begane grond is v.v. plavuizen met vloerverwarming. Verder is de woning v.v. vloer-, muur- en dakisolatie, hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing. De oplevering kan eventueel per direct. Sw- 2 'l A lOWBSli I J iL i ■_van ’t hof Dfl ft deServiceDesk is een initiatief van de Van 't Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. i i A~- l0 MKT '-■•M r***1 - - MM

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 22