Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Alsje alles op ’n rijtje zet, ga je gelijk naar Van ’t Hof! I NVM f makelaardij Waddinxveen Waddinxveen Boskoop Boskoop Moerkapelle aIB I - met deServiceDesk Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 Telefax 0182 - 61 84 38 Zijde 64, 2771 EP Boskoop Telefoon 0172 - 23 24 94 Telefax 0172 - 23 26 48 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl boskoop@hof-makelaardij .nl Internet: www.hof-makelaardij.nl Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen en Zoetermeer. J.H. van Straaten van Nesplantsoen 24 Vraagprijs 143.000,- k.k. Algemeen: In 1994 intern verbouwd goed onderhouden driekamer (voorheen 4) hoekappartement gelegen op de le etage met inpandige berging op de beg. grond en een gemeenschappelijke tuin. Het appartement is recent com pleet v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en is gelegen nabij het "Gouwe Bos", winkels en scholen. Indeling: Entree/hal meterkast en berg- kast; Royale woon kamer (circa 34 m2) met 3 vaste kasten; Gesloten keuken met toe gang tot het op het "Westen" gelegen balkon en rechte keu- kenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, koelkast en was- machineaansluiting; Geheel licht betegelde badkamer v.v. douchehoek met thermostaatkraan, wastafel, designradia tor en vloerverwarming; Geheel licht betegelde toiletruim te met toilet en fonteintje; 2 Slaapkamers aan de voorzijde (respectievelijk circa 3.10 x 3.10 en 2.20 x 3.80m) met vaste kast waarvan 1 slaapkamer met toegang tot het op het "Oosten" gelegen balkon. Bijzonderheden: Verwarming en warm water via een Radson HR CV-combi ketel. De servicekosten bedragen 85,- per maand. De oplevering is in overleg. Beethovenlaan 4 Vraagprijs 203.000,- k.k. Algemeen: Royale tusseneengezinswoning met vrijstaande berging, goed verzorgde voor- en achtertuin (Z). Bouwjaar ca. 1968 op 154 m2 eig. grond en ca. 375 m3 inhoud. Indeling: Beg. grond: Hal met trapkast; Betegeld toilet met fontein; Doorzonwoonkamer (circa 8.06 x 3.70m) met open haard en parket; L-vormige open, luxe keuken v.v. granieten aanrechtblad en dubbele RVS-spoel- bak en inbouwap- paratuur: gaskook plaat, vlakscherm en combimagne tron; De hal en keu ken zijn v.v. een plavuizenvloer. le Verd.: Overloop met betegeld toilet; 1 Voorslaapkamer v.v. inbouwkasten; Betegelde badkamer met ligbad en dubbele vaste wastafel; 2 Achterslaapkamers. 2e Verd.: Zolderberging en opstelplaats voor c.v. combiketel (Vaillant HR 2001) en aansl. wasapparatuur; Fraaie zolder- /slaap-/hobbykamer met kunststof dakkapel aan de achterzijde. Bijzonderheden: Kunststofkozijnen/ramen/achterdeur. Er is de mogelijkheid om in combinatie met de woning een gara gebox, grenzend aan de poort achterzijde, te kopen. Vraagprijs garagebox 17.500,- k.k. Oplevering in overleg. Brugweg 30 Vraagprijs 259.000,- k.k. Algemeen: Karakteristiek halfvrij staand woonhuis met voortuin en ca. 25 meter diepe achtertuin v.v. houten tuin berging, terrasvlonder en achterom. De woning is in circa 1910 gebouwd, op 270 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 330 m3. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met vuren vloerdelen en meterkast; Door zonwoonkamer met vuren vloerde len; Aanbouw met gesloten keuken met rechte keu- kenopstelling en kelder/kelderkast; Bijkeuken met geheel betegelde ^8^2 toiletruimte, geheel betegelde douchegelegenheid, aansluiting wasmachine, droger, c.v.-combi opstelling en toegang tot de achtertuin, le Verd.: Overloop; 1 Riante voorslaapkamer met schuif- wandkast en toegang tot de bergvliering; 1 Achter- slaapkamer; Op eenvoudige wijze kan er een 3e slaapkamer worden gecreëerd. Bijzonderheden: De woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen en deels van dubbele beglazing. Oplevering in overleg. ‘Vraag naar de voorwaarden Beatrixlaan 21 Vraagprijs 385.000,- k.k. Algemeen: Aan de buitenrand van Moerkapelle, aan rustige weg gelegen geschakelde semi bungalow, welke bijzonder goed en degelijk onder handen is genomen en gerenoveerd. Ca. 475 m3 inh., 185 m2 eig. grond en ca. 140 m2 woonopp. Deze woning beschikt over een smalle diepe voortuin en een zeer zonnige fraai aangelegde achtertuin (Z). Indeling: Beg. grond: Entree/tocht- portaal; Voorslaap kamer; Berging met keukenblok, (huur) boiler, hete lucht verwarmings- unit en aansluiting wasapp.; Hal met trapopgang en meterkast; Luxe toilet met font.; 2 Achterslaapkamers met deur naar tuin, w.v. 1 met schuifdeur naar luxe betegelde badkamer met douche cabine, whirlpool en wastafelmeubels. le Verd.: L-vormige woonkamer (circa 40 m2) met een enorm glasoppervlak, open haard en schuifpui naar groot dakterras met zonweringen; Open luxe uitgevoerde keuken v.v. diverse inbouwapp.: schouw, hete lucht oven, magnetron, vaatwasser en kooktoe- stel (keramisch, gas, grill en friteuse). Bijzonderheden: Met deze bungalow worden 2 garageboxen verkocht, welke op 25 meter afstand gelegen zijn. De woning is uiteraard ook zonder garageboxen te koop. Oplevering in overleg. Jacob Catslaan 45 Vraagprijs 185.000,- k.k. Algemeen: Aan rustige woonstraat gelegen tussenwoning uit 1963. met 141 m2 eig. grond en circa 320 m3 inhoud. Deze woning is gunstig gelegen t.o.v. winkels, scholen en openbaar vervoer. Tevens beschikt deze netjes verzorgde woning over een achtertuin (W) met grote vijver en vrij staande stenen berging. Indeling: Beg. grond: Entree/-1 hal met m.k., trap kast en toilet v.v. fonteintje; Door zon woonkamer v.v. parketvloer en schuifpui naar de tuin; Semi open keuken in een L- vorm opgesteld (zwart/wit) met diverse inbouwapp.: vaatwasser, koel/vries- combinatie, gaskookplaat, close-in boiler, afzuigkap en combimagnetron, le Verd.: Overloop; 1 Voorslaapkamer; Badgelegenheid met douche/stoomcabine, closet en wasta fel; 1 Achterslaapkamer met balkon en vaste kasten; 1 Achterslaapkamer met vaste kast. 2e Verd.: Voorzolder met c.v.-ketel en boiler, drogeraansluiting, bergruimte en gedeelde dakkapel; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel. Bijzonderheden: M.u.v. de dakkapel is nagenoeg de gehele woning v.v. kunststof kozijnen; De oplevering is in overleg. Zijde 316 Vraagprijs 135.000,- k.k. Algemeen: Aan de onlangs compleet vernieuwde Zijde gele gen eengezinswoning welke via de achterzijde met de auto bereikbaar is en parkeergelegenheid biedt op eigen terrein en naast gelegen parkeergelegenheden. De op het Zuiden gelegen achtertuin is grotendeels bestraat en beschikt over een vrijstaande stenen berging met carport. De woning is gebouwd in circa 1918, op 127 m2 eigen grond en heeft een inhoud van circa 225 m3. Indeling: Begane grond: Entree/hal met meterkast; L-| I vormige woonka- H mer met twee vaste kasten en een trapkast; In de achteruitbouw is de open keuken gesitueerd met toegang tot de tuin en L-vormige keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, afzuigkap en gas gestookte boi ler (circa 1988); Geheel betegelde badgelegenheid met dou chehoek, wastafel en toilet, le Verdieping: Overloop met twee vaste kasten; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast. Bijzonderheden: De woning is grotendeels voorzien hard houten kozijnen met dubbele beglazing. De dakgoten zijn in circa 2000 vernieuwd. Oplevering in overleg, kan eventueel per direct. Centauri 17 Vraagprijs 449.000,- k.k. Algemeen: Luxe halfvrij staand herenhuis met inpandige gara ge en carport met 3 parkeerplaatsen. Bouwjr 1997, 315 m2 eig. grond, ca. 520 m3 inh. en ca. 160 m2 woonoppervlakte. De onder architectuur aangelegde voor-, zij- en riante achtertuin zijn v.v. een automatische beregeningsinstallatie. Indeling: Beg. grond: Entree/hal met m.k. en toegang tot garage; Deels met mozaïek tegeltjes betegeld toilet met font.; U- vormige open keu ken met RVS 5 pits fornuis met oven, RVS schouw, koel kast, vrieskast, vaat- wasmachine en gra nieten aanrecht blad; Tuingerichte L- vormige woonkamer (ca. 52 m2 incl. keuken) met massieve par ketvloer. le Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers, w.v. 1 met open slaande deuren naar riant dakterras; Geheel Echt betegelde luxe badkamer v.v. ligbad, douchecabine, wastafel en designra diator; Deels met mozaïek tegeltjes betegeld toilet met font. 2e Verd.: Overloop; Stookruimte met combiketel (ca. 2001) met zonnecollector en zonneboiler, aansl. wasapp. en unit m.v.; Zolderslaapkamer/kantoor met telefoon en kabelaansl. Bijzonderheden: Deze woning is volledig geïsoleerd. De le en 2e verd.vloeren zijn v.v. beuken parketvloer. De oplevering is in overleg. Tollenslaan 75 Vraagprijs 159.000,- k.k. Algemeen: Fraai 4-kamer topappartement gelegen op de 5e verdieping met inpandige berging op de parterre. Het appar tement is gebouwd in circa 1966 en heeft een inhoud van circa 260 m3. Indeling: Gang met garderobekast en meterkast; Hal met betegeld toilet met fonteintje; Betegelde douche met vaste wastafel; Woon kamer (circa 7.00 x 3.60m); Woon keuken v.v. RVS aanrechtblad met dubbele spoelbak, vaste kasten en aansluiting wasap paratuur; 2 Slaap kamers aan balkon- zijde (respectievelijk circa 4.10 x 2.20m en 3.10 x 2.10m met deur naar balkon (Zuidzijde) over de gehele breedte van de woning); 1 Slaapkamer aan de galerijzijde (circa 3.00 x 2.70m) met kastenwand. Bijzonderheden: Gedeeltelijk dubbel glas. Recentelijk ver nieuwde hoofdentree. Lift aanwezig. Actieve Vereniging van Eigenaren bijdrage 148,- per maand (inclusief voorschot stookkosten). Het buiten schilderwerk is in 2002 geschied. Centraal en fijn wonen op circa 3 minuten loopafstand van Gouwebos, NS-station en winkelcentrum De Luifelbaan. Oplevering in overleg. - Zes heee dagen open! Van't Hoe. deServiceDesk is een initiatief van de Van ’t Hof Groep die hiermee haar diverse activiteiten als hypotheken, verzekeringen en financiële planning in één organisatie heeft geïntegreerd. Onze glasheldere filosofie staat beschreven in onze brochure, die u natuurlijk gratis kunt aanvragen. Maar natuurlijk kunt u ook een vrijblijvend een afspraak maken met een van onze medewerkers voor een informatief gesprek en een persoonlijk advies. Qfl ■_van ’t hof I <4M -■ --n P Af I x .1

Weekblad voor Waddinxveen | 2003 | | pagina 24